Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-15, 07:02   #901
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Paula, nic niestety nie znalazłam: albo za drogo (400 zł za zabieg to za dużo, biorąc pod uwagę, że ceny we Wrocławiu oscylują w granicach 100 - 200 zł), albo nie ma zdjęć, albo na stronach salonu napisane są głupoty (że rzęsy występują tylko w długościach do 13 mm, a zabieg trwa 5 godzin, no błagam).

No właśnie cena i długosc zabiegu mnie przeraziły ale jeśli możesz to skrobnij mi prosze na pw gdzie ty robisz rzęsiska ,mam ta "przyjemność" ew. wycieczki do Wro 2 razy w tygodniu.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 12:54   #902
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez szparkotka Pokaż wiadomość
dzieki za szczerość no ale cóż właściwie wygląda to na profesjonalne szkolenie no nic okaże się po

teraz jeszcze mam pytanie odnośnie sklepów internetowych czy znacie jakies sprawdzone dobre gdzie mozna kupić całe wyposazenie do przedłuzania ??
Tu jest problem-najczęściej jest tak że produkty są sprzedawane są tylko obrębie "sieci" czyli zaopatrujesz się w firmie w której robiłaś certyfikat.Wiem z doświadczenia że będziesz miała problemy z zakupem gdy to będzie certyfikat mało znanej firmy.Chyba że zdecydujesz się na allegro,ale osobiście odradzam.Wszystkie znane firmy NL,XL,LP robią szkolenie jako obowiązkowe do zakupu kuferka (już w cenie) i u nich później się zaopatrujesz.Odradzam samo szkolenie i później szukanie produktów bo cię to więcej wyjdzie a i certyfikat może być nic nie wart.Zostaje jeszcze "koleżanka" która już ma certyfikat i będzie ci robiła zakupy w znanej sieci.

Paola-byłaś na targach?Ja się wybierałam ale śnieg posypał i się bałam tym bardziej że auto mam z kierownicą po prawej,przez to muszę przedłużyć pobyt w Polsce .Jak frekwencja przy takiej pogodzie?Jakieś nowinki?

Edytowane przez papadan1
Czas edycji: 2010-03-15 o 12:59
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 19:31   #903
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Fajnie by było żeby wątek na tym forum zachował swój poziom.Taka słowna przepychanka nic nie wnosi a irytuje!
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 13:59   #904
Crazy Princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez papadan1 Pokaż wiadomość
Tu jest problem-najczęściej jest tak że produkty są sprzedawane są tylko obrębie "sieci" czyli zaopatrujesz się w firmie w której robiłaś certyfikat.Wiem z doświadczenia że będziesz miała problemy z zakupem gdy to będzie certyfikat mało znanej firmy.Chyba że zdecydujesz się na allegro,ale osobiście odradzam.Wszystkie znane firmy NL,XL,LP robią szkolenie jako obowiązkowe do zakupu kuferka (już w cenie) i u nich później się zaopatrujesz.Odradzam samo szkolenie i później szukanie produktów bo cię to więcej wyjdzie a i certyfikat może być nic nie wart.Zostaje jeszcze "koleżanka" która już ma certyfikat i będzie ci robiła zakupy w znanej sieci.

Paola-byłaś na targach?Ja się wybierałam ale śnieg posypał i się bałam tym bardziej że auto mam z kierownicą po prawej,przez to muszę przedłużyć pobyt w Polsce .Jak frekwencja przy takiej pogodzie?Jakieś nowinki?

Ja tam się nie zgodzę, według mnie o WIELE BARDZIEJ opłaca się zrobić kurs w jednej z firm a później potestować sobie produkty różnych firm by wybrać te które nam najbardziej odpowiadają.
Większość firm bardzo dużo inkasuje sobie za kuferki startowe które często nie są warte swojej ceny , bo płacisz za takie rzeczy jak: kuferek (może wcale Ci nie potrzebny, albo Ci się nie podoba), za nożyczki (które chyba każdy ma w domu), za taśme medyczną za 15zł normalnie kosztuje 3-5zł. za pęsety których rodzaj może Ci nie odpowiadać itp.

