Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :) - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-09, 10:21   #631
ylang
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

dziekuje za odpowiedz,
bardzo trudno wejsc w to forum osobom nowym, trzeba czasu rzeby to wszystko ogarnac, szczegulnie jak w watkach jest duzo "rozmow miedzy urzytkowniczkami" a nie konkretnie na dany temat.

jestem w szoku jakie efekty daja mineraly, jak cos zakupie z prubek to tez wstawie swoje zdjecie, a mam co kryc.
mam cere plytko unaczyniona, wiec mam rozowe policzki, czolo nad brwiami, platki nasa. dochodza do tego niespodzianki w postaci krost i wagry, oraz przebarwienia pozostale po nich.

pozdrawiam
super watek
ylang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 20:06   #632
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Dziekuje dziewczyny Faktycznie widze roznice teraz mojego "przed", ale to zasluga zaczerwienienia cery i Izoteku.
Dalej, dalej dziewczyny, dodawajcie zdjęcia
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 21:30   #633
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Bardzo ładny naturalny efekt, w ogóle nie widać makijażu a buzia jest rozjaśniona i stonowana.
Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
yaminishi- bardzo naturalnie i dziewczęco i te oczka niebieskie- pozazdrościć!
Dziękuje ślicznie moje drogie komplemenciary
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 20:07   #634
nińa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 99
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Do wszystkich "Minerałek". Oglądam wasze zdjęcia i jestem zachwycona, jak wy to robicie?? Mam jedną próbkę EDM, wcześniej testowałam też Art deco (proszę sie nie smiać, wiem ze to tak na prawdę nie minerał ale był pod reką), i zawsze mam ten sam problem - nie wiem czy to przez sypką konsystencję czy co, ale po nałożeniu mam strasznie podkreślone pory na nosie i w jego okolicach. no istny dramat, nigdy wcześniej tak nie mialam (po podkładach płynnych), a tu pojawiają sie istne kratery. bez minerałów też ich nie widać. Próbowałam różnych pędzli, ruchów kolistych, maźnięć, puktowego przykładania, nic, zawsze tak samo. Ktoś tak ma? wiecie czym to tuszować? i jeszcze podkreślają mi sie wszystkie włoski na twarzy, człowiek yeti dosłownie. nie wiem co robić. dodam ze kończe kuracje retinoidami, wiec minerały byłyby idealne do makijażu, a tu nie ma jak tego stosować, żeby wyglądać lepiej w makijażu niż bez
nińa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 21:11   #635
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez nińa Pokaż wiadomość
Do wszystkich "Minerałek". Oglądam wasze zdjęcia i jestem zachwycona, jak wy to robicie?? Mam jedną próbkę EDM, wcześniej testowałam też Art deco (proszę sie nie smiać, wiem ze to tak na prawdę nie minerał ale był pod reką), i zawsze mam ten sam problem - nie wiem czy to przez sypką konsystencję czy co, ale po nałożeniu mam strasznie podkreślone pory na nosie i w jego okolicach. no istny dramat, nigdy wcześniej tak nie mialam (po podkładach płynnych), a tu pojawiają sie istne kratery. bez minerałów też ich nie widać. Próbowałam różnych pędzli, ruchów kolistych, maźnięć, puktowego przykładania, nic, zawsze tak samo. Ktoś tak ma? wiecie czym to tuszować? i jeszcze podkreślają mi sie wszystkie włoski na twarzy, człowiek yeti dosłownie. nie wiem co robić. dodam ze kończe kuracje retinoidami, wiec minerały byłyby idealne do makijażu, a tu nie ma jak tego stosować, żeby wyglądać lepiej w makijażu niż bez
może spróbuj na mokro?
innych firm, formuł.
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 21:21   #636
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

No to teraz ja. Niestety to moje 1. makijaże, więc nie krzyczcie, mam świadomość, że jeszcze nie jest tak jak powinno. Nie nabyłam jeszcze odpowiedniego pędzla, ale to się zmieni.

Nie udało mi się też wszystkiego ukryć, ale to może wina braku pędzla i wprawy.

Tak teraz patrzę i na tym 1. zdjęciu nie dokładnie wyszły te moje wszelakie krostki i przebarwienia.... Ale możecie mi na słowo wierzyć, że jest gorzej.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."

Edytowane przez Antii89
Czas edycji: 2009-09-20 o 19:33
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 21:34   #637
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

mi Dziewczyny poradziły, żeby krem bardziej konkretny nakładać. i w sumie teraz jak codziennie nakładam filtr to jest super.

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
No to teraz ja. Niestety to moje 1. makijaże, więc nie krzyczcie, mam świadomość, że jeszcze nie jest tak jak powinno. Nie nabyłam jeszcze odpowiedniego pędzla, ale to się zmieni.

