Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-01, 17:03   #1111
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez emia1986 Pokaż wiadomość
Dziękuje dobra kobieto
Nie ma sprawy
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 17:08   #1112
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Super oprawki, ja jeszcze mam takie jak te moje niebieskie to model fioletowy od spodu o takie http://www.optieuropa.com/images/loj...181%205017.jpg ale z nich zrobiłam sobie przeciwsłoneczne korekcyjne

Lakier to Pupa Lasking Color Gel nr 75 o taki jak w załączniku



Ok


Na nas nie ma mocnych
śliczny kolorek

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
W D. wykupili mi wszystkie toniki Norel z kwasem migdałowym . A akurat pojawiły się jakieś sensowne próbki .
jeszcze wrócą nie martw się

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

w D próbki Allterny trio i Alterny duo (bambusowego) gdyby któraś miała ochotę jest też krem Biotherm 5 ml
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 17:10   #1113
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
W D. wykupili mi wszystkie toniki Norel z kwasem migdałowym . A akurat pojawiły się jakieś sensowne próbki .
Możesz zamówić na stronie producenta
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 17:37   #1114
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
śliczny kolorek
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 17:40   #1115
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Jestem czysta. Już nie klikam.


ale to celowe, czy nic fajnego nie wpadło na celownik?
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 17:42   #1116
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
taki zestaw bym brała bez wahania chociaż niedawno pomalowałam się mini szminką MJ z boxa i szału nie ma, trochę wysuszyła mi usta, jest jakby pół-matowa, ma fajny kolor, ale bardziej mi odpowiada mini szminka Givenchy

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------



Suplementów nie brałam, bo nie odchudzam się odwyk od cukru był dla zdrowotności
A głód zapijałam wodą kiedyś nienawidziłam wody, a teraz piję codziennie

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------





No tak nie można mieć słabej silnej woli
Ja latem pochłaniam gigantyczne ilości lodów, ok. kilograma dziennie lodzik to podstawa

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------



Uwielbiam koktajle ale niczym ich nie słodzę, wystarczą owoce i jogurt/kefir muszę dziś zrobić
U mnie ta mini MJ z boxa się sprawdziła Bardzo ją lubię zresztą
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 17:42   #1117
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy
jakie cudne oprawki

jak byłam ruda chorowałam na kobaltowe -indygo, w koncu kupilam niebieski hmm wpadajacy w ciemny granat... i po tygodniu sie rozjasnilam
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-01, 17:45   #1118
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Brałabym w ciemno



Ja się nie piszę, ważę 42 kg i od stu lat przytyć nie mogę, a wczoraj się dowiedziałam, że wypaśniejsze pingwiny ważą nawet do 45 kg, czyli więcej ode mnie. To już nawet pingwiny są cięższe ode mnie



O tak to dokładnie ta była, bardzo ją lubię



hasło dnia dzisiejszego

A dziś październik, który sama okrzyknęłam miesiącem denka i ...dlatego poszłam do syfory i kupiłam co kupiłam, zaraz wkleję zdjęcia
No wiesz, ale zaczęłaś miesiąc denka Na szczęście do mnie też leci syfora z too faced
Zakupy zacne, próbki boskie
Nir martw się nie jesteś sama z tymi gabarytami, ja ciut większy pingwin
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 18:00   #1119
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Super oprawki, ja jeszcze mam takie jak te moje niebieskie to model fioletowy od spodu o takie http://www.optieuropa.com/images/loj...181%205017.jpg ale z nich zrobiłam sobie przeciwsłoneczne korekcyjne

Lakier to Pupa Lasking Color Gel nr 75 o taki jak w załączniku



Ok



Na nas nie ma mocnych
piekny lakier
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 18:06   #1120
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A teraz się chwalę co nabyła i co dostałam:

Kupiłam :

