Czy dobra suknia? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-30, 18:16   #31
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Czy dobra suknia?

moim zdaniem fason sukni bardzo dobry dla Twojej figury, tylko bez koła jak już radziły dziewczyny Dekolt jak najbardziej zostaw taki - tylko popieram tutaj Heledore - suknia jest stanowczo za mała w biuście - ściska go, przez co wydaje się on większy, jakby przekrojony na pół. W odpowiednim rozmiarze - będzie o niebo lepiej - no i podstawa - dobry biustonosz w odpowiednim rozmiarze - bo jedno jest pewne - Twój rozmiar to nie jest "miseczka DD" Zajrzyj do wątku o dobrze dobranych biustonoszach tam dziewczyny pomagają ustalić właściwy rozmiar.
Suknia sama w sobie jest bardzo ładna I nie uważam, że odsłonięty biust jest "wyzywający, wulgarny" itp Bez przesady - w golfie nie wystąpisz Masz ładny biust i spokojnie możesz go wyeksponować, ale pod warunkiem, że dobrze dopasujesz suknię
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 18:21   #32
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Czy dobra suknia?

Cytat:
Napisane przez suspenders Pokaż wiadomość
dzięki
no własnie te panie to są kurcze chyba po jakis kursach manipulacji :P

no te kapelusiki są świetne
ale wydaje mi sie ze trzeba byc mega wysoką no i szczuplusieńką
bo ja siebie jakos w tym nie widze




czy na tym zdjeciu z motylkiem to Ty?
motylek cudny no i fryzure masz idealną
tylko wciaz sie boje o te rozpuszczone wlosy czy nie poszerzą i nie skrócą, w sumie zawsze nosze rozpuszczone i taką siebie lubie najbardziej.
ta fryzura z tą lilią we włosach bardzo fajna i nie aż tak pospinana wiec nie czułabym sie goła

no niestety panie manipuluja i to bardzo mialam staz w duzym salonie sukni slubnych wiec widzialam to od podszewki ..jesli moge ci poradzic to na spokojnie poszperaj jeszcze w neciku (wyzej troszke ci powklejalam informacji) jak juz bedziesz miala taki ogolny zarys czego kateorycznie unikac a co podkresli twoje atutaty to juz niezwykle uczynne panie nie wcisna ci takiego bubla jak np ta ozdnaczjaca sie halka naprawde az zal ,ze nie zalezy tym kobitkom aby dziewczyna wygladala pieknie

Powiem ci jeszcze ,ze bardzo czesto w salonach panie maja dwa lub wiecej oklepanych medeli np dla wysokich tyczek hehe lub dziewczyn o rybenoswkich ksztaltach i tak wciskaja jak leci a przeciez suknie mozna dowolnie mieszac np gorset z jednego modelu do innej sukni , inne upiecia zawsze cos mozna modyfikowac inna haleczka juz moze zdzialac cuda tylko trzeba chciec i trafic do salonu gdzie kazda osobe traktuje sie indywidualnie

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez suspenders Pokaż wiadomość
dzięki
no własnie te panie to są kurcze chyba po jakis kursach manipulacji :P

no te kapelusiki są świetne
ale wydaje mi sie ze trzeba byc mega wysoką no i szczuplusieńką
bo ja siebie jakos w tym nie widze




czy na tym zdjeciu z motylkiem to Ty?
motylek cudny no i fryzure masz idealną
tylko wciaz sie boje o te rozpuszczone wlosy czy nie poszerzą i nie skrócą, w sumie zawsze nosze rozpuszczone i taką siebie lubie najbardziej.
ta fryzura z tą lilią we włosach bardzo fajna i nie aż tak pospinana wiec nie czułabym sie goła

kochana tak to ja wloski czesala mi kolezanka i gdyby nie ona to czekala mnie katastrofa a suknie zamowilam przez internet przerabiania byla na warjata dzien przed slubem wiec o malo nie osiwialam nie polecam hehe.
wiesz co do fryzurki to ciezko stwierdzic bo wiadomo ksztalt buzi tez sie liczy masz jakiegos zaufanego fryzjera??
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 18:30   #33
suspenders
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 19
Dot.: Czy dobra suknia?

