Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-24, 22:56   #2731
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja się ostatnio zakochałam w fiolecie z Maybelline COLORsensational

Nawet specjalnie 'dla niej' założyłam wątek o fioletowych szminkach
Sama o dziwo w niej nie wyglądam źle i fantastycznie podkreśla bladość
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 23:02   #2732
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Ja się ostatnio zakochałam w fiolecie z Maybelline COLORsensational

Nawet specjalnie 'dla niej' założyłam wątek o fioletowych szminkach
Sama o dziwo w niej nie wyglądam źle i fantastycznie podkreśla bladość
Mnie się nieludzko podoba fiolet i śliwka (śliwka -> oczywiście nie siniak ) na ustach.
A ten odcień jest bardziej wieczorowy, czy nie jest tak intensywny?

Wyszukane w googlach:

http://mychiclife.com/wp-content/upl...rple-lips1.jpg

http://grazia.ninemsn.com.au/img/gla...s_Oct21_01.jpg

http://i277.photobucket.com/albums/k...LipsVenice.jpg
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 23:07   #2733
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1266533267 to jest chyba to, ale jak dla mnie to na żywo bardziej wpada w fiolet, a na tym zdjęciu troszkę w bordo...
Z resztą mam w tej pomadce zdjęcie i też wychodzą bardziej w kolorze bordowego fioletu niż typowego fioletu...


Mi się podobają takie https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1266533540

Ale boje się, że nie pasowąłyby do mnie
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!

Edytowane przez wsiowy_gupek
Czas edycji: 2010-02-24 o 23:10
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 23:14   #2734
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Bordo jest chyba bezpieczniejsze. Czysty (zimny) fiolet może "przyżółcać" zęby. Tak mi się w każdym razie wydaje "na czuja".
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 23:30   #2735
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

to prawda
Za to ten odcien fioletu który pokazałam nic robi nic takiego na szczęście
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 00:54   #2736
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Wy to sobie możecie wybierać w ciemnych barwach, a ja niestety mogę używać tylko takich "naturalnych" kolorów... Dlaczego? A bo moje usta są jakieś dziwne i jak pomaluję je sobie czerwoną pomadką to nie pokrywa całej wargi, tylko tak do połowy... i to strasznie widać... Dzikie jakieś Dobrze, że z natury mam dość czerwonawe usta, bo inaczej bym sobie tego nie podarowała

A fiolety to dość fajny temat jak na pomadki. Ostatnio moja mama kupiła sobie coś w fiolecie i wygląda świetnie! Na początku było troszkę obaw, ale w końcu za moją namową się skusiła

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-02-25 o 00:56
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 11:29   #2737
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Niestety się nie wykazałam jako fotograf
Po rozsmarowniu niestety na fotach prawie nic widać, a jesli juz to bardziej takie mikroskopijne drobinki, a nie glow
Także wklejam tylko to jedno, gdzie widać jak balsam z bialego zrobił się trochę srebrny

Co do fioletów to ja niestety mam złe wspomnienia, raz pomalowałam dla zabawy i to jak żółto wygladały moje zęby mnie zszokowało... a normalnie mam podobno bardziej białe niż przeciętny człowiek Pewnie kiepski odcień, w innym wygladałabym lepiej, ale jakoś mnie to nie kręci...
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 21:20   #2738
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Kochane, przepraszam, że odpisuję dopiero teraz
Warstwa brokatowa była grubsza w przypadku tych kuleczek i trudniej było je z tego oczyścić, bo są okrągłe i się ciągle obracają w pudełku...
Pozbyłam się ich w bardzo prosty sposób - nabierałam grubym pędzlem obfitą warstwę i malowałam dekolt (akurat było lato) Raczej do tej operacji nie nadaje się ten maleńki, dołączony pędzelek. I powielałam malowanie dekoltu tak długo, aż zniknął brokat. Następnie przesypałam oczyszczone z brokatu kuleczki do oczyszczonego wcześniej wieczka i wyczyściłam z zalegającego brokatu ten pojemniczek. Potem tylko wsypać kulki i cieszyć się mroźnym blaskiem

Fioletowe pomadki bardzo zażółcają ząbki...
Ja osobiście lubię delikatne róże, beżyki, pastelowe brązy, odcienie pomarańczowe, ale raczej transparentne.
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam

Edytowane przez Ingeborg
Czas edycji: 2010-02-25 o 21:26
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 21:41   #2739
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Wy to sobie możecie wybierać w ciemnych barwach, a ja niestety mogę używać tylko takich "naturalnych" kolorów... Dlaczego? A bo moje usta są jakieś dziwne i jak pomaluję je sobie czerwoną pomadką to nie pokrywa całej wargi, tylko tak do połowy... i to strasznie widać... Dzikie jakieś Dobrze, że z natury mam dość czerwonawe usta, bo inaczej bym sobie tego nie podarowała
A ja mam znowu mega blade usta...I mam dość wąskie wargi, więc jak używam pomadki to albo z konturówką albo lepiej odpuścić

Cytat:
A fiolety to dość fajny temat jak na pomadki. Ostatnio moja mama kupiła sobie coś w fiolecie i wygląda świetnie! Na początku było troszkę obaw, ale w końcu za moją namową się skusiła
Oooj ja też się chyba skuszę na ten fiolet maybelline...
Ale boję się, że to chwilowe zauroczenie, a przy kasie nie jestem za bardzo.

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Niestety się nie wykazałam jako fotograf
Po rozsmarowniu niestety na fotach prawie nic widać, a jesli juz to bardziej takie mikroskopijne drobinki, a nie glow
Także wklejam tylko to jedno, gdzie widać jak balsam z bialego zrobił się trochę srebrny
No ale widac taki srebrny połysk
Oj jak on musi cudownie wyglądać na skórze
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!

Edytowane przez wsiowy_gupek
Czas edycji: 2010-02-25 o 21:44
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 11:33   #2740
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Parę dni temu nabyłam dwa pudry Carroll Constance nr 17 i 18. I oba są przecudowne. Przypuszczałam, że 17 z racji tego, że niby transparentny, nie będzie bielił, ale moje obawy się nie potwierdziły Na szczęście bieli - przynajmniej u mnie tak to wygląda. Teraz chyba za każdym razem będę musiała kupować dwa, bo nie będę potrafiła się zdecydować
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 17:05   #2741
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Parę dni temu nabyłam dwa pudry Carroll Constance nr 17 i 18. I oba są przecudowne. Przypuszczałam, że 17 z racji tego, że niby transparentny, nie będzie bielił, ale moje obawy się nie potwierdziły Na szczęście bieli - przynajmniej u mnie tak to wygląda. Teraz chyba za każdym razem będę musiała kupować dwa, bo nie będę potrafiła się zdecydować
Mogę poprosić o więcej szczególów? Czy jest duża różnica między tymi odcieniami? Czy 18 wpada w róż?
Chyba jestem bardziej chętna na 17, tylko żeby to bielenie nie bylo zbyt mocne nie masz może pudru Manhatanu transparentnego?
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-26, 19:32   #2742
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Mogę poprosić o więcej szczególów? Czy jest duża różnica między tymi odcieniami? Czy 18 wpada w róż?
Chyba jestem bardziej chętna na 17, tylko żeby to bielenie nie bylo zbyt mocne nie masz może pudru Manhatanu transparentnego?
Różnica kolorystyczna pomiędzy 17 i 18 jak dla mnie jest bardzo nieznaczna. 18 jest odrobinkę bardziej różowy, a 17 żółtawy, ale chyba tylko w pudełeczkach. Na twarzy praktycznie nie zauważam różnicy. Efekt bielenia jest delikatny, ale chyba w 18 troszkę wyraźniejszy.
Miałam z Manhattanu i transparentny (0) i 1. Moim zdaniem kolor i wygląd na twarzy jest zbliżony do Carroll Constance, chociaż Carroll wydaje się być taki jakby bardziej "pyłkowy" w konsystencji i mniej kryjący.


