Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-07, 18:06   #871
beyza
Perfume Lover
 
Avatar beyza
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 650
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Witajcie!

Co prawda podczytuje Was od dluzszego juz czasu, ale ze niedlugo wybieram sie do Anglii, wiec to czas by wypytac o pare interesujacych mnie spraw .
Pisalyscie, ze perfumy oplaca kupowac sie w Bootsie i teraz pytanie: czy przy zakupie kosmetykow selektywnych czy tez perfum otrzymuje sie probki? Pytam, bo czesto bywa tak, ze nizsza cena kosmetykow wiaze sie rownoczesnie z pewnymi brakami w obsludze.

PS. Ten temat jest cudowny...mam juz cala must have liste i tylko odliczam dni do wyjazdu
beyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 19:19   #872
alinarda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Czarnadziura
Wiadomości: 96
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez beyza Pokaż wiadomość
Witajcie!

Co prawda podczytuje Was od dluzszego juz czasu, ale ze niedlugo wybieram sie do Anglii, wiec to czas by wypytac o pare interesujacych mnie spraw .
Pisalyscie, ze perfumy oplaca kupowac sie w Bootsie i teraz pytanie: czy przy zakupie kosmetykow selektywnych czy tez perfum otrzymuje sie probki? Pytam, bo czesto bywa tak, ze nizsza cena kosmetykow wiaze sie rownoczesnie z pewnymi brakami w obsludze.

PS. Ten temat jest cudowny...mam juz cala must have liste i tylko odliczam dni do wyjazdu
W wiekszych Bootsa lub sklepach typu Debemhams sa stoiska firmowe. Idziesz tam, wybierasz, testujesz, kupujesz i zwykle dostajesz probki nowych kosmetykow itp.

Boots to siec calkiem przyzwoitych drogerii/perfumerii, ale nie jedyna.
__________________
Just a perfect day...
alinarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 20:18   #873
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

dziewczynki, jako ze dzis mam dzien szalenstwa pielegnacji i juz wypacykowalam sie wszystkim co mam w domu -od stop do glow - peelingi, balsamiy, kremy do stop itd... nasunelo mi sie wazne pytanie -cos na spowolnienie odrastania wloskow po depilacji oraz zapobieganie ich wrastaniu....znacie?? ale cos co dziala tak na serio oczywiscie, inaczej nie pytalabym inaczej bo na KWc tez cos pewnie bby sie znalazlo...
moze znacie taki produkt polski albo tutejszy? zagramaniczny... moj TZ jest w PL to moglby mi przetransportowac wraz z lista pozostalych super kosmetykow
bede wdzieczna za porade!!!!

u mnie dzis pochmurnawo i wieje wiec dzien leniucha mam i domowego spa:P
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 07:10   #874
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez alinarda Pokaż wiadomość
A'propos Bootsa... Jestem mile zaskoczona jakoscia linii Mediterranean. Polecam zwlaszcza Bergamot Body Wash oraz Mint Melon and Sugar Body Scrub.
Takze kosmetyki do pielegnacji ciala No 7 sa calkiem przyzwoite, co trudno powiedziec o kosmetykach do makijazu. Mialam te nieprzyjemnosc je przetestowac
Miałam krem do rak Mediterranean i strasznie mi wysuszył ręce .
A co do no 7 do cienie mam, strasznie słabe są i eyeliner, moim zdaniem bardzo dobry no i jeszcze krem nawilżający mam ( dostałam zestaw mini produktów, jak cos tam kiedys kupiłam) raczej mnie nie zachwycił
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 08:58   #875
alinarda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Czarnadziura
Wiadomości: 96
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
Miałam krem do rak Mediterranean i strasznie mi wysuszył ręce .
Dokladnie. Trzeba przetestowac na sobie
__________________
Just a perfect day...
alinarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 09:03   #876
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Moja tesciowa uzywa No 7 kremu na noc przeciwzmarszczkowego i jest zadowolona, twierdzi ze bardzo przyjemny w uzyciu!
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 09:17   #877
alinarda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Czarnadziura
Wiadomości: 96
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AfroJAzz Pokaż wiadomość
Moja tesciowa uzywa No 7 kremu na noc przeciwzmarszczkowego i jest zadowolona, twierdzi ze bardzo przyjemny w uzyciu!
Wlasnie! Trzeba przetestowac na sobie albo lepiej na tesciowej
__________________
Just a perfect day...
alinarda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-08, 09:21   #878
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

