Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-26, 10:24   #4441
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez VixenishVixen Pokaż wiadomość
Mówisz, masz Aczkolwiek ciężko aparatem złapać odcień jaki widać w realu.
Oo, jeżeli tylko nie jest jeszcze bardziej rudy na żywo to jak dla mnie piękny, dziękuję
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 10:45   #4442
201606201155
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 12
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Vanilka28 Pokaż wiadomość
Oo, jeżeli tylko nie jest jeszcze bardziej rudy na żywo to jak dla mnie piękny, dziękuję
Dziękuje W zwykłym świetle kolor jest ciemniejszy, a odcień wpada w rudy.
Poza tym samą farbę L'Oréal Récital Préférence mogę polecić
201606201155 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 12:04   #4443
funclub13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 34
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Dziękuję za odpowiedzi!
Co do włosów, to mam zamiar kupić farbę Allwaves F666, utleniacz 6% albo 9%. Może chociaż trochę rozjaśni? A potem tylko poprawiać kolor piankami bądź tonerami. : ) [farbować będę dopiero jak kolor już się dość wypłucze]
funclub13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 13:26   #4444
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Czesc

Chce miec czerwone wlosy, ale jeszcze nie do konca ogarniam temat - przygarniecie?

Marzy mi sie bardzo intensywna, ognista, wsciekla czerwien; jak na karnawalowch perukach, jak w filmie Biegnij Lola, biegnij Czyli kolor bijacy po oczach, niekoniecznie wygladajacy naturalnie.

Naturalnie mam blond wlosy. Lata cale bylam mniej lub bardziej czerwonoruda za sprawa henny, wczesniej bawilam farbami. Obecnie, od jakiegos roku wracam (tfu, wracalam, bo w myslach wciaz widze czerwien) do natury. Mam wlosy w kilku odcieniach blondu - moge pokazac zdjecie, jesli bedzie taka potrzeba. Wlosy sa podatne koloryzacje.

Tak sobie mysle... Drogeryjne farby pewnie nie dadza rady, bo az tak jasnych wlosow nie mam. Zastanawiam sie jednak nad wyprobowaniem zachwalanej tutaj pianki Venity - mozliwe, ze chwycie na blondzie? A moze lepiej od razu jaks profesjonalna farbe i mieszac ja z rozjasniaczem. Myslalam o 9%, ale moze powinnym od razu wziac 12%?

A w ogole, zaczelo sie od tego, ze zapragnelam miec biale wlosy i byc moze, skonczy sie tak, ze najpierw je wybiela, a pozniej (po pokazaniu sie pierwszego odrostu) pokryje czerwienia, bo na odwrot to raczej nie da rady Ale nie jestem pewna z tym bialym, bo to jednak strasznie niszczy wlosy, a efekty sa rzadkokiedy tego warte...

Uf, to (az) tyle slowem wstepu. Z gory dziekuje slicznie za wszelkie rady i sugestie
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 16:42   #4445
czarnawmn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Ja jestem ciekawa czy któraś z Was stosowała na czerwone włosy Uber Hair- czyli spieracz farby. Planuję "pozbyć" się czerwonych włosów mam kolor dość jasną rzucającą się w oczy czerwień, nie chce nakładać ciemnej farby, chciała bym przejść do jakiegoś odcienia blondu.. jednak wiem że z czerwienią jest ciężko.. Na temat tego produktu przeczytałam dużo pozytywnych opinii i zastanawiam się czy nie spróbować, oczywiście najpierw planuję dość konkretnie "sprać" kolor. Może któraś z Was już miała z tym zmywaczem farb doczynienia???
czarnawmn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 18:24   #4446
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Czesc

Chce miec czerwone wlosy, ale jeszcze nie do konca ogarniam temat - przygarniecie?

Marzy mi sie bardzo intensywna, ognista, wsciekla czerwien; jak na karnawalowch perukach, jak w filmie Biegnij Lola, biegnij Czyli kolor bijacy po oczach, niekoniecznie wygladajacy naturalnie.

