co zrobic gdy włosy strasznie wypadają ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-08, 12:16   #1
jusia25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1

co zrobic gdy włosy strasznie wypadają ?


mam 14 lat i nie radze sobie z tym wypadaniem ;/ mam krecone, suche włosy wiec kupiłam w aptece taki szampon i odżywkę do suchych włosów ale niestety nic nie pomogło ;(( do tego jem skrzypowitę ale żadnych efektów nie ma ;/ jestem załamana teraz nawet w rozpuszczonych włosach nie mogę chodzic bo widać jak mi te włosy lecą ;// to się dzieje tak już od poł roku ale teraz to jest naprawde masakra, pomocy ! ;((
jusia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 13:05   #2
Madzia411
Raczkowanie
 
Avatar Madzia411
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 56
Dot.: co zrobic gdy włosy strasznie wypadają ?

Polecam stosować suplement diety na wypadanie włosów, pić dwa razy pokrzywę, używać olejku kokosowego lub też innego. Jeżeli ten stan się nie poprawi najlepiej będzie jak udasz się do dermatologa, pomoże Ci stwierdzić co jest przyczyną wypadania i zaleci Ci coś co pomoże. Zresztą na forum jest na prawdę dużo informacji na ten temat wystarczy poszukać.
__________________
Zapuszczam i pielęgnuje włosy




Madzia411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 13:21   #3
brightened
Rozeznanie
 
Avatar brightened
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 892
Dot.: co zrobic gdy włosy strasznie wypadają ?

W zeszłym miesiącu miałam ten sam problem i myślałam, że we wrześniu do szkoły pójdę łysa Kupiłam suplementy diety ale to nic nie dawało, aż pewnego dnia odwiedziła mnie ciocia i powiedziała, że niedawno miała taki sam problem. Poleciła mi tabletki BIOTEBAL, miałam zużyć opakowanie Biotebal 5 a następnie opakowanie Biotebal 2,5. Na razie stosuję Biotebal 5 i do końca zostało mi ok. 20 tabletek, już widać, że różnica jest olbrzymia wypada mi tylko kilka włosów dziennie. POLECAM te tabletki bo mi uratowały włosy!!!
brightened jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:06.