Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-03, 11:21   #2761
karolka110
Wtajemniczenie
 
Avatar karolka110
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Stuttgart/Chocianów
Wiadomości: 2 352
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez 201704110948 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
moje jakoś tak fest się nie rzucają w oczy, bo jestem wysoka i też nie wydają mi się jakieś super wielgachne, bo one chyba są jakieś bardziej szerokie....sama nie wiem, ale choć mam to F, to jakoś fest fest nie rzucają się w oczy...chyba...
__________________
Nasza CaLileczka
karolka110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 11:21   #2762
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Sala -witaj my też teraz wybieramy miejsce na wypad, i też głowny wymóg to jak najwięcej stacjonarnych wygód i atrakcji tak by nie trzeba było się wysilać
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 11:21   #2763
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

porządna dawka witamin - zrobiłam sok z kapusty, buraków i selera do smaku się przyzwyczaję ale nie jest najgorzej
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 11:24   #2764
karolka110
Wtajemniczenie
 
Avatar karolka110
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Stuttgart/Chocianów
Wiadomości: 2 352
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez anna99302 Pokaż wiadomość
Bardzo mnie rozbawiły twoje bimbałki ale ci dobrze-objesz się u rodzinki aż miło
to autorska nazwa mojego Małżonsia też mi się podoba....

a masz rację Kochana objem się, ah objem....już w piątek pierożki ruskie u Mamuśkia i jeszcze mi zdradziła, że ma zamrożone uszka z Bożego Narodzenia- a to jest to co kocham najbardziej na świeciea do tego ciasta i inne smakołyki....chyba przytyję
__________________
Nasza CaLileczka
karolka110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 11:26   #2765
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Sala -witaj my też teraz wybieramy miejsce na wypad, i też głowny wymóg to jak najwięcej stacjonarnych wygód i atrakcji tak by nie trzeba było się wysilać
Ha, masakra, jak się człowiekowi wymagania zmieniają I o czym myślicie/ na co się zdecydowaliście?

Ja prawie że pierwsze co sprawdziłam po wybraniu hotelu, to czy jedzenie dają o każdej porze dnia i nocy

Chmielinka, pięknie dziękuję i wzajemnie -- wesołych świąt dla Was wszystkich, kobietki!

Edytowane przez Sala
Czas edycji: 2012-04-03 o 11:28
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 11:29   #2766
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez KarolinaPW Pokaż wiadomość
Przeczytałam Twój post i znów mam mętlik w głowie Hania pisała, że u nich sie to świetnie sprawdziło...mam jeszcze trochę czasu na zastanowienie

Ja mam prawie 9 (8,7) A uda ogromniaste i celullit tragiczny, brzuszek urósł mi mało, spokojnie zakładam skarpetki, nawet pedikiur mi się udało zrobić (choc się zmęczyłam) więc całe pokłady tłuszczu są na udach i boczkach
Co do łóżeczka, to jest wątek o turystycznych. Sporo szukałam info na ten temat i natknęłam się na wiele postów mam, które wyrzuciły łóżeczko drewniane i kupiły turystyczne - nigdy odwrotnie.
Moje nogi wyglądają gorzej niż przed ciążą i to nawet nie dlatego, że na nich przytyłam, właśnie dlatego, że trochę mi z nich zleciało na początku ciąży - są jakieś sflaczałe, blee.

Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość
hej! Pare dni mnie nie bylo a tu tyle stron!
Wrocilam z polski, z dzidzia wszystko dobrze, tylko na lekarza chyba ieodpowiedniego trafilam, powiedzial mi zeby duzo odpoczywac bo moja szyjka ie jest taka jak powinna tzn jest twarda i dluga ale jak o to powiedzial on lubi jak jest lekko zagieta a ie prosta :/ o ale miejsza o to bo to chyba ie jest tragedia, do tego powiedzial ze jestem obrzekieta i zaczal mie straszyc zatruciem ciazowym...
o ale z dzidzia wszystko dobrze wiec to jest chociaz dobre...
Wrocilam w troszke lepszym humorze, straszie teskilam za tz.
Co u Was?
Witam Nie wiem o co chodzi z ta szyjką. Jak badania moczu są ok, to raczej nie martwiłabym się o zatrucie ciążowe.

