fryzura i makijarz na studniówke :) pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-08, 11:34   #1
doocia
Przyczajenie
 
Avatar doocia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków:)
Wiadomości: 8
GG do doocia
Exclamation

fryzura i makijarz na studniówke :) pomocy


hej dziewczynki strasznie lubie tu przychodzić i czytac wszstko pierwszy raz stwierdziłam ze napisze bo mam mały problem jak skończył sie problem z butami to przyszedł problem na makijarz i fryzure
mam czarną sukienke i nie wiem jaki makijarz do tego dobrac pozatem jestem bladziutka ale moze to nadrobie w solarium (byłam juz raz ) co do włosów to mam długie pozaramiona bląd włosy i grzywke (kręca sie można powiedziec ze sa niezdecydowanie :P)

dodaje zdjęcie (jest troche niewyrazne)
licze na małą podpowiedz podoba mi sie ten koczek który tu jest na dole ale mam zbyt pokrecone włosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg coiffure-profil.jpg (19,3 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 050809_182734.jpg (6,3 KB, 120 załadowań)
doocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 14:23   #2
Kasi'A
Raczkowanie
 
Avatar Kasi'A
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 377
Dot.: fryzura i makijarz na studniówke :) pomocy

Jesli chodzi o wloski to wyprostuj je prostownica i bedzie po problemie, na takich wloskach koczka jest o wiele latwiej zrobic, jesli oczywiscie chcesz go robic sama. Bo wiadomo ze fryzjerki nikt nie zastapi,ale ja na Twoim miejscu udala bym sie wlasnie do niej, w sprawie koka. Co do makijazu to proponuje lekko przydymiony, slicznie wyglada taki z cieniem w kolorze lawendy(cien perlowy), plus oczywiscie ciemny fiolet,polaczony z odrobina czarnego(lub czarnej,grafitowej kredki), ktory przyciemni oczko. Ta lawedna ma za zadanie tylko rozjasnic oko zeby nie bylo za ciemne. Ja sie wlasnie tak maluje, ale jesli nie chcesz az takiego ciemnego makijazu to proponuje przyciemnic mocno zewnetrzne kaciki oka i rozetrzec cien tym samym modelujac oko tak jak sie to robi w przydymionym makijazu,na srodek polozyc lawendowy cien i troszke jasnego w wewnetrznych kacikach. Wytuszowac mocno rzesy, kierujac szczoteczke na ukos w strone zewnetrzna.
Kasi'A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:17.