Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-03, 17:18   #4501
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
dziękuje za radę
o to szczęściara z Ciebie ja muszę nad czymś pomyśleć..
2 tygodnie temu farbowałam a mam już galanty odrost.
W sumie to cieszę sie ,że tak szybko rosną

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------



nie wiem co mogę założyć na tą sukienkę bo ona ma krótki rękaw myślałam ,że ten sweterek będzie pasował bo sukienka jest prosta klasyczna. Może jakieś bolerko byłoby lepsze?
Spróbuj jakieś bolerko Pochodź po sklepach i poprzymierzaj, moze ci sie coś rzuci w oczy

Cytat:
Napisane przez sabinaaaa Pokaż wiadomość
Zabijcie mnie proszę Poszłam przyciemnić mój blond do fryzjera i ? Wyszedł dziwny,babciny kolor , taki jak dla mnie szaro-zielonkawo-żółty. Głupia jestem, mogłam zostawić te sztuczną,jasną żarówkę i poczekać ... Teraz myślę o rozjaśnieniu 2/3tony ,chce platyny,bo koszmarnie się w tym czuję
Później dodam zdjęcia , jak skończę prace.

Jeszcze kosmetyczka doradziła mi brwi henną ,zaryzykowałam ,ale jakoś do blond mi nie pasuje grrr
Ja to mam pecha . Gdzie bym nie poszła jest źle , albo przewrażliwiona jestem ?
Tak sie upierałaś na tą platyne i teraz przyciemniałaś i znowu chcesz rozjasniac? Zdecyduj sie...
Do ładnego blondu tutaj dziewczyny tygodniami, a niektóre - np ja, nawet miesiącami dochodzą. Im więcej kombinowania tym dłużej to zajmuje - taka prawda i sama sie niestety o tym przekonałam.
A teraz po prostu myj włosy, farba sie sporo wypłucze. Wtedy zrób zdjecia w dziennym świetle, najlepiej przy oknie i cos sie doradzi


Cascada co myslisz o tym kremie? Kupiłam ostatnio bo wydaje mi sie że nie ma zapychaczy... Szukałam jakiegos odżywczego ale na tą kwote co mogłam wydac wiekszosc miała parafine
To kupiłam ten a na najbardziej suche partie bede dawac taki krem półtłusty
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...sy.html&next=1
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 17:26   #4502
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
to tak jak Infatuated ja polecam Ci bardziej wellaton bo wyjdzie na pewno mniej chłodno niż C12
dziękuje za radę to jednak zdecyduje się na wellaton. Ale to już ufarbuje w następnym tygodniu bo jutro wyjeżdzam (mam zjazd) także nawet nie zdąże, a poza tym jakby coś źle wyszło to bym tego nie przeżyła.. ostatnio musiałam jechać z takim szarym mopem po 9.1 i okropnie się czułam, byłam zła na siebie, że zachciało mi się eskperymentów przed wyjazdem

co do Infatuated to wydaję mi się ,że my mamy podobną karnacje. Również mam takie ciemne oczy więc chyba będzie mi pasował ten wellaton. Infatuated wygląda ślicznie w takim kolorku, tak naturalnie

zresztą Tobie też pięknie i te Twoje włoski w avatarze naprawdę jest co podziwiać

Edytowane przez Nikola17
Czas edycji: 2011-11-03 o 17:29
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 17:31   #4503
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Spróbuj jakieś bolerko Pochodź po sklepach i poprzymierzaj, moze ci sie coś rzuci w oczy


Tak sie upierałaś na tą platyne i teraz przyciemniałaś i znowu chcesz rozjasniac? Zdecyduj sie...
Do ładnego blondu tutaj dziewczyny tygodniami, a niektóre - np ja, nawet miesiącami dochodzą. Im więcej kombinowania tym dłużej to zajmuje - taka prawda i sama sie niestety o tym przekonałam.
A teraz po prostu myj włosy, farba sie sporo wypłucze. Wtedy zrób zdjecia w dziennym świetle, najlepiej przy oknie i cos sie doradzi


Cascada co myslisz o tym kremie? Kupiłam ostatnio bo wydaje mi sie że nie ma zapychaczy... Szukałam jakiegos odżywczego ale na tą kwote co mogłam wydac wiekszosc miała parafine
To kupiłam ten a na najbardziej suche partie bede dawac taki krem półtłusty
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...sy.html&next=1
wow ale ma skład nawet gliceryny nie ma która może zapychać a powiedz można go dostać w rossie czy naturze?

