sklepestetyka oraz sklep bio-med zakupy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-07, 21:39   #1
pokrzywa
Zadomowienie
 
Avatar pokrzywa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 104

sklepestetyka oraz sklep bio-med zakupy


hej dziewczyny,
od jakiegoś czasu poszukuje serum oraz kremu dla cery 30 +.
(stosuje żelazny zestaw retin a + serum z wit c i filtr - chodzi o krem bez kwasów i gotowe serum)
spędziłam pół dnia w aptece i po przeanalizowaniu składów kosmetyków nie znalazłam niczego nawilżającego, z witaminami i składnikami przeciwstarzeniowymi. nastawiałam się na zakup nuxe nuxuriance ale ten zestaw też nie do końca spełnia moje oczekiwania....

w tytułowych sklepach znalazłam kosmetyki dermaquest,
np takie sera:
DermaQuest - Peptide Mobilizer

Water, Acetyl Hexapeptide-3 (Argireline), Glycerin-Butylene Glycol-Palmitoyl Pentapeptide-4 (Matrixyl), Oxido Reductases-Soy Peptides-Hydrolyzed Rice Bran Extract (Regu-Age), Palmitoyl Oligopeptide-Palmitoyl Tetrapeptide-7 (Rigin), Hesperidin Methyl Chalcome-Steareth-20- Dipeptide-2-Palmitoyl Tetrapeptide-7 (Eyeliss), Acetyl Octapeptide-3 (Snap-8), Dipeptide DiaminobutyroyI Benzylamide Diacetate (Syn-Ake), Palmitoy/Tripeptide-3 (Syn-Ake), Macrocystis Pyrifera (Extract)-Hydrolyzed Wheat Protein-PVP, Sodium Hyaluronate, Green Tea Extract, Hydroxyethylcellulose, Butylene Glycol (and) Centella Asiatica Extract (and) Echinacea Purpurea Extract (Actifirm TS), Meadowsweet and Hydrocotyl Extract (and) Amino Acids, Diazolidinyl Imperata Cylindrica Extract-Water-Glycerin-PEG 8-Carbomer, Hydroxyethylcellulose



DermaQuest - Collagen Stem Cell Complex

Water, Lecthin (and) Dipalmitoyl Hydroxyproline (and) Beta-Sitosterol (and) Linoeic Acid (and) Tocopherol (and) Sodium Ascorbate (and) Mannitol, Yeast Extract, Butylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Panthenol, Centella Asiatica Extract and Echinacea Purpurea Extract, Carbomer, Decarboxy Carnosine HCL, Polysorbate-20, Caprylyl Glycol, Carbomer, Phenoxyethanol, Glycosaminoglycans (MDI Complex), Olea Europaea (Olive) Leaf Extract, Arabidopsis Extract and Lecithin, Plankton Extract, Sodium Benzoate, Triethanolamine, Disodium EDTA, Allantoin



i krem:
K-Q10 Firming Cream

Water, Cetearyl Alcohol (and) Ceteareth-20, Glycerin, Bambusa Vulgaris Extract-Pisum Sativa (Pea) Extract-Glucosamine HCL (Dermox SRC), Caprylic/Capric Triglyceride, Caprylic/Capric Triglyceride (and) Teprenone, Cetyl Octanoate, Dimethicone, Algae Extract (and) Yeast Extract (and) Urea (UGL Complex), Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Lactic Acid (and) Citric Acid (and) Malic Acid (and) Camellia Sinesis Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Glycosaminoglycans (MDI Complex), Brassica Campestris / Aleurites Fordi Oil Copolymer, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Caprylyl Glycol, Hydrolysed Wheat Protein, Phenoxyethanol, Chamomilla Recutita Flower Extract, Xanthan Gum, Hydroxycetyl Ubiquinone (Idebenone), Magnesium AluminumSilicate, Disodum EDTA, Ubiquinone (Co-Enzyme Q10), Allantoin, Kinetin




czy któraś z was miała do czynienia z marką dermaquest? czy jesteście zadowolone z działania ich produktów?



a może używacie innych produktów z tytułowych sklepów?
ponieważ nie zamierzam zaprzestać używania retin a szukam kremu bez kwasów. oczekuje od niego nawilżenia i składników przeciwstarzeniowych. będę go stosować na noc oraz w dni kiedy nie wychodze z domu i filtr nie jest konieczny.


dotąd takie kremy które miały dbać o nawilżenie mojej skóry podczas kuracji retinem kupowałam w aptece lub stosowałam ha+ olej ale zachciało mi się przetestować coś nowego. Same wiecie jak to jest
__________________


Edytowane przez pokrzywa
Czas edycji: 2012-08-07 o 21:46
pokrzywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 14:43   #2
Szpilka12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Smile Dot.: sklepestetyka oraz sklep bio-med zakupy

Od niedawna testuję markę dermaquest bo z tego co wiem jest nowa na rynku polskim. Poleciła mi ją moja znajoma kosmetyczka z UK.
Ja od miesiąca stosuję Collagen Stem Cell Complex i jestem zachwycona z efektów. Produkt ma żelową konsystencję, szybko się wchłania i jest świetny pod makijaż. Ja mam skórę przetłuszczającą się wiec żelowa konsystencja jest dla mnie strzałem w 10. Jeżeli chodzi o właściwości przecizmarszczkowe to najlepsze efekty widoczne są pod oczami i na bruzdach (dodatkowo stosuję również żel do myci na bazie kwasu glikolowego z tej serii). Do marki się przekonałam bo w zeszłym roku była promocja na PeptideMobilizer(w prezencie był K-Q Firming), kupiłam go mojej dużo starszej siostrze (40 l). Z tego co pamiętam po 2-3 tygodniach bardzo głeboka "lwia" zmarsczka po prostu zniknęła, a czoło było lekko unieruchomione Moim zdaniem produkt "z pochodną toksyny botulinowej" jak jest w opisie faktycznie działa.
Szpilka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 10:14   #3
paaulliss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2
Dot.: sklepestetyka oraz sklep bio-med zakupy

Krem Dermaquest Nourishing Peptide Rich zamówiłam po konsultacji z panią Klaudią, ze sklepu estetyka. Po opisaniu moich wymagań, zaproponowano mi ten produkt i muszę przyznać że okazał się strzałem w dziesiątkę. Krem poprawił kondycję mojej skóry. Stała się ona jędrniejsza, a zmarszczki są mniej widoczne. Zauważyłam też poprawę nawilżenia. Nie wiem jak sprawdzają się pozostałe produkty tej marki, ale planuję w najbliższym czasie wypróbować także serum z retinolem.
paaulliss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-25 11:14:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.