Ja tam przetestowałam powoli, powoli kilka firm (nie kupując od razu wszystkiego u jednej) Choć oczywiście tez byłam szkolona na produktach danej firmy ale za kuferek startowy podziękowałam i jestem bardzo zadowolona z wyboru! Jak firma w której zazwyczaj się zaopatruję nie ma tego co potrzebuje to mam sprawdzoną inną z której mogę kupić. Tak samo nowinki rynkowe np. rzęsy z brokatem i co osoby uczepione jednej firmy nie rozwijają się dalej, nie wzbogacają oferty o nowe rzeczy, bo ich firmy tego nie oferują...

A co do "znanych firm" to pracowałam i na takich produktach i ich jakość wcale nie powala na tle innych marek.

Edytowane przez Crazy Princess
Czas edycji: 2010-03-16 o 14:00
Crazy Princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 07:50   #905
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez Crazy Princess Pokaż wiadomość
Ja tam się nie zgodzę, według mnie o WIELE BARDZIEJ opłaca się zrobić kurs w jednej z firm a później potestować sobie produkty różnych firm by wybrać te które nam najbardziej odpowiadają.
Większość firm bardzo dużo inkasuje sobie za kuferki startowe które często nie są warte swojej ceny , bo płacisz za takie rzeczy jak: kuferek (może wcale Ci nie potrzebny, albo Ci się nie podoba), za nożyczki (które chyba każdy ma w domu), za taśme medyczną za 15zł normalnie kosztuje 3-5zł. za pęsety których rodzaj może Ci nie odpowiadać itp.

Ja tam przetestowałam powoli, powoli kilka firm (nie kupując od razu wszystkiego u jednej) Choć oczywiście tez byłam szkolona na produktach danej firmy ale za kuferek startowy podziękowałam i jestem bardzo zadowolona z wyboru! Jak firma w której zazwyczaj się zaopatruję nie ma tego co potrzebuje to mam sprawdzoną inną z której mogę kupić. Tak samo nowinki rynkowe np. rzęsy z brokatem i co osoby uczepione jednej firmy nie rozwijają się dalej, nie wzbogacają oferty o nowe rzeczy, bo ich firmy tego nie oferują...

A co do "znanych firm" to pracowałam i na takich produktach i ich jakość wcale nie powala na tle innych marek.
Czytając twoje wcześniejsze wpisy,nie miałaś do czynienia z "firmowymi" produktami,więc nie masz zbyt dużego porównania,tym bardziej że oni nie sprzedają osobom spoza "sieci" swoich salonów.Ciężko mi powiedzieć o twoim szkoleniu bo nie wymieniłaś swojej firmy ,ale w tych o których ja piszę ,szkolenie jest zawarte w cenie zestawu i nie możesz go zrobić i nie wziąć kuferka.Tak samo ma się to do rozwoju technologii ,te firmy zajmują się tylko rzęsami i przez to inwestują w rozwój i polepszenie formuł ,bezpieczeństwa ,ubezpieczają produkty,niestety jest to okupione wyższą ceną ale śpię spokojnie i dzięki temu mam codziennie po kilka klientek.Nie doceniacie koleżanki wymagań klientów,nie najniższa cena za usługę zapewni wam powodzenie,tylko wysoka jakość pracy na dobrych produktach.Każde testowanie nowego tańszego kleju odbywa się na klientkach,pierwsze wrócą (lub nie) po kilku tygodniach i powiedzą czy klej dobry czy nie,w tym czasie wykonałaś kilkadziesiąt innych klientek no i okazuje się że jednak klej jest zły-ile z tych klientek wróci , a ile z nich będzie chciało być królikami?A opinia idzie w świat.W UK klienci szukają salonów które pracują na znanych markach,tak samo ma się z opalaniem natryskowym,jedna Węgierka pryska za połowę tego co ja,a kupuje ona płyn 3 razy taniej bo no name a to ja mam 3 razy więcej klientek bo wiedzą że ni zżółkną na własne wesele.
Niestety wracam na wyspy i jak jakieś pytania to proszę na priva z podaniem własnego emaila.
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 11:16   #906
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Raz robiłam przedłuzanie, ale kosmetyczka (mimo, ze polecana i drogo miała) to chba niezbyt doswiadczona, bo beznadziejnie mi zrobiła. Przede wszystkim za długie, wygladały beznadziejnie, nierówno i niektóre w złą strone. Moje własne podkrecone zalotką wygladaja duzo lepiej... Nigdy wiecej.
A ich wypadanie, czy tez odklejanie sie- masakra. Nie moge polecic tego upiekszania sie
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 16:55   #907
kasia87pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 33
Dot.: przedłużanie rzęs????????

