Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-11, 11:36   #2191
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mnie się zawsze wydawało, że na hormonach to miesiączka się w ogóle nie pojawia, a jedynie krawienie z odstawienia i często jest ono o wiele słabsze niż było naturalnie.
Ja mam normalnie bardzo słabe krwawienia (to znaczy wystarczają mi mini tampony), a na hormonach miałam po prostu lekkie plamienia, tampony mini potrzebowałam tylko przez pierwszy dzień albo i wcale, bo wystarczały mi same wkładki higieniczne. Nie wydaje mi się, żeby to było nienormalne.
I masz pełną rację, ja po prostu zawsze uparcie okresowe krwawienia nazywam miesiączką, nawet jeśli to krwawienie z odstawienia. Mój mózg się uparł i koniec

Intensywność krwawienia zależy często od rodzaju tabletek. Ja brałam takie z bardzo małą ilością hormonów i krwawienia były tak samo obfite jak bez tabletek, tyle że bezbolesne. Są też takie rodzaje tabletek które całkowicie zatrzymują krwawienia i nie ma w tym nic dziwnego. Jednak jeśli ma się przez kilka lat krwawienie o określonej intensywności, a nagle ono zanika lub staje się o wiele bardziej obfite to warto to skonsultować z lekarzem.
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 10:28   #2192
hehekaczor
kaczkacz
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Od 4 lat biorę tabletki Vibin Mini, w tym miesiącu zdarzyło mi się pominąć 3 tabletki z ostatniego rzędu blistra - ze środy, czwartku i piątku. Pominięte tabletki wzięłam w sobotę razem z tabletką z tego dnia. W niedzielę wzięłam ostatnią tabletkę i rozpoczęłam przerwę. W niedzielę doszło do stosunku. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży?
hehekaczor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 11:51   #2193
leonkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3
Dziwne objawy ciąża/ nie ciąża ?

Być może któraś z Was kobitki będzie w stanie mi pomóc, otóż odstawiłam tabletki antykoncepcyjne po 6 latach, dokończyłam blister następnie krwawienie z odstawienia, od 7 do 14 paz, uprawialiśmy sex z mężem bez zabezpieczenia, teoretycznie owulacja powinna wystąpić około 14-15, jednak nie jestem przekonana jak to wygląda zaraz po odstawieniu, ponieważ bóle jajników miałam już około 7 pazdziernika, jednak do teraz one nie mineły, powiedziałabym że teraz jest nawet gorzej, doszły mi silne bóle lewego jajnika, uczucie ciągnięcia w podbrzuszu, zwłaszcza w nocy, ból w okolicach krzyża oraz dziwnie zaróżowione i stojące sutki, martwi mnie trochę ta anomalia, nigdy nie odczuwałam owulacji, teraz mam wrażenie ze trwa już 8 dzień... przeszło mi przez myśl ze to ciąża, ale objawy tak wcześnie ? może jakiś torbiel? ale z kolei stała kontrola gin w ostatnim badania przed odstawieniem jajniki czyste, może ktoś pomoże, doradzi albo miał podobnie

Edytowane przez leonkaa
Czas edycji: 2018-10-15 o 11:52
leonkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 16:24   #2194
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Dziwne objawy ciąża/ nie ciąża ?