tu jednak praktykujemy testowanie na wizazankach - nasza AniaWila przetestowala duuuzo produktow -ryzykujac i dzieki temu ma ogromna wiedze teraz a i ja teraz jzu wiem czego mi potrzeba po poradach ani i wyprobowaniu tego co polecala- tez testowalam na sobie i juz teraz jestem baaardzo zadowolona! <np. z Clinique>
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 09:32   #879
alinarda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Czarnadziura
Wiadomości: 96
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AfroJAzz Pokaż wiadomość
tu jednak praktykujemy testowanie na wizazankach - >
Fajnie. Co nie zmienia faktu, ze tesciowa tez moze byc wizazanka .
__________________
Just a perfect day...
alinarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 10:20   #880
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

a moze, moze
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 15:05   #881
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

hej moje Kochane ja tak tylko na minutke..... jestem, zyje, nie wizazuje < > tesknie za Wami okrutnie !!!!! nie wiem kiedy wracam, bo moj maz ma zbyt skomplikowane plany ( codziennie inne) i juz sie pogubilam. Ale zareczam, ze chce wracac szybciutko, bo spotykaja mnie tutaj same nieszczescia -
1- ponad piec dni wrednej grypy co staje sie tradycja podczas moich pobytow w PL :/

2- w drugi dzien pobytu w Katowicach ( moja rodzinna miescina) zlapalam gume, a pozniej przez pol dnia trzy warsztaty probowaly znalezc na calym slasku miejsca gdzie moge dodtac opony do mojego auta, bo sa takie szerokie i maja tak niski profil :/ a jak juz sie znalazly to za sztuke musialam zaplacic 300zeta!!!!

3- wczoraj zabraklo mi fuelu w aucie i stanelam na skrzyzowaniu w niemocy < prosze sie nie smiac, nigdy nie patrze na te rozne wskazowki i lampeczki > Tak wiec zadzwonilam poszwagra, ale za nim przyjechal, powyzywalam sie na srodku skrzyzowania z kilkoma kretynami ktorzy na mnie trabili i wyzywali <nie pozostalam dluzna >, nastepnie przyjechala policja bo dostali cztery telefony, ze auto stoi na skrzyzowaniu a w srodku chyba ktos zaslabl bo lezy na kierownicy -zareczam, ze nic takiego nie mialo miejsca tak wiec policjanci pomogli mi zepchnac auto, przyjechal moj szwagier, dmuchnelam w balonik bo musieli sie upewnic czy to alkohol czy tylko moje niezrownowazenie psychiczne <hyhyhy> a pozniej poradzili mi jechac ze szwagrem ( nazywajac go moim ojcem) po benzynke

i ostatni punkt nr 4 na liscie moich nieszczesc - wczoraj wieczorem zachcialo mi sie wracac do meza, pokonujac 250km w deszczu a jak dojechalam tesciowa uraczyla mnie winem ktore przywiozla z wycieczki do Rzymu....no i sie polalo. Dzisiaj mam mega wielkiego kaca wszechczasow. Zoladek wyproznialam od samego rana kilka razy :/ samopoczucie ponizej poziomu i ogolnie masakra przyprawiona zalamka psychiczna z tego powodu.


