Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-18, 15:45   #3541
nutka007
Przyczajenie
 
Avatar nutka007
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 13
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Mam włosy koloru mysiego, ni to brąz, ni to blond, jakiś czas temu zafarbowałam na ciemny blond ( nie rozjaśniaczem, ale farbą ) i zrobiłam pasemka blond. Po jakimś czasie pojawiły się dosyć spore odrosty więc zafarbowałam karmelem Palette, na początku kolor był bardzo ciemny potem nieco się wypłukał i wyszedł rudawy jasny brąz. Oczywiście pasemka po jakimś czasie również pojawiły się na nowo. Teraz mam już około 1 cm odrosty i chciałabym zafarbować na kasztanowy brąz, ale nie wiem jak się do tego zabrać, a chciałabym zrobić to sama. Polecacie coś, jakieś sposoby, farby? Nie chcę, żeby kolor na odrostach różnił się od koloru na reszcie włosów.
__________________
"Lookin' for someone like me."
"Rytm serca to rytm co napędza"
"Dla równowagi frunę w tango"

Bo to, czym żyję, mówi o mnie wszystko.



nutka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 14:40   #3542
Timberlake
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

witam wszystkie panie chce się z wami podzielić moja przygodą z czarnymi herami nio więc tak, rok farbowalam włosy na czarno, prwie co miesiac farbowalam hery bo nie lubilam odrostów. uzywalam farby palette czara, granatowa czern itd i zawsze przeciagalam na cale wlosy po roku stwierdzilam ze musze cos w sobie zmienic. mialam wlosy za lopatki i nie chcialam ich obcinac bo dlugo zapuszczalam. wkoncu stwierdzilam ze przefarbuje sie na blond na 15 salonów fryzjerskich tylko 2 podjelyby sie calkowitej dekoloryzacji. wkoncu poszlam na sciaganie tej mojej czerni z herów.trwalo to 5 godzin. sciaganie koloru, fabowanie i odzywka = 200 zl. duzo ale warto. zeszlam do ciemnego blondu- jasnego brazu... mialam mega zniszczone wloski, po pierwszym myciu to to byla guma nie wlosy... ale nie poddawalam sie hehe. radze zakupic w aptece maske do wlosow firmy wax regenerujaca i jakas odzywke do herow podcielam koncówki i po 2 miesiacach juz w domku szczelilam se blondzik, rozjasnilo mi trochi wloski i juz bylam jasniejsza pozniej po miesiacu znowu jasniejszy kolorek i blondynka ze mnie teraz za miesiac bede robila se platynke hehe tak wiec mi zejscie z czerni ja blond zajelo 4 miesiace troche to kosztowalo ale chcialam cos w sobie zmienic
Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 15:14   #3543
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Hey
Mam taki dylemacik, miałam włosy rozjasnione rozjasniaczem, chcialam je troche przyciemnic i nałozyłam na nie szampon koloryzujacy marion 83 średni blond minęły 3 tyg,kolor sie troche wypłukał i jestem z niego zadowolona no moze chciałabym zeby był jeszcze ciut jasniejszy wkleje fotki jaki jest teraz i mam takie pytani jakiej powinnam uzyc farby by utrzymac taki odcien -minimalnie jasniejszy oczywiscie jako baze na odrost uzyje rozjasniacza.., troche sie pospieszyłam i kupiłam loreal exellence 8.1 jasny popielaty blond ale teraz zastanawiam sie czy wybrałam dobrze,co Wy na to poradzcie cos wklejam fotki z mymi wlosami i farba ktora robilam i ktora mam zamiar zrobic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7306747944a48b25ade858.jpg (21,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz goootowe.jpg (30,1 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wwizaz gotowy.jpg (43,9 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wwwiiizaz got.jpg (31,5 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3026_1[1].jpg (16,5 KB, 13 załadowań)
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 15:34   #3544
PuMcIa0991
Przyczajenie
 
