Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-19, 21:13   #2161
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no i jestem TŻ stanął na wysokości zadania i podciął uwaga 5cm!!! brakuje mi tej długości,ale co teraz mam równe i bede wiedziała co i ile urosło po podcięciu mierzą równo 42cm... podcinał mi norzyczkami na mokro bo nie chcialam prostować, rzeczywiscie mumie musialam robić i nie oddychać trudno bylo już wam wklejam przed i po
1- przed
2- po w mokrych
3-po,wysuszone bez prostowania
WOW
mówiłam żeby od razu tak.Widać jak im to podcięcie dobrze zrobiło.Wcześniej miałaś tak jak by te kocówki takie poszarpane a teraz to tak jak by im w obientosci przybyło.Świetnie,jestem z Ciebie dumna za odwagę.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 21:13   #2162
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Włoski kolor w miarę wyrównały ale osobiście ta londa mi sie nie podoba- moze jak sie zmyje to będzie lepsza.
Dziewczynki wstawiam dziś wam fotki po wczorajszym ponownym robieniu falek- bo po żelu glowa mnie swędziala i znów musiałam umyć.
Tym razem robiłam na krem z loreala. O dziwo nie ma go nigdzie w necie bo to nie jest mleczko bez spłukiwania a krem- nie wiem jak to możliwe Ale juz widzę że sie nadaje do roli stylizatora, niemniej polecę dziś poszukać tego cudownego pantene

I jest dzis bosko- włoski mięciutkie, pachnące, nie posklejane takie mogla bym mieć! Świetnie sie w nich czuję!
Taka burza włosków i nawet mogłam dzis przeczesać je palcami.
Jak oceniacie?

Załącznik 3678700Załącznik 3678701Załącznik 3678702Załącznik 3678703
ale ślicznieee zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Macie fotke tak na szybko, ja ide uczyc kolezanke z finansów
zdjęcie w świetle dziennym bez lampy
oj jest dużo lepiej niż wczoraj na fotce

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


WRÓCIŁAM z Rossa.
Mam super pantene do kręciołków
Jakby któraś była zainteresowana- jest w dwóch pojemnościach:
150ml za 11zl
300ml za 15zl
Wiadomo wzięłam duży bo ekonomiczniej nawet jeśli mi nie podejdzie to zużyję jako odżywkę.
Ale myślę że będzie ok jak zwykły loreal cement dał radę.
A jak szlam do rossa to miałam wrażenie że ludzie sie gapia na moją glowę W rossie jakieś laski stały przy farbach i jak je mijałam to jedna gada- weź spójrz na jej wlosy!
Nie wiem jest tak źle czy dobrze???
a tam zazdrosne i tyle pewnie były w szoku, że takie jasne włosy i takie ładne, długie i w ogóle Ja dziś byłam w tesco ale tam niestety nie było tej odżywki..

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
I jeszcze glupie pytanie
Gdzie można kupić pieluchy takie szmaciane dla dzieci chyba tetrowe to sie nazywa tak???
w każdym markecie dostaniesz



Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ja tak miałam po kopenhadze - osiwiała babinka
Teraz jest fajny kolorek i odrostu praktycznie nie widać jak trochę się podkuruję to zrobię zdjęcie i wam pokażę.
Myślę nawet, że jak będę robiła odrosty kiedyś tam to skłaniałabym się ku Excellce Baby blond (tak to się chyba nazywało?) - odrosty, a resztę zmalaksować z woda i zostawic na 5 min by kolor był bardziej taki jak ma Snow..

Co do komplementu to bardzo dziękuję, ale ja uważam inaczej
ja teraz też będę Baby Blond farbować

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
yattamanka kobito nie przesadzaj mialas kobieca sylwetke poprostu wiele dziewczyn dazy do tego aby przybrac pare kilo np moja sis
ja też


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dlatego dużym ułatwieniem jest w tym wypadku cięcie maszynką- po prostu przykłada sieją poziomo do włosów raz koło razu i raczej cieżko to schrzanić chyba żeby komuś ręka poleciala pod kątem no to wtedy.
Nożyczkami dużo prościej jest krzywo obciąć.
ale jak to zwykłą męską maszynką do strzyżenia jechać ? matko ale bym się bała ja podcinam swoje nożyczkami i mam taki swój sposób, bo ja mam obcięte tak jakby w delikatny trójkąt, i dzielę włosy na trzy części, boki biorę na przód i delikatnie skracam a tył wyciągam do góry tak jakby do czoła i też skracam o tyle samo co boki

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no i jestem TŻ stanął na wysokości zadania i podciął uwaga 5cm!!! brakuje mi tej długości,ale co teraz mam równe i bede wiedziała co i ile urosło po podcięciu mierzą równo 42cm... podcinał mi norzyczkami na mokro bo nie chcialam prostować, rzeczywiscie mumie musialam robić i nie oddychać trudno bylo już wam wklejam przed i po
1- przed
2- po w mokrych
3-po,wysuszone bez prostowania
jej naprawdę o wiele lepiej włoski wyglądają od razu gęściejsze ślicznie i brawo dla Tż-ta
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 21:19   #2163
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
U mnie jest tak ze zaraz po farbie wiadomo super ale juz tak po 2 tyg jest tragedia zółknie mi kolor i wogole jakos tak nieciekawie włoski wygladaja niby płukanki ale to nie to samo,mysle ze zeby dalej miec włoski jasniutkie bede musiała czesciej farbowac a wiadomo ze to niszczy włoski,teraz mam odrost juz miesieczny jutro chce kupic farbke i sie pobawić w sobote z odrostem jak beda takie świeze po farbce to napewno jak narazie zniknie myśl o przyciemnianiu ale jak patrze teraz to brrrr......


