dwie miesiaczki ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-08, 21:42   #1
1985ewa
Rozeznanie
 
Avatar 1985ewa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 680
Question

dwie miesiaczki ???


witam mam pewien problem chcialabym sie doradzic was wizazanek bo byc moze ktos mial cos podobnego a ja nie mam teraz mozliwosci zeby isc do ginekologa poniewaz jestem za granica mam okres okolo 5 dni potem sie konczy i po dniu przerwy(bez krwawienia i plamien) dostaje znowu najpierw przez dzien wyglada jak miesiaczka a potem przez okolo dwa dni jest to plamienie(ten drugi niby okres trwa krocej) zaczelo sie to gdy bralam tabletki antykoncepcyjne a po odstawieniu trwa nadal czy ktos z was mial podobnie prosze o rade nie wiem czy to normalne czy jest cos ze mna nie tak
1985ewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 22:30   #2
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: dwie miesiaczki ???

Cytat:
Napisane przez 1985ewa Pokaż wiadomość
witam mam pewien problem chcialabym sie doradzic was wizazanek bo byc moze ktos mial cos podobnego a ja nie mam teraz mozliwosci zeby isc do ginekologa poniewaz jestem za granica mam okres okolo 5 dni potem sie konczy i po dniu przerwy(bez krwawienia i plamien) dostaje znowu najpierw przez dzien wyglada jak miesiaczka a potem przez okolo dwa dni jest to plamienie(ten drugi niby okres trwa krocej) zaczelo sie to gdy bralam tabletki antykoncepcyjne a po odstawieniu trwa nadal czy ktos z was mial podobnie prosze o rade nie wiem czy to normalne czy jest cos ze mna nie tak
chyba nie odstawiłaś tabletek "bo tak"?

Poczytaj sobie ulotkę. Na pewno jest tam napisane o tym, że na początku mogą zdarzyć się plamienia w rożnych momentach cyklu i jest to całkowicie normalne. Organizm może się przyzwyczajać do hormonów nawet 3 cykle.

Pomijam fakt, że powinien to Tobie powiedzieć ginekolog przy przepisywaniu pigułek
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 22:39   #3
1985ewa
Rozeznanie
 
Avatar 1985ewa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 680
Dot.: dwie miesiaczki ???

to nie o to chodzi bralam tabletki 3 lata nie mialam nigdy zadnych plamien pomiedzy miesiaczkami nawet na poczatku brania tabletek poza tym jestem farmaceutka w polsce pracowalam w aptece i wiem troche o tabletkach chodzi mi tylko o miesiaczke o to ze sie konczy i zaczyna znowu i tak co miesiac a odstawilam tabletki bo chce sie starac o dziecko
1985ewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 22:59   #4
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: dwie miesiaczki ???

ja odkąd mam okres to tak mam, że najpierw mam ze 4 dni pod rząd, potem niby spokój a po ok 24h jeszcze coś nadchodzi ale to drobne plamienie.. mi sie wydaje, że to po prostu już się wszystko wtedy tam "oczyszcza" tak ostatecznie po okresie.. bo na ogół to drugie jest już w ciemniejszym kolorze

może masz tak samo ?
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 09:20   #5
1985ewa
Rozeznanie
 
Avatar 1985ewa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 680
Dot.: dwie miesiaczki ???

mam podobnie ale zanim zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne to nie mialam tak a teraz je odstawilam bo chce zajsc w ciaze i zastanawiam sie czy to nie sa jakies zaburzenia hormonalne i czy nie utrudnia mi starania o dziecko
1985ewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:52.