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
no niestety panie manipuluja i to bardzo mialam staz w duzym salonie sukni slubnych wiec widzialam to od podszewki ..jesli moge ci poradzic to na spokojnie poszperaj jeszcze w neciku (wyzej troszke ci powklejalam informacji) jak juz bedziesz miala taki ogolny zarys czego kateorycznie unikac a co podkresli twoje atutaty to juz niezwykle uczynne panie nie wcisna ci takiego bubla jak np ta ozdnaczjaca sie halka naprawde az zal ,ze nie zalezy tym kobitkom aby dziewczyna wygladala pieknie

Powiem ci jeszcze ,ze bardzo czesto w salonach panie maja dwa lub wiecej oklepanych medeli np dla wysokich tyczek hehe lub dziewczyn o rybenoswkich ksztaltach i tak wciskaja jak leci a przeciez suknie mozna dowolnie mieszac np gorset z jednego modelu do innej sukni , inne upiecia zawsze cos mozna modyfikowac inna haleczka juz moze zdzialac cuda tylko trzeba chciec i trafic do salonu gdzie kazda osobe traktuje sie indywidualnie

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------




kochana tak to ja wloski czesala mi kolezanka i gdyby nie ona to czekala mnie katastrofa a suknie zamowilam przez internet przerabiania byla na warjata dzien przed slubem wiec o malo nie osiwialam nie polecam hehe.
wiesz co do fryzurki to ciezko stwierdzic bo wiadomo ksztalt buzi tez sie liczy masz jakiegos zaufanego fryzjera??
no własnie moja fryzjerka uwaza ze powinnam zostawic rozpuszczone ,
ja mam dosyc szczuplą buzie, mam wystajace kosci policzkowe wiec to rownowazy to ze jestem pulchna i duuze oczy czarne wiec jak mam takie loki delikatne wokol buzi to czuję się 100 razy szczuplej niz jak spinam wlosy wtedy mam wraznie ze mam taką małą głowe i czuje sie bardzo nie pewnie - w sumie gdy spiela mi fryzjerka wlosy na studniówke to w połowie balu wszystko rozwalilam i bylam w rozpuszczonyych booooo-> rozpuszczone wlosy ukrywają szerokie ramiona no i mam wrazenie ze jestem propocjonalna ^^
suspenders jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 18:38   #34
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Czy dobra suknia?

Cytat:
Napisane przez suspenders Pokaż wiadomość
no własnie moja fryzjerka uwaza ze powinnam zostawic rozpuszczone ,
ja mam dosyc szczuplą buzie, mam wystajace kosci policzkowe wiec to rownowazy to ze jestem pulchna i duuze oczy czarne wiec jak mam takie loki delikatne wokol buzi to czuję się 100 razy szczuplej niz jak spinam wlosy wtedy mam wraznie ze mam taką małą głowe i czuje sie bardzo nie pewnie - w sumie gdy spiela mi fryzjerka wlosy na studniówke to w połowie balu wszystko rozwalilam i bylam w rozpuszczonyych booooo-> rozpuszczone wlosy ukrywają szerokie ramiona no i mam wrazenie ze jestem propocjonalna ^^
wejdz na ten watek tyczy sie fryzur slubnych moze naprawde niektore sa przepiekne warto

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=238191

moze cos w tym stylu bo wiesz jesli puscisz zupelnie przod wlosw luzno to przy zabaiwe moga ci sie zrobic pozlepanie straki
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 18:50   #35
Pocahontas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Czy dobra suknia?

Wiecie co,tak ogladam te wasze zdj, aaliyah i reszty i maprawdę stwierdzam, ze welony do lamusa. Te piękne opaski z cyrkoniami bądź kwiatki,przypinki i do tego ladnie dobrana fryzura a nie jakis tam welon,mnie sie to zaczyna kojarzyc bardzo wiesniaczo,ale rzecz gustu.
Pocahontas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 19:13   #36
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Czy dobra suknia?