Jak widzicie moje zycie na polskiej ziemi nie jest uslane rozami tesknie wizazowaniem w lozkum, paplaniem z Aaliyah na skypie , za Wami, za moja wanna i rozanym plynem do kapieli z tesco

I nie uwierzycie - nie kupilam zadnego kosmetyku nie bylam w Sephorze, Douglasie i innych takich no bylam tylko raz u kosmetyczki ktora odsyfila mi troche oblicze, ale to sie nie liczy bo bolalo jak cholera

ok, spadam nie zamulam watku, caluje Was Dziewczynki i witam nowe Wizazanki na naszym anglo-kosmetycznym watku
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-08, 16:41   #882
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AfroJAzz Pokaż wiadomość
tu jednak praktykujemy testowanie na wizazankach - nasza AniaWila przetestowala duuuzo produktow -ryzykujac i dzieki temu ma ogromna wiedze teraz a i ja teraz jzu wiem czego mi potrzeba po poradach ani i wyprobowaniu tego co polecala- tez testowalam na sobie i juz teraz jestem baaardzo zadowolona! <np. z Clinique>
o kurde, ale mam reklame

to prawda, ryzykuje i ide na zywiol - co nie zawsze wychodzi mi na dobre. A bierze sie to po prostu z mojego nalogu wole kupic i pozniej klnac niz nie kupic i sie zastanawiac albo czekac az pojawi sie laskawie jakas recenzja na KWC <paradoksalnie sama jestem tak wredna i leniwa, ze recenzji nie pisze :/ > ale przynajmiej macie krolika doswiadczalnego i same nie musicie powtarzac moich zakupowych bledow, bo zawsze jak trafie na mega bubel ostrzegam tutaj wszem i w obec lojalnie

A teraz o czym to ja chcialam.....achhhha!!!

pilnie potrzebuje DOBREGO kremu coby moje pory pozwezac. Z gory mowie, ze za pore minimizer Clinique - dziekuje Macie jakies pomysly??? przy okazji fajnie bedzie jak krem bedzie lekki. Slyszalam cos kiedys o takim kremie z Lancome - focus cos tam czy jakos tak <ze sie tak precyzyjnie wyraze > i od HR tez podobno jest cos skutecznego. Moze byc jakis apteczny to sobie kupie jeszcze w PL .... spadam tymczasem na KWC i czekam na porady od serca

aaaaaaaaaaaaaa - i plyn micelarny
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 17:23   #883
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
o kurde, ale mam reklame

to prawda, ryzykuje i ide na zywiol - co nie zawsze wychodzi mi na dobre. A bierze sie to po prostu z mojego nalogu wole kupic i pozniej klnac niz nie kupic i sie zastanawiac albo czekac az pojawi sie laskawie jakas recenzja na KWC <paradoksalnie sama jestem tak wredna i leniwa, ze recenzji nie pisze :/ > ale przynajmiej macie krolika doswiadczalnego i same nie musicie powtarzac moich zakupowych bledow, bo zawsze jak trafie na mega bubel ostrzegam tutaj wszem i w obec lojalnie
Droga ANiuWIla! reklama byla pozytywna!wcale nie chcialam napisac ze jestes swego rodzaju kroliczkiem wiec mam nadzieje ze zrozumialas ze to bylo bardzo pozytywne co napisalam?
a swoja droga ja za twoja rada tez doswiadczenia robie i chwale potem w niebo i Ciebie i produkty

a w PL widze masz szereg przygod lepszych i gorszych! kochana trzymaj sie tam i nie daj sie ani jednej grypie wiecej! i wracaj szybko !!! brakuje nam Ciebie!
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 20:03   #884
alinarda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Czarnadziura
Wiadomości: 96
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość

pilnie potrzebuje DOBREGO kremu coby moje pory pozwezac. Z gory mowie, ze za pore minimizer Clinique - dziekuje Macie jakies pomysly??? przy okazji fajnie bedzie jak krem bedzie lekki. Slyszalam cos kiedys o takim kremie z Lancome - focus cos tam czy jakos tak <ze sie tak precyzyjnie wyraze > i od HR tez podobno jest cos skutecznego. Moze byc jakis apteczny to sobie kupie jeszcze w PL .... spadam tymczasem na KWC i czekam na porady od serca

aaaaaaaaaaaaaa - i plyn micelarny
Nie jest to krem, ale sprobuj koniecznie Biother Biopur Instant Touch Pore Refiner.
Dostepny np w internetowym sklepie z kosmetykami...dla mezczyzn mankind.co.uk. Sklep zreszta godny polecenia o ile lubisz uzywac balsam po goleniu.
__________________
Just a perfect day...
alinarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 23:39   #885
dominikinha
Raczkowanie
 
