Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-30, 18:38   #4441
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

A ja używałam na solarium z ziaji masła kakaowego w sprayu który ma za zadanie przyspieszać opalanie ale ma SPF
Oooo, zaciekawiłaś mnie tym masłem w sprayu Lubię te serię.

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość


Cholera wie co to ta 7 Perła to 2 Z tymi ich numeracjami dojść do ładu to..

W Syossie 7 to miedź.. ale czy w farbach Ce-Ce jest podobnie to nie mam pojęcia

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------




O nie, tylko nie miedź Ale na zdjęciu tak opalizująco jakoś wygląda. Może Bunny coś napisze na ten temat...?
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 18:39   #4442
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Katie kochana ty mówiłaś że farbowałaś 12/1 i 8/1 z Wellatonu tak?
Bo myśle czy mamie takiej mieszanki nie nałożyć bo samo 12/1 za jasne jej bedzie na odrostach i bedzie pozniej miała za duza roznice. Masz moze jakies zdjecia jak ci wyszła ta mieszanka? I na jaki kolor wyjściowy kładłaś? Albo mogłabyś chociaż tak sie wypowiedzieć?
hej no właśnie nie mam fotek tuż po mi wyszło bardzo rudo, ale ja kładłam na naprawdę specyficzną bazę tę mieszankę, bo na głowie miałam, tatam:
gęste pasemka rozjaśniaczem sprzed ponad pół roku, które następnie właśnie około pół roku wcześniej zostały przykryte balejażem z ciemniejszym kolorem i tylko częścią jasnych pasm, potem jeszcze poprawione odrosty pasm, a ciemne włosy wypłukane do poziomu około 7 takiego naturalnego blondu/brązu i... jak miałam około 3 miesięczne odrosty tych pasemek i farba ciemna się nie odznaczała prawie wcale od moich naturalnych odrostów, ale te pasemka już tak, to wpadłam na pomysł: szamponetka wiśniowa czerwień Joanny, a że włosów mam dużo to walnęłam dwie i i tak nie wszystko pokryły (ale nota bene sam kolor fantastyczny), więc po jakimś tygodniu walnęłam znowu ale już zmieszaną wiśniową z oberżyną, kolor mi się nie podobał, więc walnęłam na to dwie kawowe, ale przebijało rudością i kolor jakoś nie taki... o to w ruch poszedł szampon przeciwłupieżowy i youtube plus to forum, no i na to wszystko (część pasm rozjaśniaczowych spłukała się do cna na jasno, ale przy skórze były rudawe, a mój odrost miał rudawą poświatę) kładłam tę mieszankę, a potem jeszcze trochę cudowałam dalej (tu opisałam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post24812076 a w moim albumie są 2 ale uprzedzam, że średniej jakości fotki po całej akcji)

aha a w ogóle bodajże julita22 czy jakoś tak w pierwszym wątku blondowym opisywała tę mieszankę i wklejała swoje zdjęcia ona miała chyba normalniejszą bazę wyjściową niż ja

no to się rozpisałam...
__________________
NAKARM ZWIERZAKI

Edytowane przez katie100
Czas edycji: 2011-03-30 o 19:26
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 18:40   #4443
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

kurczę znalazłam na allegro kolczyki piórka te z H&M i też za dobrą cenę, nie przepłaciłabym, ale się boję zamówić ich przez all, bo w paczce mogą się poniszczyć :/ ale w sobotę będę w 3city to sobie tam popatrzę

tylko mi doradźcie dla blondasa lepsze piórka nude-owe czy brązowe? nude ładny, tylko czy nie będzie zbyt mdło?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 18:42   #4444
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

A w ogóle a propos przedłużania... Yatta , ku przestrodze, nie wiem jaką metodą chcesz przedłużać, ale 3 lata temu miałam włosy na ringi. Dostałam takiego uczulenia, że zdejmowałam ringi wyjąc z bólu. Rany mi się na głowie porobiły, zwłaszcza z tyłu. Do dziś przy mocniejszym szamponie/farbie do włosów, czuję to miejsce z tyłu głowy
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 18:46   #4445
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość

O nie, tylko nie miedź Ale na zdjęciu tak opalizująco jakoś wygląda. Może Bunny coś napisze na ten temat...?
Wg blogowej encyklopedii Bunny, 7 to metaliczny lub matowy Się kłania czytanie bloga dziołchy!