Cytat:
Napisane przez Pocahontas Pokaż wiadomość
Wiecie co,tak ogladam te wasze zdj, aaliyah i reszty i maprawdę stwierdzam, ze welony do lamusa. Te piękne opaski z cyrkoniami bądź kwiatki,przypinki i do tego ladnie dobrana fryzura a nie jakis tam welon,mnie sie to zaczyna kojarzyc bardzo wiesniaczo,ale rzecz gustu.
no ja tez jakos nie gustuje w welonach a i jeszcze nie podobaja mi sie diademy ale nie chce nikogo urazic ..ja akurat bralam slub w uk i jak poczatkowo chodzilam po salonach panie usilnie wpychaly mi na glowe diadem co mnie rozbawialo bo mowilam ,ze to nie dla mnie wygladalam brak mi slow nie ma nic gorszego jak sprzedawca ,ktory nie slucha

jeszcze znalzlam kilka
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 19:56   #37
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Czy dobra suknia?

Cytat:
Napisane przez Pocahontas Pokaż wiadomość
Wiecie co,tak ogladam te wasze zdj, aaliyah i reszty i maprawdę stwierdzam, ze welony do lamusa. Te piękne opaski z cyrkoniami bądź kwiatki,przypinki i do tego ladnie dobrana fryzura a nie jakis tam welon,mnie sie to zaczyna kojarzyc bardzo wiesniaczo,ale rzecz gustu.
wiesz, dla kogoś opaski i przypiki mogą wyglądać wieśniaczo, a welon komuś może się podobać. Swoim zdaniem mogłaś kogoś urazić...
Niby czemu welon jest "wieśniaczy"? I co oznacza w ogóle słowo wieśniaczy? Bo jeśli człowieka ze wsi to zapewniam Cię, że sporo ludzi na wsi lepiej wygląda niż Ci z miasta
To tak OT
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-30, 21:14   #38
suspenders
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 19
Dot.: Czy dobra suknia?

Cytat:
Napisane przez Pocahontas Pokaż wiadomość
Wiecie co,tak ogladam te wasze zdj, aaliyah i reszty i maprawdę stwierdzam, ze welony do lamusa. Te piękne opaski z cyrkoniami bądź kwiatki,przypinki i do tego ladnie dobrana fryzura a nie jakis tam welon,mnie sie to zaczyna kojarzyc bardzo wiesniaczo,ale rzecz gustu.
heh
są gusta i guściki
ciekawa jestem co Ty wybierzesz gdy przyjdzie co do czego
bo ja choć byłam mega przeciwna dałam sobie wcisnac na głowe welon :P chociazby zeby sie zobaczyc i pierwsze wrazenie może być mega pozytywne albo negatywne ale jak sie na spokojnie potem patrzy to można mieć zupełnie inne zdanie kto wie moze za pare lat bedziesz miała welon az do kostek ;P

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
no ja tez jakos nie gustuje w welonach a i jeszcze nie podobaja mi sie diademy ale nie chce nikogo urazic ..ja akurat bralam slub w uk i jak poczatkowo chodzilam po salonach panie usilnie wpychaly mi na glowe diadem co mnie rozbawialo bo mowilam ,ze to nie dla mnie wygladalam brak mi slow nie ma nic gorszego jak sprzedawca ,ktory nie slucha

jeszcze znalzlam kilka
a ja zawsze marzyłam by chociaz raz byc ksiezniczka :P
chociaz odkąd diademy stały się popularne wśród 15letnich dyskotekowych dziewcząt to troszke mi przeszlo, ale mimo tego chcialabym sie w nim zobaczyc
suspenders jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 21:55   #39
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Czy dobra suknia?

Cytat:
Napisane przez suspenders Pokaż wiadomość
heh
są gusta i guściki
ciekawa jestem co Ty wybierzesz gdy przyjdzie co do czego
bo ja choć byłam mega przeciwna dałam sobie wcisnac na głowe welon :P chociazby zeby sie zobaczyc i pierwsze wrazenie może być mega pozytywne albo negatywne ale jak sie na spokojnie potem patrzy to można mieć zupełnie inne zdanie kto wie moze za pare lat bedziesz miała welon az do kostek ;P

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------



a ja zawsze marzyłam by chociaz raz byc ksiezniczka :P
chociaz odkąd diademy stały się popularne wśród 15letnich dyskotekowych dziewcząt to troszke mi przeszlo, ale mimo tego chcialabym sie w nim zobaczyc

haah no wlasnie i to dowod na to ,ze kazdemu bedzie podobac sie co innego ale w sumie dzieki temu jest ciekawiej bo co to by bylo gdyby kazda panna mloda wygladala tak samo
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 22:09   #40
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Czy dobra suknia?