Avatar dominikinha
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 291
GG do dominikinha
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

aniawila - ja tez poszukuje czegos na pory:/ jak znajdziesz to prosze daj znac bo ja nic nie znalazlam.
dziewczyny powiedzcie co uzywacie pod oczy? ja juz jestem starszawa 28 na karku, za niecale 1.5 roku mi stuknie 30tka. mam tlusta cere wiec zmarszczki mi poki co nie groza ale... oczy to inna bajka - mam juz zmarszczki. a jak dojde do 30tki to mam plan zmyslac ze mam 25 wiec ratujcie! co pod te oczy i na szyje moze cos - mama mi zawsze mowila ze szyja zdradza wiek kobiety
btw ania w katowicach jestes? pozdrow moje bardzo ulubione miasto ja sie w bedzinie urodzilam wiec po sasiedzku, a po lagiszy mnie mama w wozku wozila studiowalam w katowicach nawet chwile a rodzine mam w czeladzi
dominikinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 23:42   #886
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez beyza Pokaż wiadomość
Witajcie!

Co prawda podczytuje Was od dluzszego juz czasu, ale ze niedlugo wybieram sie do Anglii, wiec to czas by wypytac o pare interesujacych mnie spraw .
Pisalyscie, ze perfumy oplaca kupowac sie w Bootsie i teraz pytanie: czy przy zakupie kosmetykow selektywnych czy tez perfum otrzymuje sie probki? Pytam, bo czesto bywa tak, ze nizsza cena kosmetykow wiaze sie rownoczesnie z pewnymi brakami w obsludze.

PS. Ten temat jest cudowny...mam juz cala must have liste i tylko odliczam dni do wyjazdu
Probki jak probki ja uwielbiam ich promocje - kupilam za 15 funtow max factorowa kolorowke dostalam fajne gratisy

Ale najlepiej jak Dior czy inne wysokopolkowce organizuja gift time nawet jesli wtedy nie planuje zakupu to sie kusze dla gratisow wlasnie ))
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 23:45   #887
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
h

, za Wami, za moja wanna i rozanym plynem do kapieli z tesco
no wracaj juz!

a co do tescowych plynow kapielowych Body and mind najczesciej w promocji dwa za iles lub buy one get one free jestem zakochana...a niebieski pasjami uwielbiam
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 23:47   #888
dominikinha
Raczkowanie
 
Avatar dominikinha
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 291
GG do dominikinha
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

oj boots juz za nim tesknie tylko 10 dni zostalo choc musze najpierw pracowac zaczac zanim sie wypuszcze na zakupy.
daja czasami probki, ale jak chcesz to pros- i beyza pamietaj - to uk -klient nasz pan - musza dac
hecate - ja tez sie zawsze dam na gratisy skusic. albo buy 1 get 1 free - kiedys wyszlam z siatami sanctuary potem do polski polowe wiozlam
to mi sie w uk podoba - zawsze sie jakas promocja znajdzie , jak nie w boots to w superdrug
hecate - ja tez uwielbiam ten plyn z tesco
rany ja juz chce do uk !!!
dominikinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 23:54   #889
dominikinha
Raczkowanie
 
Avatar dominikinha
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 291
GG do dominikinha
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez beyza Pokaż wiadomość
Witajcie!

Co prawda podczytuje Was od dluzszego juz czasu, ale ze niedlugo wybieram sie do Anglii, wiec to czas by wypytac o pare interesujacych mnie spraw .
Pisalyscie, ze perfumy oplaca kupowac sie w Bootsie i teraz pytanie: czy przy zakupie kosmetykow selektywnych czy tez perfum otrzymuje sie probki? Pytam, bo czesto bywa tak, ze nizsza cena kosmetykow wiaze sie rownoczesnie z pewnymi brakami w obsludze.