Cytat:
Napisane przez branzoletka Pokaż wiadomość
Witam z rana, śniadanko pochłonięte kawa prawie wypita, to się pochwalę, że dzisiaj moja połóweczka
No to jak tyle okazji, to dorzucę do imprezy coś dla podniebienia
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 11:31   #2767
anna99302
Zadomowienie
 
Avatar anna99302
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 897
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez Paula SHIN Pokaż wiadomość
Ja tez tak dziwnie tylam i chudlam.
Ale u nas rodzinne jest tycie w brzuch.
Moze cos tam ew. pojdzie w uda, ale zawsze mialam tak, ze ogolnie bylam szczupla, mialam fajna figure, tylko brzuch wystawal. Chcialam go zrzucic, cwiczylam, mialam diete. Brzuch wygladal lepiej, ale pozniej jak przestawalam odpowiednio jesc i cwiczyc - znowu tylam tylko w brzuchu.
to tak jak ja... odkąd wyprowadziłam się do stanów w wieku 17 lat..to zawsze miałam brzuch..... potem wracaliśmy do Polski brzuch spadal a jak znowu tam to znowu brzuch a teraz przez ostatnie lata to już w ogóle zawsze miałam
Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Hej Ale pędzicie od rana

U mnie zimno, brzydko, wieje, leje a u męża w pracy (kilkanaście km od domu) leży śnieg

Wczoraj nie zdjęłam prania z balkonu-to dziś ściągałam mokre Do tego część nadaje się znów do prania, bo spadła na podłogę

U mnie studniówka 100 dni do terminu
100dniówka świetną okazją do party jest

Cytat:
Napisane przez Paula SHIN Pokaż wiadomość
Tak, ale chodzenie na ogromnych pieniach zamiast nog nie jest przyjemne.
Jeszcze pamietam jak mi w ogole nie bylo widac kostek
świetnie! nie mogę się doczekać!
Cytat:
Napisane przez eninka84 Pokaż wiadomość
Ja ważne te 48 kg bo przytylam 4! Przed ciaza było 44 . Mam 158 cm więc było ok wczoraj tez oglądałem wózki, chyba kupimy Grandera Red, to najlepszy wozek na rynku. Zastanawiałem sie jeszcze nad Navingtonem i Tako, ale najlepszy jest grander więc chyba go kupimy.
Właśnie w sumie to ja nie mogę sie połapać w tych tygodniach termin mam na 20 sierpnia z usg. Ciekawe co sie kryje w moim brzuszka. Jak chłopiec to Tymon, jak dziewczynka to Nadia i marze o dziewczynce w ostatnim czasie, pewnie dlatego ze czuje ze bedzie chłopiec najważniejsze żeby było zdrowe oczywiscie!
Eninko to tyle wzrostu co ja a ja 48kg wazyłam jak miałam 16 lat. po raz ostatni ale mój mąż zawsze oceniał, że cycki to lekko 3kg...

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja tylko na szybko się przywitam w nowym wątku, i zmykam. W piątek spadamy na dwutygodniowy urlop, więc teraz sporo zamieszania. Dzisiaj byliśmy u lekarza, wszystko OK, nasze dziecię obróciło się w tak piękny sposób, że było do góry nogami i tyłem, więc pooglądaliśmy sobie szczegółowo serce i to tyle atrakcji Wszystko jednak jest OK, po urlopie jeszcze jedna wizyta i glukoza, od razu 75. Za to okazało się, że u mojego lekarza na NFZ jest 4D, tym razem niestety główny aktor przedstawienia odmówił współpracy, ale następnym razem będzie można zrobić, bo lekarz sam to zaproponował. Miła niespodzianka, nie ma co, i trochę kasy w kieszeni.