Cytat:
Napisane przez suspenders Pokaż wiadomość
w sumie ogolnie zalozenie ze musze meic dluga suknie mnie doluje :P bo nie cierpie czuje sie taka spętana wtedy^^
a kto ci powiedział że musisz miec długa suknię Panie w salonie? One wciskaja to co mają na sklepie a nie to, co chcesz i tobie pasuje

pare linków do krótszych sukienek:
http://www.luxlux.pl/galeria/43/_/6

http://www.slubnyportal.pl/wasza.php?album=10

http://weselinka.blox.pl/2009/10/Kro...ie-slubne.html

Cytat:
Napisane przez suspenders Pokaż wiadomość
równiez myslalam nad kwiatkiem
ale powieedzcie czy nie bedzie to juz takie "za bardzo" skoro suknia ma nasztye jakies swiecidelka?
co do dekoldu to ktos poddal mi pomysl na kawalek koronki w samym rowku wlasnie i zastanawiam sie nad tym zobaczymy jak to ebdzie wygladac
p.s. welonu wcale nie chcialam ale zaczeli sie upierac wszyscy ze co bede na oczepinach rzucac
moze macie jakis pomysl na cos wlasnie do oczepin?

zebym nie musiala miec firanki na glowie :P
a ich to rybka czym bedziesz rzucać i czy w ogóle bedziesz rzucać (niektórzy rezygnują z oczepin ) Rzucic mozesz podwiazką, bukietem, ozdobna materiałową husteczką itp. To jest twój dzień i ma byc tak jak ty chcesz


A ja jeszcze raz pomarudzę o tym staniku. Naprawde powinnas zajrzec do watku podlinkowanego przez wizażanki. Albo chociaz przeczytać ten artykuł: http://www.pinezka.pl/content/view/3050/203/

Bo wiesz, mówisz ze masz miseczke DD... Ja mam miske FF, a dokładnie 60FF , a mój biust jest o połowe mniejszy od twojego
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 07:48   #41
suspenders
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 19
Dot.: Czy dobra suknia?

Cytat:
Napisane przez Heledore Pokaż wiadomość
a kto ci powiedział że musisz miec długa suknię Panie w salonie? One wciskaja to co mają na sklepie a nie to, co chcesz i tobie pasuje

pare linków do krótszych sukienek:
http://www.luxlux.pl/galeria/43/_/6

http://www.slubnyportal.pl/wasza.php?album=10

http://weselinka.blox.pl/2009/10/Kro...ie-slubne.html



a ich to rybka czym bedziesz rzucać i czy w ogóle bedziesz rzucać (niektórzy rezygnują z oczepin ) Rzucic mozesz podwiazką, bukietem, ozdobna materiałową husteczką itp. To jest twój dzień i ma byc tak jak ty chcesz


A ja jeszcze raz pomarudzę o tym staniku. Naprawde powinnas zajrzec do watku podlinkowanego przez wizażanki. Albo chociaz przeczytać ten artykuł: http://www.pinezka.pl/content/view/3050/203/

Bo wiesz, mówisz ze masz miseczke DD... Ja mam miske FF, a dokładnie 60FF , a mój biust jest o połowe mniejszy od twojego
świetne te suknie ^^ ja mam zgrabne nogi jak na moje ciałko no i zawsze chcialam wlasnie taka z krotszym przodem hm no ale martwie sie ze moze niebyc czegos takiego w moim rozmiarze, zastanawiam się własnie czy nie byłby za duzy kontrast gdybym miala i taki duzy dekold i odsloniete nogi
co prawda nie biore slubu koscielnego ( wiem pewnie powinnam do cywilnego ubrac delikatnijesza ale to jeden jedyny dzien w zyciu ... )

a co do stanika to rzeczywiscie cos jest nie tak bo np w sklepie kappahl mam rozmiar 90-95 D a w triumphie nawet E jest za małe i nie moge kupic stanika własnie nigdzie indziej tylko w kappahlu.
suspenders jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-31, 08:14   #42
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Czy dobra suknia?