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
dziękuje za radę to jednak zdecyduje się na wellaton. Ale to już ufarbuje w następnym tygodniu bo jutro wyjeżdzam (mam zjazd) także nawet nie zdąże, a poza tym jakby coś źle wyszło to bym tego nie przeżyła.. ostatnio musiałam jechać z takim szarym mopem po 9.1 i okropnie się czułam, byłam zła na siebie, że zachciało mi się eskperymentów przed wyjazdem

co do Infatuated to wydaję mi się ,że my mamy podobną karnacje. Również mam takie ciemne oczy więc chyba będzie mi pasował ten wellaton. Infatuated wygląda ślicznie w takim kolorku, tak naturalnie
tak Infatuated bardzo naturalnie wygląda więc jeżeli masz podobną karnację no nawet się nie zastanawiaj tylko działaj
co do farbowań to doskonale Cię rozumiem ja dlatego zawsze farbuję w piątki żebym w razie gdyby coś nie wyszło miała te 2dni do poniedziałku na poprawę za nim będę musiała iść do pracy
dziękuję
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2011-11-03 o 17:34
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 17:37   #4504
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
wow ale ma skład nawet gliceryny nie ma która może zapychać a powiedz można go dostać w rossie czy naturze?



tak Infatuated bardzo naturalnie wygląda więc jeżeli masz podobną karnację no nawet się nie zastanawiaj tylko działaj
co do farbowań to doskonale Cię rozumiem ja dlatego zawsze farbuję w piątki żebym w razie gdyby coś nie wyszło miała te 2dni do poniedziałku na poprawę za nim będę musiała iść do pracy
Otóż to
Kupię wellaton jak wrócę i zobaczymy co to z tego będzie
Podobno ten wellaton dość dobrze rozjaśnia? Ja nie chciałabym mieć jaśniejszych włosów niż mam obecnie, jedynie aby były chłodniejsze.
Mi bardzo szybko rozjaśniają się włosy także boję się troszkę ,że będzie zbyt jasno. A jakbym tak na 10-15 minut nałożyła to wyszłoby ok? Jaką on ma wodę 9%?
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 17:38   #4505
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
wow ale ma skład nawet gliceryny nie ma która może zapychać a powiedz można go dostać w rossie czy naturze?

No właśnie rzuciło mi sie w oczy że ani gliceryny, ani parafiny, ani silikonów Czy w rossie albo naturze to nie mam pojęcia, wydaje mi sie że prędzej w naturze. Ja go kupiłam za niecałe 7 zł w Realu Jeszcze z tej serii "Zioła Polskie" były 2 inne, i potem jakieś inne serie ciut droższe ale podejrzewam że wszystkie mają takie składy fajne
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 17:42   #4506
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Otóż to
Kupię wellaton jak wrócę i zobaczymy co to z tego będzie
Podobno ten wellaton dość dobrze rozjaśnia? Ja nie chciałabym mieć jaśniejszych włosów niż mam obecnie, jedynie aby były chłodniejsze.
Mi bardzo szybko rozjaśniają się włosy także boję się troszkę ,że będzie zbyt jasno. A jakbym tak na 10-15 minut nałożyła to wyszłoby ok? Jaką on ma wodę 9%?
nie wiem czy to nie byłoby za krótko, może wyjść rudawy odrost Bunny chyba kiedyś pisała zeby chyba 25-30min na odrostach trzymać najmniej