W sumie tak kolor sie wypłucze ale jakos mysl ze bedzie niciekawie powstrzymuje przed zafarbowaniem na kolor ciemniejszy jutro jestem w rossmanie wiec kto wie co mi w oko wpadnie,ale wiecie nawet juz nad ta c12 zaczynam sie zastanawic...
kurcze mam tak samo po farbowaniu jak mam jasne włoski super, ale po jakiś 2 tyg kolor jest beznadziejny żółknie a w zasadzie rudzieje, zmywa mi się farba z pasemek w rezultacie mam mix na głowie. Już mi zbrzydł ten jasny blond zaczęłam zazdrościć ciemnowlosym dziewczynom..
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 21:26   #2164
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kotka ale super Ci obciął, wygladasz jakbyś miała super geste te konce i jest lepiej, w ogóle nie widać ubytku tych 5 cm, tamte były postrzepione i mechate a te są na 3 fotce jak z katalogu

Yatamanka modelko nasza mowisz ze Cię w lecie obgadały na przystanku jakieś babska?
bo miałam taki szeroki zegarek z cyrkoniami naokoło tarczy coś jak promienie słońca jakby i kolczyki tez ze świecidełkiem i gadały, że szkoda, że nie więcej tego na siebie założyłam i coś tam.. Później już nie słuchałam, założyłam słuchawki na uszy i niech sobie gadają widocznie musiało im się bardzo nudzić jak nie miały lepszego tematu do rozmów..

A co do maszynki muszę powiedzieć, że TŻ kotki bardzo się spisał bo jest bardzo równo kiedyś mnie fryzjerka obcinała i właśnie tak wyrównywała.. tylko, że jej to nie wyszło bo mam gęste włosy i to co złapała to obcięła a to pod spodem zostało w niezmienionej długości

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
hej Nikola17 widze ze mamy ten sam problem mi tez sie pusza na maxa i kusi lekkie przyciemnienie na cos tego typu kolorek jakis ciemniejszy blondzik wstawiałam juz poprzednio ze ten mi odpowiada fotka po niżej i jeszcze dwie kolejne tez fajniutkie
Ja mam na głowie teraz to co mołek na 2 zdjęciu

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ja teraz też będę Baby Blond farbować
No tylko się zastanawiam, bo..

Mam kolor włosów - drewna czego na fotkach nie umiem tego uchwycić bo wychodzi srerbno szaro - na tym jednym co pokazywałam odrost był najbardziej zbliżony kolor..

I tak się zastanawiam nad 2 rzeczami..

Myślałam by to położyć na sam odrost i zmalaksować na koniec na 5 minutek dosłownie tylko po to by ten kolor był bardziej blond niż drewniany

Tylko pytanie, czy włosy nie zrobią mi się zielone i czy te 5 min to wystarczający by kolorek zrobił się bardziej blond i czy nie za długo by sie nie wiadomo jak rozjaśniały (bo przecież nie po to przyciemniałam by znów mieć takie jasne..)
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 21:43   #2165
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Nikola17 ja patrzac teraz w lustrko zastanawiam sie jak wyglądam w naturalnym kolorki juz tak dawno nie miałam swoich....ale wiem ze tak długo nie wytrzymam wiec bede je rozjasniac ale juz nie do tak jasnego blondu z wszelką cene bo co mam z tego sianko i tyle.....w zadnym wypadku nie inreresuja mnie czarne czy brazy ale blond tylko odcienie ciut ciemniejsze
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 21:49   #2166
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
bo miałam taki szeroki zegarek z cyrkoniami naokoło tarczy coś jak promienie słońca jakby i kolczyki tez ze świecidełkiem i gadały, że szkoda, że nie więcej tego na siebie założyłam i coś tam.. Później już nie słuchałam, założyłam słuchawki na uszy i niech sobie gadają widocznie musiało im się bardzo nudzić jak nie miały lepszego tematu do rozmów..

A co do maszynki muszę powiedzieć, że TŻ kotki bardzo się spisał bo jest bardzo równo kiedyś mnie fryzjerka obcinała i właśnie tak wyrównywała.. tylko, że jej to nie wyszło bo mam gęste włosy i to co złapała to obcięła a to pod spodem zostało w niezmienionej długości



Ja mam na głowie teraz to co mołek na 2 zdjęciu

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------



No tylko się zastanawiam, bo..

Mam kolor włosów - drewna czego na fotkach nie umiem tego uchwycić bo wychodzi srerbno szaro - na tym jednym co pokazywałam odrost był najbardziej zbliżony kolor..

I tak się zastanawiam nad 2 rzeczami..