Naturalnie mam blond wlosy. Lata cale bylam mniej lub bardziej czerwonoruda za sprawa henny, wczesniej bawilam farbami. Obecnie, od jakiegos roku wracam (tfu, wracalam, bo w myslach wciaz widze czerwien) do natury. Mam wlosy w kilku odcieniach blondu - moge pokazac zdjecie, jesli bedzie taka potrzeba. Wlosy sa podatne koloryzacje.

Tak sobie mysle... Drogeryjne farby pewnie nie dadza rady, bo az tak jasnych wlosow nie mam. Zastanawiam sie jednak nad wyprobowaniem zachwalanej tutaj pianki Venity - mozliwe, ze chwycie na blondzie? A moze lepiej od razu jaks profesjonalna farbe i mieszac ja z rozjasniaczem. Myslalam o 9%, ale moze powinnym od razu wziac 12%?

A w ogole, zaczelo sie od tego, ze zapragnelam miec biale wlosy i byc moze, skonczy sie tak, ze najpierw je wybiela, a pozniej (po pokazaniu sie pierwszego odrostu) pokryje czerwienia, bo na odwrot to raczej nie da rady Ale nie jestem pewna z tym bialym, bo to jednak strasznie niszczy wlosy, a efekty sa rzadkokiedy tego warte...

Uf, to (az) tyle slowem wstepu. Z gory dziekuje slicznie za wszelkie rady i sugestie
O matuchno, na jasny blond wystarczy rzucić samą farbę i złapie bez problemu, a ty chcesz rzucać oxy 12%? Ja mam ciemny blond i pokolorowane pianką nie chcą puścić, a co dopiero twoje
Jeżeli poważnie myślisz o farbie maksymalnie nastaw się na oxy 6%, a nawet 3%. Farba obowiązkowo profesjonalna, chyba, że chcesz mieć ciemne brązowe, rude i /lub buraczkowe futro. Ale na początek może rzeczywiście strzel piankę lub toner. W zależności od tego czy złapie czy nie będziesz wiedzieć na czym stoisz.

Cytat:
Napisane przez funclub13 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi!
Co do włosów, to mam zamiar kupić farbę Allwaves F666, utleniacz 6% albo 9%. Może chociaż trochę rozjaśni? A potem tylko poprawiać kolor piankami bądź tonerami. : ) [farbować będę dopiero jak kolor już się dość wypłucze]
Tak mi to wszystko wygląda, że na przyszłość odrost dobrze będzie traktować oxy 9% lub mieszanką 9% z 6%, a na długość chwilowo pomyśl o samej 6%. Włosy w międzyczasie (skoro myślisz o wypłukaniu koloru) dobrze będzie odrobinę podkarmić i zregenerować, co powinno później dać wymierne efekty w postaci bezbolesnego rozjaśniania mieszanką farby profesjonalnej i oxy.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 19:58   #4447
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

tez tak mysle.. na blondzie spoko na 6 % oxy wyjdzie super kolor
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-26, 21:54   #4448
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
O matuchno, na jasny blond wystarczy rzucić samą farbę i złapie bez problemu, a ty chcesz rzucać oxy 12%? Ja mam ciemny blond i pokolorowane pianką nie chcą puścić, a co dopiero twoje
Jeżeli poważnie myślisz o farbie maksymalnie nastaw się na oxy 6%, a nawet 3%. Farba obowiązkowo profesjonalna, chyba, że chcesz mieć ciemne brązowe, rude i /lub buraczkowe futro. Ale na początek może rzeczywiście strzel piankę lub toner. W zależności od tego czy złapie czy nie będziesz wiedzieć na czym stoisz.
Ale moj blond nie jest wcale taki jasny Zalaczam zdjecie, zeby wiadomo bylo o co chodzi.
Nie chce zadnych oszukancow -ma byc mega czerwien! Jutro pochodze po sklepach, by sie zorientowac, co tutaj maja w ramach koloryzacji oprocz polek z kolorowymi pudelkami
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 22:41   #4449
201606201155
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 12
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Mała ściągawka w temacie rozjaśniania włosów.

