Nowy Jork - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-30, 09:50   #1
Someone_Who_Cares
Raczkowanie
 
Avatar Someone_Who_Cares
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 185
Question

Nowy Jork


Mam prosbe do Wizazanek mieszkajacych w Nowym Jorku. Pisze prace na temat "Ksiezniczek", korzystam ze wszelkich mozliwych zrodel, przeczytalam juz fikcyjna opowiesc o "Plotkarze", zalozylam watek na plotkowym, i moja rodzine mieszkajaca w innych krajach przeslalam na zwiady do prywatnych szkol, mysle jednak ze najwiecej takich "Ksiezniczek" mozna spotkac w Nowym Jorku, czy ktos orientuje sie w dzielnicy Upper East Side, czy ktos ma moze jakies zdjecia? Poprostu musze posiadac takie rzeczy do mojej pracy a moze ktoras z Was tam byla, lub ma zdjecia z tamtad albo w ogole tam mieszka to juz bedzie super . Czy ktos moze mi pomoc?
Someone_Who_Cares jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 17:12   #2
logest
Zadomowienie
 
Avatar logest
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 092
Dot.: Nowy Jork

Nie bardzo czaje o co chodzi? Jakie ksiezniczki? Co ma wspolnego Upper East Side z ksiezniczka? Od wrzesnia bede pracowala na UES to bym sie rozejrzala, tylko nie wiem za czym?
logest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 00:50   #3
fashionista
Przyczajenie
 
Avatar fashionista
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 16
Dot.: Nowy Jork

chyba jej chodzi o takie rozpiezczone dziewczyny, co maja wszystko a nie robia nic oprocz spogldania sie w lusterko.
Na internecie poszukaj videow "My sweet 16" z MTV i tam masz duzo takich ksiezniczek. A ze czytasz plotkare to nie znaczy ze na UES mieszkaja tacy ludzie. A po drugie juz widze jak ktos ci z rodziny chodzi po prywatnych szkolach i szuka ksiezniczek.
fashionista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 13:11   #4
aniahoneybunny1982
Raczkowanie
 
Avatar aniahoneybunny1982
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 471
Dot.: Nowy Jork

nie tylko na upper east side mieszkaja bogate dzieciaki.
__________________
bcbg
aniahoneybunny1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 18:30   #5
Someone_Who_Cares
Raczkowanie
 
Avatar Someone_Who_Cares
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 185
Dot.: Nowy Jork

Cytat:
Napisane przez aniahoneybunny1982
nie tylko na upper east side mieszkaja bogate dzieciaki.
Tak wiem poprostu ja za bardzo sie nie orientuje w Nowym Jorku, i tylko to mi przyszlo do glowy

Logest mi poprostu chodzi o dziewczyny z bardzo bogatych domow, ktore zawsze maja to czego pragna ale niekoniecznie te ze Sweet Sixteen, bo mi chodzi tez zeby mialy klase, poprostu jesli bys tam byla i zauwazylabys taka obladowana markowymi ubraniam dziewczyne, to chodzi mi tylko o to czy zachowuje sie jakos inaczej i czy jakos inaczej wyglada. Dziekuje ze w ogole sie tym zainteresowalas zdaje sobie sprawe ze to niedorzeczna prosba

Fashionista wiem ze to ze czytam Plotkare nie oznacza tego ze mieszkaja tam tacy ludzie, a pozatym nie czytam tej ksiazki dla przyjemnosci. Wiem poprostu ze jest to dzielnica ludzi bogatych, nie generalizuje niczego. "Po drugie" moja rodzina nie ma zamiaru przeprowadzac z nimi wywiadow, tylko tak jak napisalam Logest zwrocic na nie uwage, to tyle, i jakbys chciala koniecznie wiedziec to dla dobrej pracy zaliczeniowej robi sie duzo jeszcze glupszych rzeczy
Someone_Who_Cares jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 19:04   #6
logest
Zadomowienie
 
Avatar logest
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 092
Dot.: Nowy Jork

ok, rozejrze sie, chociaz trudno po wygladzie nastolatka poznac czy rodzice maja kase, bo teraz moda vintage wszystko miesza. Niektorzy maja kase a ubieraja sie w drogie -ale udajace tanie- ciuchy.Takie sa moje spostrzezenia. No ale od 18 wrzesnia bede na UES codziennie wiec sie porozgladam. Moze moje spostrzezenia sa mylne
logest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 12:27   #7
dzastina90
Raczkowanie
 
Avatar dzastina90
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 68
GG do dzastina90
Dot.: Nowy Jork

No ja czytałam "Księżniczki z Park Avenue" Sykes Plum:
"Akcja książki toczy się w środowisku "księżniczek z Park Avenue", zwanych też "blondynkami od Bergdorfa" - pięknych i modnie ubrabych dziewcząt z nowojorskiej śmietanki towarzyskiej, prowadzących niemal bajkowe życie. Bohaterka, nosząca imię Moi, pisuje do kolorowych magazynów i przyjaźni się z każdym, kogo wypada znać w Nowym Jorku - przede wszystkim z Julią Bergdorf, bardzo bogatą dziedziczka sieci domów towarowych. Obraca się w towarzystwie elit finansowych, w których obowiązuje niepisany kodeks zabraniający rozmowy z każdym, kto nosi buty z poprzedniej kolekcji Manilo Blahnika. Życie Moi upływa na podejmowaniu dramatycznych decyzjico do wyboru strojów i makijażu oraz poszukiwania odpowiedniego kandydata na męża. Po kolei romansuje ze znanym fotografem, włoskim księciem i amerykańskim milionerem. Tymczasem prawdziwa miłość kryje się tuż za rogiem..."
__________________
"Zdjęcia to obrazy ukradzione Bogu"
dzastina90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:05.