-bazę pod pomadkę Guerlain
-pomadkę Marc Jacobs Georgie Girl 214

Dostałam:
-próbkę podkłądu MJ ten co polecała Never
-
saszetkę o tego http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...ajaca/P2222003 podobno same ochy i achy
-próbkę Si
-próbkę nowego kremu Lancome na noc
-podkład korektor Clinique ( odcień neutral 09 ) mówiłam, żeby nie wkładała bo nie lubię firmy i kolor nie ten ale włożyła jednak
-3 próbki serum Chanel ( 3 rodzaje ) już to kiedyś miałam są super
-próbkę podkładu Guerlain ale nie tego nowego Parure de Lumiere

Jestem w szoku Oczywiście kolor pomadki na moich zdjęciach jest zupełnie inny niż w realu. W realu bardzo przypomina avatar Buahhota
piekne zamowionko i fajna obsluga.

Az mam smaka na te pomadke. Parure mam, najjasniejszy wiec zamierzam wypackac go jak zbledne bo teraz jak na mnie tom murzyn mimo filtra 50tki i stalych filtrow w kremach dziennych co jest tez zplusem bo moglam wypackac wszystkie co ciemniejszze miniowki

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Wlasnie wyszłam z syfory. Na bazie sie nie skończyło. Jestem zachwycona obsługą i próbkami. Relację zdam jak będę w domu. Warto było kiedyś zrobić kierownikowi raban
przynajmniej wyciagneli wnioski
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 18:11   #1121
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Możesz zamówić na stronie producenta
Wiem, ale miałam w planach skorzystać z darmowej dostawy i złapać jakieś fajne próbki, no i jeszcze 1000 pkt payback . +100 do chciwości .
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-01, 18:17   #1122
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
jakie cudne oprawki

jak byłam ruda chorowałam na kobaltowe -indygo, w koncu kupilam niebieski hmm wpadajacy w ciemny granat... i po tygodniu sie rozjasnilam


typowe kobiece podejście



Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
No wiesz, ale zaczęłaś miesiąc denka Na szczęście do mnie też leci syfora z too faced
Zakupy zacne, próbki boskie
Nir martw się nie jesteś sama z tymi gabarytami, ja ciut większy pingwin


dobry pingwin nie jest zły

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
piekny lakier


Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
piekne zamowionko i fajna obsluga.

Az mam smaka na te pomadke. Parure mam, najjasniejszy wiec zamierzam wypackac go jak zbledne bo teraz jak na mnie tom murzyn mimo filtra 50tki i stalych filtrow w kremach dziennych co jest tez zplusem bo moglam wypackac wszystkie co ciemniejszze miniowki

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------



przynajmniej wyciagneli wnioski



Pomadka zacna, niezle sunie po ustach jak balsam A parure masz tego nowego golda, faktycznie on ma takie genialne krycie? Konsultantka mówiła, że ten nowy nawet przykrył jej tatuaż
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 18:18   #1123
Chantell
Rozeznanie
 
Avatar Chantell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 650
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

czy wspominałam kiedyś, że uwielbiam ten dwufazowy tusz z l'oreala? który nie skleja mi rzęs?
będzie nowa miłość użyłam pierwszy raz tuszu UD PERVERSION, ta miniaturka z boxu... i.... omg jak on cudownie się nakłada! nawaliłam 4 warstwy i nic mi nie skleiło i o boże.. kocham go
__________________
JEUNESSE dystrybutorka


Chantell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 18:34   #1124
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość


ale to celowe, czy nic fajnego nie wpadło na celownik?
Zawsze coś wpada, ale pora kupić sobie ocieplane kalesony.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 18:48   #1125
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Wiem, ale miałam w planach skorzystać z darmowej dostawy i złapać jakieś fajne próbki, no i jeszcze 1000 pkt payback . +100 do chciwości .
to masz tak samo jak ja

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
czy wspominałam kiedyś, że uwielbiam ten dwufazowy tusz z l'oreala? który nie skleja mi rzęs?
będzie nowa miłość użyłam pierwszy raz tuszu UD PERVERSION, ta miniaturka z boxu... i.... omg jak on cudownie się nakłada! nawaliłam 4 warstwy i nic mi nie skleiło i o boże.. kocham go

ooo ja go jeszcze nie używałam (tego UD - fajnie że jest fajny nie mogę się doczekać aż go użyję

