Powrót do byłego i katastrofa! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-07, 15:39   #1
agatulina
Raczkowanie
 
Avatar agatulina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 102
Unhappy

Powrót do byłego i katastrofa!


Jakiś czas temu pisałam post o "posiadaniu" dwóch facetów jednocześnie (kto czytał ten pamięta).

Chciałabym zaktualizować tą sytuacje... Wróciłam do byłego. Wszyscy na forum odradzali, jednak serce nie sługa.
Ponownie wprowadziłam się do jego mieszkania zachęcana obietnicami idealnego związku.
Bardzo szybko przerodziłam się w kurę domową, która robi zakupy, sprząta, czeka ze śniadaniem, obiadem i kolacją o konkretnej porze.
To ja wychodziłam z jego psem cztery razy dziennie, by on mógł spokojnie prowadzić swoją firmę!
Najbardziej denerwowało mnie to, że zaczął organizować nasze wspólne wyjścia totalnie nie pytając mnie o zdanie, a jedynie stawiając przed faktem dokonanym.
Po około tygodniu od powrotu znów zaczęły się kłótnie, poniżanie, wyśmiewanie.
Usłyszałam, że za nic nie płacę i to on wszystko kupuje (co jest kłamstwem!), że jestem z nim bo mi wygodnie i nie płacę za mieszkanie, że on się ze mną nie ustatkuje, że jestem człowiekiem negatywnym, który zabiera mu radość życia, że nie jest ze mną szczęśliwy, a ja udaję, że tego nie widzę.
Obecnie M. jest na wjeździe służbowym i pakując walizkę poprosił, bym wyprasowała mu parę rzeczy, co jak zawsze zrobiłam.
Zobaczył te koszulki i wydarł się, że niszczę jego markowe, drogie ubrania,że koniec z byciem księżniczką i,że co ja sobie wyobrażam, usłyszałam też, że nie dziwi się, że ubieram się na targu skoro nie szanuję ciuchów!
Było mi tak przykro - stałam w jego kuchni kiedy on drugi raz prasował te ubrania modląc się nad nimi i pomyślałam, że ten człowiek totalnie mnie nie szanuje.
Ciągle mi wpiera, że jestem zła, że go niszczę, że on nie jest pogodny przy mnie.
Poważnie - nic takiego nie miało miejsca, a ja starałam się być najlepsza dla niego.
Teraz czeka mnie kolejna przeprowadzka, kolejne pakowanie i to wszystko przez moją głupotę, bo uwierzyłam człowiekowi, który jeszcze niedawno błagał bym wróciła, ponieważ jestem kobietą bez której nie może żyć!

Słowa mężczyzn, szczególnie Waszych ex bierzcie z dystansem, niech moja historia będzie przestrogą.

Edytowane przez agatulina
Czas edycji: 2017-10-07 o 15:43
agatulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 15:42   #2
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Powrót do byłego i katastrofa!

Co tu dodać... Powtort to jedno, ale lepiej na spokojnie, tzn nie wprowadzać się od razu, raczej potraktowac to jak świeży związek i obserwować z dystansu, bo później wychodzą takie kwiatki.

Przykro mi. Myśle, ze powinnaś pobyć trochę sama, nauczyć się zyc samodzielnie. To nie jest takie zle
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 15:47   #3
niepa
Catleesi Morza Kocimiętki
 
Avatar niepa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 978
Dot.: Powrót do byłego i katastrofa!

Zróbcie sobie przysługę i jak wróci z wyjazdu, to niech zastanie puste mieszkanie. Traktuje Ciebie tak, bo na to pozwalasz, taka jest prawda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
niepa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 16:02   #4
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Powrót do byłego i katastrofa!

Nie rozumiem po wuj mu gotujesz, prasujesz i wyprowadzasz psa albo pozwalasz się stawiać przed faktem dokonanym w przypadku wspólnych wyjść. To taki problem nie zostać kurą domową na własne życzenie, że piszesz jakby to była jego wina?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 16:56   #5
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Powrót do byłego i katastrofa!

bo niepotrzebnie wracałaś. Piszesz że zaczął Cię wyśmiewać- pozwalasz sobie na to ?
Szanuj siebie. Zrób mu prezent i się wyprowadź.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 17:13   #6
agatulina
Raczkowanie
 
Avatar agatulina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 102
Dot.: Powrót do byłego i katastrofa!

