Czemu nigdy nie miałem dziewczyny? Czy to moja wina? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-08, 21:49   #1
Batmanboss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2

Czemu nigdy nie miałem dziewczyny? Czy to moja wina?


Zacznę od tego, że jestem 19-tnim studentem. Nigdy nie miałem dziewczyny, ponieważ nie szukałem jej a kobietami zacząłem interesować się dopiero od 17 roku życia. Jakieś tam koleżanki miałem ale nic więcej. Zawsze myślałem, że jakoś sprawa się potoczy, spotkam piękną dziewczynę i będzie jak w filmie ale czekam, czekam i nic. Na uczelni staram się poznawać dziewczyny ale mam wrażenie, że one żyją własnym życiem i nie są zainteresowane znajomością bo traktują mnie jak kolegę ( przypuszczam że są zajęte). Wgl. nigdy nie spodobała mi się żadna dziewczyna, nie z tego że jestem wybredny czy coś ale nie spotkałem jej na swojej drodze przy której dech by mi zaparło. Napiszecie pewnie, że pasztet czy coś ale wręcz przeciwnie jestem dobrze zbudowany i mam 194 cm wzrostu ( mówią mi że przystojny). Wszyscy znajomi mnie napierają i się pytają czemu nie mam dziewczyny też się nad tym zastanawiam .... i nie znajduję odpowiedzi ;/ Krew mnie zalewa jak widzę pary nie umiem znieść tego widoku, tak im zazdroszczę. Nie wytrzymuję od paru miesięcy, wszędzie gdzie się pojawię myślę o dziewczynach czy nie spotkam tam może tej jednej i wychodzi z tego klapa bo albo nie ma dziewczyn albo są zajęte k**wa mac to nie może być prawda xD Dziewczyny w moim wieku miały już na pewno dziesiątki partnerów..... Pewnie sam fakt, że nie miałem jeszcze dziewczyny w tym wieku by im nie odpowiadał ;/ Dostałem ostrej depresji, nie umiem się z tego wyjść, nie jestem zdesperowany ale chciałbym się zakochać, poznać jakąś miłą, porządna dziewczynę ale nie wiem jak. Pomocy pls Nie interesuja mnie plastiki....
Nie rozumiem tego dziewczyny chodzą z jakimis frajerami co je zdradzaja, nie szanuja, bawia sie nimi a porzadnych facetów omijaja.... Nie rozumie tego świata ;/ Boje się ze nigdy nie znajde dziewczyny a z roku na rok jest coraz gorzej.
Proszę o sensowne odpowiedzi.

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Nie odpowie nikt?

Edytowane przez Batmanboss
Czas edycji: 2012-11-08 o 21:39
Batmanboss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 22:04   #2
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: Czemu nigdy nie miałem dziewczyny? Czy to moja wina?

Za bardzo napierasz na bycie w zwiazku, a desperacja jest wyczuwalna

moja przyjaciolka tez nigdy nie miala faceta, a teraz w wieku 21 szczesliwie sie zakochala wiec nie przejmuj się tym tylko baw się i korzystaj z bycia wolnym, flirtuj, a milosc przyjdzie w swoim czasie
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 22:09   #3
Iselle
Zadomowienie
 
Avatar Iselle
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: woj. śląskie - Zagłębie
Wiadomości: 1 475
GG do Iselle
Dot.: Czemu nigdy nie miałem dziewczyny? Czy to moja wina?

Ano właśnie, spieszysz się gdzieś?
Iselle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 22:16   #4
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Czemu nigdy nie miałem dziewczyny? Czy to moja wina?

Nigdy nie ma nic na siłę, z czasem samo przyjdzie aż sobie trochę odpuścisz.
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 22:33   #5
meggykotka
Rozeznanie
 
Avatar meggykotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Ząbki i okolice
Wiadomości: 890
Dot.: Czemu nigdy nie miałem dziewczyny? Czy to moja wina?

mój brat był identyczny jak ty i koniec końców znalazł tą jedyną właśnie na studiach w wieku 23-24 lat, a Tobie to jeszcze sporo brakuje do tego wieku

nie stresuj się, bo nie ma czym

jak to swego czasu mój brat mawiał - jego żona dopiero dorasta na Ukrainie :P
właśnie z tego samego powodu co ty - uważał że spora część dziewczyn jest albo pusta albo poprostu tępa (wybaczcie mi dziewczyny )
__________________
Na wymiankę:

woda Avon Slip Into Daring 50l - kilka razy psiknięta

Yves Rocher woda Naturelle - nowa
meggykotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 22:40   #6
assia0001
Raczkowanie
 
Avatar assia0001
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 454
GG do assia0001
Dot.: Czemu nigdy nie miałem dziewczyny? Czy to moja wina?