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Zawsze coś wpada, ale pora kupić sobie ocieplane kalesony.
byle w barwach FC Barcelony

OMG - nawet mi się rymnęło mówcie mi Mickiewicz
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 18:54   #1126
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
czy wspominałam kiedyś, że uwielbiam ten dwufazowy tusz z l'oreala? który nie skleja mi rzęs?
będzie nowa miłość użyłam pierwszy raz tuszu UD PERVERSION, ta miniaturka z boxu... i.... omg jak on cudownie się nakłada! nawaliłam 4 warstwy i nic mi nie skleiło i o boże.. kocham go






Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
to masz tak samo jak ja

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------




ooo ja go jeszcze nie używałam (tego UD - fajnie że jest fajny nie mogę się doczekać aż go użyję

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------



byle w barwach FC Barcelony

OMG - nawet mi się rymnęło mówcie mi Mickiewicz
Tez używam ten UD z boxa, jest świetny tusz, ale estee infinite to dopiero
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 19:09   #1127
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Zawsze coś wpada, ale pora kupić sobie ocieplane kalesony.


Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


byle w barwach FC Barcelony

OMG - nawet mi się rymnęło mówcie mi Mickiewicz
Nawet nie czujesz jak se rymujesz
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 19:55   #1128
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Pomadka zacna, niezle sunie po ustach jak balsam A parure masz tego nowego golda, faktycznie on ma takie genialne krycie? Konsultantka mówiła, że ten nowy nawet przykrył jej tatuaż
Dopiero dokopałam się do akcjii z pingwinem
jesteście


nie, ja mam stary i jeszcze jary gold parure ale to porcelanka a nic w stylu double wear
Nie cierpię masek, a zwłaszcza jak po kwaskowaniu podkreśla skórki suche
Muszę ukrócić kolekcje naustną bo nie ogarniam co i gdzie mam.
Ale chciejstwo już kwiczy.

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Tez używam ten UD z boxa, jest świetny tusz, ale estee infinite to dopiero
zazdraszczam tych boxow z ud nie, no a na powaznie to wlasnie odpakowalam z boxow shiny czy innego czekoladowe bingo spa i czekoladowyw piling. chyba by mnie przygniotly te wszystkie pudla

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Zawsze coś wpada, ale pora kupić sobie ocieplane kalesony.
skąd ja to znam
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 20:11   #1129
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
To prawda. Niedobor chromu w organizmie wzmaga apetyt na cukier. Ja jak juz mam ogromn chcice, to robie sobie smoothie owocowe. Z miodkiem tez jest slodkie, a o niebo zdrowsze
Smoothie Miód do herbaty z cytryną + pachnąca świeczka to moje jedyne pozytywne skojarzenia z zimą

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to ja wam zycze, zeby odwyk cukrowy byl skuteczniejszy niz zakupowy :P


Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja się nie piszę, ważę 42 kg i od stu lat przytyć nie mogę, a wczoraj się dowiedziałam, że wypaśniejsze pingwiny ważą nawet do 45 kg, czyli więcej ode mnie. To już nawet pingwiny są cięższe ode mnie



O tak to dokładnie ta była, bardzo ją lubię



hasło dnia dzisiejszego

A dziś październik, który sama okrzyknęłam miesiącem denka i ...dlatego poszłam do syfory i kupiłam co kupiłam, zaraz wkleję zdjęcia
Ale drobna jesteś, a przy jakim wzroście, o ile mogę spytać? Pewnie jesteś jedną z tych szczęściar, co mogą założyć każdą wysokość obcasa

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ok do sedna. Byłam w S, tej co kiedyś narobiłam bałaganu, kierownik wydzwaniał z przeprosinami itp itd. Dziś nie było nic nachalnego, nie wiem czy coś się zmieniło czy co.