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No właśnie rzuciło mi sie w oczy że ani gliceryny, ani parafiny, ani silikonów Czy w rossie albo naturze to nie mam pojęcia, wydaje mi sie że prędzej w naturze. Ja go kupiłam za niecałe 7 zł w Realu Jeszcze z tej serii "Zioła Polskie" były 2 inne, i potem jakieś inne serie ciut droższe ale podejrzewam że wszystkie mają takie składy fajne
i taka cena kurde będę w auchan teraz może w weekend to się rozejrzę za nim bo real mam tak daleko
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 17:44   #4507
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Hej ja już po pracy

Nikola skąd ta sukienka? Bardzo ładna
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 17:51   #4508
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej ja już po pracy

Nikola skąd ta sukienka? Bardzo ładna
dziękuje bardzo
kupiłam u siebie na targowisku za śmieszne pieniądze, gdybym wiedziała, że będzie tak wyglądać wzięłabym jeszcze w innym kolorze.
Za tydzień mam nadzieję, że jeszcze będą
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 18:32   #4509
sabinaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: M-ce
Wiadomości: 38
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Tak sie upierałaś na tą platyne i teraz przyciemniałaś i znowu chcesz rozjasniac? Zdecyduj sie...
Do ładnego blondu tutaj dziewczyny tygodniami, a niektóre - np ja, nawet miesiącami dochodzą. Im więcej kombinowania tym dłużej to zajmuje - taka prawda i sama sie niestety o tym przekonałam.
A teraz po prostu myj włosy, farba sie sporo wypłucze. Wtedy zrób zdjecia w dziennym świetle, najlepiej przy oknie i cos sie doradzi
Uparłam się na ładny jasny blond , a efekt był ,że miałam bardzo jasną żółć ,blado wypadałam. Poszłam przyciemnić do fryzjera i jakoś nie jestem przekonana do koloru jaki wyszedł. Szefowa i kosmetyczka powiedziały ,że ładnie mi. Może jestem przewrażliwiona ? Dodaje zdjęcie z lampą ,gdyż dopiero wróciłam. Muszę się przespać z tym Ale chyba poczekam z kolejną torturą do pojawienia się odrostu , być może kolor spłucze się i zacznie mi się podobać ...

DSC_0312.jpgDSC_0316.jpg

Na żywo kolor taki sam jak u aktorki Sabiny ,w serialu Pierwsza Miłość poważnie...
__________________
"Życie jak karty, wystarczy jeden podmuch..."-KaWu

sabinaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 18:37   #4510
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez sabinaaaa Pokaż wiadomość
Uparłam się na ładny jasny blond , a efekt był ,że miałam bardzo jasną żółć ,blado wypadałam. Poszłam przyciemnić do fryzjera i jakoś nie jestem przekonana do koloru jaki wyszedł. Szefowa i kosmetyczka powiedziały ,że ładnie mi. Może jestem przewrażliwiona ? Dodaje zdjęcie z lampą ,gdyż dopiero wróciłam. Muszę się przespać z tym Ale chyba poczekam z kolejną torturą do pojawienia się odrostu , być może kolor spłucze się i zacznie mi się podobać ...

Załącznik 4317553Załącznik 4317554

Na żywo kolor taki sam jak u aktorki Sabiny ,w serialu Pierwsza Miłość poważnie...
No a co ty myślałaś że ci od razu ładnie pięknie wyjdzie? Ja do teraz a zaczęłam schodzić z czerni w listopadzie zeszłego roku mam żółte i rude pasma A z bardzo jasnej żółci to 2-3 farbowania i mialabys ładny kolor.