Nie udało mi się też wszystkiego ukryć, ale to może wina braku pędzla i wprawy.

Tak teraz patrzę i na tym 1. zdjęciu nie dokładnie wyszły te moje wszelakie krostki i przebarwienia.... Ale możecie mi na słowo wierzyć, że jest gorzej.
Ładnie taka dziewczęca buzia, delikatny typ urody skóra troszkę przesuszona wydaje się?
dobre pędzle ułatwiają życie poza tym wszystkiego się nauczysz, spokojnie
OT cudowny kolor włosów! naturalny? no moje marzenie po prostu.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 21:45   #638
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
No to teraz ja. Niestety to moje 1. makijaże, więc nie krzyczcie, mam świadomość, że jeszcze nie jest tak jak powinno. Nie nabyłam jeszcze odpowiedniego pędzla, ale to się zmieni.

Nie udało mi się też wszystkiego ukryć, ale to może wina braku pędzla i wprawy.

Tak teraz patrzę i na tym 1. zdjęciu nie dokładnie wyszły te moje wszelakie krostki i przebarwienia.... Ale możecie mi na słowo wierzyć, że jest gorzej.
Masz twarz ciemniejszą od szyi, prawda? Może warto wyrównać różnicę troszkę jaśnieszym podkładem? Poza tym bardzo ładnie, tylko uśmiechu brak!
No i alfabet nie kończy się na D, jest jeszcze F (60)

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-04-14 o 21:47
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 21:47   #639
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
mi Dziewczyny poradziły, żeby krem bardziej konkretny nakładać. i w sumie teraz jak codziennie nakładam filtr to jest super.

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------


Ładnie taka dziewczęca buzia, delikatny typ urody skóra troszkę przesuszona wydaje się?
dobre pędzle ułatwiają życie poza tym wszystkiego się nauczysz, spokojnie
OT cudowny kolor włosów! naturalny? no moje marzenie po prostu.
No uczę się czytam i próbuję....
No niestety skóra przesuszona = nieustanna walka z trądzikiem , sama już nie wiem czego używać. Codziennie wcieram olej konopny, a skóra nadal schodzi sobie płatami.

Naturalny, naturalny... Cudowny? A mi się marzą brązowe, ale boję się farbować
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 21:50   #640
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Masz twarz ciemniejszą od szyi, prawda? Może warto wyrównać różnicę troszkę jaśnieszym podkładem? Poza tym bardzo ładnie, tylko uśmiechu brak!
No i alfabet nie kończy się na D, jest jeszcze F (60)
Zgadzam się w 100%, od siebie dodam tylko, żebyś nie wyciągała kreseczki tak nisko w dół, bo "wysmucają" oczka
A tak ogólnie mimo, że pierwszy makijaż to moim zdaniem git
Ładna dziewczynka z Ciebie
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 21:51   #641
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Masz twarz ciemniejszą od szyi, prawda? Może warto wyrównać różnicę troszkę jaśnieszym podkładem? Poza tym bardzo ładnie, tylko uśmiechu brak!
No i alfabet nie kończy się na D, jest jeszcze F (60)
jasniejszym? Może tu trochę kolorki przekłamane wyszły nie wiem.. Ale po całym dniu z fair wydaje mi się, że jestem zbyt blada i myślałam nad czymś odrobinę ciemniejszym, ale to dopiero faza testowania wiadomo. Zresztą jak tak wyjdę na miasto i naoglądam się tych kobiet spędzających za dużo czasu w solarium, to może jestem przewrażliwiona.

Szkoda tylko, że nie ma jeszcze 55

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100%, od siebie dodam tylko, żebyś nie wyciągała kreseczki tak nisko w dół, bo "wysmucają" oczka
A tak ogólnie mimo, że pierwszy makijaż to moim zdaniem git
Ładna dziewczynka z Ciebie
Dziękuję
Co do kreski to tak na szybko było... Żadko kiedy ją wyciągam raczej niedomalowuje (z racji opadjących kącików i powiek grr.)
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 21:54   #642
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Co do kreski to tak na szybko było... Żadko kiedy ją wyciągam raczej niedomalowuje (z racji opadjących kącików i powiek grr.)
Zasłużenie
Ano właśnie ja mam podobnie i jak chcę ładnie wyciągnąć kreskę to muszę pół opadającej powieki wymalować.. ale to raczej przy smoky
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 21:55   #643
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
jasniejszym? Może tu trochę kolorki przekłamane wyszły nie wiem.. Ale po całym dniu z fair wydaje mi się, że jestem zbyt blada i myślałam nad czymś odrobinę ciemniejszym, ale to dopiero faza testowania wiadomo. Zresztą jak tak wyjdę na miasto i naoglądam się tych kobiet spędzających za dużo czasu w solarium, to może jestem przewrażliwiona.