Avatar PuMcIa0991
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cześć : jestem jedną z wielu dziewczyn które starają się pozbyć czarnego kolorku z włosów ..po przeczytaniu waszych Opin stwierdziłam że nie warto samemu próbować zejść z koloru .Tak więc udałam się do fryzjera w celu zrobienia zwykłych pasemek na włosach niestety ich odp.była taka"możemy zrobić ale tylko czerwone" tak więc to nie wchodziło w grę ,.szukałam dalej ..młoda fryzjerka podjęła się i zrobiła mi pasemka lecz nie wyszły blond..po 2 miesiącach miałam zgłosić się na poprawki żeby dojść do blond ale niestety kasy brak tak więc dam fotkę moich "pasemek"i proszę o radę czy mogę wykonać coś w domu żeby te pasemka/włosy były jaśniejsze??używałam płukanki ale nie pozbyłam zbytnio się kolorku.
(moje marzenie to zejść najpierw do blondu potem platyna..)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCI3036 (600 x 501).jpg (34,2 KB, 123 załadowań)
PuMcIa0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 16:06   #3545
lilianna69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 99
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

dekoloryzacja podczas miesiaczki ?
lilianna69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 16:47   #3546
PuMcIa0991
Przyczajenie
 
Avatar PuMcIa0991
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez lilianna69 Pokaż wiadomość
dekoloryzacja podczas miesiaczki ?
niee
PuMcIa0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 21:10   #3547
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

hej dziewczyny! ostatnio czytałam gdzieś na jakimś forum że dziewczyna w ciągu trzech dni z czarnych włosów przeszła na platynowy blond!! użyła leo silver i ponoć nie zniszczyła bardzo włosków!! podałabym wam link ale nie pamiętam gdzie to czytałam
Sama miałam jeszcze 3 dni temu pół czarne włosy (po raz drugi, a pół czarne dlatego że górną kopułę miałam farbowane drugi raz bo kolor mi się zmył a dolnych nie farbowałam bo nie było ich widać bo miałam doczepione włosy i miałam brązowe prześwity). A farba pewnie się zmyła bo jakoś pod koniec listopada fryzjerka rozjaśniła mi czarne włosy na rudo, byłam zachwycona bo tak chciałam ale jak poszłam do fryzjera zeby je na blond zrobić jakieś 3 miechy pozniej to fryzjer przyglądał się moim włosom przez pół godziny, a jak się dowiedział że rozjaśniała mi fryzjerka to był w szoku jednym słowem spierniczyła sprawę a mówiłaże będą ok . W tej chwili mam włosy ciemna wiśnia, odrosty czerwone a te prześwity brązowe średnia wiśnia rozjaśniałam garnierem e0 i jestem pełna podziwu bo włosy są takie jakie były dlatego zastosuję go jeszcze za jakiś miesiąc, chciałabym dojść do jakiegoś średniego blondu bo w ciemnych włosach jest mi ładnie tylko jak się mocno opale a z reguły jestem blada strasznie a mój naturalny kolor to hmm coś takiego jak ciemny blond jasny brąz.
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-20, 21:29   #3548
sara955
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

