Faceci czystsi od kobiet? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-22, 08:51   #1
Takajakas1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 19

Faceci czystsi od kobiet?


Nieraz słyszy się o tym, że damskie publiczne toalety są najczęściej w gorszym stanie niż męskie. Różne horror-historie woźnych najczęściej wydarzają się w damskich toaletach. Nie mówiąc już np. o podpaskach na podłodze.
Przykład:
https://kobieta.wp.pl/szczotka-w-rac...6476862687361a

Wnioskiem często jest to, że my baby po prostu jesteśmy obrzydliwe...

Ale czy koniecznie? Inną rzeczą którą się często słyszy, jest to, że damskie toalety są używane cześciej, i kobiety robią tam, że tak powiem, inne rzeczy które są typowo "damskie". Pozatym kobiety mają więcej problemów, więc niewiadomo czy gdyby faceci też mieli miesiączkę to czy by nie robili tego samego bałaganu

Inna sprawa że ja osobiście nigdy się nie spotkałam z rzeczami typu brudne podpaski i tampony na podłodze, a praktycznie gdziekolwiek bym się nie wybrała to chodzę do toalety, więc ludzie znajdujący takie rzeczy może po prostu trafili na gorsze otoczenie?

Więc jak, można powiedzieć, że kobiety to ogółem większe niechluje, czy publiczna toaleta to jeszcze nie wyznacznik?
No bo jeżeli można to pasowałoby raczej zakończyć mówienie że "kobiety to czystsza płeć"
Takajakas1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 10:00   #2
Sabrinasab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 345
Dot.: Faceci czystsi od kobiet?

Cytat:
Napisane przez Takajakas1 Pokaż wiadomość
Nieraz słyszy się o tym, że damskie publiczne toalety są najczęściej w gorszym stanie niż męskie. Różne horror-historie woźnych najczęściej wydarzają się w damskich toaletach. Nie mówiąc już np. o podpaskach na podłodze.
Przykład:
https://kobieta.wp.pl/szczotka-w-rac...6476862687361a

Wnioskiem często jest to, że my baby po prostu jesteśmy obrzydliwe...

Ale czy koniecznie? Inną rzeczą którą się często słyszy, jest to, że damskie toalety są używane cześciej, i kobiety robią tam, że tak powiem, inne rzeczy które są typowo "damskie". Pozatym kobiety mają więcej problemów, więc niewiadomo czy gdyby faceci też mieli miesiączkę to czy by nie robili tego samego bałaganu

Inna sprawa że ja osobiście nigdy się nie spotkałam z rzeczami typu brudne podpaski i tampony na podłodze, a praktycznie gdziekolwiek bym się nie wybrała to chodzę do toalety, więc ludzie znajdujący takie rzeczy może po prostu trafili na gorsze otoczenie?

Więc jak, można powiedzieć, że kobiety to ogółem większe niechluje, czy publiczna toaleta to jeszcze nie wyznacznik?
No bo jeżeli można to pasowałoby raczej zakończyć mówienie że "kobiety to czystsza płeć"
Ciężko mi stwierdzić. Na pewno u kobiet częściej zasikana jest cała ubikacja łącznie z podłogą. Nigdy w życiu nie spotkałam się jeszcze z czyjąś krwią, czy pozostawioną podpaską/tamponem, a imprez też sporo w życiu przeżyłam.
Sabrinasab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 15:23   #3
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Faceci czystsi od kobiet?

Ciężko nie pójść tropem i nie zacytować klasyka:
„W damskiej ubikacji napisane jest „głupi KaOwiec”.

A wracając do tematu: nie mam pojęcia, nie bywam w męskich toaletach.

BTW-„KaOwiec” oznaczało w PRLu instruktora kulturalno-oświatowego, a nie coś od kału.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 15:30   #4
9db319b6775c28ea43120ca668718a4b2b45fa01_5eadfbab66f1a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 675
Dot.: Faceci czystsi od kobiet?

W męskich toaletach śmierdzi moczem, zawsze. Kobiece są brudniejsze w obszarach śmietnika.

