Perełki cruelty-free - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-17, 12:14   #481
BalbinkaMadzia
Raczkowanie
 
Avatar BalbinkaMadzia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 59
Dot.: Perełki cruelty - free

Dziewczyny, to jeszcze raz ja, mam taka propozycję dla aktywistek, chciałabym założyć na Facebooku grupę, która głośno informowałaby innych o tym, co robią duże koncerny ze zwierzakami. Potrzebuje jednak pomocy, bo sama nie dam rady. Jesli byłaby któraś chetna, prosze o wiadomość na priv. Chicałabym by informacje, które zostały zawarte w tych wszystkich postach tutaj, przenieść na fb, gdzie jest wiecej ludzi i moze dałoby sie choc część uświadomić.
Co o tym sądzicie? Mogłoby to wypalić??? Tylko szczerze
BalbinkaMadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 13:23   #482
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Perełki cruelty - free

Witam nową buzię na wątku i od razu przepraszam, ale na trochę musiałam zniknąć, mam taki nawał roboty, że chyba sie nie pozbieram :/

Co do grupy na facebooku, to uważam to za świetny pomysł. Wybacz, że nie na priv, ale byłabym zainteresowana pomocą (daj znać o jaką konkretnie pomoc chodzi).

Piszcie o różnych doświadczeniach ze sklepami, bo co jeden miło wspomina, to drugi niekoniecznie, a ja bym chętnie znała doświadczenia róznych osób i z róznymi sklepami

Na razie pozdrawiam i spróbuję później,a le jeszcze dziś zająć się listą perełek KWC
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 15:22   #483
BalbinkaMadzia
Raczkowanie
 
Avatar BalbinkaMadzia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 59
Dot.: Perełki cruelty - free

Mam na myśli współprowadzenie głównego wątku, pisanie postów, rozpoczynanie dyskusji, dodawanie zdjęć, szperanie w internecie w poszukiwaniu ciekawych artykułów. Chciałabym też by ta grupa miała szersze spektrum, tzn informowanie też o innych okrutnych rzeczach, coś takiego jak ten portal http://www.ekonsument.pl/

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Rossmann dziewczyny, jak to z nimi jest, bo już zgłupiałam. Na facebooku zaczęłam się kłócić z moderatorem jednej ze stron przyjaznych zwierzakom. Twierdzi, że Rossmann nie testuje swoich kosmetyków na psiakach. http://www.facebook.com/permalink.ph...44354902290203
BalbinkaMadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 17:44   #484
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez BalbinkaMadzia Pokaż wiadomość


Rossmann dziewczyny, jak to z nimi jest, bo już zgłupiałam. Na facebooku zaczęłam się kłócić z moderatorem jednej ze stron przyjaznych zwierzakom. Twierdzi, że Rossmann nie testuje swoich kosmetyków na psiakach. http://www.facebook.com/permalink.ph...44354902290203
Eh, ja pod zdjęciem jednego produktu napisałam też co nieco:
http://www.facebook.com/permalink.ph...type=1&theater
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 00:13   #485
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Perełki cruelty - free

Dzięki za linki Dziewczyny, ja też dorzuciłam swoje 3 grosze pod Wami

Balbinko daj mi znać na priv jak widziałabyś współpracę i co byś konkretnie chciała osiagnąć. Od razu mówię, że mam sporo problemów z patrzeniem na testy na zwierzętach, więc szukaniem tego typu informacji raczej się nie zajmę.... ale za to posiadam kupę zdjęć nietestowanych kosmetyków oraz mnóstwo adresów stron internetowych nietestujących firm, linków i innych takich
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 07:48   #486
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez EmilkaZ Pokaż wiadomość
ja czekałam 1,5 tygodnia ostatnio:/
pochwal się, co zamówiłaś
skromnie peeling i hydrolat rozany
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 10:42   #487
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Dzięki za linki Dziewczyny, ja też dorzuciłam swoje 3 grosze pod Wami