Cytat:
Napisane przez leonkaa Pokaż wiadomość
Być może któraś z Was kobitki będzie w stanie mi pomóc, otóż odstawiłam tabletki antykoncepcyjne po 6 latach, dokończyłam blister następnie krwawienie z odstawienia, od 7 do 14 paz, uprawialiśmy sex z mężem bez zabezpieczenia, teoretycznie owulacja powinna wystąpić około 14-15, jednak nie jestem przekonana jak to wygląda zaraz po odstawieniu, ponieważ bóle jajników miałam już około 7 pazdziernika, jednak do teraz one nie mineły, powiedziałabym że teraz jest nawet gorzej, doszły mi silne bóle lewego jajnika, uczucie ciągnięcia w podbrzuszu, zwłaszcza w nocy, ból w okolicach krzyża oraz dziwnie zaróżowione i stojące sutki, martwi mnie trochę ta anomalia, nigdy nie odczuwałam owulacji, teraz mam wrażenie ze trwa już 8 dzień... przeszło mi przez myśl ze to ciąża, ale objawy tak wcześnie ? może jakiś torbiel? ale z kolei stała kontrola gin w ostatnim badania przed odstawieniem jajniki czyste, może ktoś pomoże, doradzi albo miał podobnie
Nie nakręcaj się. Zapewne to po prostu jajniki, które rozkręcają się do pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 16:36   #2195
Wer128
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Hej! Czy po dotknięciu spermy (małej ilości) dłońmi, a nastepnie bielizny i po jej założeniu czy jest możliwość zajścia w ciążę? Dla sprostowania dłonie nie były bardzo pobrudzone, czegoś dotknęłam, zaraz wyschły i dopiero chwyciłam za bieliznę. Czy w ogóle takie zetknięcie może powodować ciążę?
Wer128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 17:16   #2196
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Wer128 Pokaż wiadomość
Hej! Czy po dotknięciu spermy (małej ilości) dłońmi, a nastepnie bielizny i po jej założeniu czy jest możliwość zajścia w ciążę? Dla sprostowania dłonie nie były bardzo pobrudzone, czegoś dotknęłam, zaraz wyschły i dopiero chwyciłam za bieliznę. Czy w ogóle takie zetknięcie może powodować ciążę?
Nie.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 03:35   #2197
Asmia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 5
Question Możliwość ciąży bez wytrysku

Witam, wczoraj z swoim chłopakiem odbyliśmy swój pierwszy raz. Prezerwatywa niestety pękła, po doslownie sekundzie przerwaliamy stosunek. Nie doszło oczywiście do wytrysku. Mialam akurat ostatni dzien płodny, martwię się że mogę być w ciąży ze wzgledu na prejakulat. Jaka jest możliwość zapłodnienia? Okres mam dopiero za 12 dni ☹
Asmia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-22, 05:38   #2198
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Możliwość ciąży bez wytrysku

Cytat:
Napisane przez Asmia Pokaż wiadomość
Witam, wczoraj z swoim chłopakiem odbyliśmy swój pierwszy raz. Prezerwatywa niestety pękła, po doslownie sekundzie przerwaliamy stosunek. Nie doszło oczywiście do wytrysku. Mialam akurat ostatni dzien płodny, martwię się że mogę być w ciąży ze wzgledu na prejakulat. Jaka jest możliwość zapłodnienia? Okres mam dopiero za 12 dni
Nie ma szansy na ciąże, jeśli od razu przerwaliscie stosunek. Nie martw się! I następnym razem bądźcie ostrożniejsi przy zakładaniu prezerwatywy .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 05:43   #2199
Asmia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dziękuję bardzo za odpowiedź! Uff troche mi lepiej, tyle sie naczytałam o tym, że w prejakulacie sa plemniki zdolne w dużym stopniu do zapłodnienia, że aż wpadłam w panikę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Asmia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-28, 19:19   #2200
Pastelowaona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 37
Nieregularny okres-jakid prawdopodobieństwo zajścia w ciążę?

Hej, mam pytanie, mój cykl jest bardzo nieregularny, okres co 2-3 miesiące, zdarzało się że 4. Przez dłuższy czas kochaliśmy się z partnerem bez zabezpieczenia i nie ukrywam że zaczynam się stresować. Jaka jest szansa na zajście w ciążę przy nieregularnym okresie? Czy to jest duże ryzyko? I kiedy najlepiej wykonać ewentualny test? Od stosunków z partnerem bez zabezpieczenia minęły dwa tygodnie.
Pastelowaona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-28, 20:43   #2201
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Nieregularny okres-jakid prawdopodobieństwo zajścia w ciążę?