Szkoda tylko, że nie ma jeszcze 55
oj szkoda, że nie ma 55
Bladość jest piękna, trzeba ją chonic i podkreślać!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 22:09   #644
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
oj szkoda, że nie ma 55
Bladość jest piękna, trzeba ją chonic i podkreślać!
I jak na razie bardzo unikatowa. Warto się wyróżniać
Tak patrzę i patrzę i nie wiem już jaki wziąć jaśniejszy w tej samej tonacji przy kolejnym zamówieniu. Najwyżej wyslę im maila.

Może wystarczy zmiana formuły na light albo domieszanie czegoś. Pokombinuję...
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."

Edytowane przez Antii89
Czas edycji: 2009-04-14 o 22:10
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 08:51   #645
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Antii jest slicznie-ladnie przykryte z naturalnym efektem
ale masz piekny kolor wloskow!!!!i fryzurke tez-mam pytanko-bo kusi mnie grzywka-nie ma problemu z ukladaniem????
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 08:57   #646
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
Antii jest slicznie-ladnie przykryte z naturalnym efektem
ale masz piekny kolor wloskow!!!!i fryzurke tez-mam pytanko-bo kusi mnie grzywka-nie ma problemu z ukladaniem????
Z układaniem grzywki? Nie mam żadnego problemu, moje odwiecznie proste-jak-druty włosy nie są skłonne do wywijania się, ani nic Z resztą nikt nigdy nie skarżył mi się na kłopoty z grzywką, chyba tylko takie, że za szybko rośnie i co chwilę na oczy nie widzę.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 09:21   #647
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Antii89 już teraz jest bardzo dobrze, a co dopiero jak będziesz miała profesjonalne pędzle
Widać, że buzia lepiej wygląda i jest ujednolicona. Choć zgadzam się, że lepszy byłby nieco jaśniejszy kolor podkładu. Tu na wizażu nie będziesz czuła się jak alien, ba, powiem nawet, że ja zaczynam powoli zazdrościć niektórym wizażankom ich porcelanowej cery i sama czuje się jakbym była opalona?!
Twoja fryzura mnie również urzekła
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 09:29   #648
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez yaminishi Pokaż wiadomość
Antii89 już teraz jest bardzo dobrze, a co dopiero jak będziesz miała profesjonalne pędzle
Widać, że buzia lepiej wygląda i jest ujednolicona. Choć zgadzam się, że lepszy byłby nieco jaśniejszy kolor podkładu. Tu na wizażu nie będziesz czuła się jak alien, ba, powiem nawet, że ja zaczynam powoli zazdrościć niektórym wizażankom ich porcelanowej cery i sama czuje się jakbym była opalona?!
Twoja fryzura mnie również urzekła
dziękuję Już się wzięłam za kupowanie pędzla, bo z tym moim się męczę i męczę. Może wtedy uda mi się dokładniej wszystko zakryć.
Tylko mam problem z korektorem. Mam zielony i albo nic mi nie kryje albo widać zielone placki przebijające przez podkład. Rodzina się ze mnie śmieje, że wyglądam jak kosmita

Właśnie zrobiłam sobie test podkładów na policzku i tylko ten Fair w miarę jako tako wygląda, reszta pomaranczowa i zdecydowanie za ciemna.
Ale macie rację on jest jeszcze zbyt ciemny, szukam jaśniejszego!
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."

Edytowane przez Antii89
Czas edycji: 2009-04-15 o 10:27
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 15:11   #649
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
dziękuję Już się wzięłam za kupowanie pędzla, bo z tym moim się męczę i męczę. Może wtedy uda mi się dokładniej wszystko zakryć.
Tylko mam problem z korektorem. Mam zielony i albo nic mi nie kryje albo widać zielone placki przebijające przez podkład. Rodzina się ze mnie śmieje, że wyglądam jak kosmita

Właśnie zrobiłam sobie test podkładów na policzku i tylko ten Fair w miarę jako tako wygląda, reszta pomaranczowa i zdecydowanie za ciemna.
Ale macie rację on jest jeszcze zbyt ciemny, szukam jaśniejszego!

