Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-26, 11:47   #2881
fleer
Przyczajenie
 
Avatar fleer
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łuków
Wiadomości: 21
GG do fleer
Dot.: Piercing - Kolczyk w pępku

Warunki jakie były, takie były, ale grunt, że ta koleżanka znała się na rzeczy... Bo tak samemu przekłuwać, to nie polecam.
Swoją drogą - Polcia, piękny masz kolczyk
fleer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 13:49   #2882
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Piercing - Kolczyk w pępku

grunt to sterylne warunki
bo bez opanowania tego temtu przekluwanie kogokolwiek jest totalna bezmyslnoscia
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 10:23   #2883
Lady Noddy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: -
Wiadomości: 17
Dot.: Piercing - Kolczyk w pępku

moze ktos odpowiedziec na moje pytanie? prosze
Lady Noddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 12:38   #2884
pola12kropka
Przyczajenie
 
Avatar pola12kropka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Piercing - Kolczyk w pępku

sory koleżanka się interesuje piercingiem i już o 4 lat przekłówa ludziom, którym nie zdoła się wyciągnąć zgody od rodziców na kolczyk u pierciera, albo tym których nie stać ... stara się być przy tym ostrożna i używa środków dezynfekujących, których używają w szpitalu a jakich to już wam nie napisze bo mnie to nie interesowało! Dobrze nie są to takie jak u pierciera, ale mi wystarczyły. A i jeszcze z tym, co porównywałam do ucha, to mi chodziło o ból

Edytowane przez pola12kropka
Czas edycji: 2009-08-27 o 13:20
pola12kropka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 12:42   #2885
fleer
Przyczajenie
 
Avatar fleer
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łuków
Wiadomości: 21
GG do fleer
Dot.: Piercing - Kolczyk w pępku

Lepszy rydz, niż nic xD
fleer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 21:47   #2886
Favourites
Raczkowanie
 
Avatar Favourites
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 39
GG do Favourites
Dot.: POwtórne przekłuwanie pępka..POmocy!!

A ja jestem posiadaczką kolczyka w pępku od dziś, jest wspaniały. Przekłucie nie bolało do chwili przebijania warstwy skóry "na górze". Piercer miał niemały problem, żeby się przebić, nie wiem dlaczego, chyba mam tam bardzo grubą skórę. Nawet na filmie, który kręciłam podczas "zabiegu" widać, z jaką trudnością igła przebija skórę. Oj, bolało! Ale było warto
Favourites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 20:01   #2887
katttt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Piercing - Kolczyk w pępku

witam, kolczyk zrobiłam sobie 2 tygodnie temu i nadal mam czerwone wokółgornej i dolnej kuli. cze moze ktos wie co to moze byc i co mam robic zeby to znikło ? prosze o szybka odpowiedz
katttt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 07:21   #2888
cassie24
Zadomowienie
 
Avatar cassie24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 144
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

A ja mam kolczyk od wczoraj Przebjałam w salonie tatoo i piercingu. Warunki bardzo sterylne wszystko jednorazowe, kolczyk wysterylizowany (mój własny). Przekłucie bolało tyle co pobiranie krwi i to tylko górnej wartsty skóry kiedy dolną przebiła nawet niewiem. Jak skończyła to ja się pytam "już?" serio nic nie wiem. Strach ma wielkie oczy. Nie mam żadnego opatrunku, zaczerwienienia, bólu czy czegoś tam jeszcze oby tak dalej Ci co mówią że to boli to chyba niewiedzą jak ból wygląda
cassie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 11:39   #2889
iwwwonaa
Rozeznanie
 
Avatar iwwwonaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: far away
Wiadomości: 756
Dot.: Piercing - Kolczyk w pępku

Mam kolczyk w pępku od ponad 3 lat Jestem bardzo zadowolona, nie mam żadnych zastrzeżeń, choć przyznam szczerze, że początki z nim związane były dla mnie dość bolesne. Raz w szkole usiadłam zapominając, że go mam i zahaczyłam nim o kant ławki! Myślałam, że umrę...ale wytrzymałam
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Phil Bosmans