PS. Ten temat jest cudowny...mam juz cala must have liste i tylko odliczam dni do wyjazdu
kochana jakie braki boots to mekka dla wielbicieli kosmetykow superdrag moze miec braki, ale boots ma promocje , gratisy a o probki mozesz zawsze poprosic
nie wiem ile bedziesz w uk - dobrze miec advantage card - jedna z niewielu gdzie rzeczywiscie jestes w stanie cos uzbierac. ja mam ja niecaly rok i juz &pound;60 wymienilam na kosmetyki niewazne ze traba wyrobilam sobie po 3 latach w uk
dominikinha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-09, 07:20   #890
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

AniaW. to Ci chyba wrażeń wystarczy na cały rok

A ja w sobote wracam do Polski i prawie nic nie kupiłam sobie w UK, a miałam iśc po tonik z BS
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 11:42   #891
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Afro nigdy w zyciu nie wpadlabym na to, ze mialas cos negatywnego na mysli az taka wrazliwa nie jestem, wrecz przeciwnie ;p
Alinardo wlasnie sobie wczoraj przegladalam KWC i wpadlam na ten Biotherm. Ma dobre opinie wiec poszukam jeszcze troche i jak nic nie znajde to sie na niego zdecyduje...

hecate sama juz chce wrocic....chyba wsiade samolot jak sie wkurze i o jakim kurde niebieskim plynie mowisz moja Droga?????? precyzuj tu szybko dawaj namiary i mow czym to to pachnie!!!!!!!! A ROZANY ZNACIE???? <niedlugo zostane za niego zlinczowana >

dominikinha no popatrz....ja w Czeladzi tez mam rodzine a tak w ogole to wiekszosc zycia, bo 21lat spedzilam w Myslowicach, tam tez sie urodzilam W K-cach tez mam rodzinke, znajomych i sentymenty <Brynow > a studiowalam w Piotrowicach na GWSH

Zmijko wrazen to chyba mi nie starczy na caly rok, bo ja mam wyjatkowa zdolnosc do popadania w tego typu mniej lub bardziej smieszne tarapaty

Co do bonusow - nie wiecie czy daja cos aktualnie za free jak sie kupi Clinique? potrzebuje repairwear pilnie i toniku nigdy za duzo
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 15:24   #892
beyza
Perfume Lover
 
Avatar beyza
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 650
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Serdeczne dzieki za wszystkie odpowiedzi

Cytat:
Napisane przez dominikinha Pokaż wiadomość
kochana jakie braki boots to mekka dla wielbicieli kosmetykow superdrag moze miec braki, ale boots ma promocje , gratisy a o probki mozesz zawsze poprosic
nie wiem ile bedziesz w uk - dobrze miec advantage card - jedna z niewielu gdzie rzeczywiscie jestes w stanie cos uzbierac. ja mam ja niecaly rok i juz &pound;60 wymienilam na kosmetyki niewazne ze traba wyrobilam sobie po 3 latach w uk

Niestety w tym roku krotko bede siedziec, ale o karcie wiem i jak tylko przeniose sie na stale to bedzie pierwsza rzecz, ktora zrobie
beyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 18:18   #893
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Ania W. to opisuj te przyjemniejsze tarapaty

A ja wczoraj byłam w BS i kupiłam tonik i maseczke z serii T.T.O. dobrze się zapowiada
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 13:14   #894
zetzet
Raczkowanie
 
Avatar zetzet
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Posen
Wiadomości: 172
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Ejva Pokaż wiadomość
Plynow micelarnych to nie szukalam wiec nie wiem, ale zaprzeczam plotkom jakoby bieda byla z filtrami. Moze nie ma taniego iwostinu i LRP, ale jest Avene, Vichy, Clinique ma filtry, Clarins, Lancome, Roc (fajne filtry do cery tlustej) - No niech mi nikt nie mowi ze nie ma w czym wybierac
tylko ze clinique, clarins i lancome nie maja filtrow fotostabilnych
nie wiem, jak roc.
zetzet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 14:49   #895
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez zetzet Pokaż wiadomość
tylko ze clinique, clarins i lancome nie maja filtrow fotostabilnych
nie wiem, jak roc.
Lancome ma stabilne, tak jak wszystkie z koncernu L'oreala ( m.in. HR, Biotherm, Garnier, L'oreal i nie wiem co tam jeszcze L'oreal w swoich szponach ma), Roc tez jest stabilny

A wracajac do Clinique to za namowa Ani i Aaliyah uciulalam w koncu na maseczke 15 min(drogie to cholerstwo ) i dzisiaj bede probowac.