Cytat:
Napisane przez Pastelowaona Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie, mój cykl jest bardzo nieregularny, okres co 2-3 miesiące, zdarzało się że 4. Przez dłuższy czas kochaliśmy się z partnerem bez zabezpieczenia i nie ukrywam że zaczynam się stresować. Jaka jest szansa na zajście w ciążę przy nieregularnym okresie? Czy to jest duże ryzyko? I kiedy najlepiej wykonać ewentualny test? Od stosunków z partnerem bez zabezpieczenia minęły dwa tygodnie.
Ryzyko jest duże. Nie wiem z czego wynikają u ciebie tak długie przerwy w menstruacji, ale jeśli ty też nie to powinnaś niezwłocznie uda się z tym do lekarza. Test ciążowy jak najbardziej powinien już coś pokazać po 2 tygodniach od stosunku.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-28, 21:29   #2202
Pastelowaona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 37
Dot.: Nieregularny okres-jakid prawdopodobieństwo zajścia w ciążę?

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86051089]Ryzyko jest duże. Nie wiem z czego wynikają u ciebie tak długie przerwy w menstruacji, ale jeśli ty też nie to powinnaś niezwłocznie uda się z tym do lekarza. Test ciążowy jak najbardziej powinien już coś pokazać po 2 tygodniach od stosunku.[/QUOTE]

Najwyższa pora żebym poszła do lekarza bo do tej pory zwlekałam z wizytą. Kilka dni temu miałam bóle brzucha takie typowe zwiastujące okres, no ale nic. Dzisiaj też pobolał chwilę dosłownie, a okresu nie ma. Parcie na pęcherz też mam jakieś, szczególnie z rana, co u mnie było rzadkością. Możecie mnie zbesztać, moja głupota ale myślałam że skoro mam nieregularny okres to będzie mi trudno zajść w ciążę i mogę sobie pozwolić na seks bez zabezpieczenia. Czyli spokojnie już mogę wykonać test?
Pastelowaona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-28, 21:35   #2203
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Nieregularny okres-jakid prawdopodobieństwo zajścia w ciążę?

Cytat:
Napisane przez Pastelowaona Pokaż wiadomość
Najwyższa pora żebym poszła do lekarza bo do tej pory zwlekałam z wizytą. Kilka dni temu miałam bóle brzucha takie typowe zwiastujące okres, no ale nic. Dzisiaj też pobolał chwilę dosłownie, a okresu nie ma. Parcie na pęcherz też mam jakieś, szczególnie z rana, co u mnie było rzadkością. Możecie mnie zbesztać, moja głupota ale myślałam że skoro mam nieregularny okres to będzie mi trudno zajść w ciążę i mogę sobie pozwolić na seks bez zabezpieczenia. Czyli spokojnie już mogę wykonać test?
Test można wykonywać po 10 dniach od potencjalnego zapłodnienia. Czulszy jest ze krwi na hCG, ale po 2 tygodniach z moczu też powinien wyjść jakbyś była w ciąży. Poza tym koniecznie do ginekologa na wizytę, bo tak nieregularne cykle mogą mieć wiele przyczyn. Co by to nie było im wcześniej zdiagnozujesz i podejmiesz leczenie tym lepsze rokowanie.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 21:41   #2204
mrscapucine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Hej. Czy ibuprofen (ten zielony) i gripex w tabletach mogą mieć wpływ na tabletki anty? Tzn obniżać ich skuteczność?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mrscapucine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 21:49   #2205
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez mrscapucine Pokaż wiadomość
Hej. Czy ibuprofen (ten zielony) i gripex w tabletach mogą mieć wpływ na tabletki anty? Tzn obniżać ich skuteczność?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, nie mają wpływu na tabletki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 21:54   #2206
mrscapucine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Nie, nie mają wpływu na tabletki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A sam fakt, że dość długo byłam chora i miałam osłabiony organizm? Wymiotowałam kilka razy, ale nigdy od razu po wzięciu tabletki. Biorę zawsze o 21, a wymioty zdarzały mi się rano.

Niby jestem spokojna, ale.. no właśnie pojawia się jakieś ale.. i pierwszy raz mam aż takie wątpliwości czy antykoncepcja nie zawiodła.

Jeśli na tabsach będę mieć krwawienie z odstawienia to mogę być w 100% pewna, że w ciąży nie jestem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mrscapucine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 21:56   #2207
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez mrscapucine Pokaż wiadomość
A sam fakt, że dość długo byłam chora i miałam osłabiony organizm? Wymiotowałam kilka razy, ale nigdy od razu po wzięciu tabletki. Biorę zawsze o 21, a wymioty zdarzały mi się rano.