JUŻ NIEDŁUGO BĘDĘ MAMUSIĄ!!!
iwwwonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 15:36   #2890
Dorinda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez villemo1 Pokaż wiadomość
Wizażianki! Widziałam ostatnio na ulicy dziewczynę, która miała kolczyk "zainstalowany" na takiej odstającej chrzą





stce w uchu, ale od strony policzka, tak mniej wiecej na wyskosci kanalu słuchowego. Czy któraś się orientuje czy to jest bezpieczne, albo sama może nosi?? Wyglą

dało to naprawdę fajnie, ale o ile dobrze widziałam był to kolczyk typu sztanga...
heh Dziewczyni ja sobie pĘpek 7 razy przekuwalam nic to nie boli;D raz nawet pilniczkiem więc nie macie sie czego bac ;D juz amm dużo kolczykow np. 7 w uszach, w jezyku niom i w pępku dla mnie okalczanie sie czyli przekówanie to hobby;D

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Też przekułam sobie 2 tygodnie temu pepek i tez do tej pory mam wokól cvzerwone i n ie raz mnie boli
;D
Ja tam sie nie boje gdzies mam co mi sie stanie sama przekuwalam wiec to bedzuie ija winka;D
Dorinda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 16:02   #2891
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Pilniczkiem ?! Gratuluje.
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-03, 19:02   #2892
asthenia
Raczkowanie
 
Avatar asthenia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 300
GG do asthenia
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

pięknie ten Twój pępek musi wyglądać
__________________
"this world's an ugly place, but you're so beautiful to me..."



asthenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 20:10   #2893
KochamMichasia
Rozeznanie
 
Avatar KochamMichasia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Oj bez nerwów Dziewuszki, przecież to trollisko wstrętne.
__________________
Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
KochamMichasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 08:47   #2894
mysia0017
Raczkowanie
 
Avatar mysia0017
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 41
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Witam dziewczyny i chłopcy
Mam dość nieciekawy problem z kolczykiem
Kilka miesięcy temu zrobiła mi się na mięsu , które jest od miedzy sztangami czerwona plamka , ale nie przejęłam się bo myslałam , że zniknie jakoś, ale ona nie znikała... Wyjęłam kolczyk na noc i rano już nie mogłam go włozyc więc przebiłam tą błonkę kolczykiem. I zaczął się znowu ladnie goic gdyby nie owa plamka na środku :/ na początku to była tylko plamka a z czasem zrobiła sie na niej kulka wypełniona ropą wyglądajaąca jak pryszcz :O i sama pekła i tak kilka razy. Mam wrażenie jakbym miała trzecią dziurkę , którą wylewają mi się wszystkie babrochy z pepka co to może być?? Dodam , ze pepek łuszczy mi się bardzo moze to dlatego , ze przemywam go bo tym jak kolejna kulka pęknie :/ Wyglada to coraz gorzej dzisiaj ide po aspirynę a jesli nie pomorze to dermatolog Proszę pomorzcie mi co to takiego?? Załączam zdjecia ( tylko się nie wystraszcie )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie096.jpg (58,3 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie092.jpg (59,9 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie023.jpg (64,3 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie093.jpg (57,7 KB, 41 załadowań)
__________________




Walka z sylwetką !!




Każda kobieta piękna jest brzydką w stosunku do piękniejszej od siebie, każda brzydka - piękną w stosunku do brzydszej - każda, czy piękna, czy brzydka, piękna - w stosunku do mężczyzny , któremu się podoba.
Henryk Sienkiewicz



mysia0017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 09:02   #2895
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Ja tam widzę kolczyk ze stali chirurg, spaprane przekłucie i poważne zaniedbania jeśli chodzi o higienę (wyjmowanie kolczyka na noc? przebijanie tkanek kolczykiem? o zgrozo!). Dermatolog - tylko i wyłącznie. Pewnie zapisze antybiotyk i każe wyjąć kolca.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 22:49   #2896
mysia0017
Raczkowanie
 
Avatar mysia0017
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 41
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Spaprane przekłucie?? A po czym mozna to zauważyć jesli mogę zapytać bo nie zdam się w ogóle Kurczę a konieczne będzie to wyjmowanie kolczyka? Jesli tak będę smarować ładnie i wszystko to może się jakoś obejdzie
__________________




Walka z sylwetką !!