Myślałam by to położyć na sam odrost i zmalaksować na koniec na 5 minutek dosłownie tylko po to by ten kolor był bardziej blond niż drewniany

Tylko pytanie, czy włosy nie zrobią mi się zielone i czy te 5 min to wystarczający by kolorek zrobił się bardziej blond i czy nie za długo by sie nie wiadomo jak rozjaśniały (bo przecież nie po to przyciemniałam by znów mieć takie jasne..)
a dlaczego mają się zrobić zielone? Przecież ostatnio kładłaś bardzo chłodny odcień a ten baby blond ma po przecinku nature i perłe czyli wszystko jak najbardziej ok
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 22:08   #2167
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No ja wlasciwie juz nie pamietam jak mi cięła ale podejrzewam że pewnie faktycznie tak jak mówisz mam cieniowanie pod małym kątem i widac na koncowkach 2 warstwy na pewno widze no a reszta to wszedzie tylko widze koncowki. Dlatego myslalam ze po prostu mam warstw wiecej. Wiem ze mi cos robiła degażówkami na pewno I takim grzebieniem z nożykiem.
Ja bardzo zaluje ze pocieniowałam tak mocno. Mówiłam lekko a fryzjerka swoje No ale mam nauczke zeby do niesprawdzonych nie chodzic
Jutro postaram sie zrobic zdjecie tego jak to wygląda. Przy okazji odrost cykne bo mi sie przy jasniejszych wlosach wydaje mega ciemny a przy ciemnych włosach mega jasny. I juz w koncu nie wiem jaki mam
masakra to ona ci brzytwą cieniowała... nie ma chyba gorszego sposobu zeby zniszczyc włosy niz brzytwa fryzjerska. wspólczuję.
Daj zdjęcia ocenimy co można zrobić

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no i jestem TŻ stanął na wysokości zadania i podciął uwaga 5cm!!! brakuje mi tej długości,ale co teraz mam równe i bede wiedziała co i ile urosło po podcięciu mierzą równo 42cm... podcinał mi norzyczkami na mokro bo nie chcialam prostować, rzeczywiscie mumie musialam robić i nie oddychać trudno bylo już wam wklejam przed i po
1- przed
2- po w mokrych
3-po,wysuszone bez prostowania
Niesamowite... zupełnie jak włosy innej osoby... a jakiego blasku teraz końce dostały świetna robota tż- ale ja mówiłam że to trudne nie jest maszynką byłoby mu łatwiej niż nozyczkami. Ale jak mówię ewentualnych maciupkich nierownosci widać nie będzie.
Brawo za odwagę i szybką decyzję!
tylko teraz pamiętaj już regularnie dbać o te konce
Nawet sie nie obejrzysz jak ci odrosną.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kotka ale super Ci obciął, wygladasz jakbyś miała super geste te konce i jest lepiej, w ogóle nie widać ubytku tych 5 cm, tamte były postrzepione i mechate a te są na 3 fotce jak z katalogu


blond bunny a co te dziewczyny mowily w sklepie?
jesteś pewna że o Tobie?
Bo w sumie jak na Ciebie pokazywały to tak.

Yatamanka modelko nasza mowisz ze Cię w lecie obgadały na przystanku jakieś babska?
Jestem pewna bo byłam tylko ja i one dwie
Takie teksty w stylu- patrz-spójrz na włosy! i głupawa mina z przewracaniem oczami...
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ale ślicznieee zazdroszczę



oj jest dużo lepiej niż wczoraj na fotce



a tam zazdrosne i tyle pewnie były w szoku, że takie jasne włosy i takie ładne, długie i w ogóle Ja dziś byłam w tesco ale tam niestety nie było tej odżywki..



w każdym markecie dostaniesz





ja teraz też będę Baby Blond farbować



ja też




ale jak to zwykłą męską maszynką do strzyżenia jechać ? matko ale bym się bała ja podcinam swoje nożyczkami i mam taki swój sposób, bo ja mam obcięte tak jakby w delikatny trójkąt, i dzielę włosy na trzy części, boki biorę na przód i delikatnie skracam a tył wyciągam do góry tak jakby do czoła i też skracam o tyle samo co boki



jej naprawdę o wiele lepiej włoski wyglądają od razu gęściejsze ślicznie i brawo dla Tż-ta
dziękuję ślicznie Snow tak taką zwykłą maszynka meską do strzyzenia bez żadnej koncówki- tak jak na zero sie strzyże. Po prostu przykłada się raz kolo razu jakbyś chciała uciąć i tyle. Jest łatwiej bo sie wlosy tak nie rozwarstwiaja jak przy nożyczkach i mniejsze prawdopodobieństwo że będzie krzywo, no i szybciej

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
bo miałam taki szeroki zegarek z cyrkoniami naokoło tarczy coś jak promienie słońca jakby i kolczyki tez ze świecidełkiem i gadały, że szkoda, że nie więcej tego na siebie założyłam i coś tam.. Później już nie słuchałam, założyłam słuchawki na uszy i niech sobie gadają widocznie musiało im się bardzo nudzić jak nie miały lepszego tematu do rozmów..