Niby jestem spokojna, ale.. no właśnie pojawia się jakieś ale.. i pierwszy raz mam aż takie wątpliwości czy antykoncepcja nie zawiodła.

Jeśli na tabsach będę mieć krwawienie z odstawienia to mogę być w 100% pewna, że w ciąży nie jestem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, możesz być pewna.

Na tabletki działaja antybiotyki i niektóre zioła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 21:59   #2208
mrscapucine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Tak, możesz być pewna.

Na tabletki działaja antybiotyki i niektóre zioła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uff to został mi ostatni tydzień brania, a ja postaram się wyluzować.

Tylko ten wzdęty brzuch, siusianie co 10 minut i mdłości nie dają mi spokoju. I dopiero 3 dni temu pomyślałam o możliwości ciąży, ale chyba musiałabym mieć mega pecha biorąc tabletki z zegarkiem w ręku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mrscapucine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 22:01   #2209
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez mrscapucine Pokaż wiadomość
Uff to został mi ostatni tydzień brania, a ja postaram się wyluzować.

Tylko ten wzdęty brzuch, siusianie co 10 minut i mdłości nie dają mi spokoju. I dopiero 3 dni temu pomyślałam o możliwości ciąży, ale chyba musiałabym mieć mega pecha biorąc tabletki z zegarkiem w ręku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Za szybko na takie objawy. Kobiety w ciąży często sikają, bo płód naciska na pęcherz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-29, 22:02   #2210
mrscapucine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Za szybko na takie objawy. Kobiety w ciąży często sikają, bo płód naciska na pęcherz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tak, masz rację

Poczekam i zobaczę albo kupię jutro test dla świętego spokoju.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mrscapucine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-30, 12:41   #2211
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Za szybko na takie objawy. Kobiety w ciąży często sikają, bo płód naciska na pęcherz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak również dlatego, że w pierwszym trymestrze rośnie poziom progesteronu, a przy tym zwiększa się ukrwienie w obrębie miednicy, co wpływa właśnie na odczuwanie zwiększonej potrzeby oddawania moczu.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-31, 20:57   #2212
maniulafraniula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Ostatnio uprawiając seks z partnerem zaunęła nam się prezerwatywa. Po chwilowym szukaniu okazało się że cała jest we mnie. Tak więc po kilku minutach została już ze mnie wyjęta. Podejrzewam że kilka pchnięć było bez zabezpieczenia ale partner dość szybko się zorientował że prezerwatywa się zsunęła. Parter nie miał wytrysku. Byłam w trakcie 4 dnia okresu. Moj cykl trwa ok 30 dni. Jaka jest szansa w takiej sytuacji zajścia w ciążę?
maniulafraniula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-31, 21:15   #2213
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez maniulafraniula Pokaż wiadomość
Ostatnio uprawiając seks z partnerem zaunęła nam się prezerwatywa. Po chwilowym szukaniu okazało się że cała jest we mnie. Tak więc po kilku minutach została już ze mnie wyjęta. Podejrzewam że kilka pchnięć było bez zabezpieczenia ale partner dość szybko się zorientował że prezerwatywa się zsunęła. Parter nie miał wytrysku. Byłam w trakcie 4 dnia okresu. Moj cykl trwa ok 30 dni. Jaka jest szansa w takiej sytuacji zajścia w ciążę?
Szansa jest zerowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-03, 12:14   #2214
Niespelniona09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 63
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dziewczyny tym razem to ja was proszę o pomoc.. Standardowe pytanie czy mogę być w ciąży
Okres miałam 16 września, następnie z chłopakiem mieliśmy przytulanko 29 września (14dc) i 18 października (33dn) bez zabezpieczenia ale bezpośrednio przed wytryskiem wyszedł ze mnie. Cykle mam zwykle 33-35dniowe. Później były bóle brzucha i charakterystyczny ból pleców na dole zapowiadające okres tylko były one bardziej nasilone niż miewam zwykle. Nigdy nie bolały mnie w czasie około miesiączkowym piersi i tym razem też nie ale jak zawsze były powiększone. 20 października dostałam obfitego krawienia (bardziej niż zwykle), które trwało 4dni a ból brzucha i pleców był nie do wytrzymania bez przyjęcia tabletki przeciwbólowej, wziełam ibuprom ale nie pomogło więc siegnęłam po nospę i trochę ulżyło ale nadal bolało. Później krawienie ustąpiło ale pojawiły się nudności, brak apetytu, przez 3dni nie umiałam praktycznie nic jesć, nie miałam nawet ochoty na ulubioną kawę. Schudłam 2kg. Obecnie nie plamię, sluz mam bardzo obfity, lejący. Czuję kłucie w jajnikach, raz w prawym raz w lewym ale częsciej w lewym, raz mnie nawet bolało w lewej pachwinie. Miewam bóle głowy, senność i ogólne zmęczenie, piersi mnie nie bolą. Dodam, że obecnie nie pracuję więc odpada zmęczenie pracą. Wczoraj zrobiłam test ciążowy - wyszedł negatywny a po paru godzinach patrzę na niego a tu cień cienia drugiej kreski, niby nie powinno sie czytac testu po 5-10mintach bo wynik moze byc niewazny ale czytalam na forum o takich przypadkach ze pozniej sie okazywalo ze kobieta jest w ciązy. Dzisiaj zrobiłam rano drugi test - i taka sama sytuacja - cień cienia drugiej kreski słabo co widoczny. W poniedziałek ide na betę a lekarz dopiero 19.11.