Podeszłam do szafy Guerlaina, bo wiedziałam po co idę, a tam akurat konsultantka grzebała w szafie. Okazało się, że baza jest ostatnia, nie odklejona, więc nie macana. Nówka sztuka Oczywiście pogadałyśmy o tym, że jesteśmy obie złe, że nie wprowadzają gwiazdkowych meteorytków itp ale ona mówiła, że nadzieja umiera ostatnia Trochę mi pokadziła, że super dobrane mam oprawki okularów do lakieru paznokci, że super znam się na kosmetykach itp. Spoko zniesłam to, choć wazeliny nie lubię, ale była miła to ok.

Pokazała mi też nowy podkład Guerlaina Gold coś tam, ale nie słuchałam, bo poprosiłam, żeby mi pokazała MJ i dała próbkę. Dodatkowo pokazała mi ten top coat maskarę Givenchy i nie kupuję, odechciało mi się, nic nie robi, i to to nie ma szczoteczki tylko taką gąbeczkę jak błyszczyk, umalowała mnie i oczywiście zaraz wszystko rozmazane bo to niepraktyczne jakieś i efekt był taki sam jak daje maskara Bobbi Brown.

Potem przeszłyśmy na MJ, dostałam próbkę podkładu i oczywiście kupiłam fyfnastą pomadkę tym razem MJ Georgia Girl o dokładnie tak wygląda w realu, bo na moim zdjęciu znowu inny kolor ma http://1.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/-wFnTuSHQ...0/IMG_5813.JPG

Ogólnie Pani nie była natrętna, bardzo miła i pomocna, pogadałyśmy o pielęgnacji. Poleciła mi Chanel Le weekend, podobno działa cuda o takie cuś więc znowu mam chciejstwo http://www.dolce.pl/chanel/le-jour-l...nel/27489.php5

A ogólnie to w stacjo maja fajne zestawy EL różne i pielęgnacyjne i kolorówkę ( tusz, pomadka i coś tam za 145 zł )

Widzę, że się kolor pomadki nie załadował więc foto w ząłączniku jak wygląda
Zakupy i obsługa super Warto było się przejść.

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Zawsze coś wpada, ale pora kupić sobie ocieplane kalesony.
Ja sobie kupiłam Takie krótkie, rajstopowe, długości szortów, ale 600 den

Odpisali mi z zalando odnośnie popsutej bransoletki - zwrócą mi 20 zł na koszty naprawy u złotnika Mam nadzieję, że się w tej kwocie zmieszczę
Odebrałam też dziś w końcu moją świeczkę - wybrałam zapach SPA. Rzeczywiście jest delikatna, ale mi się podoba
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-01, 20:16   #1130
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ale z Ciebie patyczak chciałabym mieć takie problemy ja tyję od samego patrzenia na jedzenie muszę się strasznie pilnować bo jeden dzień bez diety i tyję w oczach
Mam dokładnie tak samo

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A ja dziennie 2 l pepsi, non stop pizza, kebaby, KFC i inne świństwo, słodycze pochłaniam kilogramami i du..sko nie rośnie
Też bym tak chciała
Nawet nie wiesz, jak Ci zazdroszczę.

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A teraz się chwalę co nabyła i co dostałam:
(...)
Piękne zakupy i zacne próbki

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Oprawki mam Ray bany czarne a od środka chabrowe o dokładnie takie https://roma-optik.de/media/catalog/...m/img_8683.jpg i teraz mam też taki lakier do pazurów , nawet sobie z tego nie zdawałam sprawy, tylko chciałam lakier dokładnie taki jak ostatnio Kożuchowska miała w Rodzince
Bardzo ładne
Choć na co dzień noszę soczewki, bo mam dużą wadę wzroku, to właśnie zrobiłam sobie okulary i wybrałam dość podobne oprawki - RB 5255, czarne, jakby przezroczyste od spodu, takie.


Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ooo ale ladne ja tez mam dwukolorowe- takie laciato-brazowo-zielone wstawilam w zalaczniku. Musze zrobic drugie oprawki, bo mam jeszcze czarno-biale- taki sam model
Załącznik 6063114

a co to za lakier w takim kolorze? bo piekny
Bardzo ładne okulary i śliczne oczy
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 20:21   #1131
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
to masz tak samo jak ja
I udało mi się , w D. pojawił się jeden tonik i kliknęłam. Wybrałam próbkę niespodziankę, ciekawe co dadzą. W poprzednich zamówieniach dostałam już chyba wszystkie warianty kremów Collistar.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 20:23   #1132
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mam dokładnie tak samo

Też bym tak chciała
Nawet nie wiesz, jak Ci zazdroszczę.