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;77779176]Nie rozumiem po wuj mu gotujesz, prasujesz i wyprowadzasz psa albo pozwalasz się stawiać przed faktem dokonanym w przypadku wspólnych wyjść. To taki problem nie zostać kurą domową na własne życzenie, że piszesz jakby to była jego wina?[/QUOTE]

Czułam się do tego troszkę zobowiązana, bo przecież mieszkam u niego.
Zresztą ja lubię prace domowe, lubię przyjemną, domową i przytulną atmosferę i nic by w tym złego nie było, gdyby on mnie szanował przy okazji i doceniał.

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez lady666macbeth Pokaż wiadomość
bo niepotrzebnie wracałaś. Piszesz że zaczął Cię wyśmiewać- pozwalasz sobie na to ?
Szanuj siebie. Zrób mu prezent i się wyprowadź.
Dokładnie - niepotrzebnie wracałam, teraz czeka mnie powrót do rodziców, kolejne tłumaczenie i przyzwyczajanie się od nowa do nowej sytuacji, no i pogodzenie z porażką.
Bardzo chciałabym żeby zastał puste mieszkanie, niestety zostawił mi na czas wyjazdu swojego psa, gdyby nie to jeszcze tego samego dnia bym się deportowała.
agatulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 17:19   #7
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Powrót do byłego i katastrofa!

A co za problem juz sie przenieść z psem i oddać mu psa po przyjeździe. Albo dać psa jego znajomym, rodzinie. Weź juz rzeczy spokoj i wynies bo jeszcze Cie przekona i zostaniesz z nim
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-07, 17:43   #8
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Powrót do byłego i katastrofa!

Mnie to psa najbardziej szkoda. Kto się zajmie tym psem po waszym rozstaniu?

wysłane telepatycznie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 17:45   #9
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Powrót do byłego i katastrofa!

Cytat:
Napisane przez agatulina Pokaż wiadomość
Dokładnie - niepotrzebnie wracałam, teraz czeka mnie powrót do rodziców, kolejne tłumaczenie i przyzwyczajanie się od nowa do nowej sytuacji, no i pogodzenie z porażką.
Bardzo chciałabym żeby zastał puste mieszkanie, niestety zostawił mi na czas wyjazdu swojego psa, gdyby nie to jeszcze tego samego dnia bym się deportowała.
rodzicom powiedz że po prostu się z nim rozstałaś, myślę że zrozumieją dlaczego wróciłaś.
Porażka ? zwycięstwo będzie jak go zostawisz, Nie daj się zmanipulować kolejny raz dziewczyno !
W dniu w którym ma planowany powrót się wyprowadź, żeby pies nie był długo sam i bez opieki.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 18:12   #10
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Powrót do byłego i katastrofa!

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Mnie to psa najbardziej szkoda. Kto się zajmie tym psem po waszym rozstaniu?

wysłane telepatycznie
Pewnie ten, kto się nim zajmował zanim się zeszli

Autorko, strasznie szybko te wszystkie akcje nastąpiły - wątek poprzedni o swoich wątpliwościach zakładałaś we wrześniu - tak z miejsca on zmienił front o 180 stopni?
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 18:29   #11
agatulina
Raczkowanie
 
Avatar agatulina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 102
Dot.: Powrót do byłego i katastrofa!

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Mnie to psa najbardziej szkoda. Kto się zajmie tym psem po waszym rozstaniu?

wysłane telepatycznie
To jego psiak już od wielu lat, więc zwierzak zostaje u niego, oczywiście dla mnie to będzie mega trudne.

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Pewnie ten, kto się nim zajmował zanim się zeszli

Autorko, strasznie szybko te wszystkie akcje nastąpiły - wątek poprzedni o swoich wątpliwościach zakładałaś we wrześniu - tak z miejsca on zmienił front o 180 stopni?
Kurczę, tak! Sytuacja mega szybko się rozegrała, myślałam, że on dłużej wytrwa w tym postanowieniu poprawy. Prawda jest taka, że jednego dnia mnie kocha, drugiego dnia stwierdza, że spojrzałam na niego źle lub mój ton był nieodpowiedni i mówi, że jednak nie jest ze mną szczęśliwy.
To ciągła huśtawka, każdego dnia coś robiłam nie tak i on z miejsca ze mnie rezygnował.
Ten człowiek ma poważny problem ze sobą,w dodatku nawet nie dopuszcza do siebie takiej myśli, tylko ze mnie robi kretynkę, która jest nic nie warta i w dodatku ze wsi, bo wciąż się z tego wyśmiewa.