Tu wyglada jak ciemny blond/jasny brąz to co masz na głowie A Sabina to ma jasny blond z tego co pamiętam.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 18:49   #4511
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Biore Midiane teraz I wogóle nie czuje jakbym brała cokolwiek. Migreny przeszły już przy 1 opakowaniu
Moja mama po Cileście i Qlairze tez zle sie czuła, teraz jej na Artizie zmienili i jest ok
ja po cileście i Qlairze tez się czułam okropnie ostatnio stosowałam Yaz i tez bóle głowy na okragło do tego brak @ bóle piersi i jajników
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
niedawno?
dawno temu to było Snow już drugi raz robiła wellatonem
a zdawało mi się że niedawno a czym zrobisz ? zostajesz jeszcze przy blondzie czy jednak ten rudy ?
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
asiabb plastry powiadasz?
jak jest z nimi nie ma problemu z odklejaniem a jak podczas kapieli ? jak to sie nakleja co ile? i czy drogie ?
nie ma problemu .w opakowaniu są 3 szt .każdy naklejasz co 7 dni (tzn naklejasz pierwszy mija 7dni zrywasz naklejasz drugi mija 7 dni zrywasz naklejasz trzeci mija 7 dni zrywasz i nic nie naklejasz przez 7 dni wtedy powinna wystąpić @)
kąpiesz się normalnie tylko po kąpieli trzeba troszkę go osuszyć ręcznikiem . ja stosuje Evre i płacę 44zł dodatkowo nieobciąża się wątroby bo to wnika przez skórę
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość


Znalazlam c12 Ostatnia, jakas mała drogeryjka i jedno jedyne samotne opakowanie na półce
to fajnie kiedy farbowanko?
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Byłam z moim ciapkiem u weterynarza bo coś ucho targał i trzepał myślalam ze to coś nie groźnego... no niby nie ale 100zł na leki poszło masakra





są dość drogie bo ja je używałam ok 60zł za opakowanie, najgorsze były brydy po nim bo nie można było muyc a tam sie pojawiała taka czarna obwódka, odklejały sie minimalnie brzegi ale to jest dopuszczalne
tak to jest z weterynarzami
ja z moimi plastrami nie mam problemu ze zmyciem śladów ściagam i wodą z mydełkiem myje i nic mi nie zostaje
Cytat:
Napisane przez sabinaaaa Pokaż wiadomość
Uparłam się na ładny jasny blond , a efekt był ,że miałam bardzo jasną żółć ,blado wypadałam. Poszłam przyciemnić do fryzjera i jakoś nie jestem przekonana do koloru jaki wyszedł. Szefowa i kosmetyczka powiedziały ,że ładnie mi. Może jestem przewrażliwiona ? Dodaje zdjęcie z lampą ,gdyż dopiero wróciłam. Muszę się przespać z tym Ale chyba poczekam z kolejną torturą do pojawienia się odrostu , być może kolor spłucze się i zacznie mi się podobać ...

Załącznik 4317553Załącznik 4317554

Na żywo kolor taki sam jak u aktorki Sabiny ,w serialu Pierwsza Miłość poważnie...
ciemno ale kolorek nie wygląda na brzydki poczekaj na pewno się wypłucze i będzie jaśniej a potem to juz zdecydujesz czy chcesz jaśniej czy nie
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 18:57   #4512
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja po cileście i Qlairze tez się czułam okropnie ostatnio stosowałam Yaz i tez bóle głowy na okragło do tego brak @ bóle piersi i jajników

a zdawało mi się że niedawno a czym zrobisz ? zostajesz jeszcze przy blondzie czy jednak ten rudy ?

nie ma problemu .w opakowaniu są 3 szt .każdy naklejasz co 7 dni (tzn naklejasz pierwszy mija 7dni zrywasz naklejasz drugi mija 7 dni zrywasz naklejasz trzeci mija 7 dni zrywasz i nic nie naklejasz przez 7 dni wtedy powinna wystąpić @)
kąpiesz się normalnie tylko po kąpieli trzeba troszkę go osuszyć ręcznikiem . ja stosuje Evre i płacę 44zł dodatkowo nieobciąża się wątroby bo to wnika przez skórę

to fajnie kiedy farbowanko?

tak to jest z weterynarzami
ja z moimi plastrami nie mam problemu ze zmyciem śladów ściagam i wodą z mydełkiem myje i nic mi nie zostaje


ciemno ale kolorek nie wygląda na brzydki poczekaj na pewno się wypłucze i będzie jaśniej a potem to juz zdecydujesz czy chcesz jaśniej czy nie
jeszcze nie wiem czym będę robiła i kiedy... może w przyszłym tygodniu albo odrost tylko a może jakiś średni,ciemny blondzik jasny brązik

