Konto dla studentki. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-28, 13:41   #1
Alex Waters
Przyczajenie
 
Avatar Alex Waters
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 28

Konto dla studentki.


Witam Wizażystki
Chciałabym Was zapytać jakie konto bankowe polecacie dla studentki. Do tej pory nie było mi potrzebne, kiedy kupowałam na Allegro płaciłam przelewem pocztowym, ale postanowiłam sprzedać parę rzeczy przez internet i teraz konto bardzo by mi się przydało tylko do wypłacania pieniędzy. Jaka oferta dla młodych ludzi jest według Was najkorzystniejsza?

Wiem, że temat był poruszany w innym wątku, ale nie znalazłam tam nic dla siebie.
Pozdrawiam
Alex Waters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 13:56   #2
Tutli
Zadomowienie
 
Avatar Tutli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
Dot.: Konto dla studentki.

Ja polecam "Konto dla młodych" w PKO BP, z którego sama korzystam.
Jest dla ludzi do 30 r.ż. Wszystkie przelewy krajowe są gratis, tak samo wypłaty
z dowolnego bankomatu w Polsce i na świecie, prowadzenie konta 0 zł. do 26 r.ż (po 26 r.ż. 0 zł. nadal, jeśli tylko masz wpływy w wys. min. 1000 zł.).
__________________
http://oleosa.blogspot.com

Kobiety
-statystyka spojrzenie na makijaż, kuchnię i co-do-głowy-przyjdzie.

Obiecuję, że nie będzie statystyki.
Tutli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 13:57   #3
bradley
Przyczajenie
 
Avatar bradley
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 13
Dot.: Konto dla studentki.

Sam jeszcze parę lat temu, błąkałem się pomiędzy bankami. W każdym banku trzeba było za coś płacić, a to za miesięczne utrzymanie konta, a to za kartę bankomatową etc.
Od 5 lat posiadam konto bankowe w mBanku. Darmowe prowadzenie rachunku, darmowa karta bankomatowa, brak comiesięcznych opłat za prowadzenie rachunku. Jednak trzeba mieć na względzie fakt, że aby wszystko było darmowe, musisz mieć jakieś obroty na rachunku bankowym( chyba 100 zł- mogę się mylić). Darmowe wypłaty realizowane są z bankomatów eurocash i wzwbk, w innych płaci się sporą prowizję. Pomimo tego, uważam, że mBank to w chwili obecnej najtańszy bank na naszym rynku.
bradley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 14:07   #4
Alex Waters
Przyczajenie
 
Avatar Alex Waters
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 28
Dot.: Konto dla studentki.

Tutli, a jak to jest z płatnością za kartę debetową?

bradley, obawiam się że mogę nie zgromadzić na koncie 100zł. Przyda mi się ono po prostu od czasu do czasu, jednakże już wcześniej zastanawiałam się nad mBankiem.
Alex Waters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 14:20   #5
Tutli
Zadomowienie
 
Avatar Tutli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
Dot.: Konto dla studentki.

Już sprawdzam.

  • 0 zł za kartę debetową2

2w przypadku dokonania transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę min. 350 zł rozliczonych w okresie, za który pobierana jest miesięczna opłata za kartę; w przeciwnym razie 5 zł/mies

https://www.pkobp.pl/dzieci-uczniowi...o-dla-mlodych/
__________________
http://oleosa.blogspot.com

Kobiety
-statystyka spojrzenie na makijaż, kuchnię i co-do-głowy-przyjdzie.

Obiecuję, że nie będzie statystyki.
Tutli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 19:36   #6
dziobaki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 19
Dot.: Konto dla studentki.

Witaj,
Ja mogę polecić Ci konto Inteligo prowadzone przez PKO BP
prowadzenie - 0 zł
przelewy krajowe - 0 zł
jest opłata za kartę jeśli nie wykonasz nią miesięcznie płatności 100 zł, ale możesz wypowiedzieć umowę o kartę w ciągu 14 dni od podpisania umowy. Gdy będziesz chciała "użyć" gotówki możesz skorzystać z IKO w telefonie komórkowym.
Konto możesz założyć przez internet.

Pozdrawiam
dziobaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 13:11   #7
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Konto dla studentki.

