Dziecko śpi za ścianą, mama chce być ładną mamą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-16, 11:45   #1
sinangel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3

Dziecko śpi za ścianą, mama chce być ładną mamą


Witajcie moje Drogie!
To mój pierwszy post na wizazu i wielkie nadzieje pokładam w Wasze umiejętności i dobre oko.
Niedawno zostałam mamą ślicznej dziewczynki z której jestem bardzo dumna. Natalka ma już 4 mc i czas zadbać o siebie wreszcie.

Nigdy nie miałam nikogo, kto mógłby mi doradzić jak się obciąć, w co ubrać, jak pomalować. Wiem, że na forum jest mnóstwo doświadczonych w tym kobiet i chciałabym Was bardzo prosić o pomoc.

Chcę już wyjść z tej piżamy, z tej fryzury zaczesanej do tyłu w kucyk. Chciałabym wyglądać kobieco i ładnie dla siebie i dla swojego męża, żeby znów zobaczył we mnie nie tylko mamę

Bardzo proszę o wszelkie porady. Najbardziej w tej chwili zależy mi na poradach dotyczących koloru włosów, fryzury, makijażu. Idą święta i chcę wyglądać ładnie na pierwszych zdjęciach świątecznych mojej córeczki

Załączam zdjęcia i trzymam kciuki.
Pozdrawiam ciepło
Sin
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie 1.jpg (40,7 KB, 255 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie 2.jpg (12,6 KB, 203 załadowań)
sinangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 13:04   #2
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Dziecko śpi za ścianą, mama chce być ładną mamą

Tez jestem mama i wiem, ze czasami ie ma na nic czasu, wtedy uzywam wypelniacza do koka, juz wtedy lepiej czlowiek sie czuje niz w tym kucyku.
Masz brazowe oczy ?
Jesli tak to cienie w brazie, zlocie, podresla oczy, jakas kreska na gornej powiece, bronzerem nadasz fajny ksztalt twarzy.
Moze grzywka ?Masz dosc wysokie czolo, wiec mozesz z nia poszalec.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 13:12   #3
Sandora
Raczkowanie
 
Avatar Sandora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 190
GG do Sandora Send a message via Skype™ to Sandora
Dot.: Dziecko śpi za ścianą, mama chce być ładną mamą

Grzywka to super pomysł, eyeliner na oczka, tusz do rzęs, róż i coś na usta i od razu inaczej
Sandora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 14:18   #4
sinangel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Dziecko śpi za ścianą, mama chce być ładną mamą

Cześć, oczy mam zielone ale fotki są niezbyt udane dziękuję za odpowiedź! Masz na myśli jakąś konkretną grzywkę, czy każda się nada? Złote i błyszczące kolory na powieki bardzo lubię.
Może przychodzi Ci do głowy jakaś fryzurka lub kolor, w którym byś mnie widziała?
Chcę przed świętami odwiedzić fryzjera ale nie chcę iść tam bez pomysłu bo znów mnie obciacha jak ona chce i znów będę tylko czekała aż odrosną :P
sinangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 18:45   #5
pszczolka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 42
Dot.: Dziecko śpi za ścianą, mama chce być ładną mamą

Hej!
Ja bym widziała Cię w lekkiej wycieniowanej fryzurze do ramion ze skośną grzywką. Do tego może kilka jaśniejszych refleksów, które rozświetliłyby twarz. W kwestii makijażu masz szczęście - posiadaczki brązowych oczu mogą przebierać w kolorach ;-) ale tak na co dzień może postaw na beże i brązy. Idź do kosmetyczki i zrób delikatną hennę i regulację brwi. Do tego róż na policzki i lekki błyszczyk i będzie super
A z ciuchów to ciężko coś doradzić - musiałabyś opisać swoją sylwetkę. Ale tak w ciemno to mogę Ci powiedzieć, że prosta sukienka + czarne grube rajstopy zawsze są dobrym wyjściem.
Pozdrawiam!
__________________
Czasem słońce, czasem deszcz.
pszczolka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 20:32   #6
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Dziecko śpi za ścianą, mama chce być ładną mamą

Tak jak pisze pszczolka, wycieniowane wlosy pasowalyby, bedzie wygladalo jakbys miala ich wiecej, fryzura nabierze objetosci, no i przy takim cieciu najczesciej wlosy same sie ukadaja, nie przeba z nimi wiele kombinowac. Ja gdy mam wycieniowane to wlosy mi sie kreca, nie sa takie ciezkie. Do tego moze grzywka na bok ale tak, aby przechodzila jakis w dlugie wlosy, nie umiem tego dobrze opisac ( cos takiego http://www.studio-mody.com.pl/wp-con...010/10/213.jpg ).
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 23:15   #7
Shannon_16
Zakorzenienie
 