Każda kobieta piękna jest brzydką w stosunku do piękniejszej od siebie, każda brzydka - piękną w stosunku do brzydszej - każda, czy piękna, czy brzydka, piękna - w stosunku do mężczyzny , któremu się podoba.
Henryk Sienkiewicz



mysia0017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 22:53   #2897
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez mysia0017 Pokaż wiadomość
Spaprane przekłucie?? A po czym mozna to zauważyć jesli mogę zapytać bo nie zdam się w ogóle Kurczę a konieczne będzie to wyjmowanie kolczyka? Jesli tak będę smarować ładnie i wszystko to może się jakoś obejdzie
na Twoim miejscu wyjęłabym kolczyka i poszła do dermatologa.
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 09:18   #2898
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez mysia0017 Pokaż wiadomość
Spaprane przekłucie?? A po czym mozna to zauważyć jesli mogę zapytać bo nie zdam się w ogóle Kurczę a konieczne będzie to wyjmowanie kolczyka? Jesli tak będę smarować ładnie i wszystko to może się jakoś obejdzie
Dla mnie to on jest zrobiony za płytko i dolna kulka nie chowa się w pępku - wygląda jak przekłucie powierzchniowe na bananie i w sumie tak się zachowuje. Ale mogę się mylić, zdjęcia bardzo niewyraźne. Na resztę pytań odpowie dermatolog. Z czego jest ten kolczyk? Długo go miałaś?

Cytat:
Napisane przez lolly_girl Pokaż wiadomość
na Twoim miejscu wyjęłabym kolczyka i poszła do dermatologa.
Odwrotnie - najpierw dermatolog, potem wyjmowanie kolczyka.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 10:03   #2899
mysia0017
Raczkowanie
 
Avatar mysia0017
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 41
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez Yaza Pokaż wiadomość
Dla mnie to on jest zrobiony za płytko i dolna kulka nie chowa się w pępku - wygląda jak przekłucie powierzchniowe na bananie i w sumie tak się zachowuje. Ale mogę się mylić, zdjęcia bardzo niewyraźne. Na resztę pytań odpowie dermatolog. Z czego jest ten kolczyk? Długo go miałaś?



Odwrotnie - najpierw dermatolog, potem wyjmowanie kolczyka.
No , więc co do tego , że złe przekłucie to bardzo możliwe bo dolna kulka zawsze jest blisko skóry a górna z połową sztangi zawsze wystaje nad skóre do samej góry i muszę sobie wpychać go do dołu :/
A obecny kolczyk mam ze stali chirurgicznej taki jaki dostalam przy przekłuciu. Dodam że przekluwałam w salonie a nie u kosmetyczki i zapłaciłam za to ponad 100zł , ale widać miałam pecha.Kolczyk mam dokładnie rok , kupiłam nawet kiedys z tytanu i nosiłam , ale on też nie wiele pomagał bo nie chciało się goić, aż w koncu zrobila sie ta plamka. Pewnie będę musiała go wyjąć i czekaż aż sie zarośnie
__________________




Walka z sylwetką !!




Każda kobieta piękna jest brzydką w stosunku do piękniejszej od siebie, każda brzydka - piękną w stosunku do brzydszej - każda, czy piękna, czy brzydka, piękna - w stosunku do mężczyzny , któremu się podoba.
Henryk Sienkiewicz



mysia0017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-08, 10:26   #2900
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Migruje po prostu. Idź do dermatologa, niech przypisze jakieś specyfiki, jak się polepszy i przestanie sączyć kolczyk wyjmij bo inaczej sam ucieknie. Możesz mieć w gratisie uczulenie na nikiel.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 09:11   #2901
cassie24
Zadomowienie
 
Avatar cassie24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 144
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Nikiel? Ja mam nadzieję że w stali chirurgicznej nie ma niklu bo mam na niego solidną alergię!

Właśnie wyczytałam że jest... oj oby mi się nic nie porobiło.