Z zielonym korektorem ja też miałam duży problem, a miałam Minta z EDM. Próbowałam go nakładać punktowo-zielone kropy, na całą twarz-efekt kosmity Wkońcu posłałam go w świat.
Jednak przez to, że się czerwienieto szukam dalej.
Obecnie mam Green (chyba tak się nazywa) z Joppy. Jest taki bardziej biało-zielony, myślę że dla jasnej cery lepszy bo właśnie jaśniejszy. Tylko szkoda, że przesłali go tak malutko (jednak EDM pod tym względem rozpieszcza) Z tym, że też nie nakładam go punktowo tylko omiatam nim twarz za pomocą LHK z EDM. Mam ten pędzel od niedawna i świetnie się sprawdza do primerów, pudrów, korektorów (o ile na całą twarz kładziemy)
Także nie zrażaj się tylko może wypróbuj inne firmy (ja też dalej szukam), no i pędzelki to podstawa-ale to już wiesz
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 15:33   #650
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

yaminishi
Widzę, że masz STF Rice Sunlight, a mnie kusi, żeby go kupić... Powiedz mi czy on Ci przedłuża trwałość makijażu? Bo mi niestety trochę się warzy podkład, aczkolwiek jakoś specjalnego świecenia nie mam.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 15:37   #651
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

ja tez mam chetke na STF, na razie sie wstrzymuje z zakupem.. ale chyba bedzie mi potrzebny bo makijaz nie grzeszy super trwaloscia..
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 15:40   #652
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
ja tez mam chetke na STF, na razie sie wstrzymuje z zakupem.. ale chyba bedzie mi potrzebny bo makijaz nie grzeszy super trwaloscia..
gdzies wyczytałam, że dziewyczyny dodają np. stearynian magnezu do podkładu ( o ile dobrze pamiętam), tylko też nie wiem, gdzie bym go miała kupić..
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 15:43   #653
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
gdzies wyczytałam, że dziewyczyny dodają np. stearynian magnezu do podkładu ( o ile dobrze pamiętam), tylko też nie wiem, gdzie bym go miała kupić..

stearynian magnezu można kupić w Coastal Scents www.coastalscents.com
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 15:47   #654
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
gdzies wyczytałam, że dziewyczyny dodają np. stearynian magnezu do podkładu ( o ile dobrze pamiętam), tylko też nie wiem, gdzie bym go miała kupić..
ja tez nie wiem ale na razie jeszcze spokojnie sie przygladam jak moja cera reaguje na mineraly bo dopiero zaczynam z nimi przygode. uzywam ich raptem od tygodnia ale i tak mysle o STF-ie bo chce baze
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 16:05   #655
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

A może mi tu dziewczyny pomożecie z wyborem jakiegoś podkładu z EDM. Bo chciałam jeszcze dziś zamówić sobie sample, bo skoro Fair jest za ciemny to nic nie mam (oczywiście mądra zamówiłam sobie same ciemne - pomarańczowe odcienie)

86Paula
Ja używam jeszcze krócej i czuję się zielona... Ale STF kusi kusi, bo mam cichą nadzieję, że utrwali makijaż. No i cena zamawiając z Wizażankami jest niska (w porównaniu do drogeryjnych).
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."

Edytowane przez Antii89
Czas edycji: 2009-04-15 o 16:07
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 16:43   #656
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Dziewczyny, sorry ale strasznie sie ten watek zabalaganil Mozecie sie przeniesc z tymi wyborami kolorkow na odpowiednie watki? mysle, ze modki mnie popra - ja na przyklad lubie tu wejsc tylko i wylacznie po to, aby poogladac fotki
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 16:58   #657
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

jasne sorki

a fotka moze sie niedlugo i moja pojawi jeszcze zbyt kiepsko mi wychodzi makijaz zeby sie pokazac
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 17:12   #658
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

czekamy
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 16:32   #659
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez ylang Pokaż wiadomość
dziekuje za odpowiedz,
bardzo trudno wejsc w to forum osobom nowym, trzeba czasu rzeby to wszystko ogarnac, szczegulnie jak w watkach jest duzo "rozmow miedzy urzytkowniczkami" a nie konkretnie na dany temat.

jestem w szoku jakie efekty daja mineraly, jak cos zakupie z prubek to tez wstawie swoje zdjecie, a mam co kryc.
mam cere plytko unaczyniona, wiec mam rozowe policzki, czolo nad brwiami, platki nasa. dochodza do tego niespodzianki w postaci krost i wagry, oraz przebarwienia pozostale po nich.

pozdrawiam
super watek
witaj, nie jesteś sama, ja też początkująca i czasu brakuje aby wszystko ogarnąć
( dwójka maluszków) ale staram się w każdej wolnej chwili wejść.
ładne te wasze makijaże dziewczyny.
julisari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 18:59   #660
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Kurcze.. Genialne są te minerały.. Żebym to ja jeszcze umiała pozamawiać i zrozumieć ten angielski (swoją drogą germanistka się odezwała )
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:59.