P.S. Ja te moje dwa Carrolle kupiłąm w sieci Firlit, każdy po 4,90zł (!). W innych drogeriach chyba też nie jest on wiele droższy. Myślę, że za taką niską cenę można i obydwa kolory wypróbować dla wszelkiej pewności
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam

Edytowane przez natrix
Czas edycji: 2010-02-26 o 19:36
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 20:42   #2743
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziękuję bardzo
Już miałam kupić ten puder jakiś czas temu, ale wypadło mi z głowy, a skoro jest bardzo podobny do tego z Manhattanu to już jest mój Tylko żeby szuflada się nie rozwaliła
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 23:12   #2744
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo
Już miałam kupić ten puder jakiś czas temu, ale wypadło mi z głowy, a skoro jest bardzo podobny do tego z Manhattanu to już jest mój Tylko żeby szuflada się nie rozwaliła
Nie ma sprawy Może akurat będzie Ci pasował. Jeśli nie, to zawsze jest Manhttan (też go strasznie lubię )
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 10:17   #2745
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny miałyście kuleczki rozświetlające z Avonu? Ale ona mają i różowe i brązowe kulki, więc chyba nie...
Dużo jest przeróżnych szminek i błyszczyków Spodobały mi się brązy, takie jasne.
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 10:48   #2746
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy Może akurat będzie Ci pasował. Jeśli nie, to zawsze jest Manhttan (też go strasznie lubię )
Już chyba setny raz widzę, że tak zachwalacie puder z Manhattanu, a ja nie wiem jaki to... Czy któraś z Was mogłaby mnie oświecić? Numer, seria itp?
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 11:12   #2747
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Parę dni temu kupiłam ten puder Manhattanu. Nie miałam tego w planach, ale akurat trafiłam na rossmanna, gdzie był kosmetyki Manhattan (nie w każdym Rossmanie są), a w dodatku był ten odcień najjaśniejszy, 0 transparent.
Kolor rzeczywiście mega jasny, dla mnie za ciut jasny i trochę bieli mi buzię. Idealny do cery porcelanowej, może nawet lekko wpadającej w róż, bo puder nie ma ani kszty żółci (co mi nie pasuje, bo moja cera wpada w żółć). Więc według mnie nie nadaje się do osób z żółtawą karnacją bo będzie się odcinał od szyi. U mnie ta różnica jest minimalna na szczęście.
Puder jest dość drobno zmielony i dobrze kryje i matuje. Bardzo fajne, solidne opakowanie, z szufladką i gąbeczką (chociaż ta gąbeczka mi średnio odpowiada). Dla mega bladolicych Ja chyba do takich jeszcze nie należę, choć niewiele mi brakuje bo cera jaśnieje z dnia na dzień
Ale mi wyszła recenzja jak na KWC, chyba nawet ją wkleję
Tu jest ten puder: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-prasowany.htm
Aha, pudry Constance Carroll widziałam na rynku na takich trochę zasyfionych straganach Ale było ich dużo, nie wiem tylko w jakich kolorach, bo nie pytałam, były też mega jasne pudry "no name", ciekawe jak z ich jakością...Cena ok. 5 zł

Edytowane przez och
Czas edycji: 2010-02-27 o 11:14
och jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 13:11   #2748
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Mi tez gąbeczka nie pasuje, nakladam go pędzlem. Efekt jest delikatniejszy, więc nie widać bielenia. Pasuje mi, bo potrzebuje lekkiego matu. I nawet nie wiem kiedy zajął pierwsze miejsce na mojej liście, wyprzedzając Renew&Lift Rimmel pewnie dlatego, że jest jeszcze jaśniejszy
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 17:06   #2749
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
Parę dni temu kupiłam ten puder Manhattanu. Nie miałam tego w planach, ale akurat trafiłam na rossmanna, gdzie był kosmetyki Manhattan (nie w każdym Rossmanie są), a w dodatku był ten odcień najjaśniejszy, 0 transparent.
Kolor rzeczywiście mega jasny, dla mnie za ciut jasny i trochę bieli mi buzię. Idealny do cery porcelanowej, może nawet lekko wpadającej w róż, bo puder nie ma ani kszty żółci (co mi nie pasuje, bo moja cera wpada w żółć). Więc według mnie nie nadaje się do osób z żółtawą karnacją bo będzie się odcinał od szyi. U mnie ta różnica jest minimalna na szczęście.
Puder jest dość drobno zmielony i dobrze kryje i matuje. Bardzo fajne, solidne opakowanie, z szufladką i gąbeczką (chociaż ta gąbeczka mi średnio odpowiada). Dla mega bladolicych Ja chyba do takich jeszcze nie należę, choć niewiele mi brakuje bo cera jaśnieje z dnia na dzień
Ale mi wyszła recenzja jak na KWC, chyba nawet ją wkleję
Tu jest ten puder: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-prasowany.htm
Aha, pudry Constance Carroll widziałam na rynku na takich trochę zasyfionych straganach Ale było ich dużo, nie wiem tylko w jakich kolorach, bo nie pytałam, były też mega jasne pudry "no name", ciekawe jak z ich jakością...Cena ok. 5 zł