Co o tym sądzicie? Czy jest możliwa ciąża waszym zdaniem kochane?
Dziękuję za odpowiedzi
Niespelniona09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-03, 12:37   #2215
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Niespelniona09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tym razem to ja was proszę o pomoc.. Standardowe pytanie czy mogę być w ciąży
Okres miałam 16 września, następnie z chłopakiem mieliśmy przytulanko 29 września (14dc) i 18 października (33dn) bez zabezpieczenia ale bezpośrednio przed wytryskiem wyszedł ze mnie. Cykle mam zwykle 33-35dniowe. Później były bóle brzucha i charakterystyczny ból pleców na dole zapowiadające okres tylko były one bardziej nasilone niż miewam zwykle. Nigdy nie bolały mnie w czasie około miesiączkowym piersi i tym razem też nie ale jak zawsze były powiększone. 20 października dostałam obfitego krawienia (bardziej niż zwykle), które trwało 4dni a ból brzucha i pleców był nie do wytrzymania bez przyjęcia tabletki przeciwbólowej, wziełam ibuprom ale nie pomogło więc siegnęłam po nospę i trochę ulżyło ale nadal bolało. Później krawienie ustąpiło ale pojawiły się nudności, brak apetytu, przez 3dni nie umiałam praktycznie nic jesć, nie miałam nawet ochoty na ulubioną kawę. Schudłam 2kg. Obecnie nie plamię, sluz mam bardzo obfity, lejący. Czuję kłucie w jajnikach, raz w prawym raz w lewym ale częsciej w lewym, raz mnie nawet bolało w lewej pachwinie. Miewam bóle głowy, senność i ogólne zmęczenie, piersi mnie nie bolą. Dodam, że obecnie nie pracuję więc odpada zmęczenie pracą. Wczoraj zrobiłam test ciążowy - wyszedł negatywny a po paru godzinach patrzę na niego a tu cień cienia drugiej kreski, niby nie powinno sie czytac testu po 5-10mintach bo wynik moze byc niewazny ale czytalam na forum o takich przypadkach ze pozniej sie okazywalo ze kobieta jest w ciązy. Dzisiaj zrobiłam rano drugi test - i taka sama sytuacja - cień cienia drugiej kreski słabo co widoczny. W poniedziałek ide na betę a lekarz dopiero 19.11.