ja sie w kwestii sukni slubnej nie wypowiadam ale nawiazujac do tego twojego rozmiaru to naprawde polecam watek o dobrze dobranych biustonoszach, kalkulator rozmiarów i nowy wyglad biustu.
Ja mam DD/E odkąd nosze dobre staniki a uwierz ze jestem raczej chudzinką i nie ma to nic do rzeczy.
W polskich sklepach ciezko ci bedzie pewnie znalezc dobre staniki, w Triumphie masz wieksze rozmiary czasami i tylko z niewielu fasonów ale zawsze zostaje allegro które ostatnio jest skarbnica staników o nietypowych rozmiarach takze polecam najpierw sie zorientowac w rozmiarze a potem buszowac w poszukiwaniu odpowiednich staniczków ;p
pozdrawiam
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 10:38   #43
Pocahontas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Czy dobra suknia?

Cytat:
Napisane przez *kasieńka* Pokaż wiadomość
wiesz, dla kogoś opaski i przypiki mogą wyglądać wieśniaczo, a welon komuś może się podobać. Swoim zdaniem mogłaś kogoś urazić...
Niby czemu welon jest "wieśniaczy"? I co oznacza w ogóle słowo wieśniaczy? Bo jeśli człowieka ze wsi to zapewniam Cię, że sporo ludzi na wsi lepiej wygląda niż Ci z miasta
To tak OT
no witam.
Nie chodzilo mi o to,ze jak ktos mieszka na wsi to się wiesniaczo ubiera czy jego gust jest wiesniaczy.
Dziwnie to odczytalas,gdyz wiekszosci ludzi slowo wiesniaczy kojarzy się raczej nie z tym,ze pochodzi ze wsi a poprostu z czymś nie za ladnym, niepasującym. To cos w stylu-jest sobie chlopak ktory ma np czarne mokasyny i do tego ubral te nieszczesne białe frotowe skarpety. Wiesniaczy mnie się kojarzy wlasnie z czyms takim niepasującym,niapsujace ogniwo,nieszykowne.Teraz juz chyba zrozumialas co mialam na mysli?


Aaliah-bralas koscielny czy tylko cywilny? nie bylam nigdy w Uk zatem nie wiem,duzo tam katolickich kosciolow? z tego co wiem, chyba raz na pareset km jakis się zdarzy moze..Tak tylko pytam z ciekawosci, jak wogole tam slub wygląda?

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez suspenders Pokaż wiadomość
heh
są gusta i guściki
ciekawa jestem co Ty wybierzesz gdy przyjdzie co do czego
bo ja choć byłam mega przeciwna dałam sobie wcisnac na głowe welon :P chociazby zeby sie zobaczyc i pierwsze wrazenie może być mega pozytywne albo negatywne ale jak sie na spokojnie potem patrzy to można mieć zupełnie inne zdanie kto wie moze za pare lat bedziesz miała welon az do kostek ;P

Ale skąd wiesz czy już nie bralam slubu? skąd takie przypuszczenie?

Edytowane przez Pocahontas
Czas edycji: 2009-10-31 o 10:35
Pocahontas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 10:48   #44
Axami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 409
Dot.: Czy dobra suknia?

a jak się podoba to uczesanie z rozpuszczonych?
__________________
*
Axami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 10:55   #45
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Czy dobra suknia?

Cytat:
Napisane przez Pocahontas Pokaż wiadomość
no witam.
Nie chodzilo mi o to,ze jak ktos mieszka na wsi to się wiesniaczo ubiera czy jego gust jest wiesniaczy.
Dziwnie to odczytalas,gdyz wiekszosci ludzi slowo wiesniaczy kojarzy się raczej nie z tym,ze pochodzi ze wsi a poprostu z czymś nie za ladnym, niepasującym. To cos w stylu-jest sobie chlopak ktory ma np czarne mokasyny i do tego ubral te nieszczesne białe frotowe skarpety. Wiesniaczy mnie się kojarzy wlasnie z czyms takim niepasującym,niapsujace ogniwo,nieszykowne.Teraz juz chyba zrozumialas co mialam na mysli?