A ja polecam mBank, co prawda teraz się trochę pozmieniało , ale nadal jest do dobre konto dla młodej osoby .
Najważniejsze jest to, że przelewy szybko dochodzą - od ciebie i do ciebie, nie ma takich problemów jak np. w PKO ( opłaty za przelewy , 4 dni oczekiwania itp... ile się namartwiłam jak musiałam zrobić przelew do koleżanki która ma konto w PKO i czekała 4 dni aż pieniądze wpłyną na jej konto a ile mi marudziła, że ją oszukuję, że nie wpłaciłam -.- ...)
Karte debetową masz za darmo, tylko musisz wypłacać z określonych bankomatów bo inaczej naliczają 5 zł co miesiąc ;P
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-30, 13:44   #8
zabiegana_
Raczkowanie
 
Avatar zabiegana_
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 93
Dot.: Konto dla studentki.

Tak samo jest w wbk bo mam tam konto. Zero opłat za prowadzenie ale nie ze wszystkich bankomatów można wypłacać za darmo. O ile się nie mylę to w ing jest tak że można bez problemu wypłacać wszędzie bez opłat. Musiałabyś się w to wgłębić bo te informacje mogą już być nieaktualne bo nowe konto zakładałam ok. rok temu.
zabiegana_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 14:25   #9
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Konto dla studentki.

Cytat:
Napisane przez zabiegana_ Pokaż wiadomość
Tak samo jest w wbk bo mam tam konto. Zero opłat za prowadzenie ale nie ze wszystkich bankomatów można wypłacać za darmo. O ile się nie mylę to w ing jest tak że można bez problemu wypłacać wszędzie bez opłat. Musiałabyś się w to wgłębić bo te informacje mogą już być nieaktualne bo nowe konto zakładałam ok. rok temu.
w ing sa wszystkie bankomaty za darmo i reszta tez bedzie bez oplat calkowicie jezeli zrobi sie transakcje karta w m-c za 200 zl
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 20:14   #10
lelo92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Konto dla studentki.

A ja polecam Alior Sync. Wszystko, z czego się korzysta - jest za darmo, brak jakichkolwiek opłat za przelewy krajowe i wypłaty z dowolnych bankomatów. No i 10 darmowych przelewów natychmiastowych.
__________________
McDonald's Kupony na Androida!!
lelo92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 19:23   #11
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Konto dla studentki.

Cytat:
Napisane przez lelo92 Pokaż wiadomość
A ja polecam Alior Sync. Wszystko, z czego się korzysta - jest za darmo, brak jakichkolwiek opłat za przelewy krajowe i wypłaty z dowolnych bankomatów. No i 10 darmowych przelewów natychmiastowych.
zdecydowanie popieram miałam już różne konta, ale to jest najlepsze - wszystko za darmo i bez jakichkolwiek problemów także mogę szczerze polecić.
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-17, 12:15   #12
Mome
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 188
Dot.: Konto dla studentki.

Cytat:
Napisane przez Aprila01 Pokaż wiadomość
W tym całym wpisie chyba chodziło o to by wykazać, że jeden bank jest bee, a drugi jest cacy. Znam wiele osób, które mają konta w pko i są zadowolone - szczególnie studenci bo to fajna oferta, wystarczy 5 transakcji kartą i wszystko za free
No... tak, właśnie o to chodziło. Byłabym zadowolona z konta w PKO - bo oferta rzeczywiście jest fajna - gdyby PKO działało jak należy. Niestety nie działa. I mówię to nie tylko ja, lecz także spora część ludzi, których poznaję w kolejkach do okienka :P

Na ile BZ WBK jest cacy, jeszcze nie wiem, ale na razie przez ponad pół roku jest całkiem OK.

Edytowane przez Mome
Czas edycji: 2014-03-17 o 12:18
Mome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 19:13   #13
Mome
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 188
Dot.: Konto dla studentki.

Cytat:
Napisane przez Michal198802 Pokaż wiadomość
BZ WBK to jedynie ma fajne reklamy i nic poza tym. Stawiac trzeba na polski bank i tyle.
No to sobie stawiaj. Ja mam polskiego banku powyżej uszu z określonych powodów, o czym pisałam powyżej.
Mome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-21 20:13:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:49.