czesc ;] nazywam sie sara i mam problem (jak kazdy)...bylam szatynka ale chcialam zafarbowac wlosy i udalo mi sie w domu na odcien blondu byl swietny po ok 6 miesiacach w salonie fryzierskim nalozono mi brazowe pasemka, po kilku miesiacach mi sie znudzily i nalozylam sama ciemny braz...wszystko bardzo ladnie chwycilo...ostatnio (1 miesiac temu)poszlam do salonu fryzierskiego bo marzyly mi sie czarne (w koncu moglam bo koniec roku D) chcialam zaszalec...kupilam granatowa czern z palett i poszlam do tej fryzierki..one powiedziala ze mi tego nie zrobi bo potem go nie bd chciala..o szamp. nie mowila ze nie trzymie tyle ile pisze (24 mycia) tylko o kolorze ale po namowie sie zgodzila wyszedl jak farbowany chelm ale po paru dniach klapnal (dla mnie to bardzo dobrze) pare razy do tego czasu (ok. 3/4 razy) prostowalam (zadko to robie bo wiem co sie z wlosami pozniej robi a poza tym dla mnie pochlania to zbyt duzo czasu) byly swietne ale teraz jak juz ponad miesiac od tego zdarzenia jest mam 2 cm odrosty i chce jasny braz bo wlosy mam teraz ani czarne ani ciemny braz co kawalek inne...chce isc na dekoloryzacje ale wiem co z tym sie wiaze...w domu tez tego nie zrobie bo moja siostra robila i potem wiekszosc wlosow jej wypadla i 3 FARBAMI w 2 dni farbowala!!! co ja mam zrobic?? to nie tak ze stalo sie jak mowila fryzjerka, tylko za miesiac szkola a ja nie chce byc wystawiona na pozarcie nauczycielom...a na dekoloryzacje tez mnie nie stac bo grubej kasy to nie dostaje od rodzicow..a tak sie sklada ze jestem na ich utrzymaniu bo jestem dopiero w gimnazjum...zrozumcie...p robuje znalezc swoj kolor w ktorym bd sie dobrze czula i wydaje mi sie ze znalazlam jakis jasny odcien brazu...PROSZĘ DORADZCIE MI CO MAM ROBIĆ CO Z TYMI PASEMKAMI I OK> ILE ONE BD KOSZTOWALY (PASEMKA NA CALE WLOSY-ZEBY CALE WLOSY BYLY POKRYTE JEDNYM KOLOREM) POMÓŻCIE JESZCZE DZISIAJ *
ThX (dzięki ;] )
sara955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 22:54   #3549
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Favourites Pokaż wiadomość
Moi drodzy,jestem po dekoloryzacji i jestem ZACHWYCONA efektem. Wstawiam zdjęcie ale robione telefonem, dlatego tylko kolor, któregos pięknego dnia wstawię całą fryzurę (gdy tylko kto zechce zrobic mi zdjęcie normalnym aparatem). Otóż moja fryzjerka (jedyna, jakiej byłam w stanie zaufać) robiła dekoloryzację po raz pierwszy. Dostarczyłam jej dekoloryzator elgon. Nałozyłyśmy preparat, na to foliowy czepek i co kilka minut sprawdzałyśmy efekt. Rozjaśniało się do blondu!!! W rezultacie miałam ciemny blond taki miodowy ale do rudego było im daleko. Położyłyśmy na to piaskowy blond i wyszły odrobinę ciemniejsze: jasny brąz albo ciemnomiodowy blond, przy odrostach jaśniejszy ale całość wygląda ładnie, kolor jest w miarę równy. Za 2-3 tygodnie umówiłam sie na pasemka rozjaśniaczem żeby całość była jeszcze jaśniejsza. Włosy mam miękkie, błyszczące, nic złego się z nimi nie dzieje. Dzięki strzyżeniu wyglądają o niebo lepiej niz przedtem. Polecam wszystkim dekoloryzator Elgon! A oto porównanie:
jestem pod wrażeniem!! odezwe sie do ciebie napewno, i zadam ci pare pytan dotyczacych tej dekoloryzacji