Stężenie oksydantu i ilość zmiany tonów:
3% - 1 ton
6% - 1-2 tony
9% - 3 tony
12% - 4 tony

Koloryzacja trwała. Planowany efekt i stężenie oksydantu:
Kolor ciemniejszy od koloru początkowego - 3%
Kolor na tym samym poziomie, co początkowy - 3%
Kolor jaśniejszy od początkowego o 1 – 2 tony - 6%
Kolor jaśniejszy od początkowego o 3 tony - 9%
Kolor jaśniejszy od początkowego o 4 tony - 12%

Generalnie nie radze bawić się samemu z oksydantami powyżej 6%.
Chyba, że zależy nam na zniszczeniu, wysuszeniu, plamach i bardzo szybkim wypłukiwaniu koloru

PS. Z Allwaves używam tylko oxy 6%. Po pierwszym farbowaniu efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Kolor marzenie. Intensywny i soczysty.
201606201155 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 07:44   #4450
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

No, i zapomnialam o zdjeciu
Prosze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zd.jpg (98,5 KB, 38 załadowań)
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 07:45   #4451
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Dobra, pewnie faktycznie przesadzialam z tymi 9% ...
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-27, 08:02   #4452
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Dobra, pewnie faktycznie przesadzialam z tymi 9% ...
No raczej! 6% to max, a i tak pewnie będzie za dużo. Spróbowałabym z 3% na małym pasemku. A jeśli za słabo, to 6 pomieszane z 3% na całość. Niech się inne dziewczyny wypowiedzą, ale myślę, że tak będzie dobrze Wgl piękne upięcie na 3 zdjęciu.
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 09:18   #4453
Martek_
Zadomowienie
 
Avatar Martek_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 202
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
No raczej! 6% to max, a i tak pewnie będzie za dużo. Spróbowałabym z 3% na małym pasemku. A jeśli za słabo, to 6 pomieszane z 3% na całość. Niech się inne dziewczyny wypowiedzą, ale myślę, że tak będzie dobrze Wgl piękne upięcie na 3 zdjęciu.
Zgadzam się . Mój brązowy (wcale nie jasny) odrost pod wpływem 6% i Allwaves był czerwonuchny . 9% dała mi ciemny róż.
__________________
Pielęgnacja fal od 01.02.2012.
Martek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 10:00   #4454
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
No raczej! 6% to max, a i tak pewnie będzie za dużo. Spróbowałabym z 3% na małym pasemku. A jeśli za słabo, to 6 pomieszane z 3% na całość. Niech się inne dziewczyny wypowiedzą, ale myślę, że tak będzie dobrze Wgl piękne upięcie na 3 zdjęciu.
też tak sądzę..
ma piękne włosy..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 12:04   #4455
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Dziekuje dziewczyny Mi jest w sumie szkoda troche tych wlosow, ale postanowilam, ze zaszaleje jeszcze po raz ostatni, poki wciaz mam z przodu dwojke Musze sie jeszcze tylko zastanowic, jakiej farby/tonera/pianki uzyc, zeby uzyskac jak najintensywniejsza, soczysta czerwien. A, no i niech juz sie lepiej na rudo wymywa niz na rozowo tak sobie mysle ...
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 15:22   #4456
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Dziekuje dziewczyny Mi jest w sumie szkoda troche tych wlosow, ale postanowilam, ze zaszaleje jeszcze po raz ostatni, poki wciaz mam z przodu dwojke Musze sie jeszcze tylko zastanowic, jakiej farby/tonera/pianki uzyc, zeby uzyskac jak najintensywniejsza, soczysta czerwien. A, no i niech juz sie lepiej na rudo wymywa niz na rozowo tak sobie mysle ...
Każdy toner / pianka / farba zadziała. Twoje włosy są bardzo jasne jak na czerwone eksperymenty i cokolwiek nie nałożysz wyjdzie oczo☠☠☠ne. Teraz dokładnie widać, że przy 6% już byś miała białe włosy. Na mój gust wystarczy 3%, ewentualnie 3% zmieszane z 6%, a i trak będziesz świecić z daleka.

No jak chcesz mieć coś wpadające w rudy, na pewno nie bierz Venity
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 17:28   #4457
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Każdy toner / pianka / farba zadziała. Twoje włosy są bardzo jasne jak na czerwone eksperymenty i cokolwiek nie nałożysz wyjdzie oczo☠☠☠ne. Teraz dokładnie widać, że przy 6% już byś miała białe włosy. Na mój gust wystarczy 3%, ewentualnie 3% zmieszane z 6%, a i trak będziesz świecić z daleka.