A co do maszynki muszę powiedzieć, że TŻ kotki bardzo się spisał bo jest bardzo równo kiedyś mnie fryzjerka obcinała i właśnie tak wyrównywała.. tylko, że jej to nie wyszło bo mam gęste włosy i to co złapała to obcięła a to pod spodem zostało w niezmienionej długości



Ja mam na głowie teraz to co mołek na 2 zdjęciu

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------



No tylko się zastanawiam, bo..

Mam kolor włosów - drewna czego na fotkach nie umiem tego uchwycić bo wychodzi srerbno szaro - na tym jednym co pokazywałam odrost był najbardziej zbliżony kolor..

I tak się zastanawiam nad 2 rzeczami..

Myślałam by to położyć na sam odrost i zmalaksować na koniec na 5 minutek dosłownie tylko po to by ten kolor był bardziej blond niż drewniany

Tylko pytanie, czy włosy nie zrobią mi się zielone i czy te 5 min to wystarczający by kolorek zrobił się bardziej blond i czy nie za długo by sie nie wiadomo jak rozjaśniały (bo przecież nie po to przyciemniałam by znów mieć takie jasne..)
Oj te laski to były jakieś zazdrosne siksowate pipy... ech...
Szkoda słów.
Możesz zmalaksować tylko nadal zimny kolor- po 5 minutach tylko wlosy nabiorą innego połysku i na bank sie nie rozjaśnią bo stężenie bedzie niskie bo zmalaksowane.
I nie bierz juz popielu jak chcesz bardziej blond a perłę.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 22:16   #2168
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
a dlaczego mają się zrobić zielone? Przecież ostatnio kładłaś bardzo chłodny odcień a ten baby blond ma po przecinku nature i perłe czyli wszystko jak najbardziej ok
Niby tak, ale ja mimo wszystko mam mniejszą wiedzę niż wy dlatego wole się upewnić.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Oj te laski to były jakieś zazdrosne siksowate pipy... ech...
Szkoda słów.
Możesz zmalaksować tylko nadal zimny kolor- po 5 minutach tylko wlosy nabiorą innego połysku i na bank sie nie rozjaśnią bo stężenie bedzie niskie bo zmalaksowane.
I nie bierz juz popielu jak chcesz bardziej blond a perłę.
Mhm, no najważniejsze, że ten ciemniejszy barwnik podłapały i nie są już takie jasne - teraz powinno być coraz lepiej mam nadzieję

To forum to normalnie jak grupa wsparcia
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 22:16   #2169
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
masakra to ona ci brzytwą cieniowała... nie ma chyba gorszego sposobu zeby zniszczyc włosy niz brzytwa fryzjerska. wspólczuję.
Daj zdjęcia ocenimy co można zrobić




Jestem pewna bo byłam tylko ja i one dwie
Takie teksty w stylu- patrz-spójrz na włosy! i głupawa mina z przewracaniem oczami...
No niestety brzytwa
Teraz jeszcze jako tako to wyglada, gdyby nie to ze mam z przodu włosy własciwie tylko do brody :/ A te z tyłu do hmm, mniej wiecej obojczyk mi zakrywają wiec roznica spora. A zalezy mi na dlugosci mimo wszystko No ale mam nadzieje ze jakos da rade cos z nimi zrobic zebym jednak dala rade je zapuscic.
Jutro zrobie zdjecia, nie wiem czy nie bede musiala ich podprostowac bo te dluzsze mi sie wywijaja oczywiscie masakrycznie

A tymi laskami sie nie przejmuj. Jak to mówi moja mama - jak laski zazdroszcza to albo nie powiedza nic, albo powiedza negatywnie


A i jeszcze jedno, nie wiecie czy tą maske Dolce kupie w hurtowni fryzjerskiej Pollwell? Bo wiem ze nie w kazdej hurtowni wszystkie firmy mają, a z allegro mi sie nie opłaca jednego opakowania zamawiać :/

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-01-19 o 22:18
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 22:21   #2170
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Yatamanka, blond bunny najlepiej takie komentarze olewać. Choć wiem że czasem jest trudno, jak ktoś perfidnie gada to ciężko nie posłuchać i tak całkiem olać.
Ale zazwyczaj komentują jakieś dziewczyny zazdrosne, głupie i nie mające własnego życia.

Yatamanka rób teraz śmiało Excelka, powinno wyjść dobrze

blond bunny nie dziw się że gadały bo masz bardzo gęste te włosy w lokach.
Taka burza powstaje oczywiście na plus Lepiej zdecydowanie niż w prostych, ale Ty i tak chyba prostownicy nie uzywasz a ja schną to się prostują?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 01:04   #2171
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
rzeczywiście troche szaro ale to na pewno sie wypłucze a na tym zdjeciu widać ze masz dużo tych pasemek,tylko powinnaś z przodu dać jeszcze troche
dokładnie, Princesska ja bym dała na boki więcej pasemek, bo nie wiem czy w ogole masz doczepione po bokach czy nie? jak masz to za malutko bo wyglada jakbyś po bokach nie miala

Blond Bunny na pewno z zazdrościły super wyglądasz w kręconych o wiele bardziej mi sie podoba niż w prostych Aż mnie korci...