Piękne zakupy i zacne próbki


Bardzo ładne
Choć na co dzień noszę soczewki, bo mam dużą wadę wzroku, to właśnie zrobiłam sobie okulary i wybrałam dość podobne oprawki - RB 5255, czarne, jakby przezroczyste od spodu, takie.



Bardzo ładne okulary i śliczne oczy
dziekuje



koniecznie muszę zrobić te białe jeszcze, tylko z mocniejszymi szkłami niestety musze isc do okulisty, mialam przyjsc 3msce po narodzinach dziecka, a juz powoli mija szesc
zawsze marzyłam o białych tzn one nie są całe białe... a do tego jednak tez brazowe http://7fe5adea5c04a064d14a-aa57143e...3562%20L9Y.jpg
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 20:42   #1133
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Tez używam ten UD z boxa, jest świetny tusz, ale estee infinite to dopiero
mi ten Infinite nie za bardzo podszedł jednak. Oddałam mamie. Klasyczna Sumptuous jest 100% lepsza dla mnie lepiej mi rzęsy wyczesuje

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość




Nawet nie czujesz jak se rymujesz


---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mam dokładnie tak samo

Też bym tak chciała
Nawet nie wiesz, jak Ci zazdroszczę.
świat jest niesprawiedliwy

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
I udało mi się , w D. pojawił się jeden tonik i kliknęłam. Wybrałam próbkę niespodziankę, ciekawe co dadzą. W poprzednich zamówieniach dostałam już chyba wszystkie warianty kremów Collistar.
Collistar to ulubiona marka D
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 20:46   #1134
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Dziewczyny ja wrócę mocno wstecz, bo podczytuje na telefonie i staram się odpisywać z kompa, ale czasami mi się zapomni ale kojarzy mi się że padło pytanie o:
1. Cilnique Superdefence pod oczy - ja zupełnie nie ogarnęłam, że ja go używam jest przyjemny, kupiłam go bo był zachwalany że zmniejsza cienie pod oczami. No tu niestety szału nie ma, ale ogólnie fajny i pioruńsko wydajny, nie wiem kiedy go zużyję Jak chcecie coś konkretnego to piszcie
2. maseczkę rozgrzewającą Nuxe - to ta KLIK, to jest chyba to samo co "Aroma-Prefection", chyba zmienili nazwę KLIK. Faktycznie czuć mocno ciepełko więc teoretycznie używać nie powinnam bo jakieś tam lekkie naczynka przy nosie mam i zaczerwienione policzki i brodę, ale na razie nie zawracam sobie tym głowy nie robi się gorzej więc jest spoko
3. pędzelek do rozcierania kreski - to nie jest stricte do tego, ale bardzo go lubię i wydaje mi się że by się dobrze spisał - Hakuro H76 to taki mały "blending brush", ostatnio codziennie używam jego i MAC 217 do zrobienia oka i żadnego więcej.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 20:47   #1135
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Jakby były jakieś próbki zapachów cytrusowych/owocowych/z wanilią lub takich sztandarów jak DKNY, Dior, Guerlain, to krzyczcie, bo bym sobie klikła z tym lusterkiem chociaż 2 damskie i 1 męską, albo 2 damskie i 1 niespodziankę, bo no te kremy mnie nie nęcą póki co, bo za tydzień lecę do dermatologa i się dowiem profesjonalnie co za skórę mam I jakby jakiś prezent od 99 zeta wchodził do tego 5 października to też krzyczcie lub PW do mnie, pliz


Swoją drogą już z miesiąc-dwa temu powinnam była dostać kolejną kartę do S. i ani widu ani słychu, smsy i na koncie mam już kolor karty zmieniony, a do ręki jej nie dostałam Chyba napiszę im do BOKu, bo się sama od nich nie doczekam


Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
ach, kocham reklamacje pb i rozmowy jak z psychiatryka...
kopiuj wklej nie na temat
Mi ostatnio musieli przyznać ponad 3tysie wstecznych pktów za akcje, bo im rachunkami, screenami i ponagleniami (od lutego) udowodniłam, że mi nie przyznali odpowiedniej ilości punktów. Z nimi niestety trzeba być cierpliwym i zostawiać zawsze rachunki za takie transakcje, mnie zbywali wielokrotnie każąc mi podawać nr zamówienia i inne głupoty. Ale w końcu swoje wywalczyłam. A jak wywalczyłam to znowu mi np. źle o 6-7 pkt naliczyli zamówienie z D. ostatnie Także znowu muszę do nich pisać. Ja to już z nimi o każdy jeden punkt walczę. A potem za należną mi ilość pkt kupuję rzeczy w Empiku na ogół na promocjach Bo ja przede wszystkim maniaczka muzyki, filmów i książek jestem

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
no to oby Ci sie sprawdzilo i zebys sobie pouzywala.
Uff bo ich pudrow nie cierpie a teraz mam stado innych marek i te musze zuzyc wiec aktualnych nowosci kolorowkowych z roska nawet nie tykam.

Cue ani rozy rowniez nie lubie, wiec uff.

dobrze ze jest aledrogo to takie rozdziobane wody popłuczynkowe L'Mdb, naturelki spuscilam hurtem Coraz mniej rzeczy tam widze dla siebie.

Szkoda bo Ostatnio co zakup to wtopy.

Składy straszne, widziałam w stacjo mleczko z nowej SE niech sami sie tym dziadostwem smaruja i purchawieja
Ja od kiedy poznałam trwałości większej ilości wód z górnej półki, to mało kupuję zapachów w YR, zostałam tylko przy wycofanej werbenie, Vanille Noire (no każdą jedną wanilię lubię), bzowym UMaJ (ale tutaj jak znajdę górnopółkowy jak najczystszy bez to też z niej zrezygnuję). No i od czasu do czasu kupię limitkę, ale też nie każdą, ostatnie letnie sobie odpuściłam. Ich pudrów i podkładów nie znoszę, zwłaszcza podkładów, na mnie każdy jeden ciemnieje w minutę Z balsamów tylko seria odbudowująca z karite, no a 2fazówka z bławatkiem robi mi jesień średniowiecza, nigdy mnie tak nic nie uczuliło jak ten produkt. Za to żele YR wielbię i żałuję, że nie mają jeszcze większego ich wyboru.

Cytat:
Napisane przez sabinkasob Pokaż wiadomość
I czy któraś z Was miała może styczność z tym lusterkiem i może napisać o nim coś więcej https://www.douglas.pl/douglas/Akces...000076699.html ? Nadaje się to to czy nie bardzo ?
Ja planuję kupić to lusterko z jakimś kodem i próbkami, o ile się takowe do 5.10 pojawią

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Maaamo jakie pieknosci Nie moge sie powstrzymac przed wchodzeniem na strone amerykanskiej S
Oj, brałabym tą po lewej stronie

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Wiem, ale miałam w planach skorzystać z darmowej dostawy i złapać jakieś fajne próbki, no i jeszcze 1000 pkt payback . +100 do chciwości .
To tak jak ja
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 20:50   #1136
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Witam się w nowym wątku

Szukam kodu zniżkowego do S nic nie znalazłam na ostatnich 5 stronach....
Poratujcie
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 20:56   #1137
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku

Szukam kodu zniżkowego do S nic nie znalazłam na ostatnich 5 stronach....
Poratujcie
915GS ważny do 5 października -20 %

zastanawiałam się dziś rano czemu Cię tak dawno nie było dobrze ze się jednak zjawiłaś myślałam że już nas nie lubisz czy cos
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 20:59   #1138
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez lethe69 Pokaż wiadomość
witam się w nowym Wątku

