oczyszczanie - wylam prawie z bolu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-20, 19:53   #1
dominikinha
Raczkowanie
 
Avatar dominikinha
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 291
GG do dominikinha

oczyszczanie - wylam prawie z bolu


nie jestem juz nastolatka ale mam problemy ze skora. mam mnostwo zaskornikow. kiedys chodzilam do kosmetyczki regularnie, potem przestalam.
dzisiaj wybralam sie po raz pierwszy od dluzszego czasu. i poplakalam sie z bolu!
pani oszczyszczala mi skore nie dlonmi tylko jakims takim metalowym przyrzadem - przypomina metalowa petelke. tym naciskala gleboko az czulam na kosciach bo stwierdzila ze tylko tak wydobedzie zaskorniki. mam ich duzo wiem, ale w pewnym momencie az mi oczy lzami zaszly bo bol byl nie do zniesienia. czy takie oczyszczanie jest normalne? dawniej sie z tym nie spotkalam a mialam jako nastolatka gorsza cere.
wrocilam do domu twarz po 2 godzinach oczyszczania mam bardzo bolaca, az przechodza mnie dreszcze, jak mnie zapytali co sie stalo to sie poplakalam. nie jestem histeryczka, ale to chyba przesada.
czy takie rzeczy sa normalne???
dominikinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 20:01   #2
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: oczyszczanie - wylam prawie z bolu

Kosmetyczka była starej daty,biedna jestes.
Teraz juz sie odchodzi od mechanicznego oczyszczania twarzy,bo takie wyciskanie na siłe powoduje blizny,szkodzi naczynkom i nie załatwia problemu.

Jak wygoji Ci sie skóra wybierz sie do porządnej kosmetyczki na zabieg kwasami lub mikrodermabrazje,jest to zdecydowanie bardziej skuteczne.
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 22:30   #3
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: oczyszczanie - wylam prawie z bolu

Cytat:
Napisane przez iziaczek Pokaż wiadomość
Kosmetyczka była starej daty,biedna jestes.
Teraz juz sie odchodzi od mechanicznego oczyszczania twarzy,bo takie wyciskanie na siłe powoduje blizny,szkodzi naczynkom i nie załatwia problemu.

Jak wygoji Ci sie skóra wybierz sie do porządnej kosmetyczki na zabieg kwasami lub mikrodermabrazje,jest to zdecydowanie bardziej skuteczne.
No i widzisz jeśli się ma głębokie zaskórniki to kwasy ani mikrodermabrazja ich na wierzch nie wyciągną trzeba użyć palców...jestem kosmetyczką wedlug Twojej sugestii starej daty ale klientek mam full..jeśli nie ma konieczności to nie czyszczę mechanicznie tylko stosuje metody o których mówisz ale nie zawsze przynosza one dobre rezultaty..i tak samo nie rozwiązują problemu...tylko na pewien czas pomagaja...nie można generalizować i wszystkich cer wrzucać do jednego kotła...

Dominikinha
Co do czyszczenia buzi łyżeczką Unny(tak się nazywa ten metalowy przyrząd) to dla mnie barbarzyństwo...nigdy w swojej karierze tego nie używałam..i nie będę!!!!!można zrobić dużo szkody na buzi..mikrourazy..mikrowy lewy(siniaki)..a napewno nie wyczuje się tym ustrojstwem wszelkich grudek, krostek tak jak palcami i i wkońcu palce są jednym z lepszych zmysłów..

Nie zrażaj się proszę instytucją kosmetyczki...dbaj o buzię także w gabinecie...myślę że jak poszukasz dobrego gabinetu to Twoja buźka znów będzie uśmiechnięta...
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 23:22   #4
dominikinha
Raczkowanie
 
Avatar dominikinha
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 291
GG do dominikinha
Dot.: oczyszczanie - wylam prawie z bolu

jestem wsciekla - bo tak sie cieszylam na te zabiegi a teraz nawet nie wiem gdzie znowu sie udac. ta baba mi wyznaczyla jeszcze 3 ale oczywiscie nie pojde. wystawie jej jeszcze odpowiednia opinie na 3miescie.pl.
zgadzam sie - palcami latwiej wykryc grudki, ona po prostu mi jezdzila ta lyzeczka po twarzy a te pryszcze ktorych najbardziej chcialam sie pozbyc zostaly! a mam cala przekrwiona twarz i juz mi sie ropne pryszcze robia!
dominikinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 16:30   #5
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: oczyszczanie - wylam prawie z bolu

tez bylam na oczyszczaniu raz i nigdy wiecej!co za koszmar!za to chidzilam na mikrodermabrazje - bardzo fajny zabieg
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.