Mi tam się zdarzyło też nie raz że zaczepiał mnie ktoś na ulicy i pytał jaką farbą farbuję włosy :P nawet jak kupowałam farbę w Rossmanie na odrościk to kasjerka pytała czy tą farbą uzyskuję ten kolor który mam na głowie :P

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-01-20 o 01:09
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 01:12   #2172
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

dobry wieczór/noc?
miałam w planach się do egzaminu w nocy pouczyć, ale najpierw musiałam nadrobic

bunny - pięęęęękne Twoje włosy !! gęste były zawsze, ale teraz w falkach to już przegięcie.. istna burza
nie dziwię się, że się wszyscy patrzyli, skoro my tu wzdychamy widząc zdjęcia, to co dopiero ci, którzy widzą te cuda na żywo

Kotka - brawa dla TZ, bo Twoje włoski(a w szczególności konce) są super odrazu zdrowsze się wydają

Yattamanka- figurka kobieca, nie narzekaj

Princesska- mi się podoba Twój kolorek tylko jakieś szare pasemko widze, w każdym razie-nie jest zle, a jak Ciebie drażnią to spokojnie, bo na pewno się spłucze

Ja też dziś miałam nosiłam fale I szczerze?dość dziwnie się czułam
raz, że -mam teraz grzywkę-na skos, i połączenie-prosta grzywka plus loczki średnio do mnie przemawia Więc w połowie dnia uplotłam sobie dobierańca z grzywki i taki duet już fajnie wyglądał...taka fryzura troche country

poza tym-buzia odrazu się pełniejsza wydaje, w sumie to nie mam co narzekać bo mam szczupła i tak, ale wiecie jak to jest a może to kwestia nieprzyzwyczajenia

jedyny(a może najwiekszy) PLUS dzisiejszych fal to - mega super objętość jak szłam ulicą to aż w witrynie sklepowej oglądałam włosy heh..fajnie takie gęste fale na plecach wyglądają

nie miałam czasu kupic odżywki pantene, ale od kumpeli też słyszałam, że jest najlepsza, wiec jutro obowiazkowo juz zakup zrobie

buziaki prosto- i kręconowłose Blondyny

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2011-01-20 o 01:13
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 07:10   #2173
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
no dokładnie ja się wychowałam w domku i mój Tż też a teraz mieszkamy w bloku i jest tragedia wszystko słychać -rozmowy ,otwieranie drzwi nawet sikanie w nocy ściany jak z tektury nawet mi kiedyś sąsiadka powiedziała że słyszy jak na dzieci krzyknę żeby przestały szaleć ja ją też słyszę jak płacze i kłóci się z kimś szczególnie pózno w nocy masakra jakaś
O tak, siusianie też u mnie słychać
i uwielbiam jeszcze trzaskanie kotletów przez sąsiadke, która ma kuchnie za ścianą mojego pokoju



Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A dziękuję

Żadnych suplementów Ci nie polecę bo na mnie to nigdy nie działało
Za to polecam gry typu hidden object - to pomaga, ale na efekty trzeba troszkę poczekać

Byłam w aptece i farmaceutka poleciła mi suplement diety plusssz activ pamięć i koncentracja do rozpuszczania o smaku grejpfrutowym nawet jakby rezultatów nie było to i tak będę popijała, bo ma dużo
witaminek w składzie

I nie narzekaj na uda, bo naprawdę nie masz na co Jesteś wysoka i wszystko się ze sobą ładnie komponuje cyc chyba też nie jest taki mini jak piszesz, bo widać na zdjęciu, że odstaje i to nie jakiś groszek



Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ja tak miałam po kopenhadze - osiwiała babinka
Teraz jest fajny kolorek i odrostu praktycznie nie widać jak trochę się podkuruję to zrobię zdjęcie i wam pokażę.
Myślę nawet, że jak będę robiła odrosty kiedyś tam to skłaniałabym się ku Excellce Baby blond (tak to się chyba nazywało?) - odrosty, a resztę zmalaksować z woda i zostawic na 5 min by kolor był bardziej taki jak ma Snow..
A co, spróbuj tym baby blondem
Tak jak Snow pisała, zieleń wyjść nie powinna, bo robiłaś teraz popielem a 10,02 to natura i perełka - już chyba kumam czacze z tą numeracją po przecinkach



Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dlatego dużym ułatwieniem jest w tym wypadku cięcie maszynką- po prostu przykłada sieją poziomo do włosów raz koło razu i raczej cieżko to schrzanić chyba żeby komuś ręka poleciala pod kątem no to wtedy.
Nożyczkami dużo prościej jest krzywo obciąć.

Nawet by mi do głowy nie przyszedł taki sposób obcinania
Ale jak widać - świetnie wychodzi ciekawe czy moja kanalia by się tego podjęła
A tak w ogóle kochana, jeszcze Ci tego chyba nie pisałam: jestem zachwycona gęstością Twoich włosków
na tym zdjęciu z wakacji to czym miałaś farbowane?



Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no i jestem TŻ stanął na wysokości zadania i podciął uwaga 5cm!!! brakuje mi tej długości,ale co teraz mam równe i bede wiedziała co i ile urosło po podcięciu mierzą równo 42cm... podcinał mi norzyczkami na mokro bo nie chcialam prostować, rzeczywiscie mumie musialam robić i nie oddychać trudno bylo już wam wklejam przed i po
1- przed
2- po w mokrych
3-po,wysuszone bez prostowania
łaaaaaaałłł Kotka, bardzo dobra decyzja
Teraz końcówki wyglądają zupełnie inaczej, tak zdrowiutko
Naprawde kawał dobrej roboty. Gratulacje dla TŻa



Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Madziu ja jutro idę do fryzjerki się umówić i chyba trochę je zetnę.. umyłam je niedawno po tej oliwie z oliwek góra super gładka a dół masakra taki siano napuszone, chyba z 10 cm musiałabym ciachnąć co do kolorku to mi się ciągle wydaje ,że ten mój jasny blond jest zółtawy i tandetny, nie mam jednolitego koloru i bardzo podoba mi się taki kolor jak wstawiłam zdjęcie, już sama nie wiem co robić. Fryjerka jak mnie czesała na studniówkę powiedziała ,że mam najlepszy blond jaki dotychczas miałam, a ja zachwycona nim nie jestem.
Nikolka, może masz kryzys włosowy przez to puszenie, a nie przez kolor? Może wystarczy podcięcie i odrzucisz myśli o przyciemnieniu? Jak możesz to pokaż kolor jaki masz. Skoro fryzjerka mówi, że masz najlepszy blond jaki miałaś, to chyba nie jest on taki okropny?
Wiadomo, o jasne włoski trzeba dbać, podtrzymywac kolor, wspomagać się płukankami, aby szybko nie żółkł i się nie wypłukiwał.

Ale z drugiej strony, jak Agatka pisze, możesz spróbować i się przekonać jak wygląda buzia w ciemniejszym kolorze, czy się w ciemniejszym dobrze czujesz. Z jasnych włosów bardzo szybko się kolor wypłucze. Tylko nie bierz ciemnego blondu-bo może wyjść brąz. Ja bym wzięła jak już to albo zwykły blond, albo średni



Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dobry wieczór/noc?
miałam w planach się do egzaminu w nocy pouczyć, ale najpierw musiałam nadrobic

Ja też dziś miałam nosiłam fale I szczerze?dość dziwnie się czułam
raz, że -mam teraz grzywkę-na skos, i połączenie-prosta grzywka plus loczki średnio do mnie przemawia Więc w połowie dnia uplotłam sobie dobierańca z grzywki i taki duet już fajnie wyglądał...taka fryzura troche country

poza tym-buzia odrazu się pełniejsza wydaje, w sumie to nie mam co narzekać bo mam szczupła i tak, ale wiecie jak to jest a może to kwestia nieprzyzwyczajenia

jedyny(a może najwiekszy) PLUS dzisiejszych fal to - mega super objętość jak szłam ulicą to aż w witrynie sklepowej oglądałam włosy heh..fajnie takie gęste fale na plecach wyglądają

nie miałam czasu kupic odżywki pantene, ale od kumpeli też słyszałam, że jest najlepsza, wiec jutro obowiazkowo juz zakup zrobie

buziaki prosto- i kręconowłose Blondyny
A gdzie kochana zdjecie w tych falkach?
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 07:44   #2174
agapesz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
dlaczego wlosy wychodzą rude?

jestem ciemną blondynką i zawsze robiłam u fryzjera pasemka, które wychodziły ładnie platynowo-beżowe. ale fryzjer jest drogi więc postanowiłam zafarbować się całkiem na blond. kupiłam farbę rozjaśniającą o 2-4 tony. miał wyjść jasny popielaty blond a wyszedł rudy. dlaczego? czy rozjaśnienie mojego ciemnego blondu o 2-4 tony to za mało na nie żółty blond? nie chcę być ruda ani żółta. chciałabym uzyskać kolor który mam na pasemkach. czy mogę użyć np. rozjaśniacza do pasemek joanny 4-5 tonów na całą głowę? Czy to za mocna chemia na skórę głowy?
agapesz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:00   #2175
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

hello wszystkim z kawa na wizazu to dopiero poranek


kotka jestem pod wrazeniem twoje wloski odrazu zyskaly na objetosci nie cieniuj zapuszczaj na prosto a beda piekne

a wiecie kiedys tez moje wlosy jakas fryzjerka poczestowala brzytwa cm po cm schodzilam z tego

przy kreconych raczej na prosto sciete wlosy nie zdaja egzaminu bo loki nie maja miejsca by sie krecic dlatego gorna warstwa wlosow powina byc krotsza od dolnej i wloski zarzucone na plecy powinny miec kszatalt literki U badz V ja mam delikatne V
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:01   #2176
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: dlaczego wlosy wychodzą rude?

Jak chcesz zgubić wszystkie włosy i do tego rozjasniacz Joanny to możesz i na całe ciało położyć sobie rozjasniacz...
Matko i córko wyszukiwarka sie kłania
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:10   #2177
agapesz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: dlaczego wlosy wychodzą rude?

