Włosy - Tragdia:( Hhheellpp - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-21, 17:45   #1
ZuZik GuziK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 69
Question

Włosy - Tragdia:( Hhheellpp


hej Kobietki!
Zwracam sie do Was z moim problemem...Otóz mam wlosy zniszczone po zabiegach"uzdolnionej" fryzjerki , ktora co odrost nakladala mi rozjasniacz na cala dlugosc wlosow, gdy pytalam co to, to wciskala kit ze to farba bla bla bla...Final jest taki Drogie Babeczki ze: mam wlosy po lewej stronie do ramion a po prawej stronie glowy ledwo za ucho tak sie pokruszyly do tego wlosy nad karkiem mam jakies 8 cm nie dluzsze, no po prostu porazaka wiec wyobrazcie sobie jak "pieknie"wygladam
Zaczelam łykac silce, stosuje odzywki, nie uzywam prostownicy, suszarki, nie farbuje, slowem akcja regeneracja...ah i zamierzam kupic wax....
W zwiazku z tym prosze o jakas porade moze ktoras z Was tez miala tak zniszczone i pokruszone wlosy?? Dodam tylko ze pbecnie przebywam w Dublinie, wiec wszelkie specjalistyczne zabiegi fryzjerskie odpadaja gdyz sa very expensive!
Blagam poradzccie cos Kobitki!DZIEKUJE DZIEKUJE DZIEKUJE
ZuZik GuziK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 20:14   #2
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Arrow Dot.: Włosy - Tragdia:( Hhheellpp

musisz je sciac aby wyrownac z tymi najkrotszymi...odrosna nowe i zdrowe......wax tez ci moze pomoc w ich regeneracji...ale to nie zmienia faktu ze napewno nie wyglada to za ciekawie...mi tez sie pokruszyly wlosy od masowej ilowsci farbowan...dlatego mialam bardzo nie ruwne....;-( musialam sciac.... i nie zaluje...odrazu lepiej to wyglada...
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:35.