gdzie mieszkasz w uk??
kasia87pl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 17:21   #908
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Paula, nic niestety nie znalazłam: albo za drogo (400 zł za zabieg to za dużo, biorąc pod uwagę, że ceny we Wrocławiu oscylują w granicach 100 - 200 zł), albo nie ma zdjęć, albo na stronach salonu napisane są głupoty (że rzęsy występują tylko w długościach do 13 mm, a zabieg trwa 5 godzin, no błagam).

Tak tanio?
Naprawdę tylko tyle kosztuje przedłużanie rzęs?
A jakieś konkretne adresy,mogłabym prosić?
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 17:22   #909
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Tak tanio?
Naprawdę tylko tyle kosztuje przedłużanie rzęs?
A jakieś konkretne adresy,mogłabym prosić?
Zajrzyj na Gumtree
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 17:25   #910
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Szugar,a kogoś sprawdzonego przez Ciebie możesz polecić?
Podejrzewam,że tak z ogłoszenia to można trafić na różne ,,miszczynie'',tak samo jak to jest z tipsami lub przedłużaniem włosów.
__________________





Edytowane przez marryme21
Czas edycji: 2010-03-17 o 17:26
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 17:34   #911
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Widziałam na żywo rzęsy robione przez Anetę - anetastyl , oraz Ady - rzesy-wroclaw@wp.pl. Także miejsca sprawdzone.

Reszta miszczyń ;D nieprzetestowana jeszcze
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 17:47   #912
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Dzięki.
Ty nie robisz u nich?
Widziałam kiedyś Twoje zdjęcia,miałaś piękne rzęsy.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 18:43   #913
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Dzięki.
Ty nie robisz u nich?Widziałam kiedyś Twoje zdjęcia,miałaś piękne rzęsy.
Dziękuję Teraz mam odpoczynek od rzęs na jakiś czas; a na następna aplikację wybieram się za jakiś miesiąc do polecanej tu już Gosi.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 05:24   #914
Crazy Princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez papadan1 Pokaż wiadomość
Czytając twoje wcześniejsze wpisy,nie miałaś do czynienia z "firmowymi" produktami,więc nie masz zbyt dużego porównania,tym bardziej że oni nie sprzedają osobom spoza "sieci" swoich salonów.Ciężko mi powiedzieć o twoim szkoleniu bo nie wymieniłaś swojej firmy ,ale w tych o których ja piszę ,szkolenie jest zawarte w cenie zestawu i nie możesz go zrobić i nie wziąć kuferka.Tak samo ma się to do rozwoju technologii ,te firmy zajmują się tylko rzęsami i przez to inwestują w rozwój i polepszenie formuł ,bezpieczeństwa ,ubezpieczają produkty,niestety jest to okupione wyższą ceną ale śpię spokojnie i dzięki temu mam codziennie po kilka klientek.Nie doceniacie koleżanki wymagań klientów,nie najniższa cena za usługę zapewni wam powodzenie,tylko wysoka jakość pracy na dobrych produktach.Każde testowanie nowego tańszego kleju odbywa się na klientkach,pierwsze wrócą (lub nie) po kilku tygodniach i powiedzą czy klej dobry czy nie,w tym czasie wykonałaś kilkadziesiąt innych klientek no i okazuje się że jednak klej jest zły-ile z tych klientek wróci , a ile z nich będzie chciało być królikami?A opinia idzie w świat.W UK klienci szukają salonów które pracują na znanych markach,tak samo ma się z opalaniem natryskowym,jedna Węgierka pryska za połowę tego co ja,a kupuje ona płyn 3 razy taniej bo no name a to ja mam 3 razy więcej klientek bo wiedzą że ni zżółkną na własne wesele.
Niestety wracam na wyspy i jak jakieś pytania to proszę na priva z podaniem własnego emaila.