Melduję, że jestem już po Londzie 12/9 - odrost pokryło ładnie, gdzieniegdzie to złoto zostało, ale wygląda trochę jak balejaż. Dziś już światło nie to, jutro muszę zobaczyć w dziennym.
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 18:48   #4446
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
i jaaa nie wiem czemu ale właśnie twarz opala mi się ciężko, a dłonie to już w ogóle mam zawsze białe
To zupełnie jak ja.. może po prostu "ten typ tak ma" ?

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
O nie, tylko nie miedź Ale na zdjęciu tak opalizująco jakoś wygląda. Może Bunny coś napisze na ten temat...?
Wiesz no to był strzał bo rzadko spotyka się takie numerki..
Być może Bunny właśnie powie Ci coś konkretniej

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
kurczę znalazłam na allegro kolczyki piórka te z H&M i też za dobrą cenę, nie przepłaciłabym, ale się boję zamówić ich przez all, bo w paczce mogą się poniszczyć :/ ale w sobotę będę w 3city to sobie tam popatrzę

tylko mi doradźcie dla blondasa lepsze piórka nude-owe czy brązowe? nude ładny, tylko czy nie będzie zbyt mdło?
Brąz

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
A w ogóle a propos przedłużania... Yatta , ku przestrodze, nie wiem jaką metodą chcesz przedłużać, ale 3 lata temu miałam włosy na ringi. Dostałam takiego uczulenia, że zdejmowałam ringi wyjąc z bólu. Rany mi się na głowie porobiły, zwłaszcza z tyłu. Do dziś przy mocniejszym szamponie/farbie do włosów, czuję to miejsce z tyłu głowy
Spokojnie Tutaj Lady, Princesska, a nie dawno także Kotka przedłużają i już jestem uświadomiona i wyedukowana w tym temacie

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-03-30 o 18:58
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 18:48   #4447
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Laski zapomniałam Wam jeszcze napisać ta koleżanka z którą się dziś widziałam miałe takie śliczne blond włoski ogólnie to zachwycałyśmy się swoimi nawzajem, na pewno na super mądre wyglądałyśmy ii robi je palette białym złotem, ale ma naturalki jasne jak ja , średni blond i miała piękny kolor nie bardzo chłodny ale nie ciepły no super

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
Oooo, zaciekawiłaś mnie tym masłem w sprayu Lubię te serię.




O nie, tylko nie miedź Ale na zdjęciu tak opalizująco jakoś wygląda. Może Bunny coś napisze na ten temat...?
ta ce ce jest chłodna na pewno co więcej byłą tu jedna blondi która nią robiła, sama się jej pytałam o efekty i na początku była zadowolona a potem za którymś razem wyszło jej rudawo na odroście i z tego co kojarzę zmieniła farbe

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
kurczę znalazłam na allegro kolczyki piórka te z H&M i też za dobrą cenę, nie przepłaciłabym, ale się boję zamówić ich przez all, bo w paczce mogą się poniszczyć :/ ale w sobotę będę w 3city to sobie tam popatrzę

tylko mi doradźcie dla blondasa lepsze piórka nude-owe czy brązowe? nude ładny, tylko czy nie będzie zbyt mdło?
brązowe bo przynajmniej będzie je widać zza włosów
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 18:52   #4448
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Brydzia222 Pokaż wiadomość
Witam dziwczyny.


Dzisiaj kupiłam sobie 2 pary kolczyków.
Pomarańczowe za 3.50zł a pawie piórka za 8.50 zł

A co tam zaszalałam
super są

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
dziewczyny.. zaraz padne ze śmiechu.. oto co sznaowny garnier odpisał na mojego maila na temat włosów buahaha..w sumie.. tragiczne..

Szanowny Panie.
Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami.
Problem Pana skóry opisany w emailu jest bardzo złożony.
Dekoloryzacje produktem EO należy wykonać według ulotki zamieszczonej w
opakowaniu.
Aplikacja polaczenia Nutrisse 91+ 80 nie wiem w jakim celu(efekt
koloryzacji)?
Aby „zaproponować” odpowiednią koloryzację proponuję kontakt z
Działem Konsumenckim
Proszę mi zaufać jest to najbardziej wiarygodna metoda do doboru
skutecznej koloryzacji.
Z poważaniem
Serwis Konsumencki L’Oreal Polska.


bunny.. w sumie racja tak robiłam nimi. Ale zawsze 91+89 i wychodził piaskowobezowy bardzo jasny blond, poczatkowo rudy, ale łądnie sie zmywał do neutralnego. Takie miałam włoski po tej mieszance jak nizej.. buu.. jeszcze w sierpniu 2010..
mail bez ładu i składu, po prostu dramat
a włoski były fajniusie
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 18:53   #4449
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;26061461]
Melduję, że jestem już po Londzie 12/9 - odrost pokryło ładnie, gdzieniegdzie to złoto zostało, ale wygląda trochę jak balejaż. Dziś już światło nie to, jutro muszę zobaczyć w dziennym.[/QUOTE]
ooo super, kolejna zadowolona z Londy
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
To zupełnie jak ja.. może po prostu "ten typ tak ma" ?