Ja też mam ten puderek z Manhattanu i go uwielbiam. Daje ładny mat, trochę płaski - muszę pomagać sobie rozświetlaczem. Kolor 0 jest jasny, u mnie jednak nie daje efektu bielenia
Muszę poszukać tych pudrów z Constance Carroll, z Waszych słów wynika, że są warte uwagi
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-27, 17:30   #2750
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Oj, chyba też pognam po ten puderek ostatni który kupiłam z Rimmela okazał się za ciemny (swoją drogą nie wiem co mi do głowy strzeliło, żeby wziąć ten kolor) Teraz muszę w miarę szybko kupić coś bladego
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 17:45   #2751
H567
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 157
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ja ten puder tak bardzo uwielbiam ze nie wiem co bez niego zrobie :P.
mimo swojej nazwy transparent to kryje.
H567 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 17:46   #2752
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Djapiro, ja mam już drugie pudełeczko pudru rozświetlającego z avonu. Tam nie ma brązowych kuleczek, są białe i różowe Chyba, że jest jakiś inny, o którym nie wiem
Puder jest bardzo fajny, ale jako róż. Zresztą opisywałam już ten problem na KWC Zawsze można spojrzeć na recenzje

I fakt, Manhattan jest kryjący
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam

Edytowane przez Ingeborg
Czas edycji: 2010-02-27 o 17:47
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 18:00   #2753
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Mi tez gąbeczka nie pasuje, nakladam go pędzlem. Efekt jest delikatniejszy, więc nie widać bielenia. Pasuje mi, bo potrzebuje lekkiego matu. I nawet nie wiem kiedy zajął pierwsze miejsce na mojej liście, wyprzedzając Renew&Lift Rimmel pewnie dlatego, że jest jeszcze jaśniejszy
Też myślałam o pędzlu, tylko kremy, których teraz używam są trochę tłustsze i jak kiedyś próbowałam pędzlem nakładać na nie puder to było ciężko A gębeczką to jednak ten puder bardziej przylega do twarzy i matowi. Jesli chodzi o gąbeczki, raczej puszki do pudru to polecam takie z rossmanna, są po dwie sztuki z serii "For your beuty" chyba.
A kremik czas zmienić na lżejszy, poczekam do pierwszego i lecę po mój Iwostin nawilżający z filtrem. Mam już dosyć tłustawej Ziaji, idzie wiosna
Aha, a jak się sprawował ten Renev&Lift? Zwróciłam ostatnio na niego uwagę w sklepie i pierwsze co mi przyszło na myśl w związku z tym "Lift" w nazwie, to to, że spłyca zmarszczki

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Djapiro, ja mam już drugie pudełeczko pudru rozświetlającego z avonu. Tam nie ma brązowych kuleczek, są białe i różowe Chyba, że jest jakiś inny, o którym nie wiem
Puder jest bardzo fajny, ale jako róż. Zresztą opisywałam już ten problem na KWC Zawsze można spojrzeć na recenzje
Też mam ten puder i nie mogę odżałować, że te kuleczki mają taki ciepły kolor I w sumie tam są kuleczki w kolorze ciepłego, brudnego różu w jaśniejszym i ciemniejszym odcieniu, białych tam nie ma...chociaż może były białe na początku a potem się przybrudziły, mam ten puder już ze dwa lata, więc nie pamiętam jaki był na początku Jest rewelacyjny, tylko u mnie na buzi wpada w pomarańcz, co mi się nie podoba, ale gdyby mieli z Avonu jeszcze kuleczki w takim mroźnym różu to byłoby zajefajnie One dają taką lekką poświatę, nie robią plam tak jak róże prasowane, super są kiedy człowiek się spieszy i chce musnąć szybko twarz jakimś kolorem, bez ryzyka placków na twarzy

Edytowane przez och
Czas edycji: 2010-02-27 o 18:02
och jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 19:55   #2754
Immaginary
Zadomowienie
 
