Vivus.pl - czy ktoś korzystał? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-06, 14:28   #31
maszkuleczka
Raczkowanie
 
Avatar maszkuleczka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 43
Dot.: Vivus.pl - czy ktoś korzystał?

O stokroć lepiej, taniej i bezpieczniej pożyczać od rodziny i znajomych, a nie od instytucji poza i parabankowych :/ Opłaty horrendalnie wysokie, to samo z oprocentowaniem, gratis jakieś z d...y wzięte ubezpieczenia - w konsekwencji biorąc 1000zł oddajemy 1800zł (przy dobrych wiatrach). Opinii może vivus nie ma najgorszych, ale ja bym się na to nie pisała

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-04-22 o 18:29 Powód: Link.
maszkuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 20:44   #32
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Vivus.pl - czy ktoś korzystał?

Cytat:
Napisane przez maszkuleczka Pokaż wiadomość
O stokroć lepiej, taniej i bezpieczniej pożyczać od rodziny i znajomych, a nie od instytucji poza i parabankowych :/ Opłaty horrendalnie wysokie, to samo z oprocentowaniem, gratis jakieś z d...y wzięte ubezpieczenia - w konsekwencji biorąc 1000zł oddajemy 1800zł (przy dobrych wiatrach). Opinii może vivus nie ma najgorszych, ale ja bym się na to nie pisała
Bzdury piszesz - której firmie spłacasz "1800 przy dobrych wiatrach" za 1000 złotych? Vivus jest chyba najtańszy, dwa miesiące temu prowizja za 1000 pln wynosiła 140pln, dalej jest Wonga - tutaj drożej, ale odsetki naliczane są do dnia faktycznej spłaty - jeśli spłacamy szybciej, to prowizja jest niższa; jest jeszcze Filarum, viasms, netcredit - ostatnie pół roku upłynęło mi na braniu pożyczki za pożyczką na spłatę pożyczek. Nigdzie nie ma prowizji 800 pln za 1000 pln - najwyższa kwota to było ok 300 - 400 pln - nie pamiętam dokładnie, bo szukałam tańszych. Nie ma żadnego oszustwa (nie składałam wniosku tam, gdzie chciano skan dowodu), w chwili składania wniosku wiadomo ile i kiedy trzeba będzie spłacić.

Ale - odradzam korzystanie z takich rozwiązań, ja sama wpadłam w taką pętlę, że w pewnym momencie brałam pożyczkę na spłatę pożyczki, a mimo że od tego roku sytuacja finansowa mi się poprawiła - i tak wszystko co zarobiłam szło na spłatę pożyczek, a potem - znów musiałam pożyczać, żeby mieć z czego żyć.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 19:45   #33
maszkuleczka
Raczkowanie
 
Avatar maszkuleczka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 43
Dot.: Vivus.pl - czy ktoś korzystał?

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Bzdury piszesz - której firmie spłacasz "1800 przy dobrych wiatrach" za 1000 złotych? Vivus jest chyba najtańszy, dwa miesiące temu prowizja za 1000 pln wynosiła 140pln, dalej jest Wonga - tutaj drożej, ale odsetki naliczane są do dnia faktycznej spłaty - jeśli spłacamy szybciej, to prowizja jest niższa; jest jeszcze Filarum, viasms, netcredit - ostatnie pół roku upłynęło mi na braniu pożyczki za pożyczką na spłatę pożyczek. Nigdzie nie ma prowizji 800 pln za 1000 pln - najwyższa kwota to było ok 300 - 400 pln - nie pamiętam dokładnie, bo szukałam tańszych. Nie ma żadnego oszustwa (nie składałam wniosku tam, gdzie chciano skan dowodu), w chwili składania wniosku wiadomo ile i kiedy trzeba będzie spłacić.

Ale - odradzam korzystanie z takich rozwiązań, ja sama wpadłam w taką pętlę, że w pewnym momencie brałam pożyczkę na spłatę pożyczki, a mimo że od tego roku sytuacja finansowa mi się poprawiła - i tak wszystko co zarobiłam szło na spłatę pożyczek, a potem - znów musiałam pożyczać, żeby mieć z czego żyć.
O ile spłacisz w ekspresowym terminie nie ponosisz żadnych odsetek, ale nie miej na czas pieniędzy, to odsetki i opłaty zniszczą człowieka :/
maszkuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-01, 21:20   #34
Magadan
Raczkowanie
 
Avatar Magadan
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 497
GG do Magadan
Dot.: Vivus.pl - czy ktoś korzystał?