Trzymajcie się wszystkie mocno, ściskam kciuki za wszystkie wizyty i postaram się jakoś nadrobić po powrocie...

(PS: Z szukaniem miejsca na urlop w ciąży mieliśmy ubaw jak nigdy w życiu... Zawsze szukaliśmy maksimum atrakcji, aktywności, rzeczy do zwiedzania -- teraz ma być maksymalnie wygodnie, ciepło, wszędzie blisko i dobre jedzenie )
to płci nie dało rady ocenić?
Cytat:
Napisane przez karolka110 Pokaż wiadomość
to autorska nazwa mojego Małżonsia też mi się podoba....

a masz rację Kochana objem się, ah objem....już w piątek pierożki ruskie u Mamuśkia i jeszcze mi zdradziła, że ma zamrożone uszka z Bożego Narodzenia- a to jest to co kocham najbardziej na świeciea do tego ciasta i inne smakołyki....chyba przytyję
Bardzo fajne są bimbałki haha nawet nie mów o takich smakołykach bo już
anna99302 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-03, 11:34   #2768
muminek82
Wtajemniczenie
 
Avatar muminek82
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 192
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
Zrobiłam śniadanko i zasiadłam do wizażu, także witam Was już po śniadanku
Zasnęłam dopiero ok. 2, więc jeszcze jestem w piżamie


i chętnie się poczęstuje!

Cytat:
Napisane przez Kasik_12 Pokaż wiadomość
Muminku dbaj o siebie i duzo odpoczywaj , a zobaczysz będzie dobrze

branzoletka wow kolejny synuś , oj doganiają córeczki , gratki dla WAs
dziękuje
Cytat:
Napisane przez chmielinka Pokaż wiadomość
a ja sobie wstawiłam właśnie marchewke z groszkiem
mniam uwielbiam

ja mam podobne odczucia jak dziewczyny z tymi kopniakami po pęcherzu czuje nacisk zaraz lece do wca czkawka to takie rytmiczne stukanie śmieszne uczucie
muminek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 11:35   #2769
chmielinka
Zadomowienie
 
Avatar chmielinka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 089
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez 201704110948 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
pierwsza bardzo fajna, a ta druga nie wiem... to zależy w sumie co to za dzianina.... bo na tym zdjęciu w granatowym kolorze jakoś dziwnie się układa...
__________________
Hania

Franuś
chmielinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 11:43   #2770
Kasik_12
Zadomowienie
 
Avatar Kasik_12
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 157
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba nie dam was rady nadrobić
Co tam u was w związku z tym?

Wczoraj tak się śmieliśmy z D. bo pępek przed spaniem wyszedł mi na wierzch prawie na centymetr

I dzisiaj zaczynam 29 tydzień
Super wielkie gratulacje , jesteś pierwsza według naszej listy

Cytat:
Napisane przez muminek82 Pokaż wiadomość
nadalka gratuluje
Agunia i czekamy na dobre wiadomości!
za wszystkie dzisiaejsze wizyty!!!!


------------------------------------------------------

dzisiaj zaczynam 28tc tym samym 7 miesiąc III trymestr
z tej okazji stawiam soczek i deser
Mniam juz się częstuję , gratki

Cytat:
Napisane przez eninka84 Pokaż wiadomość
Dziendoberek dziewczynki! byłam u lekarza, wszystko ok, usg mam 12 kwietnia, przytylam tylko niecały kg. Waże 48 kg ale dziś sie troszkę denerwuje bo nie czuje jeszcze Maluszka od rana. Ja to panikara jestem dopiero...