Balbinko daj mi znać na priv jak widziałabyś współpracę i co byś konkretnie chciała osiagnąć. Od razu mówię, że mam sporo problemów z patrzeniem na testy na zwierzętach, więc szukaniem tego typu informacji raczej się nie zajmę.... ale za to posiadam kupę zdjęć nietestowanych kosmetyków oraz mnóstwo adresów stron internetowych nietestujących firm, linków i innych takich
O, zaraz poczytam
No ja chętnie mogę się przyłączyć, choć jak widać takie strony istnieją. Ale jakbyśmy się tym zajęły to można by zrobić coś fajnego, stronę która dobrze by działała.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 11:55   #488
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez BalbinkaMadzia Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane, potrzebuje pasty do nadwrażliwych zębów. Do tej pory używałam Elmex, ale skończyła się i więcej jej nie kupię. Czego mi jeszcze potrzeba? Proszku, który DOSKONALE sobie radzi z plamami.
Polecam Pollenę Evę Sensitive!
Miałam orzechy mydlane, ale to była totalna porażka. Musiałam prać kilka razy albo dodawać proszku lub odplamiacza. Mam taką zwariowaną moją kochaną dwulatkę, która brudzi się szybciej niz ja zdążę mrugnąć okiem, a plamy nie chcą zejść. Pomóżcie proszę [/QUOTE]
Produkty dr. Beckmann (odplamiacze) są dostępne w rossmannie.
Cytat:
Napisane przez BalbinkaMadzia Pokaż wiadomość
To znowu ja i znów mam problem. chodzi o dezodoranty. Mam taka strasznie uciążliwą przypadłość, niezmiernie się tego wstydzę i strasznie głupio jest mi o tym pisać, ale jestem w kropce. cierpię na nadpotliwość, jest to dla mnie strasznie żenująca sprawa. Jak dotąd używałam kosmetyków aptecznych, ale o ile się orientuję, muszą one być testowane na futrzakach, a ja nie chcę w tym "brać udziału".
Potrzebuję bezpiecznego zamiennika.
Jesteście w stanie mi coś doradzić?
Z aptecznych to Iwostin i SVR są na naszej zielonej liście. Ale ja i tak najbardziej polecam Ziaję
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 15:05   #489
agatri
Rozeznanie
 
Avatar agatri
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 545
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
to nie jest tak ze poce sie litrami, natomiast przeszkadza mi smrodzik.

Ziaja jest bezzapachowa.

wczesniej uzywalam Rexony i byla super, mimo ze sie pocilam to jednak pachnelam
to ja mam antyperspirant z Yves Rocher i jest super nie śmierdzę
agatri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 15:22   #490
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez agatri Pokaż wiadomość
to ja mam antyperspirant z Yves Rocher i jest super nie śmierdzę
Prawda! Miłam ten antyperspirant i był super, bardzo go lubiłam

Ja używałam tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ce.html&next=1, ale jeszcze jest taki https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ki.html&next=1

Dziewczyny, nie pamiętam kto pytał, ale byłam w moim lokalnym eko sklepie i z dezodorantów, które mi wpadły w ręce (naturalne) były takie:

a) w sztyfcie: Kiss My Face, Jason, Aubrey Organics,
b) w kulce: Kiss My Face, Jason, Alvera, Crystal (to te w krysztale w zasadzie, ale wyglądają jak kulkowe), Nature's Gate

było też parę innych, ale niestety już nie pamiętam nazw firm choć się bardzo starałam.

Edytowane przez Linusiaczek
Czas edycji: 2011-04-18 o 18:57
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 19:35   #491
agatri
Rozeznanie
 
Avatar agatri
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 545
Dot.: Perełki cruelty - free

mam już następny z urtekram ale zacznę testować jak tamten skończę
agatri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 20:22   #492
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez agatri Pokaż wiadomość
mam już następny z urtekram ale zacznę testować jak tamten skończę
No ja kupiłam zwykły dezodorant (nie antyperspirant), bo akurat antyperspirantów nie mieli, ale za to mieli taki pachnący migdałem Właśnie kończę dezodorant Dr Nony i teraz będę testować ten.
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 21:11   #493
BalbinkaMadzia
Raczkowanie
 
Avatar BalbinkaMadzia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 59
Dot.: Perełki cruelty - free

"Polecam Pollenę Evę Sensitive!

Produkty dr. Beckmann (odplamiacze) są dostępne w rossmannie.