Ciekawe skąd takie wnioski wysnułaś......
Sorry miałam tez rzęsy NL jeśli uważasz je za taką super hiper markę, lecz nic szczególnego np tych rzęs nie wyróżnia...
Gdybym pracowała na nie markowych produktach w ogóle bym się nie wypowiadała.
A cen wcale nie mam niskich, bo liczy się doświadczenie.
Nie opłacało by mi się w Warszawie robić rzęs za 200zł, albo robić promocji rzęsy za pół ceny;/
Tak zdaje sobie sprawę że inne firmy muszą tak robić, bo nie chcą żeby zaistniała możliwość że ich produkty przestaną się sprzedawać, a kursantki chwalić swoich produktów, bo jak się wydało kilka tysięcy na szkolenie z kuferkiem to trudno nie chwalić cały czas swojej firmy....

Przepraszam czy ktoś powiedział że ja TESTUJE NOWE KLEJE NA
MOICH KLIENTKACH???
Oczywiście że nie.
Od tego mam moją osobistą modelkę w domu żeby na niej testować wszelkie nowości.
Ja mam 90% klientek z polecenia więc to chyba świadczy samo za siebie.
Crazy Princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 07:57   #915
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez Crazy Princess Pokaż wiadomość
Ciekawe skąd takie wnioski wysnułaś......
Potrafi czytać ze zrozumieniem. Napisałaś, że należy testować produkty wszytskich firm, więc Ci wyjaśniła, że jeżeli zrobisz kuyrs nieznanej firmy to sobie nie potestujesz, po znane firmy (NL, XL, Lash Perfect itp.) wymagają certyfikatu ukończenia ICH kursu przy zakupie ich produktu. Wobec czego lepiej zainwestować w kurs znanej marki, żeby nie musieć testować cudów z Allegro na klientkach.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 10:51   #916
agi wi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Nie zgodzę się, z tym, że rzęsy NL niczym się nie wyróżniają. Różnica zauważalna przez klientki piękna czerń i delikatność w dotyku. Różnica dla mnie jako stylistki to to, że są elastyczne i się nie odkształcają oraz to, że ich przekrój sprawia, że układają się do naturalnej z każdej strony i bardzo szybko wiążą się z klejem. Pracując na tym samym kleju a na innych rzęsach widziałam znaczną różnicę. Moimi klientkami są również stylistki, które pracują na materiałach różnych firm, dzięki czemu mam możliwość zapoznania się z produktami i pracowania na nich. Szkolenie w NL nie spowodowało u mnie prania mózgu co idzie za tym ślepego zapatrzenia w jedną markę. Uważam, że nad niektórymi rzeczami powinni jeszcze popracować zanim je wprowadzą, ale również mają produkty z których nigdy nie zrezygnuję np. płatki odtłuszczające. Wygodne w użyciu, jednorazowe, płyn którym są nasączone nie przedostaje się do oka. Owszem inne firmy mają w swoich ofertach płyny, ale spotkałam się z "profesjonalistkami", które nie zmieniają mikropędzelków którymi ten płyn nakładają. Co do cen w Warszawie to szanująca się stylistka pracująca na materiałach dobrej jakości, mająca za sobą dużo zadowolonych klientek nie będzie liczyć 200zł lub robić promocji za pół ceny.
Taka cena musi wynikać z braku doświadczenia lub cięcia kosztów na materiałach gorszej jakości. U mnie klientki płacą nie tylko za moje doświadczenie, precyzję z jaką zakładam rzęsy ale również za materiały z pewnego źródła.
agi wi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 20:39   #917
Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Rosa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 829
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez agi wi Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się, z tym, że rzęsy NL niczym się nie wyróżniają. Różnica zauważalna przez klientki piękna czerń i delikatność w dotyku.

