Usuwanie pieprzyków z twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-09, 11:50   #1
BehindU
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 127

Usuwanie pieprzyków z twarzy


Witajcie,
jestem 18-letnim chłopakiem i od kilku miesięcy zaczęły mi przeszkadzać pojawiające się pieprzyki na twarzy.
Oprócz jednego w linii żuchwy są to plamki w różnych odcieniach brązu.
Niektóre są widoczne tylko, gdy sam widzę się w lustrze, ale jak dla mnie są powodem do kompleksów. Na twarzy mam ich w sumie koło 15.
Moje pytanie brzmi:
Jak mogę się ich pozbyć? Jaką metodą? I z jakim kosztem muszę się liczyć?

Oraz mój drugi problem:
Mam bardzo bujne brwi. Na początku tego roku postanowiłem pierwszy raz udać się do kosmetyczki na regulację, od tamtego czasu brwi odrastają bardzo szybko, na regulację muszę chodzić co 3 tygodnie, sam jakoś nie daję rady sobie ich usunąć, szczególnie tych pod łukiem brwiowym.
Kosmetyczka zaleciła mi laserowe usunięcie w jakiejś klinice, ale dopiero na jesień.
Moje pytanie:
Jakim laserem wyregulować brwi? Jak się do tego przygotować i jakie rezultaty daje taki laser?
BehindU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 11:55   #2
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: Usuwanie pieprzyków z twarzy

Cytat:
Napisane przez BehindU Pokaż wiadomość
Witajcie,
jestem 18-letnim chłopakiem i od kilku miesięcy zaczęły mi przeszkadzać pojawiające się pieprzyki na twarzy.
Oprócz jednego w linii żuchwy są to plamki w różnych odcieniach brązu.
Niektóre są widoczne tylko, gdy sam widzę się w lustrze, ale jak dla mnie są powodem do kompleksów. Na twarzy mam ich w sumie koło 15.
Moje pytanie brzmi:
Jak mogę się ich pozbyć? Jaką metodą? I z jakim kosztem muszę się liczyć?

Oraz mój drugi problem:
Mam bardzo bujne brwi. Na początku tego roku postanowiłem pierwszy raz udać się do kosmetyczki na regulację, od tamtego czasu brwi odrastają bardzo szybko, na regulację muszę chodzić co 3 tygodnie, sam jakoś nie daję rady sobie ich usunąć, szczególnie tych pod łukiem brwiowym.
Kosmetyczka zaleciła mi laserowe usunięcie w jakiejś klinice, ale dopiero na jesień.
Moje pytanie:
Jakim laserem wyregulować brwi? Jak się do tego przygotować i jakie rezultaty daje taki laser?
Ja pieprzyki miałam usuwane laserowo, ale to bardzo duży koszt jeśli masz ich wiele, ja usunęłam tylko 2 czy 3 duże. Może to od słońca i powinieneś się zabezpieczać? A może to nie pieprzyki tylko przebarwienia skoro piszesz, że są brązowe?

Z brwiami dałabym sobie spokój i zaakceptowała.
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 15:09   #3
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Usuwanie pieprzyków z twarzy

Cytat:
Napisane przez BehindU Pokaż wiadomość
Witajcie,
jestem 18-letnim chłopakiem i od kilku miesięcy zaczęły mi przeszkadzać pojawiające się pieprzyki na twarzy.
Oprócz jednego w linii żuchwy są to plamki w różnych odcieniach brązu.
Niektóre są widoczne tylko, gdy sam widzę się w lustrze, ale jak dla mnie są powodem do kompleksów. Na twarzy mam ich w sumie koło 15.
Moje pytanie brzmi:
Jak mogę się ich pozbyć? Jaką metodą? I z jakim kosztem muszę się liczyć?

Oraz mój drugi problem:
Mam bardzo bujne brwi. Na początku tego roku postanowiłem pierwszy raz udać się do kosmetyczki na regulację, od tamtego czasu brwi odrastają bardzo szybko, na regulację muszę chodzić co 3 tygodnie, sam jakoś nie daję rady sobie ich usunąć, szczególnie tych pod łukiem brwiowym.
Kosmetyczka zaleciła mi laserowe usunięcie w jakiejś klinice, ale dopiero na jesień.
Moje pytanie:
Jakim laserem wyregulować brwi? Jak się do tego przygotować i jakie rezultaty daje taki laser?

Możliwe, że to od słonca, jak pisze wizazanka powyzej- stosuj filtry. Dobre, fotostabilne filtry ma vichy, la roche posay.... Przejrzy kwc i ''biochemię'' wizażową, tam są wszelkie info. o filtrach. Ubieram się w wakacje na jasne kolory i nie opalaj się. Zaden filtr nie chroni w 100%. Nie zapominaj o powtarzaniu aplikacji filtru.
Obserwuj je, jesli zmienia kolor, kształt idz do dermatologa koniecznie.

Najlepszy laser obecnie to Light Sheer (jest to laser diodowy).
Nie nabierz się na "laser IPL" (nie jest to laser, a światło- włosy po krótkim czasie odrastają!).
Light sheer może usunąc włosy na zawsze ( o ile nie bedziesz mial problemw hormonalnych), lub na dłuzszy czas. Nawet jesli odrosną, bedą ciensze, delikatniejsze.
Przed zabiegiem laserowym nie nalezy sie opalac, chodzic na zabiegi kwasami, kosmetyczna mikrodermabrazje; nie należy pić m.in. dziurawca (ziół uwrazliwiajacych na swiatło). Przeciwwskazaniem są niektore choroby. Najlepsze efekty są przy jasnej skórze i ciemnych włosach. WIecej info. powinna powiedziec Ci osoba wykonujaca zabieg. ZObacz ten salon na stronie internetowej i sprawdz czym wykonuja zabiegi.

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2013-06-11 o 15:30
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 05:33   #4
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Usuwanie pieprzyków z twarzy

Pieprzyki można również usuwać w ramach NFZ,ale najpierw musiałbyś iść do dermatologa i prosić o skierowanie na usunięcie. Należy jednak pamiętać,że coś za coś - usuwasz pieprzyki,ale kosztem tego,że mogą Ci po nich zostać blizny. Znam kilka osób, które z perspektywy czasu, nie podjęłyby decyzji o usuwaniu pieprzyków.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 18:14   #5
Katja1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 13
Dot.: Usuwanie pieprzyków z twarzy

Hej ja polecam Ci usuniecie wlosków brwi urzadzeniem marki Apillus. Jest to duzo tansze niz usuwanie brwi laserem Apillus to urzadzenie ktore usuwa wloski za pomoca pradu czy cos takiego. Do konca nie znam technologi a nazwa jest dosc trudna wiec nie moge tego dokładnie powtorzyc. Wystarczy ta maszyną zrobic 2 zabiegi .Ja usuwałam sobie włoski pod pachami. Nie bardzo bolało ale efekt po 2 zabiegach jest rewelacyjny, Do tego zabiegi sa bardzo tanie. Z laserem trzeba uwazac bo to blisko gałgi ocznej wiec lepiej nie kusic losu.
Katja1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:31.