Z aptecznych to Iwostin i SVR są na naszej zielonej liście. Ale ja i tak najbardziej polecam Ziaję [/QUOTE]"

Bardzo Ci dziękuję @telbuh : roza:
BalbinkaMadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 21:16   #494
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Perełki cruelty - free

Aha, Dziewczyny, pamiętam, że jakiś czas temu toczyła się dyskusja o pastach wybielających. Z past wybielających, które dziś wpadły mi w ręce: Kiss My Face, Jason Natural Cosmetics, Nature's Gate i Burt's Bees (ale to ostatnie wykupione przez L'Oreala, więc ja nie kupuję) oraz, wspominana na wątku o Bezpiecznych Firmach L'Angelica (ponoć dostepna na ✂✂✂✂✂✂✂ i kosztuje 9 zł). Mam nadzieję, że coś pomogłam.

Edit: Chacha, wycięli mi gdzie dostepna No w każdym razie w Polsce dostępna
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 08:15   #495
BalbinkaMadzia
Raczkowanie
 
Avatar BalbinkaMadzia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 59
Dot.: Perełki cruelty - free

Dziewczyny, dzisiaj z ciekawości weszłam na stronę unilevera i czytałam sobie co za bzdury tam wypisują, ale w pewnym momencie wpadałam w osłupienie. Na pewno znacie międzynarodową organizację chroniącą przyrodę WWF Poland i okazało się, że są partnerami.... Tutaj można poczytać :http://www.unilever.pl/zrownowazony-...-przyrody.aspx
Czegoś tutaj nie rozumiem, firma, która testuje na zwierzakach współpracuje z tą, która o nie walczy??? O co tutaj chodzi???
A może WWF nie obchodzą zwierzaki w laboratoriach i przymyka oko, bo z unilevera dostaje kasę?? Już mi w głowie jakieś teorie spiskowe się tworzą, przepraszam , ale nie wiem co o tym myśleć. :conf used:

Właśnie wysłałam do nich maila. Ciekawe czy odpiszą....

Edytowane przez BalbinkaMadzia
Czas edycji: 2011-04-19 o 08:25
BalbinkaMadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 08:29   #496
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Perełki cruelty - free

a ja musze pochwalic blokera Ziai - jest lepszy niz Etiaxil, polecam.

jesli L'Angelica jest bezpieczna to znaczy ze Blanx tez? bo to ta sama firma ?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 11:43   #497
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Perełki cruelty - free

Robi się z tego wątku dyskusja, która powinna mieć miejsce tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=500654
Trzymajmy się proszę tematu, bo nowe dziewczyny (mam nadzieję, że chłopaki też tu zachodzą), które co jakiś czas się pojawiają, będą skołowane...
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 18:42   #498
agatri
Rozeznanie
 
Avatar agatri
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 545
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
No ja kupiłam zwykły dezodorant (nie antyperspirant), bo akurat antyperspirantów nie mieli, ale za to mieli taki pachnący migdałem Właśnie kończę dezodorant Dr Nony i teraz będę testować ten.
może to dezodorant nie wiem


co do wwf i unilaver oczywiście , że chodzi o kasę !! wiem że to mało prawdopodobne ale może oni o testach nie wiedzą
agatri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 19:15   #499
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a ja musze pochwalic blokera Ziai - jest lepszy niz Etiaxil, polecam.

jesli L'Angelica jest bezpieczna to znaczy ze Blanx tez? bo to ta sama firma ?
Hmm, musiałabym sprawdzić. Pasta została polecona na wątku o naturalnej pielegnacji jako dobra pasta, więc spytałam czy nietestowana na zwierzętach. 3 osoby potwierdziły, że niestestowana, więc wkleiłam. Bo w Polsce ciężko o dobre naturalne pasty do zębów, do tego wybielające i w sensownej cenie. Co do tej 2 to nie wiem.

Żeby nie było offtopu to polecę Wam produkt Revlona do paznokci, który jest zarówno podkładem pod lakier, jak i warstwą utwardzającą czy jak się to zwie na lakier. Nie wiem czy to perełka, ale działa i to na dodatek produkt 2 w 1. Mój lakier wygląda znacznie lepiej niż bez Revlona, na dodatke trzyma się dłużej. Cena niepowalająca, coś ok. 22 zł.

Polecę także lakier Zoyi (przypominam, że Zoya jest firmą wegańską). Jeśli chodzi o trwałość, to chyba mniej trwały od China Glaze, ale kolor jest bardzo złożony i ma piękne delikatne refleksy. Byłam zachwycona efektem i tego jak się zmienia na pazkonciach z porą dnia. Kolor Jules. Niby szary, ale z jakimiś takimi złotymi refleksami, bardzo uniwersalny kolor. Natomiast na razie nie dodam do perełek, bo chcę troche dłużej poużywać.