Spokojnie Tutaj Lady, Princesska, a nie dawno także Kitkulka przedłużają i już jestem uświadomiona i wyedukowana w tym temacie
no może tak

i chyba Kotka a nie Kutkulka przedłuża
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Laski zapomniałam Wam jeszcze napisać ta koleżanka z którą się dziś widziałam miałe takie śliczne blond włoski ogólnie to zachwycałyśmy się swoimi nawzajem, na pewno na super mądre wyglądałyśmy ii robi je palette białym złotem, ale ma naturalki jasne jak ja , średni blond i miała piękny kolor nie bardzo chłodny ale nie ciepły no super
to co? kolejna farba do wypróbowania?

czyli brązowe piórka też za nimi byłam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 18:57   #4450
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Lajlaa Pokaż wiadomość
czesć dziewczyny co za cudna pogoda zaraz w spódniczkę wskakuje i na siłkę idę bo rano wyszłam grubo ubrana w dodatku w płaszczu a potem byłam taka na siebie zła ze szok, prawie skończyłam pisać mgr
to gratulejszyn, obrona to już będzie potem formalność

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Wstawiam Wam kochane ten płaszczyk
i dla Lady lakieryyy
płaszczyk akurat nie w moim stylu, ale widać, że porządnej jakości a pazurki masz śliczne
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 18:57   #4451
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Laski zapomniałam Wam jeszcze napisać ta koleżanka z którą się dziś widziałam miałe takie śliczne blond włoski ogólnie to zachwycałyśmy się swoimi nawzajem, na pewno na super mądre wyglądałyśmy ii robi je palette białym złotem, ale ma naturalki jasne jak ja , średni blond i miała piękny kolor nie bardzo chłodny ale nie ciepły no super
Trzeba było ją obfotografkować

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
i chyba Kotka a nie Kutkulka przedłuża

eee yy, no tak tak widać za dużo o Tobie myślę
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 18:58   #4452
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ooo super, kolejna zadowolona z Londy

no może tak

i chyba Kotka a nie Kutkulka przedłuża

to co? kolejna farba do wypróbowania?

czyli brązowe piórka też za nimi byłam
hihihi nie ja na razie zostaje z majirelką myję włosy co 2dni i kolor jest super, nie to co przy matrixie mam nadzieję, że tak zostanie na razie boo farbować tak gdzieś 15. chcę dopiero żeby i na święta ładne włosy mieć
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 18:59   #4453
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
moja pokiereszowana łapka jeszcze świeże bo z wczoraj i do tego widzę opuchnięta trzeba będzie do lekarza iść bo podejrzewam znowu że poszła mi kość śródręcza ale może jak się przyjrzycie dokładnie to będzie widać ten blady ślad od pierścionka chociaż ciężko było uchwycić to aparatem
zdecydowanie jesteś opalona a łapki współczuję
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 18:59   #4454
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Trzeba było ją obfotografkować




eee yy, no tak tak widać za dużo o Tobie myślę
hehehe no nie co za dużo to nie zdrowo czułabym się jak głupek robiąc jej zdj
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 19:05   #4455
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Lady
Ty kawa z mlekiem, ja smietana z sosem truskawkowym
to ja latte z bitą śmietaną... kelner!!!
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 19:06   #4456
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
blada skóra ładnie wygląda pod warunkiem, że jest pięknie wypielęgnowana
sama nie lubię jak jestem za bardzo zjarana, lubię być właśnie taka muśnięta słońcem

w zeszłoroczne upały ciężko było wysiedzieć na słońcu i się trzaskać :/ ale jak się gdzieś latało i coś robiło to opalenizna była super

i jaaa nie wiem czemu ale właśnie twarz opala mi się ciężko, a dłonie to już w ogóle mam zawsze białe
Prawda Ja sie swojego czasu strasznie nóg wstydziłam przez to ze są blade (nie wiem czemu tylko nóg) i potrafilam w jeansach w upale chodzic zeby nikt sie ze mnie nie smial - zamkniete koło, wiem
Zreszta teraz tez dopiero jak odslonie nogi to slysze ' o kurcze, ale ty jestes blada'