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez sabinaaaa Pokaż wiadomość
Uparłam się na ładny jasny blond , a efekt był ,że miałam bardzo jasną żółć ,blado wypadałam. Poszłam przyciemnić do fryzjera i jakoś nie jestem przekonana do koloru jaki wyszedł. Szefowa i kosmetyczka powiedziały ,że ładnie mi. Może jestem przewrażliwiona ? Dodaje zdjęcie z lampą ,gdyż dopiero wróciłam. Muszę się przespać z tym Ale chyba poczekam z kolejną torturą do pojawienia się odrostu , być może kolor spłucze się i zacznie mi się podobać ...

Załącznik 4317553Załącznik 4317554

Na żywo kolor taki sam jak u aktorki Sabiny ,w serialu Pierwsza Miłość poważnie...
Sabinka to ma raczej jaśniejsze http://koktajl.fakt.pl/zdjecie,co-da...0594375000.JPG i http://cdn2.se.smcloud.net/t/pics/th...tandardowy.jpg
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 18:59   #4513
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

jestem juz bylam u ginka i pogadalismy o moich migrenach tabsow mi nie zmienila ale kazala zrobi przerwe zeby sie upewnic czy to przez nie dodatkowo mam sie zglosic na badanie krwi pod roznym katem i pozniej jak bedzie ok do neurologa
takze mam jeszcze je na 3 ms ....jesli badania beda ok i nadal beda migreny zaproponowala spirale jako jedyny srodek ktory swoje hormony uwalnia na miejscu a nie we krwi
wiecie co zamiast spirali to ja juz wole gumki

dobra teraz nadrabiam



Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
zamówiłam sobie odżywkę z oriflame z kokosem. Nie znalazłam składu więc przepisuje:
Aqua, glycerin, stearyl alcohol, cetyl alcohol, brassicamidopropyl, dimethyloamine, caprylic/capric , triglyceride, aspartic acid, hydroxyethycellulose, phenoxyethanol, parfum, imidazolidinyl, urea, methylparaben, disodium, edta, propylparaben, ethylparaben, cocos, nucifera oil, hydrolyzed wheat protein

dobra będzie?

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------



dzięki za info zaraz zerknę
ojjj nie nazwalabym tej odzywki kokosowa bo podejrzewam ze tego kokosa tam nie ma skoro jest na koncu w skladzie i to po parabenach odzywka slaba jesli chodzi o odzywienieoczywiscie silikonow ciezkich brak ale sa inne oblepiacze...
hmm sprobuj skoro juz ja zamowilasale odzywcza to nie jest napewno
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 19:03   #4514
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

chodziłam z nią do gimnazjum bardzo wyniosła i zadufana w sobie była i chodziła też córka Foremniak ta to dopiero pryszcze miała na całej twarzy
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 19:06   #4515
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
jestem juz bylam u ginka i pogadalismy o moich migrenach tabsow mi nie zmienila ale kazala zrobi przerwe zeby sie upewnic czy to przez nie dodatkowo mam sie zglosic na badanie krwi pod roznym katem i pozniej jak bedzie ok do neurologa
takze mam jeszcze je na 3 ms ....jesli badania beda ok i nadal beda migreny zaproponowala spirale jako jedyny srodek ktory swoje hormony uwalnia na miejscu a nie we krwi
wiecie co zamiast spirali to ja juz wole gumki
Moja gin tez mi proponowała spirale ,ale tez niechce też bym wolała w ostateczności gumki używać
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 19:09   #4516
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

a ja jak urodzę dziecko to na pewno zdecyduję się potem na spiralę

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
chodziłam z nią do gimnazjum bardzo wyniosła i zadufana w sobie była i chodziła też córka Foremniak ta to dopiero pryszcze miała na całej twarzy
o proszę jakie znajomości
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 19:11   #4517
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a ja jak urodzę dziecko to na pewno zdecyduję się potem na spiralę

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------



o proszę jakie znajomości
a przestań
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 19:19   #4518
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez sabinaaaa Pokaż wiadomość
Uparłam się na ładny jasny blond , a efekt był ,że miałam bardzo jasną żółć ,blado wypadałam. Poszłam przyciemnić do fryzjera i jakoś nie jestem przekonana do koloru jaki wyszedł. Szefowa i kosmetyczka powiedziały ,że ładnie mi. Może jestem przewrażliwiona ? Dodaje zdjęcie z lampą ,gdyż dopiero wróciłam. Muszę się przespać z tym Ale chyba poczekam z kolejną torturą do pojawienia się odrostu , być może kolor spłucze się i zacznie mi się podobać ...