Dlatego właśnie wolę się najpierw zapytać, po co od razu na mnie krzyczeć? Na wielu forach czytałam, że dziewczyny najpierw traktują włosy rozjaśniaczem a potem farbą. Stąd moje pytanie. Co mam zrobić aby odrosty nie wychodziły rude? 2-4 tony to chyba za mało aby uzyskać nie-rudy blond z mojego ciemnego blondu
agapesz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:10   #2178
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Jejku dziewczyny. Teraz w ddtvn był temat o znęcaniu się nad zwierzętami straszne to
Pokazali drastyczny film.
Był gość, który miał piesia strasznie przywiązanego do niego, który nie odstępował właściciela na krok. Poszedł z nim na tory i widząc nadjeżdzający pociąg specjalnie odskoczył w bok, a piesek nie zdążył zareagować i dalej możecie sobie dokończyć co sie stało....
powiesić za jaja takiego to mało...
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:14   #2179
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Jejku dziewczyny. Teraz w ddtvn był temat o znęcaniu się nad zwierzętami straszne to
Pokazali drastyczny film.
Był gość, który miał piesia strasznie przywiązanego do niego, który nie odstępował właściciela na krok. Poszedł z nim na tory i widząc nadjeżdzający pociąg specjalnie odskoczył w bok, a piesek nie zdążył zareagować i dalej możecie sobie dokończyć co sie stało....
powiesić za jaja takiego to mało...
no wlasnie ogladalam brak slow
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 08:23   #2180
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no wlasnie ogladalam brak slow
Aż ciary miałam
Albo ten gówniarz co brata namówił na rzucanie kotem o ściane i duszenie go jeszcze to wszystko nakręcił i po sieci krążyło.
No rzeczywiście było się czym pochwalić.
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:28   #2181
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Aż ciary miałam
Albo ten gówniarz co brata namówił na rzucanie kotem o ściane i duszenie go jeszcze to wszystko nakręcił i po sieci krążyło.
No rzeczywiście było się czym pochwalić.
wydaje mi sie ze teraz mlodzi maja jakies zaburzenia psychiczne za duzo komputera i gierek skoro zabijaja kota psa to i moga to samo zrobic czlowiekowi
kiedys za moich czasow nie bylo komputerow nawet komorek mlodzi mieli jakies zajecia to pilka to co innego a teraz siedza pozamykani na komputerach i cale ich zajecie to wstawianie glupich filmikow ogladanie pornoli i granie w gierki albo siedzenie na bezsensownych portalach
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:30   #2182
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no i jestem TŻ stanął na wysokości zadania i podciął uwaga 5cm!!! brakuje mi tej długości,ale co teraz mam równe i bede wiedziała co i ile urosło po podcięciu mierzą równo 42cm... podcinał mi norzyczkami na mokro bo nie chcialam prostować, rzeczywiscie mumie musialam robić i nie oddychać trudno bylo już wam wklejam przed i po
1- przed
2- po w mokrych
3-po,wysuszone bez prostowania
no teraz jest idealnie! pięknie wyglądają, te kikutki nie były potrzebne do niczego
jak ja bym chciała już miec taką długośc..!

yatta, no włoski super geste miałas i długie i takie ciemne A figurkę masz gruszki, wcięcie w talii, drobne ramiona i szerszy dół. Kobieca bardzo
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:37   #2183
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
wydaje mi sie ze teraz mlodzi maja jakies zaburzenia psychiczne za duzo komputera i gierek skoro zabijaja kota psa to i moga to samo zrobic czlowiekowi
kiedys za moich czasow nie bylo komputerow nawet komorek mlodzi mieli jakies zajecia to pilka to co innego a teraz siedza pozamykani na komputerach i cale ich zajecie to wstawianie glupich filmikow ogladanie pornoli i granie w gierki albo siedzenie na bezsensownych portalach
Zgadzam się. Takie zachowania dzieci nadają się pod opieke psychiatry. Zaburzenia nieleczone, szczególnie u tak młodych osób, mogą się skończyć w skutkach tragicznie.
Jeszcze do tego wszystkiego dochodzą zapracowani rodzice, którzy nawet nie mają czasu na zainteresowanie się dzieckiem, na wspólne spędzanie czasu itp.
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:54   #2184
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: dlaczego wlosy wychodzą rude?

Nie znam sie na farbach sklepowych wiec najlepiej jest udac sie do hurtowni fryzjerskiej i kupić ładny blond.. Ciezko jest tak określić jak nie widzi się włosów i koloru. a napewno w hurtowni Ci doradza.
Jesli masz dośc grube włosy i wytrzymają rozjasniacz to jak najbardziej...ale on wysusza włosy,robi watę a następnie sie kruszą... Lepiej rozjaśniać pasemkami.
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:58   #2185
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: dlaczego wlosy wychodzą rude?

ogolnie to jest tak ze zeby uzywac spokojnie w domu blond farb, ty sama musialabys miec naturalne tez blond. u fryzjera to jest tak ze oni maja farbe i oksydant np.9 lub 12. W drogeryjnych farbach sa przewaznie 6 max.9 Ogólnie powinnas najpierw rozjasnic odrost roizjasniaczem lub farba o 4-6 tonow(skoro o 2-4 nie starczylo) i dopiero potem na to nalozyc farbe blond na oksydancie 9.
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 09:10   #2186
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kotka od razu lepiej