Dokładnie , za bardzo się tym przejmujesz.. Możesz tak naprawdę teraz znaleźć kogoś "na siłę" ale co z tego skoro w końcu stwierdzisz, że to nie to i będziesz w tym samym miejscu tylko kilka lat starszy..
Mi już los tak samo kilka razy pokazał, że co ma być to będzie więc nie ma się co spieszyć i głowa do góry..
__________________
" I've felt this way before.. so insecure.. "
assia0001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 22:43   #7
Los Justynos
Raczkowanie
 
Avatar Los Justynos
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 52
Dot.: Czemu nigdy nie miałem dziewczyny? Czy to moja wina?

Hej, rozumiem że czujesz się zdesperowany lecz nie warto spotykać się z pierwszą lepszą! Bo po co? To, że nie możesz spotkać na swojej drodze tej jedynej to przecież nie Twoja wina. Moim skromnym zdaniem powinieneś zostawić to tak jak jest.

Z tego co piszesz potrafisz być wspaniałym przyjacielem, a kobiety te NORMALNE doceniają taką cechę. Przy dobie brutalnego świata.
Znajdziesz tą jedyną tylko może nie koniecznie dziś bądź jutro.

P.S.
Rozejrzyj się dookoła i popatrz czy nie ma osoby, która zawładnęła by Twoim sercem. Z własnego przykładu wiem, że miłość jest na wyciągniecie ręki lecz często gęsto nie potrafimy jej dostrzec.
POWODZENIA ŻYCZĘ.
Los Justynos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-08, 23:06   #8
czekoladniczka
Raczkowanie
 
Avatar czekoladniczka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 333
Dot.: Czemu nigdy nie miałem dziewczyny? Czy to moja wina?

Miłość przyjdzie do Ciebie w najmniej oczekiwanym momencie, przystojniaku !
__________________
Aparatka
góra - aparat stały: 09.01.2012-16.09.2014
wkrótce dół - aparat ruchomy
czekoladniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 03:07   #9
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Czemu nigdy nie miałem dziewczyny? Czy to moja wina?

Myślisz, że pod nowym nickiem dostaniesz inne odpowiedzi?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=651438

Ogarnij się chłopie.
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 08:01   #10
201604191500
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 474
Dot.: Czemu nigdy nie miałem dziewczyny? Czy to moja wina?

przecież dziewczyny już Ci odpowiedziały we wcześniejszych wątkach, które założyłeś
201604191500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 12:11   #11
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Czemu nigdy nie miałem dziewczyny? Czy to moja wina?

Sorki. Pomyliłam wątki :/
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??

Edytowane przez smerfetka25
Czas edycji: 2012-11-09 o 12:13 Powód: edit posta
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-10, 06:50   #12
smakowanie
Rozeznanie
 
Avatar smakowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 624
Dot.: Czemu nigdy nie miałem dziewczyny? Czy to moja wina?

Chwila. Najpierw musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, czy szukasz dziewczyny, bo:
a) czujesz się samotny, więc chcesz dzielić się z kimś każdym dniem.
b) chciałbyś, żeby znajomi przestali pytać i naciskać.
Odniosłam wrażenie, że to drugie

Spokojnie, wszystko w swoim czasie
smakowanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 07:20   #13
malgos93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 891
Dot.: Czemu nigdy nie miałem dziewczyny? Czy to moja wina?

Czuć desperacje w twojej wypowiedzi. Powineneś chodzić na imprezy i do miejsc gdzie możesz spotkać dziewczyny.

Wyluzuj trochę.
Ale musisz wiedzieć że dziewczyna sama do Ciebie nie przyjdzie, sam musisz przejąć inicjatywę..
malgos93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 08:32   #14
miska203
Raczkowanie
 
Avatar miska203
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 277
Dot.: Czemu nigdy nie miałem dziewczyny? Czy to moja wina?

Im więcej o tym myślisz i szukasz na siłę, tym bardziej Ci się nie udaje... To normalne, dlatego musisz odpuścić i po prostu poczekać... Skoro piszesz, że jesteś porządnym, fajnym i w dodatku przystojnym facetem, to NIE WIERZĘ, że nie znajdziesz tej jedynej Uwierz, życie pisze różne scenariusze i czasami można się naprawdę zdziwić, kiedy okazuje się kto nam wpada do serducha
miska203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 11:22   #15
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Czemu nigdy nie miałem dziewczyny? Czy to moja wina?

Cytat:
Napisane przez Batmanboss Pokaż wiadomość
Dziewczyny w moim wieku miały już na pewno dziesiątki partnerów..... Pewnie sam fakt, że nie miałem jeszcze dziewczyny w tym wieku by im nie odpowiadał ;/
Uwierz, że połowa dziewcząt w twoim wieku nie miała nikogo.