Edytowane przez cassie24
Czas edycji: 2009-09-09 o 09:20
cassie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 09:31   #2902
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Skocz do studia gdzie robiałaś kolczyk i zażycz sobie wymiany na tytan/bioplast/ptfe. Na stali kolca nie wygoisz, jeżeli masz uczulenie, zresztą - widzisz chyba zdjęcia wyżej.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 15:09   #2903
Martulla33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 13
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Więc na początek przywitam się z wizażankami, ponieważ jestem nowa na forum. Planuje zrobić sobie kolczyka w pępku. Tylko, że u mnie w mieście jest jedno studio tatuażu i to nowe. Mojej koleżance tam przebijali w brodzie kolczyka i bylo dobrze, ale reszta znajomych u kosmetyczek. Moje pytanie, to czy moge przebić pępek w salonie z kolczykiem ze stali chirurgicznej?I wiem, że ten temat był już poruszany, ale mógłby mi ktoś dokładnie powiedzieć czym najlepiej przemywać miejsce przekłucia?
Martulla33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 16:30   #2904
Vachela15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 13
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Witam wszystkich. Jestem tu nowa. I mam problem ze swoim kolczykiem w pępku... 24 września będę miała go już 3 miesiące. Z początku, po przekłuciu nie bolał. A od niedawna boli strasznie... To nawet nie jest zwykły ból, tylko takie kłucie kiedy dotknę lub nieuważnie usiądę... Jakbym sobie igłę w to wbijała... Dbam o tego kolczyka (przemywam solą fizjologiczna, przez ostatnie dwa tygodnie używałam octeniseptu), więc czy to może być po prostu objaw gojenia czy coś poważnego?? Proszę o odpowiedzi!!! Dodam, że kiedy wyjmę kolczyka i dotknę tego miejsca to miejsce pomiedzy dziurkami jest twardawe.

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Odpowie mi ktoś?S
Vachela15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 22:42   #2905
KochamMichasia
Rozeznanie
 
Avatar KochamMichasia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez Vachela15 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Jestem tu nowa. I mam problem ze swoim kolczykiem w pępku... 24 września będę miała go już 3 miesiące. Z początku, po przekłuciu nie bolał. A od niedawna boli strasznie... To nawet nie jest zwykły ból, tylko takie kłucie kiedy dotknę lub nieuważnie usiądę... Jakbym sobie igłę w to wbijała... Dbam o tego kolczyka (przemywam solą fizjologiczna, przez ostatnie dwa tygodnie używałam octeniseptu), więc czy to może być po prostu objaw gojenia czy coś poważnego?? Proszę o odpowiedzi!!! Dodam, że kiedy wyjmę kolczyka i dotknę tego miejsca to miejsce pomiedzy dziurkami jest twardawe.

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Odpowie mi ktoś?S
Nie wolno wyjmować kolczyka do momentu aż się cud miód zagoi, naruszasz w ten sposób kanał, a co do pytania to mogłaś sobie zachaczyć ale coś w ten deseń i to od tego, dbaj dalej o niego, pielegnuj, uwazaj na niego i wszystko bedzie łok
__________________
Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
KochamMichasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 11:55   #2906
Vachela15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 13
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Dzięki za odpowiedź!!! Już się bałam, że będę musiała go wyjąć...
Vachela15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 23:06   #2907
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