Ja chyba tak zrobie ze teraz jeszcze raz do fryzjera pojde bo sama sobie nie poradze z tym cieniowaniem. A potem juz bede stopniowo w domu podcinac.
trochę mnie ściska że aż 5cm ale co teraz są rzeczywiście gladsze i jakieś ładniejsze

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Od razu lepiej Super
dziękuje jakoś przeżyje te 5cm

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
Kotka no i pięknie całkiem inaczej i włoski odrazu wydają się gęściejsze i ładniejsze SUPER ja z moimi będę musiała zrobić to samo bo po ostatniej wizycie u fryzjerki też mam takie wychamrane końcówki

pogratulować Tż -towi za odwagę i talent
naprawdę grubsze ?! ja tego nie widzę ale końcówki widać że odrazu się lepiej czują
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 09:25   #2187
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dlatego dużym ułatwieniem jest w tym wypadku cięcie maszynką- po prostu przykłada sieją poziomo do włosów raz koło razu i raczej cieżko to schrzanić chyba żeby komuś ręka poleciala pod kątem no to wtedy.
Nożyczkami dużo prościej jest krzywo obciąć.
Bunny jak dobrze, ze my Cię tu mamy
W życiu nie sądziłabym, że można tak końcówki obcinać, jak podejmę decyzję, ze jednak chce długie to już wiem jak będę je sobie podcinać

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość

"niby" jak sie podcina wlosy od pierwszej kwadry księżyca do pełni to szybciej rosną w styczniu bylo to od 13-19 tu masz kalendarz księżycowy http://kalender-365.de/kalendarz-ksiezycowy.php
albo jak sie ślub bierze w takim terminie to ma sie wiecznie kase
Kotka z ciekawości zajrzałam w ten kalendarz patrząc na zeszły rok no i mi wyszło że brałam ślub w pierwszej więc to znaczy że będziemy mieć kasę no to w taki zabobon mogę wierzyć
Ja niby też nie jestem zabobonna ale torebki na podłogę nie kładę


Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no i jestem TŻ stanął na wysokości zadania i podciął uwaga 5cm!!! brakuje mi tej długości,ale co teraz mam równe i bede wiedziała co i ile urosło po podcięciu mierzą równo 42cm... podcinał mi norzyczkami na mokro bo nie chcialam prostować, rzeczywiscie mumie musialam robić i nie oddychać trudno bylo już wam wklejam przed i po
1- przed
2- po w mokrych
3-po,wysuszone bez prostowania
Kotka dla Twojego tż to OGROMNE klask i: ma facet talent, albo bardzo mu zależało
Dla Ciebie za podjęcie dobrej decyzji, Twoje włosy teraz wyglądają super i tak się zdrowo błyszczą. No po prostu cud miód i orzeszki

Dziewczyny wczoraj byłam w sklepie i kupiłam sobie 1l szamponu jajecznego, pod wpływem impulsu ciekawe jaki wpływ będzie miał na włosy, ale sprawdzę dopiero w weekend bo jak się okaże klapą to nie będzie mi wstyd za moje włosy Macie może jakieś wrażenia na ten temat?
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 09:29   #2188
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kotka ale super Ci obciął, wygladasz jakbyś miała super geste te konce i jest lepiej, w ogóle nie widać ubytku tych 5 cm, tamte były postrzepione i mechate a te są na 3 fotce jak z katalogu
no wiesz ja czuje ten ubytek,ale co tam jak teraz mają lepiej rosnąć to jakoś przeżyje

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
wygladaja duzo lepiej
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 09:29   #2189
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

kotka zmien sobie avatar, na nowy z nowymi włoskami

Ale naprawde czujesz te 5 cm? Oj bez przesady, ja już się tak nie spinam włosami, urosną jakie urosną, a może się okaże że moja długość to taka co mam i dalej już nie urosną.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-01-20 o 09:30
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 09:33   #2190
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Wtajcie

bunny slicznie ci te loki wyszly ,az mam ochote sama sobie zakrecic

Dostałam maske dolce slicznie pachnie jak czesto jej uzywacie?

Ktos tu pisal o czyms na koncentracje polecam plusz (tabletki musujace)

Byłam wczoraj na zakupach ...
chciałam sobie kupic tusz maybelline lash stylist i kupiłam jakis inny !****kupilam lash stiletto !! jeszcze ten napis na opak. tak niewyrazny ,ze naprawde wyczytalam tam lash stylist

Yattamanka nie przejmuj sie tymi dziewczynami.
ile to ja razy slysze komentarze na temat moich wlosow i tego jk wygladam ;D
z drugiej strony te komentarze sa raczej od "marginesów"
nigdy mi sie nie zdarzylo ,zeby jakas "dobrze ubrana" badz "bardzo ładna" dziewczyna tak sie zachowała.
Ja sama nigdy bym tak nie zrobiła.Załosne
__________________

Papierosy
zapuszczanie

Edytowane przez WweronikaWw
Czas edycji: 2011-01-20 o 09:40
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:25.