Cytat:
Napisane przez Batmanboss Pokaż wiadomość
nie jestem zdesperowany
Jesteś.


Cytat:
Napisane przez Batmanboss Pokaż wiadomość
Nie rozumiem tego dziewczyny chodzą z jakimis frajerami co je zdradzaja, nie szanuja, bawia sie nimi a porzadnych facetów omijaja.... Nie rozumie tego świata ;/
Tutaj będę niemiła- a faceci to co? Na pewno nie biorą się za najgorsze ścierwa, tylko dlatego, że mają fajne dupy i można się nimi pochwalić przed kumplami, a normalnych dziewczyn nie zauważają. Oczywiście, że to uogólnienie, takie samo jak twoje w wypowiedzi powyżej.


Nie ma co się spinać, miłość swojego życia można spotkać w każdym wieku. Rozumiem, że jest ci głupio, bo chciałbyś już tylko czy takie szukanie dziewczyny na siłę, byle jakiej byle była (bo tak to trochę wygląda- podejrzewam, że każdą spotkaną koleżankę traktujesz jak potencjalną kandydatkę na dziewczynę) źle się skończy, bo po pewnym czasie i tak zrozumiesz, że to nie to. Spokojnie, bądź miły, kulturalny i tak dalej, a prędzej czy później znajdzie się ta właściwa, naprawdę.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 19:38   #16
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Czemu nigdy nie miałem dziewczyny? Czy to moja wina?

Cytat:
Napisane przez Batmanboss Pokaż wiadomość
Zacznę od tego, że jestem 19-tnim studentem. Nigdy nie miałem dziewczyny, ponieważ nie szukałem jej a kobietami zacząłem interesować się dopiero od 17 roku życia. Jakieś tam koleżanki miałem ale nic więcej. Zawsze myślałem, że jakoś sprawa się potoczy, spotkam piękną dziewczynę i będzie jak w filmie ale czekam, czekam i nic. Na uczelni staram się poznawać dziewczyny ale mam wrażenie, że one żyją własnym życiem i nie są zainteresowane znajomością bo traktują mnie jak kolegę ( przypuszczam że są zajęte). Wgl. nigdy nie spodobała mi się żadna dziewczyna, nie z tego że jestem wybredny czy coś ale nie spotkałem jej na swojej drodze przy której dech by mi zaparło. Napiszecie pewnie, że pasztet czy coś ale wręcz przeciwnie jestem dobrze zbudowany i mam 194 cm wzrostu ( mówią mi że przystojny). Wszyscy znajomi mnie napierają i się pytają czemu nie mam dziewczyny też się nad tym zastanawiam .... i nie znajduję odpowiedzi ;/ Krew mnie zalewa jak widzę pary nie umiem znieść tego widoku, tak im zazdroszczę. Nie wytrzymuję od paru miesięcy, wszędzie gdzie się pojawię myślę o dziewczynach czy nie spotkam tam może tej jednej i wychodzi z tego klapa bo albo nie ma dziewczyn albo są zajęte k**wa mac to nie może być prawda xD Dziewczyny w moim wieku miały już na pewno dziesiątki partnerów..... Pewnie sam fakt, że nie miałem jeszcze dziewczyny w tym wieku by im nie odpowiadał ;/ Dostałem ostrej depresji, nie umiem się z tego wyjść, nie jestem zdesperowany ale chciałbym się zakochać, poznać jakąś miłą, porządna dziewczynę ale nie wiem jak. Pomocy pls Nie interesuja mnie plastiki....
Nie rozumiem tego dziewczyny chodzą z jakimis frajerami co je zdradzaja, nie szanuja, bawia sie nimi a porzadnych facetów omijaja.... Nie rozumie tego świata ;/ Boje się ze nigdy nie znajde dziewczyny a z roku na rok jest coraz gorzej.
Proszę o sensowne odpowiedzi.

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Nie odpowie nikt?
życie to nie film niestety No i wiesz, poznanie kobiety która ci zaprze dech tak od razu jest raczej mało prawdopodobne. Jakaś tam szansa jest ale właśnie wtedy okazuje się że dziewczyna jest zajęta
Kobiety żyją własnym życiem bo czyim mają żyć? Jak ich nie zachęcisz lub nie zainteresujesz swoją osobą to nie będą rozmyślały nad tym czy może nie szukasz dziewczyny.
A poza tym, masz dopiero 19 lat i masz jeszcze czas. A ponoć najczęściej życiowego partnera wybiera się na studiach. Sama jestem tego najlepszym przykładem. Pomimo że mój obecny facet był ze mną w grupie przez cały rok studiów i robiliśmy czasami wspólne projekty to dopiero zeszliśmy się gdy on zrezygnował z kierunku I teraz planujemy wspólne mieszkanie, ślub i dzieci Głowa do góry!
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:18.