Na żywo kolor taki sam jak u aktorki Sabiny ,w serialu Pierwsza Miłość poważnie...
szkoda wlosow bo teraz jeszcze tego nie czuja ale po 3 ms bede leciec albo sie kruszyc
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Spróbuj jakieś bolerko Pochodź po sklepach i poprzymierzaj, moze ci sie coś rzuci w oczy


Tak sie upierałaś na tą platyne i teraz przyciemniałaś i znowu chcesz rozjasniac? Zdecyduj sie...
Do ładnego blondu tutaj dziewczyny tygodniami, a niektóre - np ja, nawet miesiącami dochodzą. Im więcej kombinowania tym dłużej to zajmuje - taka prawda i sama sie niestety o tym przekonałam.
A teraz po prostu myj włosy, farba sie sporo wypłucze. Wtedy zrób zdjecia w dziennym świetle, najlepiej przy oknie i cos sie doradzi


Cascada co myslisz o tym kremie? Kupiłam ostatnio bo wydaje mi sie że nie ma zapychaczy... Szukałam jakiegos odżywczego ale na tą kwote co mogłam wydac wiekszosc miała parafine
To kupiłam ten a na najbardziej suche partie bede dawac taki krem półtłusty
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...sy.html&next=1
bardzo dobra polowa kremu mysle ze jest ok jak najbardziejale dla bardzo suchej skory to bedzie za malo
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kupiłam kremy z tej serii na dzień i na noc
http://olay.pl/skin-care-products/ActiveHydrating
Ciekawe czy dobre.

I ampułki https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ur.html&next=1
Bo chcialam nawilżenia i sa super, konsystencja jak oliwka
Nawilżają super
ciekawe jaki maja sklad
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
nie no nie kładę się od razu po godzinkę siedziałam jeszcze z książką



i jak ten szampon? uzywałaś go już chyba?



w naturze



z cienkim paskiem super i nawet sweterek mi pasuje ale ja jak Agatka założyłam do tego zwykłe cieliste rajtki max 20den jakoś najbardziej mi się widzą i masz bardzo ładną figurę



o kurcze współczuję pomyj trochę szamponem przeciwłupieżowym i rumiankowym, szarość zejdzie i całość trochę zjaśnieje



ja zawsze przynajmniej stówkę u weta zostawiam



ja bardzo polecam merz

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Caskada a teraz do Ciebie widzę, ze już cierpliwość tracisz niestety ale bicie pieska naprawdę nic nie da w tej kwestii co innego lekki klaps ale od czasu do czasu i to jeżeli rzecz działa się na Twoich oczach bo jeśli skarzesz go za coś co zrobił 2godz temu czy przez noc to on tego nie zrozumie..
Spacer musi się mu kojarzyć dobrze, kup psie ciasteczka jako nagrodę, ja moją Monę tak wychowałam za każde siusiu na dworze dawałam rozumiem, ze Twój wcale na dworze nie chce robić no ale to trzeba chodzić tak długo dopóki nie zrobi, niestety wiem co czujesz bo sama to przechodziła, z Monką nie miałam wcale lżej niż Ty
Dobrze robicie z tą psią toaletą w jednym miejscu w domu A tak swoją drogą to też nie dziwię się, że Denis nie chce nic zrobić jak kawałka trawnika nie ma straszne to jest no ale trzeba jakoś nauczyć czystości, nie ma innego wyjścia niech robi pod drzewko A nawet w bliskiej okolicy nie macie żadnych zielonych terenów?
wiesz to nie tak ze my go bijemy jakos mocno dostaje klapsa albo gazeta zwinieta po tylku zaraz na miejscu jak siuski sa .. tutaj jest duzy problem bo jak wspomnialam same muru budynki polaczone to nie tak jak w pl na osiedlach
dlatego ja sie mecze i on tez do tego kupki tutaj sie zbiera bo karaja mandatem
Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
http://kamykowyswiat.blogspot.com/20...-odbudowa.html

