Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy. - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-23, 17:41   #631
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez eska132 Pokaż wiadomość
Wiesz co nie umyłam ,ale jak mi przyczepiają taśmą z catzy to be żadnych sztuczek trzyma jak cholera
Także już nie będę eksperymentować bo już włosami tyle eksperymentowałam, że dzięki Bogu trafiłam na to forum i nie wyrzuciłam kasy w błoto znowu
To może warto kupić ten szampon i spróbować?
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 17:43   #632
eska132
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 35
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez arbuzowaaa Pokaż wiadomość

SZCZERZE CI POWIEM JAK CHCESZ DOBRE NATURALNE WŁOSY TO NIE EKSPERYMENTUJ TYLKO ZAMÓW Z KEGLA
NIE MA CO BO JA JUŻ TEZ TAK DOROBIŁAM, ŻE ZA TE WSZYSTKIE WŁOSY TO JUŻ BYM MIAŁA WYCIECZKE HIHIHI
eska132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 17:44   #633
arbuzowaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 294
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez eska132 Pokaż wiadomość
SZCZERZE CI POWIEM JAK CHCESZ DOBRE NATURALNE WŁOSY TO NIE EKSPERYMENTUJ TYLKO ZAMÓW Z KEGLA
NIE MA CO BO JA JUŻ TEZ TAK DOROBIŁAM, ŻE ZA TE WSZYSTKIE WŁOSY TO JUŻ BYM MIAŁA WYCIECZKE HIHIHI

hehe. ok dziękuje
__________________
Recydywistka z siniakami na sercu .



18.o4.2o1o - zdrowe odżywanie.

arbuzowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 17:46   #634
eska132
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 35
Smile Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
to może warto kupić ten szampon i spróbować?
kupic szampon czekać znowu, potem hihi się okaże albo tak albo tak powiem ci Wasienka, że już mi tak brakuje moich włosów, że ide jutro założyć - i kombinacji mam dość jak na razie

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez arbuzowaaa Pokaż wiadomość
hehe. ok dziękuje
słuchaj ja nawet ściągałam z e-baya z 2 połowy świata
ale nie ma co
szkoda kasy a potem nerwów
eska132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 17:51   #635
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez eska132 Pokaż wiadomość
kupic szampon czekać znowu, potem hihi się okaże albo tak albo tak powiem ci Wasienka, że już mi tak brakuje moich włosów, że ide jutro założyć - i kombinacji mam dość jak na razie
jak tam sobie chcesz
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 19:09   #636
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Co obowiązkowo zabrać prócz jedwabiu na urlop w tropiki??

jakąś maskę? odżywkę czy spray?
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 19:23   #637
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

przeszukałam cały wątek i nie odnalazłam tego czego szukałam, zadawałam juz pytanie odnosnie tego tematu ale mało precyzyjnie określiłam swój ,,problem''
Chodzi mi konkretnie o przedłużanie włosów metodą tape on and tape of koniecznie wszystko na firmie catzy
, mam krótkie włosy, trochę za ucho i wycieniowane, a chciałabym mieć do łopatek, czy nie będzie to się rzucać w oczy,
czy będę mogła wiązać włosy
czy taśmy nie będą przeszkadzać w czymkolwiek
czy pakiet włosów starczy mi na kilka razy bo jednak to droga impreza,
podobno ta metoda nie niszczy tak włosów jak inne,
pytanie kieruję zwłaszcza do tych wizażanek, które przedłużały włosy tą właśnie metodą,
i czy są dostępne włosy podatne z catzy tzn lekko ,,falujące'' zawijające się na końcach, bo nie chciałabym mieć takich prostych selerów,
czy można takie włosy układać na szczotkę czy raczej nie,
troche tych pytań się nazbierało, proszę Was o cierpliwość do mnie i z góry dziękuję za odpowiedzi
pozdrawiam serdecznie
__________________
Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce...
chubka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 21:21   #638
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kfiathusek Pokaż wiadomość
Wątek się nieźle rozwinął dziewczyny miała może któraś te włoski:

http://www.allegro.pl/item918218155_...d_50_55cm.html

albo może któraś wie coś o nich. Allegrowicz napisał mi że włoski ze spinkami ważą 130 gram. Chcę zamówić clipy a już sama nie wiem, które, jak już jakieś wybiorę znajduję informację, że nie warto i tak odkładam decyzję o zakupie Będę bardzo wdzięczna jeśli ktoś mi pomoże...
wlosy latrend to srednia półka jakosciowa włosów. Napisali ze wlosy maja 130 gram to chyba spinki waza polowe bo z tego co wiem to włosów jest malo. Proponuje rozejrzec sie za czyms innym.