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
hej no właśnie nie mam fotek tuż po mi wyszło bardzo rudo, ale ja kładłam na naprawdę specyficzną bazę tę mieszankę, bo na głowie miałam, tatam:
gęste pasemka rozjaśniaczem sprzed pół roku, które pół roku wcześniej zostały przykryte balejażem z ciemniejszym kolorem i tylko częścią jasnych pasm, potem jeszcze poprawione odrosty pasm, a ciemne włosy wypłukane do poziomu około 7 takiego naturalnego blondu/brązu i... jak miałam około 3 miesięczne odrosty tych pasemek i farba ciemna się nie odznaczała prawie wcale od moich naturalnych odrostów, ale te pasemka już tak, to wpadłam na pomysł: szamponetka wiśniowa czerwień Joanny, a że włosów mam dużo to walnęłam dwie i i tak nie wszystko pokryły (ale nota bene sam kolor fantastyczny), więc po jakimś tygodniu walnęłam znowu ale już zmieszaną wiśniową z oberżyną, kolor mi się nie podobał, więc walnęłam na to dwie kawowe, ale przebijało rudością i kolor jakoś nie taki... o to w ruch poszedł szampon przeciwłupieżowy i youtube plus to forum, no i na to wszystko (część pasm rozjaśniaczowych spłukała się do cna na jasno, ale przy skórze były rudawe, a mój odrost miał rudawą poświatę) kładłam tę mieszankę, a potem jeszcze trochę cudowałam dalej (tu opisałam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post24812076 a w moim albumie są 2 ale uprzedzam, że średniej jakości fotki po całej akcji)

aha a w ogóle bodajże julita22 czy jakoś tak w pierwszym wątku blondowym opisywała tę mieszankę i wklejała swoje zdjęcia ona miała chyba normalniejszą bazę wyjściową niż ja

no to się rozpisałam...
Ale żeś sie rozpisała Poszukam wtedy w pierwszej czesci. Dzieki
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
kurczę znalazłam na allegro kolczyki piórka te z H&M i też za dobrą cenę, nie przepłaciłabym, ale się boję zamówić ich przez all, bo w paczce mogą się poniszczyć :/ ale w sobotę będę w 3city to sobie tam popatrzę

tylko mi doradźcie dla blondasa lepsze piórka nude-owe czy brązowe? nude ładny, tylko czy nie będzie zbyt mdło?
Brązowe
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 19:07   #4457
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
zdecydowanie jesteś opalona a łapki współczuję
tragedia z tą łapą

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
To zupełnie jak ja.. może po prostu "ten typ tak ma" ?



Wiesz no to był strzał bo rzadko spotyka się takie numerki..
Być może Bunny właśnie powie Ci coś konkretniej



Brąz



Spokojnie Tutaj Lady, Princesska, a nie dawno także Kotka przedłużają i już jestem uświadomiona i wyedukowana w tym temacie
przedłużam ale ringów też nikomu nie polecę bo mi włosy się zniszczyły przez nie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 19:08   #4458
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
hehe, to ja kiedys jak sie regularnie smażyłam dzis mam plamy, przebarwienia i makabryczna ilosc pieprzyków (ostrzegam lady) i zdarzyło mi sie lezec na mocnych lampach 25 minut, to dostałam udaru, w domu zaczełam okropnie rzygac i mdlec a w głowie tak mi sie kreciło, ze dramat. Po tamtym wydarzeniu juz nigdy wiecje nie poszłam na solarke. Skutecznie mnie to wyleczyło lat temu conajmniej 6.
o kurczę no to faktycznie grubo :/ mnie też by przekonało, ale ja tam od zawsze córka młynarza, chociaż z wiekiem mam wrażenie, że karnacja mi ściemniała trochę - ma ktoś tak jeszcze, czy ja zwidy?
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 19:09   #4459
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
eee yy, no tak tak widać za dużo o Tobie myślę
ojoj z wzajemnością kochana
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
hihihi nie ja na razie zostaje z majirelką myję włosy co 2dni i kolor jest super, nie to co przy matrixie mam nadzieję, że tak zostanie na razie boo farbować tak gdzieś 15. chcę dopiero żeby i na święta ładne włosy mieć
no to jeszcze ponad 2 tygodnie, wytrzymaj!
ja się powstrzymałam przed farbowaniem po 2 tygodniach i farba jeszcze czeka
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Prawda Ja sie swojego czasu strasznie nóg wstydziłam przez to ze są blade (nie wiem czemu tylko nóg) i potrafilam w jeansach w upale chodzic zeby nikt sie ze mnie nie smial - zamkniete koło, wiem
Zreszta teraz tez dopiero jak odslonie nogi to slysze ' o kurcze, ale ty jestes blada'