Jestem też po wypróbowaniu dezodorantu Alvery (zapach migdałowy) i jak na razie to jestem zachwycona. Zapach piękny, działanie porządne, nie podrażnia, nie zostawił mi plan, szybko wysycha. Na wszelki wypadek jednak wstrzymam się z polecaniem dopóki go nie przetestuję co najmniej parę tygodni

Edytowane przez Linusiaczek
Czas edycji: 2011-04-19 o 19:18
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-20, 15:53   #500
Pani_Pusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Pani_Pusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 016
Dot.: Perełki cruelty - free

Pytanie do dziewczyn ktore stosuja hydrolaty, czy je polecacie? czy mozna nimi myc twarz tak jak woda? mam b. wrazliwa skore twarzy i dlatego pytam
__________________
Perełki cruelty - free - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=478181

Wygoogluj sobie "animal testing" - od razu przestawisz się na kupowanie towarów nie testowanych
Pani_Pusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 16:29   #501
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez Pani_Pusia Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn ktore stosuja hydrolaty, czy je polecacie? czy mozna nimi myc twarz tak jak woda? mam b. wrazliwa skore twarzy i dlatego pytam
Ja nie mam bardzo wrażliwej skóry, ale bardzo polecam hydrolaty. Są fantastycznym środkiem do mycia twarzy, do stosowania jako mgiełka na twarz w celu odświeżenia jej w ciągu dnia (jak jest upał to wstawiam buteleczkę do lodówki), jako tonik. Świetne też do stosowania w makijażu mineralnym na mokro. Mam 3: oczarowy (już prawi skończony), różany (w trakcie używania) i cytrynowy. Najbardziej jestem zadowolona z oczarowego, najmniej z cytrynowego. Różany mi się wydaje najlepszy dla osób z suchą skórą.
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 16:35   #502
Pani_Pusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Pani_Pusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 016
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Ja nie mam bardzo wrażliwej skóry, ale bardzo polecam hydrolaty. Są fantastycznym środkiem do mycia twarzy, do stosowania jako mgiełka na twarz w celu odświeżenia jej w ciągu dnia (jak jest upał to wstawiam buteleczkę do lodówki), jako tonik. Świetne też do stosowania w makijażu mineralnym na mokro. Mam 3: oczarowy (już prawi skończony), różany (w trakcie używania) i cytrynowy. Najbardziej jestem zadowolona z oczarowego, najmniej z cytrynowego. Różany mi się wydaje najlepszy dla osób z suchą skórą.

Linus dzieki za odpowiedz
zastanawiam sie
od niedawna myje twarz sama woda, bo z zelem do mycia mi wysuszala sie skora, ale widze ze nadal jest sucha. Uzywalam tez do mycia wody a pozniej wycieralam twarz chusteczkami do demakijazu do cery suchej (ja mam cere z problemami, a teraz przesuszona) to po prostu piekla mnie twarz. Moze hydrolaty by jakos zaradzily.
Uzywalam tez wody termalnej do spryskiwania twarzy, ale pryszcze mi po tym wychodzily.
A czy zapach jest intensywny hydrolatow, utrzymuje sie na skorze?
__________________
Perełki cruelty - free - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=478181

Wygoogluj sobie "animal testing" - od razu przestawisz się na kupowanie towarów nie testowanych

Edytowane przez Pani_Pusia
Czas edycji: 2011-04-20 o 16:37
Pani_Pusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 16:44   #503
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez Pani_Pusia Pokaż wiadomość
Linus dzieki za odpowiedz
zastanawiam sie
od niedawna myje twarz sama woda, bo z zelem do mycia mi wysuszala sie skora, ale widze ze nadal jest sucha. Uzywalam tez do mycia wody a pozniej wycieralam twarz chusteczkami do demakijazu do cery suchej (ja mam cere z problemami, a teraz przesuszona) to po prostu piekla mnie twarz. Moze hydrolaty by jakos zaradzily.
Uzywalam tez wody termalnej do spryskiwania twarzy, ale pryszcze mi po tym wychodzily.
A czy zapach jest intensywny hydrolatow, utrzymuje sie na skorze?
Z moich doświadczeń zapach nie jest intensywny, za to szalenie naturalny i nieprzeszkadzający. Nie utrzymuje się zbyt długo na skórze, bo hydrolaty to nic innego jak woda kwiatowa, ale bez sztucznych składników utrzymujących zapach dłużej. Ze skórą suchą to chyba bym Ci radziła zacząć od wypróbowania hydrolatu różanego. Jeśli masz skórę wrażliwą to może spróbuj używać jako mgiełki do twarzy, bo spryskując twarz hydrolatem nawet nie musisz jej wycierać w ręcznik ani nic i wtedy tak nie podrażniasz twarzy? Tylko spryskujesz i czekasz jak wyschnie. Ze swojej strony polecam tylko kupienie porządnej buteleczki z atomizerem, nie tej z BU, bo takie lepsze atomizery ładnie rozprowadzają hydrolat na całej twarzy.