Co o tym sądzicie? Czy jest możliwa ciąża waszym zdaniem kochane?
Dziękuję za odpowiedzi
Według mnie szansę na ciąże niskie. Na każdym teście po paru godzinach pojawi się druga kreska... Sprawdza się wynik po 5 minutach (czy tam po tylu ile wskazuję ulotka) i wyrzuca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-03, 12:45   #2216
Niespelniona09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 63
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Według mnie szansę na ciąże niskie. Na każdym teście po paru godzinach pojawi się druga kreska... Sprawdza się wynik po 5 minutach (czy tam po tylu ile wskazuję ulotka) i wyrzuca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję za odpowiedź, nie mniej jednak kiedyś gdy wykonywałam testy a ciąży nie było to nigdy mi druga kreska nie wyskakiwała nawet po czasie więc już sama nie wiem co myśleć.
Niespelniona09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-03, 16:17   #2217
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

To nic nie myśl - idziesz na betę i będziesz miała pewność.



Do głowy by mi nie przyszło żeby sprawdzać test po paru godzinach od zrobienia.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-03, 16:35   #2218
Niespelniona09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 63
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dziewczyny a jest wogóle możliwie, aby test nie pokazał dwóch wyraźnych kresek przy tak zaawansowanym stadium ewentualnej ciąży? :O
Niespelniona09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-03, 19:19   #2219
Niespelniona09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 63
Ewentualna ciąża i co dalej?

Dziewczyny tym razem to ja was proszę o pomoc.. Standardowe pytanie czy mogę być w ciąży
Okres miałam 16 września, następnie z chłopakiem mieliśmy przytulanko 29 września (14dc) i 18 października (33dn) bez zabezpieczenia ale bezpośrednio przed wytryskiem wyszedł ze mnie. Cykle mam zwykle 33-35dniowe. Później były bóle brzucha i charakterystyczny ból pleców na dole zapowiadające okres tylko były one bardziej nasilone niż miewam zwykle. Nigdy nie bolały mnie w czasie około miesiączkowym piersi i tym razem też nie ale jak zawsze były powiększone. 20 października dostałam obfitego krawienia (bardziej niż zwykle), które trwało 4dni a ból brzucha i pleców był nie do wytrzymania bez przyjęcia tabletki przeciwbólowej, wziełam ibuprom ale nie pomogło więc siegnęłam po nospę i trochę ulżyło ale nadal bolało. Później krawienie ustąpiło ale pojawiły się nudności, brak apetytu, przez 3dni nie umiałam praktycznie nic jesć, nie miałam nawet ochoty na ulubioną kawę. Schudłam 2kg. Obecnie nie plamię, sluz mam bardzo obfity, lejący. Czuję kłucie w jajnikach, raz w prawym raz w lewym ale częsciej w lewym, raz mnie nawet bolało w lewej pachwinie. Miewam bóle głowy, senność i ogólne zmęczenie, piersi mnie nie bolą. Dodam, że obecnie nie pracuję więc odpada zmęczenie pracą. Wczoraj zrobiłam test ciążowy - wyszedł negatywny a po paru godzinach patrzę na niego a tu cień cienia drugiej kreski, niby nie powinno sie czytac testu po 5-10mintach bo wynik moze byc niewazny ale czytalam na forum o takich przypadkach ze pozniej sie okazywalo ze kobieta jest w ciązy. Dzisiaj zrobiłam rano drugi test - i taka sama sytuacja - cień cienia drugiej kreski słabo co widoczny. W poniedziałek ide na betę a lekarz dopiero 19.11.

Co o tym sądzicie? Czy jest możliwa ciąża waszym zdaniem kochane?
Dziękuję za odpowiedzi
Niespelniona09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-03, 19:33   #2220
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Niespelniona09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jest wogóle możliwie, aby test nie pokazał dwóch wyraźnych kresek przy tak zaawansowanym stadium ewentualnej ciąży? :O
Nie muszą być dwie wyraźne kreski przy ciąży. Często druga jest znacznie bledsza, ale widoczna, tak, że jak się na nią patrzy to nie ma wątpliwości, że się pojawiła. Natomiast Ty zrobiłaś test i wyszedł on negatywny. Wyniku po paru godzinach od 'testowania' się już nie sprawdza. Po takim czasie test powinien już wykazać ciążę, gdyby była.

Na zdrowy rozsądek - miałaś okres, w ciąży nie jesteś.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 10:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:41.