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Shakira_19 Pokaż wiadomość
Co obowiązkowo zabrać prócz jedwabiu na urlop w tropiki??

jakąś maskę? odżywkę czy spray?
spray z filtrami UV ktory chroni włosy przed wysuszającymi promieniami slonecznymi mozesz go rowniez stosowac do swoich naturalnych włosów. Proponuje zabrac tez maske do włosów mialam ich kilka ale osobiscie polecam Matrixa seria zielona Sleek look, oraz Loreala wiem ze w nazwie bylo "Repair" taki zółty słoiczek, oraz szampon do wlosow najlepiej farbowanych. Poza tym przy kapielach zwiazuj włosy w warkocz unikniesz niepotrzebnego plątania.
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 22:27   #639
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

A ten spray do Loreal Solar??? WAX?
a jakaś odzywke bez spłukiwania



mam jedwab, a maskę kupię jakaś nawilżająca

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

oraz mam pytanie jak zachowują się microringi na bramce do wykrywania metali na lotnisku???

Edytowane przez Shakira_19
Czas edycji: 2010-02-23 o 21:49
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 23:07   #640
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shakira_19 Pokaż wiadomość
A ten spray do Loreal Solar??? WAX?
a jakaś odzywke bez spłukiwania



mam jedwab, a maskę kupię jakaś nawilżająca

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

oraz mam pytanie jak zachowują się microringi na bramce do wykrywania metali na lotnisku???
Tak moze byc ten spray, wazne zeby zawierał filtry. Maska ta co ci mowilam one obie są głęboko nawilżające. Co do odzywek bez spłukiwania to nigdy nie uzywalam do przedluzanych włosów wiec sie nie wypowiem, ale maski sa lepsze niz jakiekolwiek odzywki. Ja robilam tak szampon Loreal elseve ten czerwony, maska matrixa sleek look zielona kladlam na wlosy na jakies 10 minut splukiwalam i na to jeszcze jedwab do włosów i dla mnie bylo ok
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 23:11   #641
kfiathusek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 23
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

NeverGoodEnough18 bardzo dziękuję za odpowiedź... Wiadomo za tą cenę cudów nie będzie, niestety na włoski np z dobrewłosy.pl nie mogę sobie narazie pozwolić, więc pomyślałam że kupię tańsze a jak będę wiedziała że mi ta metoda odpowiada to wtedy zainwestuje... Ale też byle czego nie kupię, a widzę że wiele dziewczyn się niestety nacięło :/ Teraz to już sama nie wiem na które się zdecydować ......
kfiathusek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 23:16   #642
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

kfiathusek tylko oby to nie byla zla kolejnosci, bo zle wlosy beda mocnym utrudnieniem do pielegnacji, a wtedy to i zrazisz sie do przedluzania i stwierdzisz ze metoda beznadziejna
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 23:22   #643
kfiathusek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 23
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

A to fakt tak źle i tak niedobrze Myślę że są w miarę dobre jakościowo włoski ze średniej półki, ale jak widze nikt do końca nie jest z takich zadowolony. Już miałam kupować od sandritki potem od Longhair i dobrze że tu zajrzałam. jak widać moje wybory nie były najlepsze No nic, jeśli ktoś ma wypróbowane włosy może coś poleci...
kfiathusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 09:09   #644
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Ja podawalam juz wloski naprawde dobrej jakosci, z tym ze nie wiem jaka gotowka dysponujesz
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 12:33   #645
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Ja zamowilam z Victoria Hair na Allegro, czekam na przesyłkę. Jestem baaardzo ciekawa
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 13:32   #646
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kfiathusek Pokaż wiadomość
A to fakt tak źle i tak niedobrze Myślę że są w miarę dobre jakościowo włoski ze średniej półki, ale jak widze nikt do końca nie jest z takich zadowolony. Już miałam kupować od sandritki potem od Longhair i dobrze że tu zajrzałam. jak widać moje wybory nie były najlepsze No nic, jeśli ktoś ma wypróbowane włosy może coś poleci...

