plastikowe naczynia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-22, 09:23   #1
trycja89
Przyczajenie
 
Avatar trycja89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: dębica
Wiadomości: 25
GG do trycja89
Question

plastikowe naczynia


witam. niewiedzialam gdzie napisac ten wątek no ale w koncu zamiescilam go tutaj bo to w koncu z gotowaniem zwiazane.jeśli źle prosze o przeniesienie.a wiec tak pod koniec kwietnia organizuje swoją osiemnastke i tak sie zastanawialam co z naczyniami.imprezka nie bedzie w domu a tam gdzie bedzie nie ma mozliwosci miec normalnych naczyń.myslalam nad jednorazowymi naczyniami bo to w koncu impreza dla moich rowiesnikow a nie dla rodziny(nie mam zamiaru siedziec nad garami i zmywac caly wieczor).problem tkwi w tym ze te normalne jednorazowki ze sklepu sa po prostu biale no i co tu mowic nie wygladaja zbyt ladnie(jak na piknik ) tak wiec znalazlam w internecie takie przezroczyste(kieliszki do szampana,szklanki,itp.glo wnie chodzi mi o naczynia do napojow bo talerzyki to jakos by mozna bylo skombinowac zwykle)i chodzi o to czy ktoras z was nie widziala takich w sklepach czy to tylko mozna w internecie znaleźć? a jesli tak to w jakiej cenie?
trycja89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 09:16   #2
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: plastikowe naczynia

Nie mam pojęcia gdzie odbedzie się ta impreza,ale z mojej 18 pamietam (robiłam impreze w domu) ze miałam papierowe talerze,białe w kolorowe kółka,wygladały ładnie,ja nie miałam duzo zmywania a goście wymieniali sobie co chwile

co do plastikowych szklanek i kubków spotkałam się z nimi tylko w sieci "społem"
czarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 09:24   #3
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: plastikowe naczynia

Widywałam w Auchan [zazwyczaj w sezonie grillowym], a na pewno są w hurtowniach z art. plastykowymi.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:35.