Avatar Immaginary
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań/Kielce
Wiadomości: 1 270
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Postanowiłam wreszcie skrobnąć coś na temat podkładów kryjących z EdM, obiecałam to już całe wieki temu
Zamówiłam kilka najjaśniejszych moim zdaniem próbek, ale niestety większość z nich okazała się być na żywo dużo ciemniejsza, niż na wymodelowanym zdjęciu... Na szczęście odnalazłam jednak dwa, przepięknie rozjaśniające odcienie, "Sandy fair" z tonacji Beige, oraz "Fair" z tonacji Cool. Ten drugi spodobał mi się do tego stopnia, że pokusiłam się na większą próbkę w słoiczku i jestem pewna, że zapoluję na wielkie opakowanie. Z początku uważałam że wybledzają nieznacznie, jednak wystarczyły komentarze mojej mamy ("wyglądasz jakbyś miała zemdleć!" - w przypadku Fair i "wyglądasz jak wampir!" w przypadku Sandy fair ), bym przekonała się, że jednak w zależności od oświetlenia, dość mocno rozjaśniają skórę. Naprawdę polecam
__________________
Poszukuję odlewek!
Dark Extacy, Chocolovers i Angel Violette
Immaginary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 20:32   #2755
OwocowaLandrynaax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 158
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

podczytuje was juz pare dni, nie mialam czasu nawet cos naskrobac widze, ze wybuchla dyskusja o fioletowych szminkach i o pudrze z manhattanu co do szminek mam taka jedna, jednak dopiero po paru warstwach widac kolor wisni, bo sama w sobie jest malo napigmentowana tydzien temu napisalm, ze kupie bourjois hm najjasniejszy odcien 51. przychodze do super-p szukam szukam.. nie ma najjasnijszgeo odcienia jakie bylo moje zdziwienie w akcie desperacji wzielam 10h snu 71. uzywam juz tydzien i co moge powiedziec? bardzo fajny podklad. odcien jest minimalnie za ciemny , ale ladnie sie wtapia w cere i nie widac tego az tak bardzo, bo ma bardzo slabe krycie, jest to podklad typowo rozswietlajacy dla cer idealnych, co prawda takiej nie mam (ah te naczynka..) ale troszke korektora tu i owdzie i efekt prawie jak z photoshopa . cena 55zl bodajze, pompka dobrze dozuje ilosc podkladu, poza tym bardzo ladnie pachnie co jeszcze. tego samego dnia zaszlam do sephory i rozmawiajac z pania doradzila mi podklad clinique sperbalanced. poprosilam o najjaasniejszy odcienn (o bo pani taka bladziutka..) wrocilam do odmu, ledwo otworzylam.. i zaczelam sie smiac istna pomarancza po 2 tygodniach w solarium z marnym bronzerem cos strasznego. zorbilam pasek na buzi i po prostu smiac mi sie chcialo. wyrzucilam do kosza. nie polecam oczywiscie kupilam rozo-pudro-rozwietlacz z maca z zeszlorocznej co prawda kolekcji. czemu o tym mowie? bo dla bladziocha no idealny po prostu.. ledwo nadaje kolor mozna go klasc na cala twarz, cudoownie rozswietla i jak sie da go troche wiecej na policzki to uzyskujemytaki ladny odcien chlodnego zmrozonego rozu.. poezja.. (kolory pomadki troche przeklamane, kolor jest ciemniejszy w rzeczywistosci, moich zdje cpudru na razie nie mam, wiec dam te z internetu)
__________________
Wystarczy landrynka Tak to jest gdy pomyslu na nick brak

Chanel Rouge Coco 05 Madmeoiselle !!! Wielbie !!!
OwocowaLandrynaax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 21:26   #2756
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Już chyba setny raz widzę, że tak zachwalacie puder z Manhattanu, a ja nie wiem jaki to... Czy któraś z Was mogłaby mnie oświecić? Numer, seria itp?
Hejo, to chodzi o ten puder https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-prasowany.htm . O jest transparentny a 1 jest bardzo jasny i lekko bieli

łoj, widzę, że już odpowiedź wcześniej padła. Sorki za brak spostrzegawczości
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam

Edytowane przez natrix
Czas edycji: 2010-02-27 o 21:39 Powód: dopisek
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 21:29   #2757
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Po weekendzie idę szukać białych kulek z Pierre Rene, zainteresowały mnie. Podbijam też pytanie o szminkę w kolorze arbuza, za wszelkie sugestie lub fotki będę wdzięczna.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 22:15   #2758
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dołączam się do zachwytów nad pudrem Manhattanu - niedawno zaczęłam trzecie opakowanie, które na pewno nie będzie moim ostatnim
Szkoda tylko, że ostatnio w ogóle nie widuję tego odcienia w drogeriach (swój zamawiałam z internetowej)
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 00:04   #2759
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
Aha, a jak się sprawował ten Renev&Lift? Zwróciłam ostatnio na niego uwagę w sklepie i pierwsze co mi przyszło na myśl w związku z tym "Lift" w nazwie, to to, że spłyca zmarszczki
Dużo bladych wizazanek chwalilo ten puder Przede wszystkim kolor jest bardzo jasny, ani żółty ani różowy. Matuje trochę delikatniej niż Manhattan. A no i nie daje tyle koloru, także wychodzi na to że jest bardziej transparentny. Z tym "lift" to raczej ściema, bo kolorowe kosmetyki nie maja takich właściwości, nie ma tam ograniczeń wiekowych... jak dla mnie po prostu ma dać optyczne wygładzenie jak kazdy puder... A i w opisie chwalą się, że dodali do niego jakieś minerały, wiec skład na plus Dopóki nie poznałam Manhattanu ten byl moim ideałem, glówna róznica to to ze jest po prostu delikatniejszy, i kolor i mat Ale gorąco go polecam, nie powinien być niedoceniany
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 10:52   #2760
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez OwocowaLandrynaax3 Pokaż wiadomość
podczytuje was juz pare dni, nie mialam czasu nawet cos naskrobac widze, ze wybuchla dyskusja o fioletowych szminkach i o pudrze z manhattanu co do szminek mam taka jedna, jednak dopiero po paru warstwach widac kolor wisni, bo sama w sobie jest malo napigmentowana tydzien temu napisalm, ze kupie bourjois hm najjasniejszy odcien 51. przychodze do super-p szukam szukam.. nie ma najjasnijszgeo odcienia jakie bylo moje zdziwienie w akcie desperacji wzielam 10h snu 71. uzywam juz tydzien i co moge powiedziec? bardzo fajny podklad. odcien jest minimalnie za ciemny , ale ladnie sie wtapia w cere i nie widac tego az tak bardzo, bo ma bardzo slabe krycie, jest to podklad typowo rozswietlajacy dla cer idealnych, co prawda takiej nie mam (ah te naczynka..) ale troszke korektora tu i owdzie i efekt prawie jak z photoshopa . cena 55zl bodajze, pompka dobrze dozuje ilosc podkladu, poza tym bardzo ladnie pachnie co jeszcze. tego samego dnia zaszlam do sephory i rozmawiajac z pania doradzila mi podklad clinique sperbalanced. poprosilam o najjaasniejszy odcienn (o bo pani taka bladziutka..) wrocilam do odmu, ledwo otworzylam.. i zaczelam sie smiac istna pomarancza po 2 tygodniach w solarium z marnym bronzerem cos strasznego. zorbilam pasek na buzi i po prostu smiac mi sie chcialo. wyrzucilam do kosza. nie polecam oczywiscie kupilam rozo-pudro-rozwietlacz z maca z zeszlorocznej co prawda kolekcji. czemu o tym mowie? bo dla bladziocha no idealny po prostu.. ledwo nadaje kolor mozna go klasc na cala twarz, cudoownie rozswietla i jak sie da go troche wiecej na policzki to uzyskujemytaki ladny odcien chlodnego zmrozonego rozu.. poezja.. (kolory pomadki troche przeklamane, kolor jest ciemniejszy w rzeczywistosci, moich zdje cpudru na razie nie mam, wiec dam te z internetu)
niestety clinique ma wyjątkowo ciemne podkłady/korektory. sama sie o tym przekonałam, szukając korektora pod oczy (wtedy jeszcze łudziłam się, że mogę znaleźć jasny nie odcinający się korektor...)
Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Po weekendzie idę szukać białych kulek z Pierre Rene, zainteresowały mnie. Podbijam też pytanie o szminkę w kolorze arbuza, za wszelkie sugestie lub fotki będę wdzięczna.
arbuz, czyli taka delikatna, naturalna czerwień? bo ja też poszukuję takiej szminki (najlepiej matowej), może być jeszcze poziomka
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.