Przerwa w związku.... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-04, 15:30   #61
Kamuusia
Raczkowanie
 
Avatar Kamuusia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 160
Dot.: Przerwa w związku....

o dziwo trzymam sie doskonale....juz chyba wylalam wczesniej tyle łez że teraz nie trace na to czasu i ciesze sie wakacjami.Skoro nawet niema na tyle szacunku żeby powiedziec mi to w twarz no to czemu ja mam płakać bo kimś takim....ja zrobilam wszystko by ratowac tez związek i mam spokojne sumienie to on będzie żałował nie ja. O miłość prosić się nigdy nie będę: nie:

Edytowane przez Kamuusia
Czas edycji: 2012-08-04 o 15:32
Kamuusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 15:52   #62
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: Przerwa w związku....

Cytat:
Napisane przez Kamuusia Pokaż wiadomość
o dziwo trzymam sie doskonale....juz chyba wylalam wczesniej tyle łez że teraz nie trace na to czasu i ciesze sie wakacjami.Skoro nawet niema na tyle szacunku żeby powiedziec mi to w twarz no to czemu ja mam płakać bo kimś takim....ja zrobilam wszystko by ratowac tez związek i mam spokojne sumienie to on będzie żałował nie ja. O miłość prosić się nigdy nie będę: nie:
Całe szczęście Ja dalej jestem w punkcie wyjscia, dalej czekam i dalej nic nie wiem. I nie wiem kto ma gorzej ;-)
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 12:17   #63
Kamuusia
Raczkowanie
 
Avatar Kamuusia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 160
Dot.: Przerwa w związku....

życie jest za krótkie by czekać na kogoś takiego.....mój wniosek jest jeden albo się kogoś kocha albo się nie kocha albo chce się z kimś być albo się nie chce i kropka...niema nic pomiędzy a może chce...to nie jest miłosć
Kamuusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 08:37   #64
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Przerwa w związku....

Kamuusia, zaczynasz pisać sensownie Tylko w tym wytrwaj albo sobie wydrukuj swoje wypowiedzi, ok? I dbaj o siebie teraz.
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 16:04   #65
Kamuusia
Raczkowanie
 
Avatar Kamuusia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 160
Dot.: Przerwa w związku....

Naprawde czuje się z dnia na dzień coraz lepiej ....nawet nie potrafie sie rozpłakac przez niego już.....nie warto....to nic nie daje użalanie się nad sobą.A jesli chodzi o to że już dwa razy powiedział mi"czuje że niemoglbym z tobą nadal być bo coś bym ci zrobił....uderzył" chodzilo jednoznacznie o to a nie o słowa dlatego dziękuje bardzo za takie ostrzeżenia.A to czy do siebie wrócimy raczej wątpliwe bo obiecał że pogadamy na zywo w sobote i przyjedzie do mnie a pozniej dowiedzialam sie ze byl na imprezie poprostu dlatego nie przyjechal i ani slowa.Jakos mnie to nawet obeszło trudno nie to nie jeszcze bardziej ułatwia mi to rostanie takim zachowaniem
Kamuusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:48.