Aaliah-bralas koscielny czy tylko cywilny? nie bylam nigdy w Uk zatem nie wiem,duzo tam katolickich kosciolow? z tego co wiem, chyba raz na pareset km jakis się zdarzy moze..Tak tylko pytam z ciekawosci, jak wogole tam slub wygląda?

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------




Ale skąd wiesz czy już nie bralam slubu? skąd takie przypuszczenie?
ja bralam cywilny koscielny bedzie w Polsce

choc wielu Polakow bierze tutaj sluby koscielne , u nas w miescie sa dwa katolickie koscioly i w niedziele lub soboty sa polskie msze wiec nie ma problemu

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Axami Pokaż wiadomość
a jak się podoba to uczesanie z rozpuszczonych?
fryzura pieknaaaaaaaa tez taka chcialam ale mialam za bardzo wycieniowane wlosy na emo i sie nie dalo uzyskac takiego efektu niestety
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 11:17   #46
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Czy dobra suknia?

Cytat:
Napisane przez Axami Pokaż wiadomość
a jak się podoba to uczesanie z rozpuszczonych?
Piękna!
Ja w najbliższym czasie ślubu brac nie zamierzam,ale już mam folder ślubny,w którym zapisuję różne ciekawostki zdjęciach samochodów, wiązanek, fryzur, zaproszeń Pozwolisz,że sobie zapiszę tą fryzurkę?
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 11:26   #47
Axami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 409
Dot.: Czy dobra suknia?

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Piękna!
Ja w najbliższym czasie ślubu brac nie zamierzam,ale już mam folder ślubny,w którym zapisuję różne ciekawostki zdjęciach samochodów, wiązanek, fryzur, zaproszeń Pozwolisz,że sobie zapiszę tą fryzurkę?
zapisujzapisuj ps. to nie moje fotki zapisane mam w tym samym celu co Ty
__________________
*
Axami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 11:52   #48
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Czy dobra suknia?

Cytat:
Napisane przez Axami Pokaż wiadomość
zapisujzapisuj ps. to nie moje fotki zapisane mam w tym samym celu co Ty
Więc nie tylko ja mam takiego bzika
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 12:32   #49
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Czy dobra suknia?

Cytat:
Napisane przez Pocahontas Pokaż wiadomość
Teraz juz chyba zrozumialas co mialam na mysli?

Zrozumiałam po pierwszym poście, rozumu trochę mam
Ale trochę mnie takie generalizowanie denerwuje, tylko dlatego to napisałam
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-31, 12:33   #50
suspenders
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 19
Dot.: Czy dobra suknia?

Cytat:
Napisane przez Pocahontas Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------
Ale skąd wiesz czy już nie bralam slubu? skąd takie przypuszczenie?
no własnie sama nie wiem
jakos tak mi sie wydawło że możesz jeszcze nie byc mezatką
może po tej gwałtownej reakcji na temat welonów


a co do sukni
byłam dziś w salonie no i ubrałam bez koła rzeczywiscie lepiej
zostawilam rozpuszczone wlosy i wpielam sobie tylko delikatnego kwiatka no i poprosilam zeby mnie tak nie sciskala strasznie w biuscie i powiem wam ze wyglada super wiec kupilam
ja mimo wszystko lubie skromnie ;P wiec welony odpadają przymierzalam taki króki i wole jednak bez.

w kazdym razie bardzo dziekuje jeszcze raz wsyztskim które wsparły mnie radą

Edytowane przez suspenders
Czas edycji: 2009-10-31 o 12:36
suspenders jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 13:55   #51
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Czy dobra suknia?