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Ach, rooczelam 20 tc
Gratulacje , nie martw się z tygodnia na tydzień będziesz czuła coraz częsciej , może masz małego spioszka

Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość
hej! Pare dni mnie nie bylo a tu tyle stron!
Wrocilam z polski, z dzidzia wszystko dobrze, tylko na lekarza chyba ieodpowiedniego trafilam, powiedzial mi zeby duzo odpoczywac bo moja szyjka ie jest taka jak powinna tzn jest twarda i dluga ale jak o to powiedzial on lubi jak jest lekko zagieta a ie prosta :/ o ale miejsza o to bo to chyba ie jest tragedia, do tego powiedzial ze jestem obrzekieta i zaczal mie straszyc zatruciem ciazowym...
o ale z dzidzia wszystko dobrze wiec to jest chociaz dobre...
Wrocilam w troszke lepszym humorze, straszie teskilam za tz.
Co u Was?
Dobrze że z dzidzią wszystko ok i witaj
Kasik_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 11:43   #2771
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez 201704110948 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Nawet mi przez myśl takie coś nie przeszło!

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Zbieram się powoli do gina, odezwę się jak wrócę
Czekamy

Co do biustu, to ja chcę, żeby były małe z powrotem
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-03, 11:48   #2772
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Witam

dzisiaj rano mialam pobudke o 6, bo TZ wczoraj zapomnial nastawic budzik do pracy...i dzwoni brat do niego, pyta co sie stalo, wiec moje kochanie zerwalo sie zlozka no i zaczelo sie ubierać... Wiec dobra ja tez wstalam aby zrobic mu sniadanie do pracy i herbatke
no i u nas prognozy pogody sie sprawdzily, od rana pada snieg
w szkocji, w kwietniu.... masakra jakas....
poza tym jak ogladalam bbc news, to podobno juz z 3000 osob nie ma prądu, jak oni to robią? w polsce takie opady byly i nie ma takich problemow, a tu ledwo zaczelo padac i juz cos...
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 11:53   #2773
anna99302
Zadomowienie
 
Avatar anna99302
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 897
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

W ramach chwalenia się brzuszkami ja tez pokażę domek naszego malenstwa
20w4d
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0236.jpg (29,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0234.jpg (37,1 KB, 40 załadowań)
anna99302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 11:53   #2774
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez ewka5891 Pokaż wiadomość
Witam

dzisiaj rano mialam pobudke o 6, bo TZ wczoraj zapomnial nastawic budzik do pracy...i dzwoni brat do niego, pyta co sie stalo, wiec moje kochanie zerwalo sie zlozka no i zaczelo sie ubierać... Wiec dobra ja tez wstalam aby zrobic mu sniadanie do pracy i herbatke
no i u nas prognozy pogody sie sprawdzily, od rana pada snieg
w szkocji, w kwietniu.... masakra jakas....
poza tym jak ogladalam bbc news, to podobno juz z 3000 osob nie ma prądu, jak oni to robią? w polsce takie opady byly i nie ma takich problemow, a tu ledwo zaczelo padac i juz cos...
Mnie koleżanka w niedzielę straszyła że w tym tygodniu będzie śnieg padał No i niby się sprawdziło, choć u nas nie leży-zapytam tż jak będzie dzwonił czy ten śnieg u nich stopniał

W zimę 2010/2011 jak spadło 30 cm śniegu to Edynburg był sparaliżowany Autobusy nie jeździły, szkoły pozamykali I to była ponoć zima 30-lecia... Oni tu naprawdę nie są na coś takiego przygotowani...
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 11:54   #2775
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez Ahawaa Pokaż wiadomość
I co o nim sądzisz?
mnie sie bardzo podobal, widac że to solidny wózek ladna tapicerka, wykonanie, obsługa
Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość

Hehe, już z daleka poznałam, że to Jedo - chyba zostanę specem od wózków jak tak dalej pójdzie Co do koloru, to większość będzie miała inne zdanie niż ja, bo ja wolę mocny i radosny kolorek na dziecięcym wózeczku.


