Coś innego na imprezę- makijaż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-31, 11:56   #1
kaśa.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 16

Coś innego na imprezę- makijaż


Hej dziewczyny! Potrzebuję porady, jak umalować się na imprezę. We wtorek mam otrzęsiny na uczelni i chciałabym wyglądać inaczej niż zwykle, olśniewająco. Na co dzień używam podkładu, różu i tuszu do rzęs. Mam ciemnobrązowe włosy, szaroniebieskie oczy, duże usta i dość wyraźne kości policzkowe. Zwykle na imprezę malowałam po prostu nieco mocniej oczy obrysowując je czarną kredką. Uważam jednak taki makijaż za nieco banalny i chciałabym wyglądać bardziej oryginalnie! Niestety nie mam zielonego pojęcia, jaki cień, kredka czy eyeliner pasowałby do mojego typu urody, oczu. Proszę o radę! Chętnym i zainteresowanym pomocą mi mogę wysłać swoje zdjęcie na maila. Z góry dziękuję!
kaśa. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 14:55   #2
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Coś innego na imprezę- makijaż

Proponuję makijaż typu smoky eyes, na imprezę jest idealny i odpowiednio dopasowany z każdej kobiey robi wampa

Niebieskie oczy? Proponuję użyć cieni w odcieniach matowego brązu lub szarości świetnie będą współgrać z Twoim kolorem tęczówki. Jak wykonać taki makijaż - pełno tego typu porad na forum, na pewno znajdziesz ciekawe inspiracje. Na całą ruchomą powiekę nałóż cielisty cień, który posłuży jako baza. Potem starannie obrysuj kontry oka czarną kreską. Na powiekę nałóż ciemnobrąziwy (lub szary) cień, rozetrzyj delikatnie kontury, tak aby granica była stosunkowo płynna. Pod łuk brwiowy nałóż jasny cień w celu jego rozświetlenia. Na końcu rozestrzyj kontury obrysowane kredką, ewentualnie podkreśl je dodatkowo ciemnym cieniem, rozmaż tylko mocno kontutr - to podstawa smoky

Poloiczki podkreśl różem, przedtem zadbaj o dobry podkład i korektor. Na usta cielisty błyszczyk lub pomadka, by nie stanowiły konkurencji dla mocnego oka.

Spróbuj - nie jest to wcale takie trudne, a efekt znakomity. Powodzenia
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:57.