Edytowane przez Linusiaczek
Czas edycji: 2011-04-20 o 16:47
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 17:27   #504
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez Pani_Pusia Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn ktore stosuja hydrolaty, czy je polecacie? czy mozna nimi myc twarz tak jak woda? mam b. wrazliwa skore twarzy i dlatego pytam
Przejrzyj sobie wątek, pisałyśmy już co nieco o hydrolatach, może znajdziesz coś dla siebie
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 18:35   #505
Pani_Pusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Pani_Pusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 016
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Ja nie mam bardzo wrażliwej skóry, ale bardzo polecam hydrolaty. Są fantastycznym środkiem do mycia twarzy, do stosowania jako mgiełka na twarz w celu odświeżenia jej w ciągu dnia (jak jest upał to wstawiam buteleczkę do lodówki), jako tonik. Świetne też do stosowania w makijażu mineralnym na mokro. Mam 3: oczarowy (już prawi skończony), różany (w trakcie używania) i cytrynowy. Najbardziej jestem zadowolona z oczarowego, najmniej z cytrynowego. Różany mi się wydaje najlepszy dla osób z suchą skórą.
Linus a myc twarz hydrolatem jak? tzn najpierw normalnie woda a pozniej przetrzec wacikiem z hydrolatem?
I w jakich sklepach go kupie procz BU?
__________________
Perełki cruelty - free - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=478181

Wygoogluj sobie "animal testing" - od razu przestawisz się na kupowanie towarów nie testowanych
Pani_Pusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 18:53   #506
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Perełki cruelty - free

taki hydrolat raczej sluzy glownie jako tonik lub mgielka do odswiezenia.

mozna kupic tez np. w naturaliskosmetyki.pl
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 19:59   #507
Pani_Pusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Pani_Pusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 016
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
taki hydrolat raczej sluzy glownie jako tonik lub mgielka do odswiezenia.

mozna kupic tez np. w naturaliskosmetyki.pl
chodzi mi o sklepy stacjonarne
__________________
Perełki cruelty - free - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=478181

Wygoogluj sobie "animal testing" - od razu przestawisz się na kupowanie towarów nie testowanych
Pani_Pusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 20:11   #508
agatri
Rozeznanie
 
Avatar agatri
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 545
Dot.: Perełki cruelty - free

wiecie czy w polsce można dostać lakiery zoya ?
agatri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 21:47   #509
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez Pani_Pusia Pokaż wiadomość
chodzi mi o sklepy stacjonarne
chyba nie kupisz, ale poszukaj czy sklepy oferujace hydrolaty maja swoje stacjonarne stoiska

do perełek moge dodac wybielajaca paste Blanx - ma kompozycje roslinne, pisalam do nich mejla , nie testuja
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2011-04-20 o 21:48
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 22:01   #510
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
chyba nie kupisz, ale poszukaj czy sklepy oferujace hydrolaty maja swoje stacjonarne stoiska

do perełek moge dodac wybielajaca paste Blanx - ma kompozycje roslinne, pisalam do nich mejla , nie testuja
Ok, dodane
Cały czas się nie mogę pozbyć wrażenia, że jakiś perełek zapomniałam dodać na listę, jak coś znajdziecie, czego brakuje, to dajcie znać.

Agatri, widziałam je (Zoya) na allegro oraz widzę, że są opisywane i recenzowane na wielu portalach. Z tego wnioskuję, że nawet jeśli jeszcze nie są dostepne, to chyba właśnie wchodzą do sprzedaży.

Edytowane przez Linusiaczek
Czas edycji: 2011-04-20 o 22:04
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-23 18:29:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:46.