Cytat:
Napisane przez suspenders Pokaż wiadomość
no własnie sama nie wiem
jakos tak mi sie wydawło że możesz jeszcze nie byc mezatką
może po tej gwałtownej reakcji na temat welonów


a co do sukni
byłam dziś w salonie no i ubrałam bez koła rzeczywiscie lepiej
zostawilam rozpuszczone wlosy i wpielam sobie tylko delikatnego kwiatka no i poprosilam zeby mnie tak nie sciskala strasznie w biuscie i powiem wam ze wyglada super wiec kupilam
ja mimo wszystko lubie skromnie ;P wiec welony odpadają przymierzalam taki króki i wole jednak bez.

w kazdym razie bardzo dziekuje jeszcze raz wsyztskim które wsparły mnie radą

super ciesze sie ,ze jestes zadowolona z zakupu i ,ze rady sie przydaly
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 15:10   #52
Pocahontas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Czy dobra suknia?

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
ja bralam cywilny koscielny bedzie w Polsce

choc wielu Polakow bierze tutaj sluby koscielne , u nas w miescie sa dwa katolickie koscioly i w niedziele lub soboty sa polskie msze wiec nie ma problemu

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Popieram,najpierw cywilny potem koscielny.A ile jest ważny cywilny do koscielnego? czy dobrze pamiętam ze rok bądź dwa?. To byls dosc szykownie ubrana, bo tak wlasnie jak na koscielny czyli jestes swiezo upieczoną żoną z tego co piszeszgratulacje. Z ciekawosci-skoro kupowalas w salonie w UK suknie,to ile moze kosztowac tam taka suknia?



Suspenders,
e cos Ty, tak tylko sobie napisalam o welonach to taka moja opinia tylko. Mam nadzieje,ze Cie niczym nie urazilam.

Edytowane przez Pocahontas
Czas edycji: 2009-10-31 o 18:56
Pocahontas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 17:37   #53
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Czy dobra suknia?

Cytat:
Napisane przez Pocahontas Pokaż wiadomość
Popieram,najpierw cywilny potem koscielny.A ile jest ważny cywilny do koscielnego? czy dobrze pamiętam ze rok bądź dwa?. To byls dosc szykownie ubrana, bo tak wlasnie jak na koscielny czyli jestes swiezo upieczoną żoną z tego co piszeszgratulacje. Z ciekawosci-skoro kupowalas w salonie w UK suknie,to ile moze kosztowac tam taka suknia?



Suspenders,
e cos Ty, tak tylko sobie napisalam o welonach to taka moja opinia, mam włoski temperament jestem taka ze co mysle to mowię bądź piszę,i wszystko szybko szybko. Mam nadzieje,ze Cie niczym nie urazilam.

oj wiesz nie mam pojecia ile jest wazny wiem ,ze jak bylam w Polsce teraz aby dokonac formalnosci w naszym urzedzie stanu cywilnego to ''przesympatyczne panie'' tak byly niemile ,ze nic nie zalatiwlam bo sie czepily ,ze nie mamy w akcie imion mam a w uk umieszcza sie jedynie ojca i jak to juz bywa z naszym urzednikiem nie wygrasz

chodzilam po salonach w uk ale ceny sukien byly zawrotne tak od 1000£ w gore a jak chcialam kupic z manekina to tak ok 500 czasami ciut mniej ale oni tutaj mieli bardzo duze rozmiary i nie dalo sie przerobic wiec kupilam suknie na ebay za 200£ i to udalo mi sie nowiutka hiszpanska san patrica ale chyba 2-gi raz tak bym nie zaryzykowala juz
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 18:50   #54
Pocahontas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Czy dobra suknia?

Cytat:
Napisane przez *kasieńka* Pokaż wiadomość
Zrozumiałam po pierwszym poście, rozumu trochę mam
Ale trochę mnie takie generalizowanie denerwuje, tylko dlatego to napisałam
Nie ma sprawy,nie mialam zamiaru nikogo urażać
Pocahontas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 20:26   #55
suspenders
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 19
Dot.: Czy dobra suknia?

Cytat:
Napisane przez Pocahontas Pokaż wiadomość

Suspenders,
e cos Ty, tak tylko sobie napisalam o welonach to taka moja opinia tylko. Mam nadzieje,ze Cie niczym nie urazilam.
nie
ja sie nie urażam tak łatwo
każda opinia sie liczy
suspenders jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 16:46   #56
Pocahontas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Czy dobra suknia?