Ta, tż chce JUŻ kupić... a ja mówię, że ze spokojem na początku maja Kto by pomyślał, że nie będzie odwrotnie.
ja etz chcialam wesoly kolorek, ale ten mi jakoś zapadł w oko jest jeszcze fajny zielony, ale ejst troche mocno oczo☠☠☠ny
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 11:55   #2776
KarolinaPW
Zadomowienie
 
Avatar KarolinaPW
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 924
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Zbieram się powoli do gina, odezwę się jak wrócę
Powodzenia
Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja tylko na szybko się przywitam w nowym wątku, i zmykam. W piątek spadamy na dwutygodniowy urlop, więc teraz sporo zamieszania. Dzisiaj byliśmy u lekarza, wszystko OK, nasze dziecię obróciło się w tak piękny sposób, że było do góry nogami i tyłem, więc pooglądaliśmy sobie szczegółowo serce i to tyle atrakcji Wszystko jednak jest OK, po urlopie jeszcze jedna wizyta i glukoza, od razu 75. Za to okazało się, że u mojego lekarza na NFZ jest 4D, tym razem niestety główny aktor przedstawienia odmówił współpracy, ale następnym razem będzie można zrobić, bo lekarz sam to zaproponował. Miła niespodzianka, nie ma co, i trochę kasy w kieszeni.

Trzymajcie się wszystkie mocno, ściskam kciuki za wszystkie wizyty i postaram się jakoś nadrobić po powrocie...

(PS: Z szukaniem miejsca na urlop w ciąży mieliśmy ubaw jak nigdy w życiu... Zawsze szukaliśmy maksimum atrakcji, aktywności, rzeczy do zwiedzania -- teraz ma być maksymalnie wygodnie, ciepło, wszędzie blisko i dobre jedzenie )
Super, że z dzidziolkiem wszystko ok
Ale Wam fajnie, też bym chciała, ale to niemożliwe...
A gdzie się wybieracie?
Cytat:
Napisane przez 201704110948 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ta dżinsowa ładniejsza, ją bym wybrała
Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
Co do łóżeczka, to jest wątek o turystycznych. Sporo szukałam info na ten temat i natknęłam się na wiele postów mam, które wyrzuciły łóżeczko drewniane i kupiły turystyczne - nigdy odwrotnie.
Moje nogi wyglądają gorzej niż przed ciążą i to nawet nie dlatego, że na nich przytyłam, właśnie dlatego, że trochę mi z nich zleciało na początku ciąży - są jakieś sflaczałe, blee.
Poszukam tego wątku, dzięki
Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
Co do biustu, to ja chcę, żeby były małe z powrotem
A ja bym chciała, zeby choć trochę urosły
Tylko obwód mi sie zwiększył z 70 na 75 i tyle a małe B jakie było takie pozostało

Zmykam, coś się źle poczułam, brzuch mnie bardzo kłuje i mi niedobrze, na razie.
__________________
"When you’re in my arms
The world makes sense
There is no pretence
And you’re crying
When you’re by my side
There is no defence
I forget to sense I’m dying"


KarolinaPW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 11:57   #2777
Kasik_12
Zadomowienie
 
Avatar Kasik_12
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 157
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez branzoletka Pokaż wiadomość
Witam z rana, śniadanko pochłonięte kawa prawie wypita, to się pochwalę, że dzisiaj moja połóweczka












No to jak tyle okazji, to dorzucę do imprezy coś dla podniebienia
Gratulacje kochana

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Hej Ale pędzicie od rana

U mnie zimno, brzydko, wieje, leje a u męża w pracy (kilkanaście km od domu) leży śnieg

Wczoraj nie zdjęłam prania z balkonu-to dziś ściągałam mokre Do tego część nadaje się znów do prania, bo spadła na podłogę

U mnie studniówka 100 dni do terminu
Najlepszego z okazji studniówki , u nas też szaro i na deszcz się zbiera

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Podziwiam Was dziewczyny, skad Wy wiecie że po pęcherzu..? Ja nie potrafię stwierdzic gdzie kopie. Tylko tyle że albo w brzuch bardziej albo (czasem sie zdarza) gdzieś bardziej do wewnątrz.
Też nie wiem czy jak np czuję dziwny ucisk na wysokości żeber , wątroby czy to mała czy może ból wątroby . Ale raczej to dziecko bo za chwilę puszcza

