Co s±dzicie o rf mikroig³owej??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejd¼ i zobacz jak mo¿esz podnie¶æ jako¶æ swojego ¿ycia.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-11-09, 08:18   #31
dzikuska00
Przyczajenie
 
Avatar dzikuska00
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cytat:
Napisane przez karola1000 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ! Jestem tydzieñ po mikroig³owej na twarz i próbê na rozstêpach. Buzia bezpo¶rednio po by³a obrzêkniêta i czerwona, w okolicach oczu zrobi³y siê siniaki. Na drugi dzieñ buzia by³a bolesna,siniaki ¶ciemnia³y i pojawi³o siê kilka wyprysków ropnych. Na trzeci dzieñ na³o¿y³am podk³ad kryj±cy i zaczê³am wychodziæ z domu. Buzia dochodzi³a do siebie tydzieñ ale spokojnie da³o siê wychodziæ z domu. Rozstêpy by³y potraktowane leciutko,skóra tylko zaró¿owiona, niebolesna. Teraz czekam na efekty
hej, mam pytanie do Ciebie, jakim urz±dzeniem mia³a¶ wykonany zabieg??
dzikuska00 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-11-10, 14:39   #32
karola1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Hej, ten teraz to Infini RF, pozdrawiam
karola1000 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-10, 14:42   #33
jmwg88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cytat:
Napisane przez dzikuska00 Poka¿ wiadomo¶æ
Bêde czekaæ!!! Pozdrawiam
Mogê ju¿ zdaæ relacjê ze Scarlet rf ostatecznie zdecydowa³am siê na zabieg na ca³± twarz. Uzna³am, ¿e przyda mi siê taka regeneracja i nie myli³am siê Skóra faktycznie wygl±da na tak± od¶wie¿on±, jêdrniejsz± i chyba po prostu m³odsz±. Efekt nie jest przesadzony, wszystko wygl±da naturalnie, wiêc chyba mogê byæ spokojna, nikt nie pos±dzi mnie o wizytê w gabinecie Co do okolicy oczu, która by³a g³ównym powodem wizyty, to te¿ jest sporo lepiej! Ba³am siê trochê nak³uwania w tej okolicy, ale przy zabiegu mo¿liwa jest regulacja g³êboko¶ci wk³ucia i dziêki temu nie by³o to szczególnie niekomfortowe
jmwg88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-14, 09:57   #34
dzikuska00
Przyczajenie
 
Avatar dzikuska00
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

~jmwg88~ Hej, zdecydowa³am siê na t± Scarlet, jestem zapisana na 21 grudnia, du¿o poczyta³am, by³am te¿ na konsultacjach w klinice i widzia³am zdjêcia pacjentów przed i po, jestem zaciekawiona i z niecierpliwo¶ci± czekam na swój zabieg. Zdam wam moj± relacjê ju¿ niebawem. Pozdrawiam
dzikuska00 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-17, 10:34   #35
jmwg88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cytat:
Napisane przez dzikuska00 Poka¿ wiadomo¶æ
~jmwg88~ Hej, zdecydowa³am siê na t± Scarlet, jestem zapisana na 21 grudnia, du¿o poczyta³am, by³am te¿ na konsultacjach w klinice i widzia³am zdjêcia pacjentów przed i po, jestem zaciekawiona i z niecierpliwo¶ci± czekam na swój zabieg. Zdam wam moj± relacjê ju¿ niebawem. Pozdrawiam
Nie zawiedziesz siê Mnie te¿ przekona³y zdjêcia przed i po, w ogóle by³am bardzo zdziwiona, ¿e scarlet dzia³a na tyle problemów, to bardzo fajne w ka¿dym razie trzymam kciuki za Twój zabieg, na pewno bêdziesz zadowolona!
jmwg88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-12-27, 17:08   #36
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 280
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cytat:
Napisane przez jmwg88 Poka¿ wiadomo¶æ
Mogê ju¿ zdaæ relacjê ze Scarlet rf ostatecznie zdecydowa³am siê na zabieg na ca³± twarz. Uzna³am, ¿e przyda mi siê taka regeneracja i nie myli³am siê Skóra faktycznie wygl±da na tak± od¶wie¿on±, jêdrniejsz± i chyba po prostu m³odsz±. Efekt nie jest przesadzony, wszystko wygl±da naturalnie, wiêc chyba mogê byæ spokojna, nikt nie pos±dzi mnie o wizytê w gabinecie Co do okolicy oczu, która by³a g³ównym powodem wizyty, to te¿ jest sporo lepiej! Ba³am siê trochê nak³uwania w tej okolicy, ale przy zabiegu mo¿liwa jest regulacja g³êboko¶ci wk³ucia i dziêki temu nie by³o to szczególnie niekomfortowe
A robi³a¶ 1 zabieg? Mo¿na robiæ na same oczy?
Zyta_Flores jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-01-25, 11:01   #37
jmwg88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cytat:
Napisane przez Zyta_Flores Poka¿ wiadomo¶æ
A robi³a¶ 1 zabieg? Mo¿na robiæ na same oczy?
Tak, na same oczy te¿ mo¿na robiæ, ja mia³am taki plan na pocz±tku Pó¼niej zdecydowa³am siê na ca³± twarz, ale je¿eli masz problem tylko z okolic± oczu to ¶mia³o mo¿esz zrobiæ scarlet tylko na ten obszar. U mnie efekt jest ju¿ po 1 zabiegu jest bardzo fajny, ale przy powa¿niejszych problemach podobno warto go powtórzyæ
jmwg88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-03-09, 18:40   #38
ewka369
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Witam. Mo¿ecie mi powiedzieæ czym siê ró¿ni radiofrekwencja mikroig³owa od frakcjonowania mikroig³owego rf?? Wyczyta³am na stronie <ciach> ¿e nie jest to ten sam zabieg. Bardzo chcia³abym siê pozbyæ blizn i my¶a³am o <ciach> w Lublinie a po przeczytaniu takiej informacji trochê siê bojê

