Paznokciowa masakra. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-27, 13:26   #1
RozowaMulina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 407

Paznokciowa masakra.


Mam już dosyć moich paznokci. Rozdwajają sie gdy tylko trochę urosną, łamią a lakier schodzi płatami (to nie jest wina lakieru, bo testowałam ich wiele) a co najgorsze jest to, że nic im nie pomaga. Moczyłam pazurki codziennie w oliwie z oliwe- zero poprawy. Po przeczytaniu wieeelu pozytywnych opini kupiłam odżywkę Herba Studio z nadzieją ze mi pomoże... Przez 1,5 miesiąca zauważyłam tylko że skórki nie są suche. Podobnie odżywki w lakierze czy żelu.
Macie może jeszce jakieś skuteczne sposoby ?
__________________
Bloguję!

Wymianka
RozowaMulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 14:02   #2
cafe_time
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 68
GG do cafe_time
Dot.: Paznokciowa masakra.

A może to po prostu brak witamin? Wiem, że bagatelizuje może w ten sposób Twój problem, ale może w tym tkwi przyczyna? Osobiście największe problemy z paznokciami miałam po zastosowaniu żelu- wszystko ładnie było, póki miałam go ciągle na pazurkach- kiedy nie odnawiałam- była masakra. A może to jakieś bakterie zaatakowały Twój naskórek? to już taka skrajna wizja...
__________________
www.cafetime.bloog.pl
cafe_time jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 15:37   #3
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Paznokciowa masakra.

Odstaw lakiery i zmywacze do czasu poprawienia kondycji paznokci i postaraj się je wzmocnić od wewnątrz- więcej warzyw, owoców, ryb, herbatka z pokrzywy/skrzypu, ew. jakiś suplement z wyciągami z wyżej wymienionych. Połamańce lekko wyszlifuj polerką, jak zadziorki będa mniej odstawać od paznokcia jest mniejsze ryzyko dalszego rozdwajania. Myślę, ze wcieranie olejku rycynowego czy keratyny nie zaszkodzi. Postaw na zmasowany atak ze wszystkich stron
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 11:04   #4
Alter_Ego
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: Paznokciowa masakra.

Ja też polecam "uderzyć" w problem od wewnątrz tylko cierpliwości takie metody wymagają długiego stosowania.
__________________
Alter_Ego
www.barbara.charemsa.pl
Alter_Ego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:16.