U mnie klientki płacą nie tylko za moje doświadczenie, precyzję z jaką zakładam rzęsy ale również za materiały z pewnego źródła.
Agi Wi - Trafiłaś w samo sedno, zgadzam się z Tobą w 100%
Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 12:54   #918
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez hogatk@ Pokaż wiadomość
boskie można wiedzieć w jakim mieście robiłaś ;>?
No ja też jestem za udzieleniem tej cennej informacji

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa Pokaż wiadomość

Dziewczyny, czy Wam też pojedyncze rzęsy delikatnie opadają? Tzn. są niżej niż reszta?Trochę mnie to denerwuje, nie wiem co jest tego powodem. Może to są rzęsy, które za niedługo wypadną i są po prostu słabsze i dlatego tak opadają? A może mam źle dobrane pod względem ciężkości? Co o tym sądzicie?
Jak tam stan rzęsideł??????D aj jakiś znaczek

A jak z Twoimi ? Naprawdę się martwię- ja wiem,że po chorobie mogłaś sobie odpuścić ale daj znaczek
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 11:49   #919
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Trzymają się. Nadal mam problemy z ich opadaniem w dół, ale z reguły podniesienie ich palcem raz na jakiś czas pomaga.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 09:16   #920
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Witaj, MeryJane
fajnie że o mnie pamiętasz
Rzeczywiście odpuściłam sobie bo mam trochę problemów zdrowotnych, ale już wszystko dochodzi do normy.
Całkowicie nie odpuściłam. W tym tygodniu mam zamiar się umówić i jeszcze przed świętami na 100% je zrobię.
Koleżanka o której wcześniej wspominałam, ze robiła sobie rzęski ( firmy XL, ) już miała jedno uzupełnienie. Nadal jest zadowolona.
Nie widziałam jej po uzupełnieniu ale w głosie słyszałam wielką ekscytację
Pamiętam o Tobie i na pewno obiecane zdjęcia dostaniesz.
Pozdrawiam Cie serdecznie

Edytowane przez KELLLINKA
Czas edycji: 2010-03-22 o 09:19
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 09:24   #921
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez KELLLINKA Pokaż wiadomość
Witaj, MeryJane
fajnie że o mnie pamiętasz
Rzeczywiście odpuściłam sobie bo mam trochę problemów zdrowotnych, ale już wszystko dochodzi do normy.
Całkowicie nie odpuściłam. W tym tygodniu mam zamiar się umówić i jeszcze przed świętami na 100% je zrobię.
Koleżanka o której wcześniej wspominałam, ze robiła sobie rzęski ( firmy XL, ) już miała jedno uzupełnienie. Nadal jest zadowolona.
Nie widziałam jej po uzupełnieniu ale w głosie słyszałam wielką ekscytację
Pamiętam o Tobie i na pewno obiecane zdjęcia dostaniesz.
Pozdrawiam Cie serdecznie
Trzymam kciuki - mocno.Ciekawa jestem bardzo efektu
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 20:06   #922
Ananas
Raczkowanie
 