Avatar Shannon_16
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 171 895
Dot.: Dziecko śpi za ścianą, mama chce być ładną mamą

Wydaje mi się, pasowałby Ci ciepły odcień brązu, przedziałek na bok, mogłabyś pomyśleć o skośnej grzywce. Co do makijażu to może coś klasycznego: kreska czarnym eyelinerem, perłowy cień, pogrubiający tusz do rzęs i jakaś delikatna pomadka albo błyszczyk.
Ps. Masz śliczną córeczkę
Shannon_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-17, 09:50   #8
lkatieove
Raczkowanie
 
Avatar lkatieove
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 39
Dot.: Dziecko śpi za ścianą, mama chce być ładną mamą

a moim zdaniem ładnie byś wyglądała w prostej grzywce
wypełniacz do koka to bardzo dobry pomysł, dziewczyny mają rację. W internecie jest mnóstwo filmików jak go użyć, zajmuje to mało czasu, a wygląda bardzo fajnie Co do koloru włosów, to ja na Twoim miejscu bym je rozjaśniła i pobawiła się w takich "cieplejszych" (lekko karmelowych, ale wciąż brązowych) odcieniach. Jeśli malujesz włosy sama to ja polecam Ci farby fryzjerskie, nie są dużo droższe (np. firma cece, moja ulubiona zresztą, około 25zł)
Jeśli chodzi o makijaż to wydaje mi się, że powinnas używać takich neutralnych kolorów- beże, brązy, złoto, może jakaś delikatna lilia ? Do tego brązowa kredka na górnej (zdecydowanie nie dolnej) powiece, może delikatnie rozmyta (chyba, że potrafisz wykonać ładną kreskę eyelinerem, ale wiadomo, ze przy dziecku nie zawsze jest na to czas). Do tego bronzer (ale też uważaj na te mocno ceglaste odcienie, szukaj raczej tych chłodnych), korektor pod oczy- bo wiadomo, że mama często ma troche mniej czasu na sen (moge ci polecić np. korektor z catrice- camouflage cream albo coś bardziej rozswietlającego np. bourjois- healthy mix) i jakiś fajny błyszczyk albo pomadka
__________________
The most beautiful makeup for a woman is passion. But cosmetics are easier to buy.

what doesn't kill you, makes you stronger.
lkatieove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 11:27   #9
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Dziecko śpi za ścianą, mama chce być ładną mamą

Jeśli chodzi o makijaż - broń Boże żadnych pojedynczych krech na powiece! Trzeba powiększyć oczy i "otworzyć" je, będziesz wtedy wyglądała świeżo i promiennie. Masz opadające kąciki i powieki - tutaj jest instrukcja jak zrobić taki przykładowy fajny makijaż, nie potrzeba wiele kosmetyków i niesamowitych umiejętności żeby osiągnąć super efekt: http://www.youtube.com/watch?v=uL9Xq6vse4c . Do tego podkład, trochę różu na policzki, błyszczyk i będzie super
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 12:36   #10
sinangel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Dziecko śpi za ścianą, mama chce być ładną mamą

Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję ale ostatnie godziny mam wyjęte z życiorysu :/ cała nasza niewielka rodzinka nabawiła się grypy jelitowej i jest niefajnie.
Baardzo Wam moje Drogie Kobietki dziękuję za tyle dobrych rad i wskazówek. Jesteście niesamowite i mam nadzieję, że wiecie o tym.
Jak tylko wstanę z łazienkowej podłogi to spróbuję zastosować Wasze rady i wybrać się do fryzjera. Do świąt czasu coraz mniej...
Pozdrawiam ciepło i dziękuję!
sinangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 20:24   #11
artsolo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 6
Dot.: Dziecko śpi za ścianą, mama chce być ładną mamą

Wiem o co Ci chodzi, bo sama mam dwójkę dzieciaczków. Córcia 4 latka i 6-ścio miesięcznego synka. Też niedawno odwiedziłam fryzjera i skróciłam moje masakrycznie długie włosy (prawie do pasa), na fryzurę wycieniowaną, ale pozwalającą na spięcie włosów.
Jeśli zdecydujesz się na skrócenie włosów, to weź pod uwagę, że dzieci uwielbiają ciągnąć mamę za włosy. Na co dzień najwygodniej jest spiąć włosy,a tyle jest przecież ciekawych koczków czy upięć, które wcale nie zajmują wiele czasu. Masz ładny owal twarzy, więc pod tym względem też możesz poszaleć
artsolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-19, 19:02   #12
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Dziecko śpi za ścianą, mama chce być ładną mamą

Cytat:
Napisane przez Sandora Pokaż wiadomość
Grzywka to super pomysł, eyeliner na oczka, tusz do rzęs, róż i coś na usta i od razu inaczej
O tak
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.