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Zbieram się powoli do gina, odezwę się jak wrócę
Powodzonka trzymam kciuki , koniecznie zdaj relacje po powrocie
Kasik_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 11:59   #2778
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez muminek82 Pokaż wiadomość
ja już po wizycie,niestety nie mam dobrych wieści
skraca mi się szyjka i mam mieć założony krążekbadanie bolało mnie jak cholera,do tego mam brać folik pregne magnez 3xpo 2 czyli tak jak było i jeszcze fenoterol 3xpół tabl. i co 4 dni nystatyne dopochwowoczytałam opinie o tym fenoterolu i jestem przerażona
przepraszam że tak Wam smuce a usg dopiero po świętach.
nie martw sie kochana. Na szczescie lekarz szybko to wykrył, bedzie dobrze

Cytat:
Napisane przez branzoletka Pokaż wiadomość
Hej mamuśki
Tak czytałam i cytowałam ale już nie miałam siły odpisywać dopiero teraz będe nadrabiać.
Dziękuje za kciuki za dzisiejsze połówkowe Wszystko jest w najlepszym porządeczku i nic się nie schowało od ostatniego usg czyli na bank jest chłopiec Tym razem my też widzieliśmy wyraźnie klejnociki
Zmienił się znów termin porodu na wcześniej i ciekawa jestem czy się rozpakowanym bardziej sprawdzają terminy z usg czy z OM? Wiecie coś może na ten temat?

No to teraz uziemiona i tak przez rwę kulszową ponadrabiam pisanie
super, gratuluje synka
Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Dzień brzuszkowy, to i ja poświecę golizną 25t4d

I dzisiejsze zakupy
ładny brzusio

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Hej! Dziękuję za wszytskie kciuki Dzidzius obejrzany z każdej strony, jest zdrowy, słuchalismy serduszka, mały sobie fajnie ziewał-jak na fotce Waży 671g

Sprawdził szyjkę, ma 3,9cm i wygląda prawidłowo.Popytałam lekarza o moje rózne wątpliwości, wyniki sprawdził, mówi, że ładne, także następna wizyta za 3tyg u mojej prowadzącej
ja dobrze, ze wszystko jest ok słodkie maleństwo
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 12:00   #2779
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez KarolinaPW Pokaż wiadomość
Super, że z dzidziolkiem wszystko ok
Ale Wam fajnie, też bym chciała, ale to niemożliwe...
A gdzie się wybieracie?
Dzięki wielkie
Na Teneryfę (szukaliśmy pod kątem tego, gdzie w miarę blisko, gdzie da się lecieć z Katowic, i gdzie jest na tyle ciepło, żeby dało się już popluskać. I czysto, żeby się czymś nie zarazić ani nie spędzić wakacji w WC...). Dodatkowy plus: jako że to Hiszpania, to w razie czego przysługuje leczenie pokrywane przez NFZ.

Poprawy samopoczucia życzę!
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-03, 12:04   #2780
Ando
Rozeznanie
 
Avatar Ando
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 996
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez 201704110948 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Wiesz co mnie wyleczylo - pomyslalam sobie pewnego dnia o ludziach mijanych w miescie, tramwaju, no takich jak sie spotyka na co dzien.
I pomyslalam sobie ze na 90% wiekszosc z nich ubrala sie najlepiej jak w danej chwili chciala, kupila takie rzeczy ktore uwazala za najladniejsze, czymstam kierowala sie przy wyborze jak to zestawic, a mnie to wogule nie obchodzi. Mijam ich i najczesciej nawet nie zwroce uwagi, a jesli to na ciuch. Czy jestes w stanie przypomniec sobie twarz osoby ktora miala jakas fajna sukienke np? Czy poznalabys ja drugi raz mijajac? czy analizowalas np jakie ma nogi? i jaki jest ich zwiazek z tym jak jej ta sukienka pasuje? Tych na ktorych sie zwraca uwage tak na prawde jest znikomy procent.