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez sara955 Pokaż wiadomość
czesc ;] nazywam sie sara i mam problem (jak kazdy)...bylam szatynka ale chcialam zafarbowac wlosy i udalo mi sie w domu na odcien blondu byl swietny po ok 6 miesiacach w salonie fryzierskim nalozono mi brazowe pasemka, po kilku miesiacach mi sie znudzily i nalozylam sama ciemny braz...wszystko bardzo ladnie chwycilo...ostatnio (1 miesiac temu)poszlam do salonu fryzierskiego bo marzyly mi sie czarne (w koncu moglam bo koniec roku D) chcialam zaszalec...kupilam granatowa czern z palett i poszlam do tej fryzierki..one powiedziala ze mi tego nie zrobi bo potem go nie bd chciala..o szamp. nie mowila ze nie trzymie tyle ile pisze (24 mycia) tylko o kolorze ale po namowie sie zgodzila wyszedl jak farbowany chelm ale po paru dniach klapnal (dla mnie to bardzo dobrze) pare razy do tego czasu (ok. 3/4 razy) prostowalam (zadko to robie bo wiem co sie z wlosami pozniej robi a poza tym dla mnie pochlania to zbyt duzo czasu) byly swietne ale teraz jak juz ponad miesiac od tego zdarzenia jest mam 2 cm odrosty i chce jasny braz bo wlosy mam teraz ani czarne ani ciemny braz co kawalek inne...chce isc na dekoloryzacje ale wiem co z tym sie wiaze...w domu tez tego nie zrobie bo moja siostra robila i potem wiekszosc wlosow jej wypadla i 3 FARBAMI w 2 dni farbowala!!! co ja mam zrobic?? to nie tak ze stalo sie jak mowila fryzjerka, tylko za miesiac szkola a ja nie chce byc wystawiona na pozarcie nauczycielom...a na dekoloryzacje tez mnie nie stac bo grubej kasy to nie dostaje od rodzicow..a tak sie sklada ze jestem na ich utrzymaniu bo jestem dopiero w gimnazjum...zrozumcie...p robuje znalezc swoj kolor w ktorym bd sie dobrze czula i wydaje mi sie ze znalazlam jakis jasny odcien brazu...PROSZĘ DORADZCIE MI CO MAM ROBIĆ CO Z TYMI PASEMKAMI I OK> ILE ONE BD KOSZTOWALY (PASEMKA NA CALE WLOSY-ZEBY CALE WLOSY BYLY POKRYTE JEDNYM KOLOREM) POMÓŻCIE JESZCZE DZISIAJ *
ThX (dzięki ;] )
Naczytałam się dzisiaj bardzo dużo o dekoloryzatorze Elgon. Tobie go polecam, ponieważ farbowałaś ciemna farba tylko raz, więc powinno ładnie zejść, a przy tym nie zniszczysz włosów
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 23:19   #3550
kasia1014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16
Dot.: Re: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Potrzebuję rady.Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond ,niestety długo farbowałam je na ciemne kolory a istną porażką było ufarbowanie ich na czarny .Są dosyć krótkie-do szyi bo już długo ścinam tą paskudną smołę choć tęsknię za długimi włosami .Jaśniejsze włosy mam do ucha ale też jeszcze nie są moje tylko rudy brąz który mi wyszedł z koloru czekolada ,na koniec mam swoje trzycentymetrowe odrosty.Teraz marzy mi się jasny blond albo na początek ciemny blond w złotym odcieniu .Czy jest szansa ,że po dekoloryzacji będą takie jak chcę jak to zrobić?
kasia1014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 07:54   #3551
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez PuMcIa0991 Pokaż wiadomość
Cześć : jestem jedną z wielu dziewczyn które starają się pozbyć czarnego kolorku z włosów ..
Ja kiedys schodziłam z czarnego koloru pasemkami(rozjasniacz+12% oxydant),powtarzałam je ze dwa razy z miesiecznymi odstepami by włoskow nie zniszczyc,robiłam je bardzo gesto potem uzyłam na to b.j.popielatej farbki rozjasniajacej i z czasem uzyskalam b. jasny blondaz za jasny i teraz go lekko przyciemniłam