Co do płci, to... Miałam różnych współlokatorów i moim zdaniem to nie zależy od płci, ale od człowieka ogólnie. Spotkałam brudasów i pedantów każdej płci i nie od płci zależy.

Z drugiej strony nastoletni faceci bardziej syfili w swoich pokojach, by;i mniej porządni, a nastolatki wszystko chomikowały i miały syf w szafkach, po szufladach, w szafie itd. Takie to moje doświadczenie, bez uogólniania.

Edytowane przez 9db319b6775c28ea43120ca668718a4b2b45fa01_5eadfbab66f1a
Czas edycji: 2020-04-22 o 15:31
9db319b6775c28ea43120ca668718a4b2b45fa01_5eadfbab66f1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 16:54   #5
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Faceci czystsi od kobiet?

W męskich toaletach nie bywam, ale kiedyś zdarzyło mi się rozmawiać na ten temat. Z tego co usłyszałam to w męskich łazienkach wcale nie jest tak fajnie. Ponoć często zdarzają się no cóż, kupy. Bo spłuczka i szczotka są dla ozdoby.

W damskiej łazience z tego co pamiętam tylko raz trafiłam na deskę ubrudzoną krwią, poza tym żadnych podpasek czy tamponów. Obsikana podłoga i deska to niestety częsty widok.

Miałam współlokatorki dziewczyny i jednego chłopaka. Czasem każdemu zdarzy się nabrudzić, natomiast dziewczyny zawsze zauważały że jest bałagan, chłopak niekoniecznie. On nie zwracał uwagi na jakiś kurz gromadzący się w łazience, na brudny blat w kuchni. No bo przecież to jeszcze nie syf. Dziewczyny też zawsze dużo dokładniej sprzątały. Natomiast myślę że na podstawie tak małej grupy nie da się wysnuć żadnych wniosków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 18:39   #6
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Faceci czystsi od kobiet?

Czasem przeraża mnie bałagan w toaletach publicznych, przyznaję. Do męskich nie wchodzę to nie wiem. W damskich zdarzyło mi się też widzieć podpaskę na podłodze, niesprzątniętą muszlę. To obrzydliwe. Ja nie wyobrażam sobie nie wziąć do ręki szczoteczki i nie posprzątać po sobie. Zawsze to robię. To świadczy o naszej kulturze.
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 20:21   #7
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Faceci czystsi od kobiet?

Z meskich lazienek bardzo czesto smierdzi moczem. Pracowalam kiedys w firmie, gdzie bardzo czesto meskie toalety sie zapychaly i trzeba bylo wzywac hydraulika. Z damskimi nie bylo problemow, poza tym, ze niektore panie nie wiedzialy, ze przydaloby sie czyms owinac ta podpaske czy tampona a nie bezposrednio wrzucac do odkrytego kosza 🤮

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-25, 20:46   #8
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Faceci czystsi od kobiet?

Bycie brudasem nie zależy od płci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 21:31   #9
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Faceci czystsi od kobiet?

Byłam w męskiej wiele razy (słaby pęcherz a do damskiej kilometrowa kolejka) i szczerze mówiąc jest pół na pół - czasem męskie są ohydne, śmierdzące i zasikane a czasem damskie są tak usyfione, że nie wiadomo jak dotrzeć do tronu... A czasem w jednych i drugich jest ok. Myślę, że jak od pierwszej osoby jest porządek w łazience to jako tako ludzie sie starają ale jak jest zawsze brud i niesprzątane to w ciągu dnia robi się tylko gorzej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-26, 05:26   #10
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Faceci czystsi od kobiet?

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Bycie brudasem nie zależy od płci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Otoz to.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-29, 12:41   #11
Allienne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 96
Dot.: Faceci czystsi od kobiet?

Wydaje mi się, ze chodzi tutaj bardziej o specyfike naszych układów moczowych. Mężczyźnie zdecydowanie łatwiej jest wycelować do wc swoim sprzętem. Niż kobiecie na małysza ( bo przecież w toaletach publicznych raczej sie na wc nie siądzie gołym tyłkiem).

I z tego wynikaja te wszystkie obsikane deski oraz podłoga.
Allienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-29 13:41:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.