Avatar Ananas
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 65
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez szparkotka Pokaż wiadomość
a wiec poraz kolejny bo nikt mi nie odpowiedział:
czy ktoś wie jak ta firma Lash Be Long ??
bo ide w najblizszy wtorek na kurs z tej formy.
z góry dziekuje
Też patrzyłam m.in. na LBL, bo chcę zrobić u nich kurs. Jednak wczoraj znalazłam nową stronkę jblashes.pl i rozmawiałam z nimi o ich pakietach. Od tych firm i szkoleń już mam zawrót głowy -za dużo tego Może ktoś coś o nich słyszał? Wydają się być ok, ale zawsze dobrze posłuchać jakiś opinii.
Ananas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 16:03   #923
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez paula033 Pokaż wiadomość
Tu musisz przede wszystkim zainwestowac w jedwabne rzesy, nie syntetyczne. Dziwie sie rowniez dziewczynom, ktore wczesniej robily reklame roznym salonom kosmetycznym, kiedy po ich sprawdzeniu okazalo sie na wstepie, ze stosuja syntetyczne.
jaka jest roznica? Syntetyczne sie lamia chociazby podczas snu, gdy spimy na brzuchu. Rowniez przy aplikacji takich rzes jak zaczynalam ten zabieg wykonywac lamaly sie gdy bralam je w pensete.
Wiec jak ktos zauwazy kobiete z nierowna dlugoscia rzes to znaczy ze rzekomy solidny salon nalozyl jej syntetyczne. Juz nie wpomina o polysku i barwie jakie odroznia te dwa gatunki rzes.
totalna bzdura! i jedne i drugie są dobre... a juz przekladanie nierówności rzes na to ze sa syntetyczne to piramidalna bzdura....

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

[QUOTE=paula033;17803105]
Otoz drogie kolezanki jesli nie wiemy tylko gdzies slyszelismy to nie powtarzamy plotek jak katarynki tylko sie pytamy i weryfikujemy. Tyle co ja tutaj sie naczylam roznych mitow i legend ktore kraza na temat tego zabiegu oraz faktow nie zgodnych z prawda to glowa mala.

mnie sie robi glowa mala jak czytam co Ty wypisujesz.... pytaj i weyfikuj dDziewczyno

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------


---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez paula033 Pokaż wiadomość
Co do rzes to dalej nie dam sobie powiedziec ze sytetyczne od jedwabnych sa lepsze. Jak ktos tak twierdzi to znaczy ze w ogole nie robil takiego zabiegu. A najlepiej kazda z was niech sie przekona w domu. I wezmie peseta syntetyczna rzese mocno i sama zobaczy jak ladnie si elamie.

Podstawową rzecza jaka mnie nauczono na kursie jest to ze rzens, czy syntetycznych czy jedwabnych, nie bierze sie mocno w pensety! Mamy je traktowac delikatnie by sie nie zdeformowaly. jezeli ty bierzesz je mocno to wcale sie nie dziwie ze sie lamia - niszczysz je to sie lamia, proste...

z zalem czyta sie te twoje madrosci ... profesjonalizmu w tym malo... wiec az boje sie czytac kolejne posty :/


Co do rzes jak mozna lapac delikatnie??? Zabieg trwa 3 godz i nie chya wydluzanie go o kolejna godz i martwic sie zeby nie pekla jakas rzesa jest pomylka. Dzieczyny wyprobojcie same. Zamowcie sobie syntetyczna i jedwabna same sie przekonacie
normalnie lapie sie je delikatnie, na tym polega specyfoka naszej pracy, ze mamy delikatne dlonie ktorymi potrafimy delikatnie operowac... byc moze po prostu nie nadajesz sie do tej pracy

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez paula033 Pokaż wiadomość
Aha haha no dobra juz skumalam o co Ci chodzi. Haha tylko jedna prosba piszac takie rzeczy tylko bedziesz robic anty reklame temu zabiegowi, a chyba nie o to Ci chodzi A ja tu nie wpadam, ale zamierzam walczyc z takimi osobami jak Ty, gdyz nie lubie wciskania sciem i opowiada ludziom glupot!!!
Paula wez idz zobacz czy Cie nie ma na watku " pigulka na kulture" .....
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 07:03   #924
OliG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 59
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Hej dziewczyny.
Nie było mnie na forum z dwa tyg.Widzę że kilka nowych osób i poziom dyskusji poleciał na łeb na szyję.