AniuWila
jesli szukasz czegos zwezajacego pory to wlasnie wpadly mi na mysl Biotherm i HR i ogolnie wszystkie tzw. bazy pod makijaz, co to duzo sylikonow maja.
Efekt jest niestety tylko dorazny w specyfikach tego typu, bo na stale zeby zwezic pory to ciezko Ale ogolnie kwasy BHA, czyli np.Clinique z salicylowym (wlasnie seria Turnoround i tonik Mild), Effaclar K i retinoidy. ale i tak nie gwarantuje to sukcesu, cos o tym wiem
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 15:00   #896
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość

A wracajac do Clinique to za namowa Ani i Aaliyah uciulalam w koncu na maseczke 15 min(drogie to cholerstwo ) i dzisiaj bede probowac.
ja sprobowalam i nie pozalowalam!! i Ty tez nie pozalujesz
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 19:20   #897
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

kasiahan,
czekam na wrazenia po maseczce, po juz sama mam na nia chrapke i kolejen zachwyty pewnie definitywnie mnie do niej przekonaja. a ze za tydzien bede w sklepei wolnoclowym na lotnisku, to moze kupie troche taniej
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 20:02   #898
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

i ja jestem uzalezniona od bootsa i wiecie co nie mam tej karty bo jestem taka tepa ze nie wiem jak ja zalatwic:/powiedzcie mi dziewczyny skad to sie bierze podanie na ta karte i co pozniej z nim mam zrobic?podejsc do kasjerki czy gdzie?gdzie leza te aplikacje o karte i jak wygladaja? i czy ja srednio rozgarnieta a wrecz slabo w angielskim dam sobie rade aby to wypelnic.co prawda z karta tesco nie mialam problemow ale wciaz czuje ze nie dam rady z angielskim.czy tam trzeba cos zaplacic jak ta karte sie zalatwia?wiem ze to brzmi infantylnie ale nie mam kogo sie spytac a moj maz to juz zupelnie sie tym nie interesuje to raz a dwa nie ma czasu na snucie sie po perfumeriach bo zarabia na te moje zakupki wlasnie.z gory dziekuje za odpowiedz.
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 20:19   #899
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;4331980]i ja jestem uzalezniona od bootsa i wiecie co nie mam tej karty bo jestem taka tepa ze nie wiem jak ja zalatwic:/powiedzcie mi dziewczyny skad to sie bierze podanie na ta karte i co pozniej z nim mam zrobic?podejsc do kasjerki czy gdzie?gdzie leza te aplikacje o karte i jak wygladaja? i czy ja srednio rozgarnieta a wrecz slabo w angielskim dam sobie rade aby to wypelnic.co prawda z karta tesco nie mialam problemow ale wciaz czuje ze nie dam rady z angielskim.czy tam trzeba cos zaplacic jak ta karte sie zalatwia?wiem ze to brzmi infantylnie ale nie mam kogo sie spytac a moj maz to juz zupelnie sie tym nie interesuje to raz a dwa nie ma czasu na snucie sie po perfumeriach bo zarabia na te moje zakupki wlasnie.z gory dziekuje za odpowiedz.[/quote]

Xfrido, tu masz linka, wypelnij i wyslij a karta bedzie z Toba w ciagu 2-3 tygodni.

https://www.boots.com/help_pc2/adcard_apply.jsp
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 22:19   #900
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

extra! dziekujedalam rade wypelnic i oczekuje na moja karte hurra!
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.