Mam nadzieje ze na moje pytanko (wyżej)tez ktos odpowie

Pozdrawiam
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-21, 09:13   #3552
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
farby palette

a ja mam takie pytanie dotyczące farb palette czy wsxzystkie odcienie z palety są takie 'metalowe'? znaczy się z tym solami czy tam tlenkami metali? moja kolezanka kiedys zawsze kupowala z palette permanent color taki jasny blond z rozjaśniaczem i bardzo dobrze rozjaśniała, więc może kiedyś bym się skusiła ale skoro piszecie że są najgorsze to chyba jednak wybiorę co innego...
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 13:21   #3553
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dobra, dodaje mój aktualny kolor, jak myślicie, po zastosowaniu elgonu co mi wyjdzie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (22,9 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (22,5 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (21,2 KB, 43 załadowań)
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 14:05   #3554
lilianna69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 99
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
Dobra, dodaje mój aktualny kolor, jak myślicie, po zastosowaniu elgonu co mi wyjdzie?
jakis odcien rudego? ale pewna nie jestem
lilianna69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 14:22   #3555
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez lilianna69 Pokaż wiadomość
jakis odcien rudego? ale pewna nie jestem
Powiem tak, farbowane były zaraz po lekkim rozjaśnianiu z czarno brązowego (garnierem e0) na winną czerwień z garniera 100% kolor. na dole mam jaśniejsze bo tam miałam na czarno tylko raz farbowane i ta farba się zmyła a ze miałam doczepiane włosy to nie miałam potrzeby ich farbować znów, natomiast górne mam ciemniejsze bo były 2 razy farbowane na czarno, drugi raz marionem bez utleniaczy i amoniaku (jestem pełna podziwu ze tyle trzymał) dlatego kolor jest taki dziwny a odrosty mam mocno czerwone bo tam miałam kolor blond po rozjaśnieniu

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez monika_wiss Pokaż wiadomość
Favourites pieknie CI wyszedl! Naprawde przepieknie jak na dekolorhyzacje.

Ja rowniez jestem umowiona na dekoloryzacje 29go lipca.
Zawsze farbowalam na sredni blond no i miesiac temu zapragnelam miec braz, zafarbowalam farba Joanny Orzechowy Braz. Farba jest delikatna, wlosy wlasciwie teraz mam bardzo ciemny braz, bo farba sie bardzo wyplukala. Nigdy wczesniej nie farbowalam na ciemno, wiec wierze, ze nie bedzie problemu.
CHociaz jeden fryzjer powiedzial mi, ze nie zrobi dekoloryzacji. Moja fryzjerka powiedziala, ze nie powinno byc problemu z tym. Nie wiem czy powinnam jej zaufac, ale fatalnie sie czuje w ciemniejszych wlosach, wole jasniejszy blond. Co sadzicie? Zamieszczam zdjecie obecne i poprzedni kolor.


BLOND BLOND BLOND!!! zdecydowanie

Edytowane przez wasienka
Czas edycji: 2009-07-21 o 14:12
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 21:04   #3556
Deathcore
Przyczajenie
 
Avatar Deathcore
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warmia.
Wiadomości: 19
Dekoloryzacja/rozjaśnienie czerni.

Witam serdecznie wszystkie Użytkowniczki (i użytkowników)!
Zalogowałam się na forum, ponieważ mam do Was bardzo ważne, jak dla mnie pytanie.
Otóż zacznijmy od początku:
Od roku farbuję włosy na hebanową czerń. Wcześniej były krwistoczerwone, no i z racji lekkich zmian w moim życiu (nowe środowisko - nowy image) chciałabym powrócić do tego koloru, bo de facto czarny już mi zbrzydł.
Moje pytania do Was są następujące:
Jakiego rozjaśniacza/dekoloryzatora użyć by rozjaśnić włosy do takiego stopnia, że pokryje je krwista czerwień? Jak długo odczekać z farbowaniem na nowy kolor po dekoloryzacji? Które specyfiki do rozjaśniania najmniej niszczą włosy?
Dodam, że mam bardzo zdrowe i ładne włosy sięgające łokci.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi. )
Deathcore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 21:13   #3557
Dzindzej
Zakorzenienie
 
Avatar Dzindzej
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 327
Post Dot.: Dekoloryzacja/rozjaśnienie czerni.

jest już wątek o dekoloryzacji
__________________
"Człowiek mało nauczy się z sukcesu, ale dużo z niepowodzenia"


Studia.