I z kazdej figury mozna cos wycisnac tylko trzeba pomyslec, nie kierujac sie uktualnym trendem, tylko wlasnie zrozumieniem wlasnego ciala - tego jakie ma mozliwosci, co mozna podkreslic, co ukryc i jaka technika.

powiem na koniec tyle:
kazdy z nas jest egoista i tak na prawde wogule nie mysli o innych, a jezeli to i tak najczesciej odnoszac to do siebie. Wiec prawdopodobienstwo ze ktos zwraca uwage na twoje biodra np jest raczej znikome
Ando jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 12:05   #2781
Kasik_12
Zadomowienie
 
Avatar Kasik_12
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 157
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie
Na Teneryfę (szukaliśmy pod kątem tego, gdzie w miarę blisko, gdzie da się lecieć z Katowic, i gdzie jest na tyle ciepło, żeby dało się już popluskać. I czysto, żeby się czymś nie zarazić ani nie spędzić wakacji w WC...). Dodatkowy plus: jako że to Hiszpania, to w razie czego przysługuje leczenie pokrywane przez NFZ.

Poprawy samopoczucia życzę!
Ale macie super na ile lecicie ? my w tym roku nigdzie nie lecimy, ale za rok w trójkę na pewno sobie odbijemy ...ale Ci zazdroszczę
Kasik_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 12:05   #2782
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez anna99302 Pokaż wiadomość
W ramach chwalenia się brzuszkami ja tez pokażę domek naszego malenstwa
20w4d
boski
Cytat:
Napisane przez 201704110948 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
ta druga ładna, tez na nią patrzyłam i chcialam zamowic przed swietami ale chyba nie zdazy przyjsc........
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 12:06   #2783
Ando
Rozeznanie
 
Avatar Ando
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 996
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie
Na Teneryfę (szukaliśmy pod kątem tego, gdzie w miarę blisko, gdzie da się lecieć z Katowic, i gdzie jest na tyle ciepło, żeby dało się już popluskać. I czysto, żeby się czymś nie zarazić ani nie spędzić wakacji w WC...). Dodatkowy plus: jako że to Hiszpania, to w razie czego przysługuje leczenie pokrywane przez NFZ.

Poprawy samopoczucia życzę!
Och-jak fajnie
To milego wyjazdu
Ando jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 12:08   #2784
anna99302
Zadomowienie
 
Avatar anna99302
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 897
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez 201704110948 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No mój tez na żywo wydaje mi się wiekszy
anna99302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 12:11   #2785
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Sala - super
My myślimy o paru dniach blisko, w Polsce. Małe Ciche w Tatrach lub coś w tym stylu.

Mój TZ miał zaplanowaną Gruzję w tym roku z kumplami ale zrezygnował. Nie chcę zostawać sama.. Mam nadzieję, ze za rok z małą uda się gdzieś pojechać
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 12:12   #2786
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
W
Wszystko jest w jak najlepszym porządku, główka, serduszko, przepływy.... Lekarz stwierdził, że mała ma długie nogi Badanie poszło bardzo sprawnie - córcia ładnie pozowała. Całość mamy nagraną na płytkę. Do tego kilka zdjęć w 2D i 3D. Na tych w 3D ładnie widać buźkę i paluszki Zdjęć już dzisiaj nie wrzucę, może jutro rano jak zdążę. A jak nie to pochwalę się moją córcią jak wrócimy. Jutro jedziemy w góry
gratuluje udanej wizyty
no i życze udanego wyjazdu

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
I dzisiaj zaczynam 29 tydzień
wow, gratuluje

Cytat:
Napisane przez muminek82 Pokaż wiadomość

dzisiaj zaczynam 28tc tym samym 7 miesiąc III trymestr
z tej okazji stawiam soczek i deser
super, gratuluje
ale kusisz tymi smokołykami

Cytat:
Napisane przez eninka84 Pokaż wiadomość
Dziendoberek dziewczynki! byłam u lekarza, wszystko ok, usg mam 12 kwietnia, przytylam tylko niecały kg. Waże 48 kg ale dziś sie troszkę denerwuje bo nie czuje jeszcze Maluszka od rana. Ja to panikara jestem dopiero...