będąc w aptece zwróciłam uwagę na tą maskę do włosów jest w promocji za 6,99
dobra składowo?
mam z tej serii odzywke
polecam dobra wlasnie te ceramidy sa swietne

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a ja jak urodzę dziecko to na pewno zdecyduję się potem na spiralę

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------



o proszę jakie znajomości
spirale czesto wrastaja i powoduja infekcje a jak ktos ma i tak dodatkowo to pozniej dopiero bedzie jazda
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 19:23   #4519
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
szkoda wlosow bo teraz jeszcze tego nie czuja ale po 3 ms bede leciec albo sie kruszyc

bardzo dobra polowa kremu mysle ze jest ok jak najbardziejale dla bardzo suchej skory to bedzie za malo

ciekawe jaki maja sklad

wiesz to nie tak ze my go bijemy jakos mocno dostaje klapsa albo gazeta zwinieta po tylku zaraz na miejscu jak siuski sa .. tutaj jest duzy problem bo jak wspomnialam same muru budynki polaczone to nie tak jak w pl na osiedlach
dlatego ja sie mecze i on tez do tego kupki tutaj sie zbiera bo karaja mandatem

mam z tej serii odzywke
polecam dobra wlasnie te ceramidy sa swietne

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------


spirale czesto wrastaja i powoduja infekcje a jak ktos ma i tak dodatkowo to pozniej dopiero bedzie jazda
nigdy nie miałam infekcji odpukać
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 19:26   #4520
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nigdy nie miałam infekcji odpukać
ja do porodu tez nie a pozniej po porodzie zrobila mi sie nadzerka i trzeba bylo zamrazac
porod zmienia wiele w ciele kobiety
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 19:28   #4521
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
chodziłam z nią do gimnazjum bardzo wyniosła i zadufana w sobie była i chodziła też córka Foremniak ta to dopiero pryszcze miała na całej twarzy
haha ale masz znajomości no proszę
nasza Snowi światowa
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 19:30   #4522
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja do porodu tez nie a pozniej po porodzie zrobila mi sie nadzerka i trzeba bylo zamrazac
porod zmienia wiele w ciele kobiety
i co prorokujesz że ze mną będzie tak samo

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
haha ale masz znajomości no proszę
nasza Snowi światowa
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 19:33   #4523
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
i co prorokujesz że ze mną będzie tak samo

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------



cos kolo tego ale niekoniecznie ale to przeciez nic strasznego bylo minelo i nie ma..nie lecze sie z zadnych infekcji bo nic mi nie dolega
jestem czysta jak dziewica
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 19:38   #4524
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość

to fajnie kiedy farbowanko?
MAm nadzieje ze jakos w weekend
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bardzo dobra polowa kremu mysle ze jest ok jak najbardziejale dla bardzo suchej skory to bedzie za malo
No do bardzo suchej to na pewno, ale bałam sie tego półtłustego... Bo w sumie skóre mam w strefie T lekko tłustą a sie łuszczy Musze sobie peeling enzymatyczny z bielendy kupic i bedzie ok.
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja do porodu tez nie a pozniej po porodzie zrobila mi sie nadzerka i trzeba bylo zamrazac
porod zmienia wiele w ciele kobiety
O, a u mojej mamy na odwrót, po porodzie jej zniknęła
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 19:40   #4525
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
cos kolo tego ale niekoniecznie ale to przeciez nic strasznego bylo minelo i nie ma..nie lecze sie z zadnych infekcji bo nic mi nie dolega
jestem czysta jak dziewica
to śmieszne
jak dziewica to wątpię
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 19:40   #4526
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
haha ale masz znajomości no proszę
nasza Snowi światowa
hahah bardzo
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 19:42   #4527
necia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 142
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