Co do long haira wypowiadalam sie juz włosy są ok do momentu ale w przyszłm tygodniu je odsyłam mają mi przesłać próbki kosmetyków które nałożą na moje clipy i podobno to całą filozofia żeby te włoski wyglądał dobrze tak jak za pierwszym razem jestem niesamowicie ciekawa a tak w ogóle to powiem ci sredniej jakosci włosy... od 150zł czy nie lepiej dołożyć tą 100wkę i kupić lepsze? Miałam takie same wątpliwości co ty czy ta metoda jest warta świeczki ale powiem ci w życiu bym nie zrerzygnowała teraz z tej metody clipów nie czuć fajnie sie wpasowują z naturalnymi i powiem tak jeśli zamówisz i założysz pierwszy raz na pewno się przekonasz ale tak jak mówię i jak radził Ci dziewczyny lepiej poczekaj dołóż i kup coś porządnego to i z pielęgnacją nie będzie takich problemów no i oczywiście żywotność będzie dłuższa buziak

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Ja zamowilam z Victoria Hair na Allegro, czekam na przesyłkę. Jestem baaardzo ciekawa
Też je miałam zamówić ciekawa jestem jak Ci będą służyły :P Mam nadzieje że będą ok no i że wstawisz jakieś foto
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 15:39   #647
monika658
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 9
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Dziwczynki kochane pomóżcie!!!W piątek przedłużyłam włoski indyjskimi 50cm z 4great hair kolor czarny 110 pasemek na ringi ale zaczęły mi się plątać końcówki na drugi dzień nie wiem dlaczego.Stosuję tonę jedwabiu, bardzo często je czeszę, są już po pierwszym myciu.Użyłam szamponu i odżywki seria najwilżająca niebieska herbal essences, potem scandic protein mask odżywka z proteinami jedwabiu.Prostowałam je juz ze 4 razy ale za kazdym razem nie byly idealnie gładkie, końcówki się puszą a włosy plączą. Co mam robić?????
monika658 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 15:58   #648
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Ja zamowilam z Victoria Hair na Allegro, czekam na przesyłkę. Jestem baaardzo ciekawa
Też nad nimi myślałam, one są bardzo grube w porównaniu do innych włosków, przynajmniej waga ich jest o wiele większa. Będe czekała na relacje i zdjęcia
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 16:51   #649
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez monika658 Pokaż wiadomość
Dziwczynki kochane pomóżcie!!!W piątek przedłużyłam włoski indyjskimi 50cm z 4great hair kolor czarny 110 pasemek na ringi ale zaczęły mi się plątać końcówki na drugi dzień nie wiem dlaczego.Stosuję tonę jedwabiu, bardzo często je czeszę, są już po pierwszym myciu.Użyłam szamponu i odżywki seria najwilżająca niebieska herbal essences, potem scandic protein mask odżywka z proteinami jedwabiu.Prostowałam je juz ze 4 razy ale za kazdym razem nie byly idealnie gładkie, końcówki się puszą a włosy plączą. Co mam robić?????

Indyjskie maja to do siebie ze sa sztywne i ciezkie w utrzymaniu. Ja Ci proponuje zasiegnac bo serie Gliss Kur- a przynajmniej po odzywke, seria rozowa z jedwabiem, wloski Ci sie wygladza i powinny okielznac. I jedwabiu tony nie nakladaj tylko krople na rece wielkosci winogorna, rozsmaruj na raczkach i na wlosy. Tona wcale nie ma lepszego dzaialania - bo co ma zadzialac to zadziala nawet w znikomej ilosci.
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 16:57   #650
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

dzisiaj podobno wysłali, wiec beda lada dzien Oczywiscie wstawie zdjęcie, juz sie nie moge doczekac i juz sie zastanawiam czy końce sciąc w trójkąt bo takie wlosy mi sie najbardzij podobaja ale to zalezy jak sie beda układały, clipow nigdy nie mialam, jak przedluzałam kiedys to na microringi. No i ciekawe jak kolorystycznie wyjdą, wziełam czekoladowy brąz.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 18:05   #651
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

No ścięte w trójkąt są śliczne to będe czekała z niecierpliwością jak będą fajne, to zamawiam , nie są drogie i mega gęste z tego co pisza, też bym wzieła czekoladowy brazik
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 19:36   #652
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