Ach, rooczelam 20 tc
ale szczuplutka musisz byc
nie martw sie, pewnie jeszcze maluch sie rozrusza
no i gratuluje kolejnego tygodnia

Cytat:
Napisane przez anna99302 Pokaż wiadomość
Witam panie! My dzisiaj mamy USG!!!! ! i nie śpię juz od 7
trzymam kciuki za wizyte

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
wczorja byłam w 2 sklepach z wozkami i obejrzalam wszytskie jak sie dało i chyba pozostane przy wyborze wózka jedo fyn wątpliwy pozostaje ejszcze kolor, nie chcialam nic szarego, ale na żywo wpadl mi w oko ten kolor: a'la szary jeans z fioletem, co sądzicie?
bardzo fajnie sie prezentuje
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 12:16   #2787
Ando
Rozeznanie
 
Avatar Ando
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 996
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez KarolinaPW Pokaż wiadomość
Powodzenia

Super, że z dzidziolkiem wszystko ok
Ale Wam fajnie, też bym chciała, ale to niemożliwe...
A gdzie się wybieracie?

Ta dżinsowa ładniejsza, ją bym wybrała

Poszukam tego wątku, dzięki

A ja bym chciała, zeby choć trochę urosły
Tylko obwód mi sie zwiększył z 70 na 75 i tyle a małe B jakie było takie pozostało

Zmykam, coś się źle poczułam, brzuch mnie bardzo kłuje i mi niedobrze, na razie.
oj, biedna
oby wszystko bylo dobrze.

Ja uwielbiam jak mi cycki w ciazy rosna normalnie jestem prawie decha, a teraz od razu czuje sie bardziej kobieco
Spokojnie wczesniej czy pozniej na pewno urosną gdzies to mleko przeciez musi sie robic
Ando jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 12:16   #2788
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Sliczne brzuszki
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 12:16   #2789
karolka110
Wtajemniczenie
 
Avatar karolka110
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Stuttgart/Chocianów
Wiadomości: 2 352
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

No dobra Babeczki ruszam na te zakupki, zamelduję się po powrocie...
u mnie niby 22stopnie, ale jakoś strasznie pochmurno, więc nie wiem co zastanę jak wyjdę
Buziaki
__________________
Nasza CaLileczka
karolka110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 12:17   #2790
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Mamusie Lipcowo-Sierpniowe 2012 - część VII

Cytat:
Napisane przez Paula SHIN Pokaż wiadomość
Ja tez mam jakies 6-7kg na plusie z ta roznica, ze nie przejmuje sie tym wcale Moge miec i 10, nie przeszkadza mi to. Kilogramami zajme sie po ciazy.
dokładnie

Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość
hej! Pare dni mnie nie bylo a tu tyle stron!
Wrocilam z polski, z dzidzia wszystko dobrze, tylko na lekarza chyba ieodpowiedniego trafilam, powiedzial mi zeby duzo odpoczywac bo moja szyjka ie jest taka jak powinna tzn jest twarda i dluga ale jak o to powiedzial on lubi jak jest lekko zagieta a ie prosta :/ o ale miejsza o to bo to chyba ie jest tragedia, do tego powiedzial ze jestem obrzekieta i zaczal mie straszyc zatruciem ciazowym...
o ale z dzidzia wszystko dobrze wiec to jest chociaz dobre...
Wrocilam w troszke lepszym humorze, straszie teskilam za tz.
Co u Was?
super, ze juz jestes
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:44.