No jak chcesz mieć coś wpadające w rudy, na pewno nie bierz Venity
Biale wlosy to jeszcze jedno moje marzenie, ale z tego akurat chyba zrezygnuje, bo mimo wszystko chcialabym, zeby wlosy byly ladne i zdrowe

Masz na mysli pianki? Ale wszyscy je tak chwala Nie chce rudego, ale z dwojga zlego, wolalabym, zeby sie wymywalo na cieplejszy odcien ... Ale mialam przez lata ruda i miedzana czerwien, albo czerwony rudy itd (w zaleznosci od tego jaka henna i jak zlapala), wygladalo to super, ale nie o taki efekt mi chodzi

Widzialam dzis w drogerii farbe jakas intensywnie czerwona niby - probka z katalogu mega czerwona. Ale to wciaz jest farba drogeryjne, wiec nie wiem, czy szkoda w ogole tracic kase, na przekonywanie sie
Chyba poczekam, az bede w Polsce, tam sa pianki Venity i duzo profesjonalnych farb, i siostra, co potrafi farbowac!
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 19:07   #4458
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Biale wlosy to jeszcze jedno moje marzenie, ale z tego akurat chyba zrezygnuje, bo mimo wszystko chcialabym, zeby wlosy byly ladne i zdrowe

Masz na mysli pianki? Ale wszyscy je tak chwala Nie chce rudego, ale z dwojga zlego, wolalabym, zeby sie wymywalo na cieplejszy odcien ... Ale mialam przez lata ruda i miedzana czerwien, albo czerwony rudy itd (w zaleznosci od tego jaka henna i jak zlapala), wygladalo to super, ale nie o taki efekt mi chodzi

Widzialam dzis w drogerii farbe jakas intensywnie czerwona niby - probka z katalogu mega czerwona. Ale to wciaz jest farba drogeryjne, wiec nie wiem, czy szkoda w ogole tracic kase, na przekonywanie sie
Chyba poczekam, az bede w Polsce, tam sa pianki Venity i duzo profesjonalnych farb, i siostra, co potrafi farbowac!
Na drogeryjne szkoda kasy,.. pianki są tanie i nie zaszkodza bo nie maja ani amoniaku ani oxydantu.. jesli kolor ci nie spasi mozesz ją przykryć tonerem na przykład najlepiej sie zaopatrzyć w parę rzeczy " w razie W" ale ja mysle ze na twoich wlosach bez problemu wyjdzie na piance kolor fajny
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 09:15   #4459
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Dziekuje za pomoc
Poczekam zatem jeszcze te dwa tygodnie i oddam sie w rece swojej siostry
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-29, 11:57   #4460
WonderlustQ
Raczkowanie
 
Avatar WonderlustQ
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 50
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

A o to mój nowy tonerowy kolorek. Używałam tonera Crazy Color- Vermillion Red. Wypłukuje się na rudo, niestety w zastraszająco szybkim tempie. Jakieś pomysły jak zatrzymać na dłużej tonerową czerwień? Używałam malinowej płukanki octowej z yves rocher, żeby domknąć łuski włosa, ale już jest na wykończeniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg crazy color vermillion red.jpg (44,6 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg crazy color vermillion red1.jpg (85,1 KB, 12 załadowań)

Edytowane przez WonderlustQ
Czas edycji: 2014-06-29 o 12:01
WonderlustQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 14:34   #4461
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Moze sprobuj plukanki z hibiskusa