czy nikt mi nie odpowie??
__________________
Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce...
chubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 20:05   #653
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Justynka1710 Pokaż wiadomość
No ścięte w trójkąt są śliczne to będe czekała z niecierpliwością jak będą fajne, to zamawiam , nie są drogie i mega gęste z tego co pisza, też bym wzieła czekoladowy brazik
widzialam tutaj jakas dziewczyna wklejała włosy z VH takie rude chyba i nawet nawet nie ma co gdybac, przyjda to sie wsio okarze
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 20:17   #654
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez monika658 Pokaż wiadomość
Dziwczynki kochane pomóżcie!!!W piątek przedłużyłam włoski indyjskimi 50cm z 4great hair kolor czarny 110 pasemek na ringi ale zaczęły mi się plątać końcówki na drugi dzień nie wiem dlaczego.Stosuję tonę jedwabiu, bardzo często je czeszę, są już po pierwszym myciu.Użyłam szamponu i odżywki seria najwilżająca niebieska herbal essences, potem scandic protein mask odżywka z proteinami jedwabiu.Prostowałam je juz ze 4 razy ale za kazdym razem nie byly idealnie gładkie, końcówki się puszą a włosy plączą. Co mam robić?????
co za duzo to nie zdrowo Tych kosmetyków ktore wymienilas akurat nie uzywalam ale sama miałam przedluzone wlosy wlosami indyjskimi kolorek jasny blond i nie mialam z nimi zadnego problemu. Uzywalam szamponu z lorala do włosów farbowanych seria czerwona plus maska nawilzajaca po kazdym myciu z matrixa seria zielona, i troszke jedwabiu na koncówki i włosy były w rewelacyjnym stanie Jeśli masz jedwab z biosilka który mozna stosowac na suche wlosy, nie pamietam nazwy ale wiem ze to specjalny jedwab ktory chroni przed wysokimi temperaturami np. prostownicy. Miałam go i jak raz uzylam to strasznie poplątał mi włosy, wiec mysle ze to wina zlej pielęgnacji.
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 20:31   #655
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

chubka prześledź wątek i znajdziesz odpowiedzi na swoje wszystkie pytania
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 20:34   #656
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Właśnie też myślałam o tej masce niebieskiej z herbal-ale jeszcze nie kupiłam

teraz myślę o jakieś odżywce


a włosy będę miałą europejskie
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 21:03   #657
monika658
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 9
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Indyjskie maja to do siebie ze sa sztywne i ciezkie w utrzymaniu. Ja Ci proponuje zasiegnac bo serie Gliss Kur- a przynajmniej po odzywke, seria rozowa z jedwabiem, wloski Ci sie wygladza i powinny okielznac. I jedwabiu tony nie nakladaj tylko krople na rece wielkosci winogorna, rozsmaruj na raczkach i na wlosy. Tona wcale nie ma lepszego dzaialania - bo co ma zadzialac to zadziala nawet w znikomej ilosci.
No dziękuję Ci bardzo, spróbuję, właśnie wyszlam spod prysznica, włosy mięciutkie ale koncowki tragedia az mi plecy podrapały

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Własnie mam taki jedwab biosilk farouk ale posiadam tez joanny i chi farouk który najlepszy???

Edytowane przez monika658
Czas edycji: 2010-02-24 o 20:59
monika658 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 21:38   #658
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez monika658 Pokaż wiadomość
No dziękuję Ci bardzo, spróbuję, właśnie wyszlam spod prysznica, włosy mięciutkie ale koncowki tragedia az mi plecy podrapały

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Własnie mam taki jedwab biosilk farouk ale posiadam tez joanny i chi farouk który najlepszy???
Kochana niektóre jedwabie mają dużą zawartość alkoholu co nie jest dobrym patentem na włosy ja używam jedwabiu natura silk i po nich moje clipy np dochodzą do ładu

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

dodam tylko ze moje clipy bardzo się plątały a końcówki były takie jak ty opisujesz teraz juz nie jest źle :P
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 21:39   #659
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
chubka prześledź wątek i znajdziesz odpowiedzi na swoje wszystkie pytania
Niestety szukałam na forum w czterech wątkach o przedłużaniu włosków, czytałam mniej więcej wszystko po kolei i nie znalazłam tego czego szukałam... Gdybym znalazła nie zadawałabym już tych samych pytań...
__________________
Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce...
chubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 21:47   #660
monika658
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 9
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
Kochana niektóre jedwabie mają dużą zawartość alkoholu co nie jest dobrym patentem na włosy ja używam jedwabiu natura silk i po nich moje clipy np dochodzą do ładu

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

dodam tylko ze moje clipy bardzo się plątały a końcówki były takie jak ty opisujesz teraz juz nie jest źle :P
A ja właśnie wróciłam do Polski bo mieszkam w Niemczech i niestety nie wiem czy tutaj dostanę jakikolwiek dobry jedwab ale poszukam i poeksperymentuję
monika658 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:44.