ślub cywilny - mistrz ceremonii - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-02, 14:52   #1
aniachon6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Exclamation

ślub cywilny - mistrz ceremonii


hej dziewczyny, planujemy z Przyszłym ślub cywilny. nie chcemy jednak, żeby była to tylko 10-15 minutowa nieciekawa uroczystość w brzydkim usc, ale raczej myślimy o plenerze - jakimś parku, lesie lub muzeum, do tego jednak potrzebujemy kogoś kto mógłby poprowadzić i urozmaicić nasz ślub. Czy którakolwiek z was słyszała tudzież zna kogoś kto organizuje takie śluby?? Jedyna opcja o jakiej do tej pory słyszeliśmy to Mistrz Ceremonii z Wrocławia, ale ten nie bardzo chce jechać aż pod Warszawę. Za wszelkie wskazówki będziemy bardzo wdzięczni!!
aniachon6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 15:43   #2
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: ślub cywilny - mistrz ceremonii

Hej ja dokładnie chce zrobić tak samo, ale dopiero przygotowuję się do walki z Urzędnikami Udało Ci się już znaleźć miejsce gdzie bez kłopotu udzielą wam ślubu w parku?
Jeśli chodzi o mistrza polecam http://psr.racjonalista.pl tam jest bardzo dużo mistrzów ceremonii i udzielali masy ciekawych ślubów (na dachu BUW, w ogrodzie botanicznym czy w Kinie Muranów )

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2010-06-02 o 15:45
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 19:15   #3
aniachon6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: ślub cywilny - mistrz ceremonii

serdeczne dzięki
szczerze mówiąc nie będziemy mieli żadnej walki z usc tylko dlatego, że znamy osobiście urzędnika
ale wielokrotnie słyszałam, że w niektórych urzędach "ważnym powodem" było na przykład zbyt wielu gości, tudzież napisanie, że w danym miejscu odbyły się oświadczyny itp., ale jak już pewnie wiesz co urząd to co innego, ale polecam Teresin, Żyrardów, Sochaczew - tam nie ma problemów, a do tego dowiedziałam się przy okazji szukania miejsca na ślub ciekawej rzeczy:
babeczka w jednym z pałacyków zdradziła, że większość usc jest dogadana z punktami typu pałace i dworki -
zacznij szukać od takich miejsc a może się okazać, że taki pałacyk będzie chciał się sam do gadać z urzędnikiem za niewielką opłatą i wtedy problem rozwiązany :P
aniachon6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 19:51   #4
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: ślub cywilny - mistrz ceremonii

Echh ale Ci fajnie Wiem, że w Pruszkowie babeczka tez nie robi kłopotu, ale ślub musi być w Pruszkowie. W parku ok, ale nie prezydent miasta nie zezwolił na rozstawienie namiotu i w razie deszczu wszyscy pod chmurka ;/ W Ursusie sa dwa parki z krytymi amfiteatrami gdzie w razie potrzeby ceremonię szybko można usadowić Tyle,że nie wiem czy urzędniczka się zgodzi
Niestety dworki w Pruszkowie i Michałowicach oferujące śluby w swoich ogrodach są nie miłosiernie drogie (250zł/os =.=) + min 2tys za ślub i musielibyśmy robić w niedzielę albo prawie podwoić liczbę gości ( w soboty od 150)
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 06:01   #5
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: ślub cywilny - mistrz ceremonii

A czy ktoś się może orienkuje gdzie na terenie dolnegośląska da rade zorganizować taki ślub?
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 12:21   #6
Eleo765
Zadomowienie
 
Avatar Eleo765
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 806
Dot.: ślub cywilny - mistrz ceremonii

ja organizuję swój tutaj http://www.dolinazab.pl/
Eleo765 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:19.