Brązowe
lepsza blada niż pomarszczona jak skwarka
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 19:09   #4460
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ooo super, kolejna zadowolona z Londy

no może tak

i chyba Kotka a nie Kutkulka przedłuża

to co? kolejna farba do wypróbowania?

czyli brązowe piórka też za nimi byłam
brązowe lepszy kontrast będzie nude ładne też ale mogą ukryć się we włoskach
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 19:11   #4461
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Zawsze jak jestem to malo piszecie,a jak mnie nie ma to mam kilka stron do nadrabiania

Enchanted
super plaszczyk

Lady
ale zjarana jestes a w lapke co sie stalo

Kitkulka
pokaz zegarek-lusterko

Snow
pokazuj zakupy
napisalas o tym bialym zlocie i pamietam,ze czailam sie na ta farbke w rossie moze wyprobuje
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 19:11   #4462
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
hehehe no nie co za dużo to nie zdrowo czułabym się jak głupek robiąc jej zdj
Oj tam oj tam, z ukrycia trzeba było machnąć

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Prawda Ja sie swojego czasu strasznie nóg wstydziłam przez to ze są blade (nie wiem czemu tylko nóg) i potrafilam w jeansach w upale chodzic zeby nikt sie ze mnie nie smial - zamkniete koło, wiem
Zreszta teraz tez dopiero jak odslonie nogi to slysze ' o kurcze, ale ty jestes blada'
Też potrafię latem w upał w spodniach chodzić wstydzie się swoich nóg, chociaż niby nie mam czego

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
przedłużam ale ringów też nikomu nie polecę bo mi włosy się zniszczyły przez nie
Tak więc mówię, że jestem doedukowana

A i jeszcze jeśli się w końcu któregoś pięknego dnia zdecyduję to będę upierdliwie wypytywać, także grzecznie ostrzegam
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 19:14   #4463
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Czeeeść wiecie co jest 19 a nadal tak cieplutko wróciłam z plotek, dobrze mi to zrobiło chociaż wielka kawa z bitą śmietaną w dupsko pójdzie o ale kupiłam sobie sweterek i bluzeczkę a miało już nie być zakupów w marcu Tż nic nie wie hihih



ja mam taki mleczny róż z My secret super jest



uuuu biedna współczuję



a ja kocham słoneczko! latem najchętniej ciągle bym się wygrzewała, uwielbiam to w zeszłe wakacje tak się opaliłam, że przecież dlatego się mi przyciemniania zachciało bo włosy za jasne mi się wydawały wtedy a farbowałam stockholmem przecież



ojej no co Ty u mnie dziś naprawdę ciepło, jutro ma być jeszcze fajniej to może się na baletki w końcu odważe

Pokazuj zegarek maniaczko zegarków
fajnie że Tobie służy słoneczko ja po słońcu zawsze mam spaloną twarz takie czerwone poliki i nos masakra dlatego muszę smarować się ciągle jak gdzieś chodzę latem bo tragicznie mi się buzia na słońcu opala

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dziękuje ci bardzo

Teraz mi sie jeszcze przypomniało z beta-karotenem, naturalna ochrona i skóra lepiej łapie słońce i lepiej na nie reaguje

O, to popatrze

Z tego wzgledu ze mi blada twarz nie przeszkadza A w mini na gołych nogach raczej popylać nie bede
Zresztą na mocnej opaleniznie mi nie zależy wogóle, tylko te nogi zeby chwyciły chociaz troszke zebym nie oślepiała ludzi
z beta karotenem o tak ja w ogóle kocham taką maseczkę

w dzień wyglądam jakbym była muśnięta lekko słońcem a wieczorem jak murzyn

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
blada skóra ładnie wygląda pod warunkiem, że jest pięknie wypielęgnowana
sama nie lubię jak jestem za bardzo zjarana, lubię być właśnie taka muśnięta słońcem

w zeszłoroczne upały ciężko było wysiedzieć na słońcu i się trzaskać :/ ale jak się gdzieś latało i coś robiło to opalenizna była super

i jaaa nie wiem czemu ale właśnie twarz opala mi się ciężko, a dłonie to już w ogóle mam zawsze białe
mi ostatnio wszystko co opalało się ciężko opala się szybko miałam problem z nogami a teraz nie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 19:15   #4464
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/ce-ce-color-creme-...491444469.html