Cel: -6kg
Dzindzej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 21:16   #3558
Deathcore
Przyczajenie
 
Avatar Deathcore
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warmia.
Wiadomości: 19
Dot.: Dekoloryzacja/rozjaśnienie czerni.

Tak, jest, ale nie chciałam pisać w zbiorczym bo bardzo zależy mi na szybkiej i konkretnej odpowiedzi.

Edytowane przez Deathcore
Czas edycji: 2009-07-21 o 21:18
Deathcore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 08:46   #3559
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Dekoloryzacja/rozjaśnienie czerni.

a ja myślę, ze w wątku zbiorczym szybciej dostaniesz odpowiedź niż tutaj Napewno więcej osób tam zagląda a w wolnym czasie poczytaj troszkę byc może ktoś juz miał podobny problem do Twojego
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-22, 10:17   #3560
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Dekoloryzacja/rozjaśnienie czerni.

Cytat:
Napisane przez Deathcore Pokaż wiadomość
Witam serdecznie wszystkie Użytkowniczki (i użytkowników)!
Zalogowałam się na forum, ponieważ mam do Was bardzo ważne, jak dla mnie pytanie.
Otóż zacznijmy od początku:
Od roku farbuję włosy na hebanową czerń. Wcześniej były krwistoczerwone, no i z racji lekkich zmian w moim życiu (nowe środowisko - nowy image) chciałabym powrócić do tego koloru, bo de facto czarny już mi zbrzydł.
Moje pytania do Was są następujące:
Jakiego rozjaśniacza/dekoloryzatora użyć by rozjaśnić włosy do takiego stopnia, że pokryje je krwista czerwień? Jak długo odczekać z farbowaniem na nowy kolor po dekoloryzacji? Które specyfiki do rozjaśniania najmniej niszczą włosy?
Dodam, że mam bardzo zdrowe i ładne włosy sięgające łokci.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi. )
Powiem Ci że ja miałam czarne jeszcze kilka dni temu a teraz mam hmm może nie do końca krwisto czerwone na całej długości ale ciemny czerwony. Akurat odrosty mam normalne czerwone, reszta ciemne, bo wiadomo jak rozjaśniacz działa, ale czerwień jest użyłam do tego kremu rozjaśniającego garnier e0, ale ja farbowałam 2 razy na czarno więc nie wiem jak u Ciebie będzie. Ponoć dobry jest dekoloryzator Elgon, ale po nim musiałabyś sobie kupić najjaśniejszą czerwoną farbę, i tak wyszłaby Ci na ciemno. Zawsze możesz spróbować
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 10:30   #3561
Deathcore
Przyczajenie
 
Avatar Deathcore
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warmia.
Wiadomości: 19
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

A próbowałyście farb palette do pasemek na ciemnych włosach, w kolorze czerwonym (sorry! nie pamiętam dokładnej nazwy;/)? Ona jest z rozjaśniaczem z tego co pamiętam, bo zanim pierwszy raz pofarbowałam się na czerwono, użyłam właśnie jej, dlatego że moje naturalne kłaki są ciemnobrązowe i zwykłe farby nie chciały ich chwytać... Są jakieś szanse, że coś zdziała na moich włosach?
Deathcore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 13:20   #3562
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