Edytowane przez agatulina
Czas edycji: 2017-10-07 o 18:30
agatulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-07, 18:31   #12
Ranita92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 114
Dot.: Powrót do byłego i katastrofa!

Co za pieprzony manipulant :/
Z takimi związki po raz drugi nigdy nie wychodzą...

Cytat:
Napisane przez agatulina Pokaż wiadomość
Kurczę, tak! Sytuacja mega szybko się rozegrała, myślałam, że on dłużej wytrwa w tym postanowieniu poprawy. Prawda jest taka, że jednego dnia mnie kocha, drugiego dnia stwierdza, że spojrzałam na niego źle lub mój ton był nieodpowiedni i mówi, że jednak nie jest ze mną szczęśliwy.
To ciągła huśtawka, każdego dnia coś robiłam nie tak i on z miejsca ze mnie rezygnował.
To i tak nieźle... Mój miał takie jazdy nie z dnia na dzień, a co kilka godzin :P
Wykorzystaj jego wyjazd i wynieś się od niego, żegnając się na zawsze. Tacy faceci są nic nie warci...

Edytowane przez Ranita92
Czas edycji: 2017-10-07 o 18:35
Ranita92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 18:38   #13
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Powrót do byłego i katastrofa!

Dziękuję w imieniu wszystkich dziewczyn, które przeczytają ten wątek, bo zastanawiają się nad powrotem do byłego.

Może zastanowisz się nad prośbę o poleczenie z poprzednim wątkiem?

Bardzo mi przykro, ze przez to przeszłaś. Potraktuj to proszę jako cenną lekcję i w następnym związku wymagaj więcej szacunku i daj sobie wejść na głowę !

Życzę Ci powodzenia i konsekwentnego wprowadzenie w życie podjętej decyzji. Pakuj się i wyprowadź przed przyjazdem tego człowieka. Pies pół dnia wytrzyma sam w domu.
__________________
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 18:48   #14
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Powrót do byłego i katastrofa!

Cytat:
Napisane przez agatulina Pokaż wiadomość
[...] uwierzyłam człowiekowi, który jeszcze niedawno błagał bym wróciła, ponieważ jestem kobietą bez której nie może żyć!
Koszule same się nie wyprasują, a gosposia kosztuje...
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 19:57   #15
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Powrót do byłego i katastrofa!

Cytat:
Napisane przez agatulina Pokaż wiadomość
Czułam się do tego troszkę zobowiązana, bo przecież mieszkam u niego.
Zresztą ja lubię prace domowe, lubię przyjemną, domową i przytulną atmosferę i nic by w tym złego nie było, gdyby on mnie szanował przy okazji i doceniał.
Nie, mieszkanie u kogoś nie zobowiązuje cię do zostania służącą. A skoro lubisz prace domowe, to czemu narzekasz na nie i nazywasz się kurą domową? To pejoratywne określenie.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 20:52   #16
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Powrót do byłego i katastrofa!

ile masz lat?
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 21:00   #17
agatulina
Raczkowanie
 
Avatar agatulina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 102
Dot.: Powrót do byłego i katastrofa!

23
__________________


"Piekło jest puste, a wszystkie diabły są tutaj."
agatulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 21:09   #18
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Powrót do byłego i katastrofa!

Nie pracujesz?
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 21:11   #19
agatulina
Raczkowanie
 
Avatar agatulina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 102
Dot.: Powrót do byłego i katastrofa!

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;77783181]Nie, mieszkanie u kogoś nie zobowiązuje cię do zostania służącą. A skoro lubisz prace domowe, to czemu narzekasz na nie i nazywasz się kurą domową? To pejoratywne określenie.[/QUOTE]

Bo tak jak wyżej wspomniałam zupełnie inaczej jest dbać o kogoś kiedy ta osoba to docenia i szanuje pracę jaką w to wkładamy.

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Nie pracujesz?
Pracuję, ale jeśli to ma znaczenie nie na pełny etat, ponieważ dodatkowo się uczę, więc miałam czas w miarę możliwości zajmować się domem.

Edytowane przez agatulina
Czas edycji: 2017-10-07 o 21:14
agatulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-07, 21:23   #20
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Powrót do byłego i katastrofa!

Cytat:
Napisane przez agatulina Pokaż wiadomość
Bo tak jak wyżej wspomniałam zupełnie inaczej jest dbać o kogoś kiedy ta osoba to docenia i szanuje pracę jaką w to wkładamy.