Cytat:
Napisane przez suspenders Pokaż wiadomość
nie
ja sie nie urażam tak łatwo
każda opinia sie liczy
Ciesze sie staralam sie jakos Ci pomoc,doradzic ale wybor jest Twoj,i to Ty zadecydujesz co wybierzesz.Napewno wywal ten drut z dołu sukienki, bo on wbrew pozorom duzo wazy i jest ciezej.
A pomysly Aaliyah co mozna uzyc zamiast welonu sa naprawde swietne. Mnie akurat sie podobaja takie rozne zamienniki zamiast welonu.A jesli naprawde obawiasz sie czym masz rzucac, to doradz sie kogos zaufanego,przyjaciela czy nawet mamy co mysli o rzucaniu podwiazka zamiast welonu(gdybys go nie miala).
Pocahontas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 17:34   #57
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Czy dobra suknia?

Cytat:
Napisane przez Pocahontas Pokaż wiadomość
Ciesze sie staralam sie jakos Ci pomoc,doradzic ale wybor jest Twoj,i to Ty zadecydujesz co wybierzesz.Napewno wywal ten drut z dołu sukienki, bo on wbrew pozorom duzo wazy i jest ciezej.
A pomysly Aaliyah co mozna uzyc zamiast welonu sa naprawde swietne. Mnie akurat sie podobaja takie rozne zamienniki zamiast welonu.A jesli naprawde obawiasz sie czym masz rzucac, to doradz sie kogos zaufanego,przyjaciela czy nawet mamy co mysli o rzucaniu podwiazka zamiast welonu(gdybys go nie miala).
w sumie to mozna chyba rzucic bukietem chyba nawet lepiej bo jak sie rzuca welonem to wiadomo ,ze jest lekki i najczesciej spada zaraz za panna mloda a cos tak mi sie obilo o uszy ,ze jak upadnie na podloge to przynosi to pecha choc przesadna nie jestem hihi

suspenders a ja dobrze zrozumialam ty kupilas ta suknie z ekspozycji nie beda szyc dla ciebie nowej ????
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 08:08   #58
suspenders
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 19
Dot.: Czy dobra suknia?

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
w sumie to mozna chyba rzucic bukietem chyba nawet lepiej bo jak sie rzuca welonem to wiadomo ,ze jest lekki i najczesciej spada zaraz za panna mloda a cos tak mi sie obilo o uszy ,ze jak upadnie na podloge to przynosi to pecha choc przesadna nie jestem hihi

suspenders a ja dobrze zrozumialam ty kupilas ta suknie z ekspozycji nie beda szyc dla ciebie nowej ????
mhm tak tą z ekspozycji kupilam
jest tak dobrze dopasowana do mojej sylwetki ze nic oprocz skracania do wzrostu nie trzeba bylo zmieniac
suspenders jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 08:43   #59
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Czy dobra suknia?

i na pewno wyjąć to koło! Wygląda źle. Do takiej figury lżejsza suknia koniecznie. I biust wyeksponować, ale nie skarykaturować. Ja bym założyła coś z rękawkiem, ramiona tęższe nie wyglądają korzystnie całkowicie odsłonięte...
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 08:49   #60
suspenders
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 19
Dot.: Czy dobra suknia?

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
i na pewno wyjąć to koło! Wygląda źle. Do takiej figury lżejsza suknia koniecznie. I biust wyeksponować, ale nie skarykaturować. Ja bym założyła coś z rękawkiem, ramiona tęższe nie wyglądają korzystnie całkowicie odsłonięte...
hm. ja tam sie nie mam zamiaru przejmowac ramionami bo inaczej to z domu nie wyjde

zresztą jak już ktoś zauwazyl wczesniej
jednym podoba sie tak a drughim tak
ja czuje sie super wlasnie z odslonietymi ramionami
wszlekie bolerka beda mnie tylko przytlaczac
a zreszta sadze ze gdy jest dekold wlasnie takiego ksztaltu to optycznie ramiona są wysmuklone
suspenders jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:34.