hej,
mam pytanie i potrzebuje podpowiedzi chce zmienic kolor wlosow- i to drastycznie- i przejsc do blondu. Jestem naturalnie brunteka(wlosy ciemnawy braz ze zlotymi refleksami), farbowalam sie na czarno dluugo az mi sie znudzilo. Teraz mam odrosty ok 10 cm, tak do polowy glowy, reszta jest czarna ale to taki splukany czarny, wlosy mam bardzo dlugie- do polowy plecow. I teraz tak- chce sciagnac kolor i powoli rozjasniac az do blondu, czy myslicie, ze u fryzjera sciagna mi go w taki sposob, zeby kolor odrostow nie roznil sie od reszty wlosow? boje sie, ze wyjda jasniejsze...mialam raz w zyciu taka 'przygode'ze zle zafarbowanymi wlosami, taka kupa na glowie to byla
boje sie troche zaczynac, bo lubie moje wlosy i nie chcialabym ich co najgorsze scinac jak sie okaze ze cos nie tak...za dlugo bylo zapuszczania i poswiecania sie
a kolor koncowy chce uzyskac taki:
ekstremalnie, a co
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg plat.jpg (22,1 KB, 123 załadowań)
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 19:28   #3563
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Leila:) Pokaż wiadomość
hej,
mam pytanie i potrzebuje podpowiedzi chce zmienic kolor wlosow- i to drastycznie- i przejsc do blondu. Jestem naturalnie brunteka(wlosy ciemnawy braz ze zlotymi refleksami), farbowalam sie na czarno dluugo az mi sie znudzilo. Teraz mam odrosty ok 10 cm, tak do polowy glowy, reszta jest czarna ale to taki splukany czarny, wlosy mam bardzo dlugie- do polowy plecow. I teraz tak- chce sciagnac kolor i powoli rozjasniac az do blondu, czy myslicie, ze u fryzjera sciagna mi go w taki sposob, zeby kolor odrostow nie roznil sie od reszty wlosow? boje sie, ze wyjda jasniejsze...mialam raz w zyciu taka 'przygode'ze zle zafarbowanymi wlosami, taka kupa na glowie to byla
boje sie troche zaczynac, bo lubie moje wlosy i nie chcialabym ich co najgorsze scinac jak sie okaze ze cos nie tak...za dlugo bylo zapuszczania i poswiecania sie
a kolor koncowy chce uzyskac taki:
ekstremalnie, a co
sorki za szczerość ale ten kolor jest okropny, tzn. na tej lasce może być ale w rzeczywistości z włosów zostanie ci siano i będziesz nieciekawie wyglądała a poza tym takie kolorki wyszły z mody już dawno no chyba ze + różowe długie tipsy + solar to czemu nie
__________________
uwielbiam ten stan,
kiedy wszystko wydaje się różowe
i ocieka lukrem.
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 19:38   #3564
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Leila:) Pokaż wiadomość
hej,
mam pytanie i potrzebuje podpowiedzi chce zmienic kolor wlosow- i to drastycznie- i przejsc do blondu. Jestem naturalnie brunteka(wlosy ciemnawy braz ze zlotymi refleksami), farbowalam sie na czarno dluugo az mi sie znudzilo. Teraz mam odrosty ok 10 cm, tak do polowy glowy, reszta jest czarna ale to taki splukany czarny, wlosy mam bardzo dlugie- do polowy plecow. I teraz tak- chce sciagnac kolor i powoli rozjasniac az do blondu, czy myslicie, ze u fryzjera sciagna mi go w taki sposob, zeby kolor odrostow nie roznil sie od reszty wlosow? boje sie, ze wyjda jasniejsze...mialam raz w zyciu taka 'przygode'ze zle zafarbowanymi wlosami, taka kupa na glowie to byla
boje sie troche zaczynac, bo lubie moje wlosy i nie chcialabym ich co najgorsze scinac jak sie okaze ze cos nie tak...za dlugo bylo zapuszczania i poswiecania sie
a kolor koncowy chce uzyskac taki:
ekstremalnie, a co
.......
SZkoda włosków...po takiej przemianie będzie cud jeśli Ci się ostanie chociaż połowa na głowie,serio...będą też sukcesywnie się wykruszać,jak będą mokre to będą gumowate,przy czesaniu będą pękać jak za przeproszeniem...gumka od majtek czasami w pracy spotykam takie desperatki,rozjaśniamy je tak pod warunkiem,ze napiszą oświadczenie,ze robią to na własną odpowiedzialność .
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 21:09   #3565
Deathcore
Przyczajenie
 
Avatar Deathcore
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warmia.
Wiadomości: 19
Dot.: Dekoloryzacja/rozjaśnienie czerni.