kochane wizazanki, powiedzcie mi prosze, bo strasznie chcialabym miec kolczyk w pepku, czy na pewno jest to bezpieczne, bo np. czytalam ze jezyk i brew to sa niebezpieczne bo jakies tetniczki i nerwy mozna przebic. czy w przypadku pepka tez istnieje takie niebezpieczenstwo(oczywis cie mowie o przebijaniu w profesjonalnym studiu)
i drugie pytanko: czy jesli mam 17lat (prawie 18)to potrzebna tez jest zgoda rodzicow, piercer bedzie robil problemy? a czy jesli zrobie ten kolczyk to sa duze szanse ze da sie go ukryc przed rodzicami?
pozdrawiam
Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 18:34   #2908
madzia_r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez lolly_girl Pokaż wiadomość
mi sie osobiscie kolczyk nie raz zahaczył, pociągnął ale się nie wyrwał, wydaje mi się, że trochę ciężko to zrobic
Witam alles kobitki na forum, nawiązując do zerwania kolczyka w pepku opowiem wam moja historyjke
Otóż była impreza zachaczyłam (troche juz była skóra nadwyręzona) kolczykiem o oparcie krzesła i troche zabolało i se mysle ok zdarza się ałłł za chwile usłuszałam jak kolczym spadł na podłoge se mysle o nieee. do kibla długa i patrze u kutwa nie .... skóra sie mi prezerwała i zostały mi dwa różki. Wszyscy " ...o nie kreewww " panike siali ja ze spokojem nie no spoko nic mi nie jest nie boli troche krwi sie wylało. Pomyslałam pojade na pogotowie może mi to od razu zszyją. Jasne... . pojechałam dowiedziałam sie ze mi to nie zszyją i że mam se do centrum pojechać.... a to ciekawe... po ampułke ze szczepionka przeciw tężcowi i musiałam wrocic z powrotem na pogotowie. wbili mi ręka mnie bolała przez następne 3 dni. Jeszcze ja do lekarza spokojnie a lekarz do mnie gorzej niz do psa wiec pow. " ... jaki pan miły trzasłam drzwiami i poszłam " on cos tam wrzeszczał za mna nie wiem co mam to gdzieś. Ale i tam sie mi udało wejsc szybko bo pania w okienku gdzie sie rejestruje wystrzaszyłam pępkiem i mnie w miejsca przyjeli a na drzwiach najsmieszniejsze jest to że widnieje napis: " minimalny czas oczekiwania to 4 godziny" a pan siedzący w poczekalni czekał od 17 ja byłam o 21.30.
Takze jakby sie wam zdarzyło zerwac kolczyk to lepiej isć w ciągu dnia do przychodni i sie zaszczepic. ja nie potzrzebnie i tak poszłam tam człowiek sie tylko nie potrzebnie nadenerwował stracił kase impreze i czas.
wysyłam wam fotke jak to wyglada,
Dobrze że pan miły z taxi pow. ze można to wyciać ładnie u chirurga estetycznedo nawet na kase takze istnieje szansa ze jeszcze moj pepek bedzie jakos wygladał.
madzia_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 13:08   #2909
Karolajnaxx
Przyczajenie
 
Avatar Karolajnaxx
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 23
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Hej Ja mam kolczyk w pępku od miesiąca, zrobiłam go w salonie tatuażu i piercingu AP Studio w rynku w Nysie. Prawie nic nie bolało, choć dziewczyna, która mnie przekłuwała (swoją drogą strasznie miła), powiedziała, że wg klientów on boli najbardziej. Wszystkie narzędzia wysterlizowane, kolczyk 12 mm z tytanu. Zapłaciłam 100 zł.
Po upływie miesiąca mogę śmiało powiedzieć, że jestem zadowolona. Przekłucie wygląda, jakbym miała je już z rok, zero zaczerwienienia i paskudzenia się. Czasami ropa wycieknie z dziurki przy przemywaniu, ale to normalne. Na początku przemywałam wodą utlenioną i smarowałam tribioticiem 2 razy dziennie, teraz tylko od czasu do czasu używam tribioticu.
Nie żałuję, że zrobiłam ten kolczyk, spodziewałam się ogromnego bólu i krwi, a miło się zaskoczyłam
__________________
Cisza jest święta. Zbliża ludzi, gdyż tylko ci, którzy się dobrze ze sobą czują, mogą siedzieć w milczeniu. Nicholas Sparks
Karolajnaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 14:47   #2910
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Cytat:
Napisane przez Karolajnaxx Pokaż wiadomość
Hej Ja mam kolczyk w pępku od miesiąca, zrobiłam go w salonie tatuażu i piercingu AP Studio w rynku w Nysie. Prawie nic nie bolało, choć dziewczyna, która mnie przekłuwała (swoją drogą strasznie miła), powiedziała, że wg klientów on boli najbardziej. Wszystkie narzędzia wysterlizowane, kolczyk 12 mm z tytanu. Zapłaciłam 100 zł.
Po upływie miesiąca mogę śmiało powiedzieć, że jestem zadowolona. Przekłucie wygląda, jakbym miała je już z rok, zero zaczerwienienia i paskudzenia się. Czasami ropa wycieknie z dziurki przy przemywaniu, ale to normalne. Na początku przemywałam wodą utlenioną i smarowałam tribioticiem 2 razy dziennie, teraz tylko od czasu do czasu używam tribioticu.
Nie żałuję, że zrobiłam ten kolczyk, spodziewałam się ogromnego bólu i krwi, a miło się zaskoczyłam
ropa nie jest normalna-a tribioticiem tez nie powinno sie uzywac bez powodu
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-26 18:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:43.