przepraszam, że wtrące się do tematu, ale ja mam właśnie spirale z hormonem Mirene już 4 lata, za rok będzie wymiana i powiem Wam że to jest super sprawa, fakt zakładanie bolało(dla mnie prawie jak ból porodowy) i jednorazowo duży koszt

nie mam żadnych skutków ubocznych, okres w postaci dwudniowego plamienia a przez pare m-cy nic.
necia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 19:47   #4528
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

no wlasnie jak mowilam porod zmienia wiele w ciele kobiety i w glowie niektorym tez...

ale mi bosko leze sobie juz w lozeczku po lewej synek zasnal po prawej Denis chrapie a tz pojechal do kumpla ale zaraz ma byc wiec czekam

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez necia84 Pokaż wiadomość
przepraszam, że wtrące się do tematu, ale ja mam właśnie spirale z hormonem Mirene już 4 lata, za rok będzie wymiana i powiem Wam że to jest super sprawa, fakt zakładanie bolało(dla mnie prawie jak ból porodowy) i jednorazowo duży koszt

nie mam żadnych skutków ubocznych, okres w postaci dwudniowego plamienia a przez pare m-cy nic.
az tak to boli alaa
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 19:52   #4529
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja też
kupie chyba jeszcze trzy butelki haha
Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Cześć

nie mam ostatnio zbytnio czasu żeby do was zaglądać
co do palette c12 u mnie też nigdzie nie ma..
nie wiem czym pofarbować włosy, boję się że ten wellaton 12/1 wyjdzie mi biało i mega popielato. Chociaż patrząc na wlosy infatuated jest mega prawie jak naturalnie...

mam jeszcze takie pytanie do was, kupiłam sobie granatową sukienkę, zamierzam do niej zakładac beżowy sweterek, w talii karmelowy pasek i nie wiem kompletnie jaki kolor rajstop będzie mi pasował? może coś doradzicie?
z tym karmelowym paskiem ladnie


Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
zimą w takich rajtkach to jedynie do auta i z auta
mi takie opalone to z wiocha kojarzą się
może dlatego że ja mam bardziej opalone nogi od tych rajstop
i pewnie przez to że jeszcze są takie laski co zakładają takie rajty do sandałów
o fcuk
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Znalazlam c12 Ostatnia, jakas mała drogeryjka i jedno jedyne samotne opakowanie na półce
a co pozniej
dziwne, ze jest wycofana

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
chodziłam z nią do gimnazjum bardzo wyniosła i zadufana w sobie była i chodziła też córka Foremniak ta to dopiero pryszcze miała na całej twarzy
tej pierwszej juz nie lubie wyglada na damulke
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
hahah bardzo
hahah
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 19:55   #4530
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez necia84 Pokaż wiadomość
przepraszam, że wtrące się do tematu, ale ja mam właśnie spirale z hormonem Mirene już 4 lata, za rok będzie wymiana i powiem Wam że to jest super sprawa, fakt zakładanie bolało(dla mnie prawie jak ból porodowy) i jednorazowo duży koszt

nie mam żadnych skutków ubocznych, okres w postaci dwudniowego plamienia a przez pare m-cy nic.
słyszałam od koleżanek właśnie praktycznie same pozytywne opinie nie licząc jednej na 10 której coś nie pasowało ale wiadomo każdy człowiek jest inny

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no wlasnie jak mowilam porod zmienia wiele w ciele kobiety i w glowie niektorym tez...

ale mi bosko leze sobie juz w lozeczku po lewej synek zasnal po prawej Denis chrapie a tz pojechal do kumpla ale zaraz ma byc wiec czekam

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------


az tak to boli alaa
np na gorsze

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
kupie chyba jeszcze trzy butelki haha

z tym karmelowym paskiem ladnie



o fcuk

a co pozniej
dziwne, ze jest wycofana


tej pierwszej juz nie lubie wyglada na damulke

hahah
ohyda
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.