Ja w momencie, jak mam sytuację podbramkową (a do wypłaty jeszcze trochę) korzystam z Wonga i jestem zadowolona. Spłacam zawsze w terminie i jak najbardziej polecam
__________________


Magadan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 18:44   #35
uczestnik48
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 74
Dot.: Vivus.pl - czy ktoś korzystał?

Ja korzystałam z Vivus i Wonga. Oba polecam. Nie jest to najtańsze rozwiązanie, ale zawsze poratują w problemie.
Lepiej brać od rodziny bez prowizji, ale nie zawsze jest taka możliwość.
uczestnik48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 06:46   #36
Hellfire
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Cracow/Vienna
Wiadomości: 84
Dot.: Vivus.pl - czy ktoś korzystał?

W nie tak dawnych czasach, gdy byłam nieogarnięta finansowo to wzięłam tam 2 pożyczkę (1 spłaciłam w terminie) i niestety skończyło się na zaawansowanej windykacji, gdzie doszlo już do cesji długu - konkretniej do Global Collection Mangnament. Dług spłacony po prawie roku od wzięcia 800 zł (kwota pożyczki) + 450 zł (oplaty, odsetki i inne duperele) dzięki "konsolidacji" wszystkich moich długów poprzez wzięcie jednego dużego kredytu z "Oferty dla Ciebie" w mBanku rozłożonego na mega korzystne raty, które obecnie spłacam i w przy mojej obecnej sytuacji finansowej i ogarnięciu te kwoty są marginalne.

Także vivusa polecam osobom, które wiedzą co biorą a zadłużonym w vivusie radzę negocjować rozłożenie na raty no i ofc. jak najszybsze spłacenie długu (ja nie skorzystałam bo termin spłaty pierwszej raty był zabójczo za krótki - pewnie wkurzyli się, że ponad pół roku nie zapłaciłam ani % zaległości :P)
Hellfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 16:38   #37
1poszukiwacz1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 10
Dot.: Vivus.pl - czy ktoś korzystał?

A tą umowę co wysyłają na maila - to konieczne jest, żeby ją podpisać i im wysłać? Bo pieniądze już dostałem, a umowa dopiero na drugi dzień przyszła. Czy muszę to podpisywać, jeśli nie zamierzam brać u nich następnych pożyczek?
1poszukiwacz1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-28, 17:16   #38
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Vivus.pl - czy ktoś korzystał?

Cytat:
Napisane przez 1poszukiwacz1 Pokaż wiadomość
A tą umowę co wysyłają na maila - to konieczne jest, żeby ją podpisać i im wysłać? Bo pieniądze już dostałem, a umowa dopiero na drugi dzień przyszła. Czy muszę to podpisywać, jeśli nie zamierzam brać u nich następnych pożyczek?


Ja nie podpisywałam i nie wysyłałam a potem nawet brałam jeszcze raz czy dwa
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 15:12   #39
gaboo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3
Cool Dot.: Vivus.pl - czy ktoś korzystał?

Dokładnie, w Vivus nie musisz podpisywać i wysyłać żadnych papierowych umów.
Nie czarujmy się jednak. Nie jest to pożyczka dla każdego. Dla ludzi którzy mają pewność że spłacą. Pierwszą chwilówkę masz za darmo. Jednak musisz pamiętać o terminowej spłacie. Jeżeli tego nie zrobisz to pojawią się wysokie odsetki.
gaboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 16:00   #40
vougelisha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 20
Dot.: Vivus.pl - czy ktoś korzystał?

Witajcie szukam i szukam jakiegos dobrego ubezpieczenia telefonu i nic nie mogę znależć. W tym miejscu znalazłam jakies opinie o klikochron, ale czy to jest dobre to sama nie wiem jedne są pozytywne drugie nie i teraz mam wątpliwości Może wy mi coś doradzicie błagammm;/;/;/

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-10-04 o 22:00 Powód: Link.
vougelisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 08:02   #41
Quarantine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 465
Dot.: Vivus.pl - czy ktoś korzystał?

Cytat:
Napisane przez cryytall Pokaż wiadomość
Fatalne zachowanie obslugi wobec osoby, która próbuje wyjsć z “chwilówkowych zadłużeń”. Nie są w stanie pomóc, klientowi, który potrzebuje zaświadczenie o niezaleganiu ze spłatą. W pozyskiwaniu klientów odpisują na maile w ciagu minuty, jeśli spłaciłeś wszystki chcesz głupie zaświadczenie o splacie to ignorują Cie totalnie.. NIE POLECAM!
A po co Ci zaświadczenie o niezaleganiu ze spłatą? Lubisz sobie problemy stwarzać?
Quarantine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-08 09:02:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.