Jeszcze raz dziekuje wszystkim za rady - watke bede podczytywac, a za kilka tygodni na pewno dam znac co i jak oraz pochwale sie rezultatem!
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 21:50   #4462
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez WonderlustQ Pokaż wiadomość
A o to mój nowy tonerowy kolorek. Używałam tonera Crazy Color- Vermillion Red. Wypłukuje się na rudo, niestety w zastraszająco szybkim tempie. Jakieś pomysły jak zatrzymać na dłużej tonerową czerwień? Używałam malinowej płukanki octowej z yves rocher, żeby domknąć łuski włosa, ale już jest na wykończeniu.
super kolorek***
ja juz pisałam tysiąc razy i napisze jeszcze raz....
1 mycie szamponem bez sls lub mycie tylko skalpu a calosci wlosow co jakis czas tylko.
2 mycie odzywka- a szamponem rzadko
3 mycie rzadziej wlosow! ja myje 1-2 razy w tygodniu i jest OK
4 suchy szampon- podobno dziala dobrze
5. mycie letnią wodą włosów..
6. dodawanie do masek tonera/pianki
to chyba podstawy
zapisac i miec to przed oczami zeby zapamietac!!
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 23:38   #4463
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Sugar ja Ci strasznie zazdroszczę, że nie musisz tak często myć włosów odpuściłam sobie tą czerwień, bo zwykle drugiego dnia po myciu mam już przy głowie zbite strąki, bardzo nieświeżo to wygląda i jak chcę wyglądać ładnie to każdego dnia muszę je umyć może jak mi całkiem naturalki odrosną, to sobie czerwień walnę, bo z naturalnych mi nie schodziła w ogóle nawet po myciu mocnym szamponem kilka razy w tygodniu
cały czas Was podglądam, bo serce boli tak mi tęskno ale przynajmniej trochę mi włosy odżyły, zawsze jakiś plus...

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2014-06-29 o 23:53
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 00:38   #4464
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Ja też myję codziennie. Dnia drugiego są normalne, ale ja sama czuję się nieświeżo i niekomfortowo jakoś.

Wysłane z mojego LG-E460
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 09:18   #4465
WonderlustQ
Raczkowanie
 
Avatar WonderlustQ
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 50
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
super kolorek***
ja juz pisałam tysiąc razy i napisze jeszcze raz....
1 mycie szamponem bez sls lub mycie tylko skalpu a calosci wlosow co jakis czas tylko.
2 mycie odzywka- a szamponem rzadko
3 mycie rzadziej wlosow! ja myje 1-2 razy w tygodniu i jest OK
4 suchy szampon- podobno dziala dobrze
5. mycie letnią wodą włosów..
6. dodawanie do masek tonera/pianki
to chyba podstawy
zapisac i miec to przed oczami zeby zapamietac!!
Stosuje się w sumie do wszystkich z tych punktów z pominięciem 2 i 3. Przy moich cienkich włosach ze skłonnością do przetłuszczania to raczej niewykonalne.
WonderlustQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 19:19   #4466
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez WonderlustQ Pokaż wiadomość
Stosuje się w sumie do wszystkich z tych punktów z pominięciem 2 i 3. Przy moich cienkich włosach ze skłonnością do przetłuszczania to raczej niewykonalne.
co ty gadasz, wlosy sie przetluszczaja przewaznie przy skalpie.. gdy umyjesz tylko skalp a reszte odzywka powinno byc OK sprobowac warto
mozesz dodatkowo wody brzozowej uzyc jako plukanke na koniec
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 19:40   #4467
Martek_
Zadomowienie
 
Avatar Martek_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 202
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
mozesz dodatkowo wody brzozowej uzyc jako plukanke na koniec
Odradzam, woda brzozowa jest zwykle oparta na alkoholu denacie. Rzadko które włosy mogą sobie pozwolić na denat na długości
__________________
Pielęgnacja fal od 01.02.2012.
Martek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 19:47   #4468
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Martek_ Pokaż wiadomość
Odradzam, woda brzozowa jest zwykle oparta na alkoholu denacie. Rzadko które włosy mogą sobie pozwolić na denat na długości
wiem wiem ale dla bardzo tlustych wlosow.. od czasu do czasu jako plukanka..? ... ?
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 20:33   #4469
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
wiem wiem ale dla bardzo tlustych wlosow.. od czasu do czasu jako plukanka..? ... ?
Co?
Zrob sobie napar z lisci brzozy, szalwi czy pokrzywy ale nie lej po nich alkoholem
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 20:51   #4470
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Co?
Zrob sobie napar z lisci brzozy, szalwi czy pokrzywy ale nie lej po nich alkoholem
ja nie mowie o sobie! tylko o tych ktore maja taki tluszcz na glowie ze musza codziennie myc../ ahhh nie to nie.. nie moja sprawa
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-03 16:06:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:54.