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------



Pracuję, ale jeśli to ma znaczenie nie na pełny etat, ponieważ dodatkowo się uczę, więc miałam czas w miarę możliwości zajmować się domem.


Rozumiem to wszystko w jak najlepszy porządku,bo zazwyczaj jak ktoś nie pracuje to faceci tracą szacunek do kobiety z takich osobistych doświadczeń
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 23:24   #21
acwieka82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 209
Dot.: Powrót do byłego i katastrofa!

Pakuj rzeczy i jedz. Z nim nic dobrego nie zbudujesz. I wyciąg wnioski z tej lekcji...

Wysłane z mojego TRT-LX1 przy użyciu Tapatalka
acwieka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 07:04   #22
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Powrót do byłego i katastrofa!

Autorko skup się na sobie. Zostaw tych wszystkich facetów, popracuj nad sobą, bo w Twoich wątkach oraz udzielanych radach w innych ( do których sama powinnaś się zastosować !) maluje się obraz bardzo niedojrzałej dziewczyny. Zastanów się czego chcesz od związku i tego wymagaj. Nie wyciągasz wniosków ze swojej przeszłości, nie uczysz się na błędach. Napisałaś, że wiele razy Cię poniżano, zdradzano, porzucano - postaw wreszcie granicę. Szanuj się sama i wymagaj szacunku.
W poprzednim wątku pisano, żebyś nie wracała do byłego. Nie wiem po co to zrobiłaś. Nic się nie zmieniło, więc skąd zdziwienie, że facet dalej Cię nie szanuje? I znowu popełniasz ten sam błąd, szukasz wymówki, żeby zostać w jego mieszkaniu, bo liczysz, że jednak poprosi, żebyś została. Zawieź tego psa do jego rodziców, oddaj klucze i zacznij nowe życie.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 07:59   #23
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Powrót do byłego i katastrofa!

Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
Autorko skup się na sobie. Zostaw tych wszystkich facetów, popracuj nad sobą, bo w Twoich wątkach oraz udzielanych radach w innych ( do których sama powinnaś się zastosować !) maluje się obraz bardzo niedojrzałej dziewczyny. Zastanów się czego chcesz od związku i tego wymagaj. Nie wyciągasz wniosków ze swojej przeszłości, nie uczysz się na błędach. Napisałaś, że wiele razy Cię poniżano, zdradzano, porzucano - postaw wreszcie granicę. Szanuj się sama i wymagaj szacunku.
W poprzednim wątku pisano, żebyś nie wracała do byłego. Nie wiem po co to zrobiłaś. Nic się nie zmieniło, więc skąd zdziwienie, że facet dalej Cię nie szanuje? I znowu popełniasz ten sam błąd, szukasz wymówki, żeby zostać w jego mieszkaniu, bo liczysz, że jednak poprosi, żebyś została. Zawieź tego psa do jego rodziców, oddaj klucze i zacznij nowe życie.
Po prostu święte słowa. Wydrukować, nosić w portfelu.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 10:15   #24
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Powrót do byłego i katastrofa!

Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
Autorko skup się na sobie. Zostaw tych wszystkich facetów, popracuj nad sobą, bo w Twoich wątkach oraz udzielanych radach w innych ( do których sama powinnaś się zastosować !) maluje się obraz bardzo niedojrzałej dziewczyny. Zastanów się czego chcesz od związku i tego wymagaj. Nie wyciągasz wniosków ze swojej przeszłości, nie uczysz się na błędach. Napisałaś, że wiele razy Cię poniżano, zdradzano, porzucano - postaw wreszcie granicę. Szanuj się sama i wymagaj szacunku.
W poprzednim wątku pisano, żebyś nie wracała do byłego. Nie wiem po co to zrobiłaś. Nic się nie zmieniło, więc skąd zdziwienie, że facet dalej Cię nie szanuje? I znowu popełniasz ten sam błąd, szukasz wymówki, żeby zostać w jego mieszkaniu, bo liczysz, że jednak poprosi, żebyś została. Zawieź tego psa do jego rodziców, oddaj klucze i zacznij nowe życie.
:brawo:
Zgadzam sie 100%. Trzeba miec troche szacunku do siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-10, 08:23   #25
agatulina
Raczkowanie
 
Avatar agatulina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 102
Dot.: Powrót do byłego i katastrofa!

Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
Autorko skup się na sobie. Zostaw tych wszystkich facetów, popracuj nad sobą, bo w Twoich wątkach oraz udzielanych radach w innych ( do których sama powinnaś się zastosować !) maluje się obraz bardzo niedojrzałej dziewczyny. Zastanów się czego chcesz od związku i tego wymagaj. Nie wyciągasz wniosków ze swojej przeszłości, nie uczysz się na błędach. Napisałaś, że wiele razy Cię poniżano, zdradzano, porzucano - postaw wreszcie granicę. Szanuj się sama i wymagaj szacunku.
W poprzednim wątku pisano, żebyś nie wracała do byłego. Nie wiem po co to zrobiłaś. Nic się nie zmieniło, więc skąd zdziwienie, że facet dalej Cię nie szanuje? I znowu popełniasz ten sam błąd, szukasz wymówki, żeby zostać w jego mieszkaniu, bo liczysz, że jednak poprosi, żebyś została. Zawieź tego psa do jego rodziców, oddaj klucze i zacznij nowe życie.
Obraz bardzo niedojrzałej dziewczyny? Gdyby każda z nas była taka samodzielna, niezależna, silna, wiedziała co robić i jak postępować i była w tym konsekwentna większości wątków na tym forum zapewne by nie było!

Znam kobiety, które mimo, że świetnie radzą sobie w życiu, ogarniają wiele spraw, są wykształcone, piękne i pewne siebie, w relacjach z facetami zwyczajnie gdzieś wciąż popełniają błąd i przynosi to różne skutki.
Czy to oznacza, że są niedojrzałe? Nie sądzę.


PS. Nikomu się nie żalę i nie jestem zdziwiona. Na własną odpowiedzialność wróciłam do ex. Napisałam na forum, by inne dziewczyny były ostrożniejsze niż ja, bo faceci to bajkopisarze kiedy chcą osiągnąć jakiś cel, a człowiek z dnia na dzień się nie zmienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


"Piekło jest puste, a wszystkie diabły są tutaj."
agatulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-10, 09:17   #26
BlueRaccoon
Przyczajenie
 
Avatar BlueRaccoon
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 14
Dot.: Powrót do byłego i katastrofa!

Brzmi jak książkowy przykład psychopaty i wampira energetycznego. Facet czerpie energię z poniżania innych osób, inaczej nie czuje się ze sobą dobrze. Od takich mężczyzn się ucieka i nie wierzy się w ich zapewnienia o dozgonnej miłości i tęsknocie, bo oni zazwyczaj nie tęsknią za Tobą, tylko za możliwością poniżania Ciebie. Uciekaj od niego i nie daj się tak łatwo.
__________________



Mów mi Misha.
BlueRaccoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-10, 15:30   #27
FacetZ
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 302
Dot.: Powrót do byłego i katastrofa!

Najzabawniejsze że jest to że takich typków zawsze spotyka karma. Zawsze tak jest że jeśli ego zaczyna odlatywać to zaraz człowiek zostaje boleśnie sprowadzony na ziemię.
FacetZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-10, 16:51   #28
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Powrót do byłego i katastrofa!

Cytat:
Napisane przez FacetZ Pokaż wiadomość
Najzabawniejsze że jest to że takich typków zawsze spotyka karma. Zawsze tak jest że jeśli ego zaczyna odlatywać to zaraz człowiek zostaje boleśnie sprowadzony na ziemię.
Karma? Nie badz smieszny. Jest tyle ludzi, ktorzy zrobili wiele zlego, a maja sie dobrze, sa tez tacy, ze mimo iz nic nie zrobili dostaja po tylku albo umieraja na raka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-10, 18:41   #29
agatulina
Raczkowanie
 
Avatar agatulina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 102
Dot.: Powrót do byłego i katastrofa!

Karma? Mam nadzieję, że stanie się coś co sprowadzi go na ziemię, ale mimo wszystko nie życzę mu źle. Idąc za radami uciekłam od niego i jestem już w domu rodzinnym. Całe szczęście mieszkamy od siebie 60km więc nikłe są szanse na to, że go spotkam.
__________________


"Piekło jest puste, a wszystkie diabły są tutaj."
agatulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-10, 19:14   #30
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Powrót do byłego i katastrofa!

Cytat:
Napisane przez agatulina Pokaż wiadomość
Karma? Mam nadzieję, że stanie się coś co sprowadzi go na ziemię, ale mimo wszystko nie życzę mu źle. Idąc za radami uciekłam od niego i jestem już w domu rodzinnym. Całe szczęście mieszkamy od siebie 60km więc nikłe są szanse na to, że go spotkam.
co z psiakiem?
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-11 16:36:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:50.