Droga Paulo na jakich rzęsach syntetycznych pracowałaś ze tak Ci się te rzęsy wyginały? Konkretnie firmę podaj bo ja pracuję na dobrej marce i nic takiego nie zauważyłam.Widzę ,że inne dziewczyny też są zadowolone.
I może napisz coś o różnicy przyczepności rzęs syntetycznych i jedwabnych!
OliG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 10:32   #925
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Oli nie pytaj Ta pani zniknela zaraz po Targach na ktre tak zapraszala jako "doswiadczony szkoleniowec"

Uznajmy cale to zdarzenie za kolorowy epizod
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 12:24   #926
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez OliG Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Nie było mnie na forum z dwa tyg.Widzę że kilka nowych osób i poziom dyskusji poleciał na łeb na szyję.

Droga Paulo na jakich rzęsach syntetycznych pracowałaś ze tak Ci się te rzęsy wyginały? Konkretnie firmę podaj bo ja pracuję na dobrej marce i nic takiego nie zauważyłam.Widzę ,że inne dziewczyny też są zadowolone.
I może napisz coś o różnicy przyczepności rzęs syntetycznych i jedwabnych!
wszystkie rzesy sa syntetyczne a tajemnica przyczepnosci tkwi w mikroporach... mialam stycznosc z tanimi rzesami, ktore zapewne nie byly tworzone taka technika i troche drozszymi. klej ten sam a roznica w przyczepnosci bardzo duza... i to u tej samej osoby na dwoch oczach. rzesy jedwabne nie moga byc po prostu jedwabne bo by mokly jak futro i przede wszystkim nie mialy zadnej elastycznosci.

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Mantisa Pokaż wiadomość
Oli nie pytaj Ta pani zniknela zaraz po Targach na ktre tak zapraszala jako "doswiadczony szkoleniowec"

Uznajmy cale to zdarzenie za kolorowy epizod
popieram, krowa ktora najglosniej muczy najmniej mleka daje.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 12:51   #927
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Hej dziewczyny
Przerażają mnie te pseudo stylistki.Reklamują się,robią wrażenie znających sie na rzeczy a w rzeczywistosci jest zupełnie inaczej.Spotkalam moją znajomą która zrobiła sobie rzęski ( a mówiłam jej nie idz w nieznane miejsce dam ci namiary i bedziesz zadowolona!!).Poszła.Po nocy połowa rzęs została jej na poduszce.Reszta na oku wołała o pomste do nieba!!Matkoo numer nieprzeciętny ze tak może wygladać wykonan usługa metodą 1:1
pozdrawiam Was

Do Paula- Co to jest penseta? i jeszcze jedno - w pęsetą bierze się rzęsy a nie rzensy

Edytowane przez Roxanaa
Czas edycji: 2010-03-25 o 12:59
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 14:06   #928
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: przedłużanie rzęs????????

[QUOTE=Roxanaa;18129592]

Do Paula- Co to jest penseta? i jeszcze jedno - w pęsetą bierze się rzęsy a nie rzensy[/QUOTE]

przecież nie będzie siedziała ze słownikiem w ręku i sprawdzała każde słowo też źle napisałaś "w pęsetĄ" zamiast "w pęsetĘ". każdy pisze jak chce...



A powiedzcie mi dziewczyny jeszcze czy któraś z Was miała styczność z rzęsami Clareny? Wiecie jak z ich jakością i ceną w porównaniu do tych firmy typowo "rzęsowych"? I czy lepiej sobie kupic lampe lupe czy taką nakładke nakładkę lupę przyczepianą do okularów?

Edytowane przez gsk
Czas edycji: 2010-03-25 o 15:55
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 07:30   #929
OliG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 59
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Sarrita ja to wiem tylko ta ......jak ją nazwałaś chyba nie bardzo się orientuje w temacie. A rzęsy jedwabne są nazywane potocznie przecież jedwabnymi
OliG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 07:52   #930
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Żeby nie rozrabiać ja poprosiłabym jakiegoś Ludka dobrego o namiary w-skie na PW żeby nie było...najlepiej żeby któraś z robiących dziewczyn mnie namówiła Czytam - oglądam i głupia jestem
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:34.