Szukam kodu zniżkowego do s nic nie znalazłam na ostatnich 5 stronach....
Poratujcie
115BS -20% do 11.10
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 21:04   #1139
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziekuje



koniecznie muszę zrobić te białe jeszcze, tylko z mocniejszymi szkłami niestety musze isc do okulisty, mialam przyjsc 3msce po narodzinach dziecka, a juz powoli mija szesc
zawsze marzyłam o białych tzn one nie są całe białe... a do tego jednak tez brazowe http://7fe5adea5c04a064d14a-aa57143e...3562%20L9Y.jpg
Bardzo ciekawe te zalinkowane
Nawet mi nie mów o mocy szkieł - ja już mam takie denka, że masakra (mam minusy). Dlatego przez większość dnia noszę soczewki (przy czym nie chodzi mi o wygląd, bo nawet w okularach mi lepiej, tylko o komfort patrzenia/wiedzenia), a okulary zakładam tylko w domu, po południu i wieczorem.
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
świat jest niesprawiedliwy
Żebyś wiedziała
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 21:04   #1140
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Jakby były jakieś próbki zapachów cytrusowych/owocowych/z wanilią lub takich sztandarów jak DKNY, Dior, Guerlain, to krzyczcie, bo bym sobie klikła z tym lusterkiem chociaż 2 damskie i 1 męską, albo 2 damskie i 1 niespodziankę, bo no te kremy mnie nie nęcą póki co, bo za tydzień lecę do dermatologa i się dowiem profesjonalnie co za skórę mam I jakby jakiś prezent od 99 zeta wchodził do tego 5 października to też krzyczcie lub PW do mnie, pliz


Swoją drogą już z miesiąc-dwa temu powinnam była dostać kolejną kartę do S. i ani widu ani słychu, smsy i na koncie mam już kolor karty zmieniony, a do ręki jej nie dostałam Chyba napiszę im do BOKu, bo się sama od nich nie doczekam



Mi ostatnio musieli przyznać ponad 3tysie wstecznych pktów za akcje, bo im rachunkami, screenami i ponagleniami (od lutego) udowodniłam, że mi nie przyznali odpowiedniej ilości punktów. Z nimi niestety trzeba być cierpliwym i zostawiać zawsze rachunki za takie transakcje, mnie zbywali wielokrotnie każąc mi podawać nr zamówienia i inne głupoty. Ale w końcu swoje wywalczyłam. A jak wywalczyłam to znowu mi np. źle o 6-7 pkt naliczyli zamówienie z D. ostatnie Także znowu muszę do nich pisać. Ja to już z nimi o każdy jeden punkt walczę. A potem za należną mi ilość pkt kupuję rzeczy w Empiku na ogół na promocjach Bo ja przede wszystkim maniaczka muzyki, filmów i książek jestem


Ja od kiedy poznałam trwałości większej ilości wód z górnej półki, to mało kupuję zapachów w YR, zostałam tylko przy wycofanej werbenie, Vanille Noire (no każdą jedną wanilię lubię), bzowym UMaJ (ale tutaj jak znajdę górnopółkowy jak najczystszy bez to też z niej zrezygnuję). No i od czasu do czasu kupię limitkę, ale też nie każdą, ostatnie letnie sobie odpuściłam. Ich pudrów i podkładów nie znoszę, zwłaszcza podkładów, na mnie każdy jeden ciemnieje w minutę Z balsamów tylko seria odbudowująca z karite, no a 2fazówka z bławatkiem robi mi jesień średniowiecza, nigdy mnie tak nic nie uczuliło jak ten produkt. Za to żele YR wielbię i żałuję, że nie mają jeszcze większego ich wyboru.


Ja planuję kupić to lusterko z jakimś kodem i próbkami, o ile się takowe do 5.10 pojawią


Oj, brałabym tą po lewej stronie


To tak jak ja
teraz inglot ma takie ciemne pomadki np kolor 435
Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku

Szukam kodu zniżkowego do S nic nie znalazłam na ostatnich 5 stronach....
Poratujcie
hejka
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-16 11:39:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:36.