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
a ja myślę, ze w wątku zbiorczym szybciej dostaniesz odpowiedź niż tutaj
No to świetną odpowiedź uzyskałam, doprawdy...
Deathcore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 18:37   #3566
Favourites
Raczkowanie
 
Avatar Favourites
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 39
GG do Favourites
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Leila:) Pokaż wiadomość
hej,
mam pytanie i potrzebuje podpowiedzi chce zmienic kolor wlosow- i to drastycznie- i przejsc do blondu. Jestem naturalnie brunteka(wlosy ciemnawy braz ze zlotymi refleksami), farbowalam sie na czarno dluugo az mi sie znudzilo. Teraz mam odrosty ok 10 cm, tak do polowy glowy, reszta jest czarna ale to taki splukany czarny, wlosy mam bardzo dlugie- do polowy plecow. I teraz tak- chce sciagnac kolor i powoli rozjasniac az do blondu, czy myslicie, ze u fryzjera sciagna mi go w taki sposob, zeby kolor odrostow nie roznil sie od reszty wlosow? boje sie, ze wyjda jasniejsze...mialam raz w zyciu taka 'przygode'ze zle zafarbowanymi wlosami, taka kupa na glowie to byla
boje sie troche zaczynac, bo lubie moje wlosy i nie chcialabym ich co najgorsze scinac jak sie okaze ze cos nie tak...za dlugo bylo zapuszczania i poswiecania sie
a kolor koncowy chce uzyskac taki:
ekstremalnie, a co
Jeśli jesteś uparta to i tak to zrobisz, ale wielkiego sensu nie widzę. Bardzo duzo pracy zanim uzyskasz taki popielaty odcień, włosy będą się rozjaśniały nierówno, po dekoloryzacji kolor odrostów będzie się najpewniej różnił od reszty, choć dekoloryzator nie ruszy samych odrostów (zapewniam, jestem na to dowodem) ale odcień reszty a zwłaszcza końcówek może być rudawy. Szkoda włosów moim zdaniem. A po rozjaśnianiu włosy będą żółkły.
Favourites jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 09:51   #3567
lilianna69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 99
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

dodajcie zdj. przed i po renee blanche bo kurcze za duzo tych postow tu jest a czasu malo
lilianna69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 12:47   #3568
Favourites
Raczkowanie
 
Avatar Favourites
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 39
GG do Favourites
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

szybciej byś sama znalazła niż ktos Ci odpowie na to "żądanie"
Favourites jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 14:53   #3569
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez monika_wiss Pokaż wiadomość
nie farbowalam na ciemno, wiec wierze, ze nie bedzie problemu.
fatalnie sie czuje w ciemniejszych wlosach, wole jasniejszy blond. Co sadzicie? Zamieszczam zdjecie obecne i poprzedni kolor.
ładniej w blondzie, masz delikatną urodę i zdecydowanie jako blondi wyglądasz lepiej
__________________
uwielbiam ten stan,
kiedy wszystko wydaje się różowe
i ocieka lukrem.
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 15:02   #3570
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

A dziekuje dziekuje za opinie! Tez sie sama duzo lepiej czuje w blond.
No i jeszcze raz polecam wszystkim Elgon. Co prawda nie mam po nim jeszcze jasniutkiego blondu (mam teraz tak na poziomie 7,5/8) dla mnie wciaz wydaje sie ciemny, porownujac ze zdjeciem, ktore zapostowalam (siebie jako blondynki jasnej) ale teraz odczekam do konca wrzesnia i zamierzam zakupic rozjasniacz bezamoniakowy Elgonu i nalozyc go na wlosy. Podobno rozjasnia o 6 tonow.
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:22.