Czy w oznaczeniu 10,71 ta 7-mka to perła?
beżowe mają 2kę, to 7ka to chyba fiolet...?
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 19:17   #4465
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ojoj z wzajemnością kochana

no to jeszcze ponad 2 tygodnie, wytrzymaj!
ja się powstrzymałam przed farbowaniem po 2 tygodniach i farba jeszcze czeka

lepsza blada niż pomarszczona jak skwarka
wypraszam sobie nie jestem pomarszczona i nie blada

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Zawsze jak jestem to malo piszecie,a jak mnie nie ma to mam kilka stron do nadrabiania

Enchanted
super plaszczyk

Lady
ale zjarana jestes a w lapke co sie stalo

Kitkulka
pokaz zegarek-lusterko

Snow
pokazuj zakupy
napisalas o tym bialym zlocie i pamietam,ze czailam sie na ta farbke w rossie moze wyprobuje
ja właśnie też czaiłam się na to białe złoto kiedyś

nie jestem aż tak opalona mocno
łapa się przejechała po chropowatej ściance

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Oj tam oj tam, z ukrycia trzeba było machnąć



Też potrafię latem w upał w spodniach chodzić wstydzie się swoich nóg, chociaż niby nie mam czego



Tak więc mówię, że jestem doedukowana

A i jeszcze jeśli się w końcu któregoś pięknego dnia zdecyduję to będę upierdliwie wypytywać, także grzecznie ostrzegam
pewnie, pytaj śmiało
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 19:18   #4466
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość


ta ce ce jest chłodna na pewno co więcej byłą tu jedna blondi która nią robiła, sama się jej pytałam o efekty i na początku była zadowolona a potem za którymś razem wyszło jej rudawo na odroście i z tego co kojarzę zmieniła farbe
Ooooo, Snow, dziękuję!! Ja i tak muszę na podkład kłaść na odroście, więc może rudo by nie było.

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;26061461]Wg blogowej encyklopedii Bunny, 7 to metaliczny lub matowy Się kłania czytanie bloga dziołchy!

[/QUOTE]

Hęęę... ale co to znaczy metaliczny lub matowy?
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 19:20   #4467
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
brązowe lepszy kontrast będzie nude ładne też ale mogą ukryć się we włoskach
też o tym pomyślałam
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość

Kitkulka
pokaz zegarek-lusterko
zaraz coś cyknę
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Też potrafię latem w upał w spodniach chodzić wstydzie się swoich nóg, chociaż niby nie mam czego
nie masz nie masz
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
mi ostatnio wszystko co opalało się ciężko opala się szybko miałam problem z nogami a teraz nie
nogi też mi się wolno opalały, a teraz migusiem
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
wypraszam sobie nie jestem pomarszczona i nie blada
nie mówiłam przecież o Tobie
można być przecież opalonym ładnie, z głową i to też wygląda fajnie ale skwara - not
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 19:22   #4468
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
to ja latte z bitą śmietaną... kelner!!!
lubię latte
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 19:24   #4469
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a ja za to baaardzo polubiłam rodzinka.pl no tak mnie bawi ten serial jak nie wiem
no uważam że ten serial jest bomba strach się bać co będzie jak się pojawią dzieciaki, bo mamy z mężem wszelki predyspozycje, że mieć potem taki śmiechowy cyrk w domu

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A tam - nie wytrzymam, prędzej przedłużę
no to wiesz wtedy będziesz musiała się pochwalić
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 19:24   #4470
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

mówiłam, że z lampą będzie kiepsko

ale wstawiam, taki zwykły kwadraciak żeby pokazało godzinę, datę, stoper czy co tam trzeba nacisnąć i się wyświetla i zaraz znika, dzięki czemu mam lusterko zawsze na ręku
no i był tylko po 26 zł, więc co miałam nie brać! akurat trafiłam na likwidację sklepu i jeszcze dostałam kolczyki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P3300867.jpg (90,3 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3300869.jpg (66,1 KB, 25 załadowań)
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:13.