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-01-06 o 00:49
ewka369 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-09, 19:41   #39
julinka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

jestem po drugim zabiegu na rozstêpy na brzuchu i na blizny na policzkach.Robi³am w Bia³ymstoku w Elite. Na brzuchu do dwóch dni mia³am zaczerwienione i uczucie ciap³a jak po mocnym opaleniu , ale w poniedzia³ek normalnie posz³am do pracy..Do tej pory mam malutkie kropki w miejscu uk³uæ. Mam wra¿enie ,¿e po drugim blizny siê trochê sp³yci³y, a rozstêpy te¿ dobrze siê zapowiadaj± .Jestem zadowolona, bo rok temu mia³am LASER frakcyjny CO I EFEKT BY£ DU¯O S£ABSZY i na dodatek d³ugo siê goi³a twarz.Wykupi³am po cztery zabiegi, bo by³o du¿o taniej .Naprawdê dosta³am niez³± cenê, porównuj±c do tych warszawskich.
julinka1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-12, 09:53   #40
blackdrees
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 111
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

No w³a¶nie, bo kluczem do sukcesu jest to, ¿eby dobrze dobraæ zabieg do problemu. Ja od jakiego¶ czasu regularnie czytam bloga <ciach> i ci±gle mnie czym¶ ciekawym zaskoczy.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-01-06 o 00:50
blackdrees jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-18, 08:19   #41
ooooliwkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Mo¿ecie poleciæ jakie¶ miejsce w Krakowie, lub Kielcach do zabiegów na rozstêpy? Kurczê... sama nie wiem na co siê nastawiaæ. Zaczê³am robiæ laser frakcyjny i karboksyterapiê, efekty s±, ale chcia³abym zrobiæ mniej zabiegów, a bardziej skutecznych. My¶la³am w³a¶nie o tej rf mikroig³owej.
ooooliwkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-24, 12:54   #42
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 280
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cytat:
Napisane przez ooooliwkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿ecie poleciæ jakie¶ miejsce w Krakowie, lub Kielcach do zabiegów na rozstêpy? Kurczê... sama nie wiem na co siê nastawiaæ. Zaczê³am robiæ laser frakcyjny i karboksyterapiê, efekty s±, ale chcia³abym zrobiæ mniej zabiegów, a bardziej skutecznych. My¶la³am w³a¶nie o tej rf mikroig³owej.
Karboksyterapia raczej nie jest na rozstêpy. Dziewczyny pisz±, ¿e RF dobrze siê sprawdza Ja robi³am na twarz (oba zabiegi) i jestem mega zadowolona! Ale celem nie by³y blizny potr±dzikowe (to trochê jak rozstêpy), tylko ujêdrnienie skóry. Natomiast widzê te¿ sp³ycenie porów, wiêc podejrzewam, ¿e rozstêpy te¿ siê bêd± sp³ycaæ.
Zyta_Flores jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-30, 20:55   #43
ooooliwkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cytat:
Napisane przez Zyta_Flores Poka¿ wiadomo¶æ
Karboksyterapia raczej nie jest na rozstêpy. Dziewczyny pisz±, ¿e RF dobrze siê sprawdza Ja robi³am na twarz (oba zabiegi) i jestem mega zadowolona! Ale celem nie by³y blizny potr±dzikowe (to trochê jak rozstêpy), tylko ujêdrnienie skóry. Natomiast widzê te¿ sp³ycenie porów, wiêc podejrzewam, ¿e rozstêpy te¿ siê bêd± sp³ycaæ.
Mo¿esz napisac gdzie robi³a¶, lub jakim sprzêtem? Bo to jest wa¿ne
ooooliwkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-06, 16:27   #44
nocny_lot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 34
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Czy zabieg Scarlet poprawi owal twarzy i "chomiki"?
Dzikuska, jak oceniasz efekty zabiegu?
nocny_lot jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-07, 21:59   #45
wielepytan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Hej

To jest mój pierwszy post tutaj tak¿e proszê o wyrozumia³o¶æ. Mam nadziejê, ¿e mi pomo¿ecie
Zacznê od tego, ¿e od d³u¿szego czasu zastanawiam siê nad usuniêciem rozstêpów- ci±gle czego¶ szukam, czytam itp. Du¿o pozytywnych opinii znalaz³am na temat rf mikroig³owej wykonywanej przez Dr. Marka Wasiluka. Chcia³abym zapytaæ czy która¶ z Was usuwa³a u niego rozstêpy? Ja mam rozstêpy na udach (na górze) i na biodrach. S± one bia³e (maj± ju¿ kilka lat). Nie mogê ju¿ na nie patrzeæ
Orientujecie siê mo¿e jaki jest koszt takiego zabiegu? Dodam jeszcze, ¿e mam 24 lata. Moje rozstepy s± stare, i pojedyñcze s± bardziej g³êbokie, reszta raczej cienutka.

Z góry dziêkujê za informacje!


wielepytan jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-26, 10:01   #46
madadziara
Raczkowanie
 
Avatar madadziara
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: rijswijk
Wiadomo¶ci: 47
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Hej, ja dzwonilam do Arkadi w opolu chcialam sie umowic na karbo ale pani polecila mi RF mikroiglowa na twarz/dekold/szyje , teraz jest promocja za 1700zl.
Powiem szczeze ze sie zastanawiam ....bo cena jak widze dobra.....ale nie jestem pewna czy po jednym razie cos mi to da....??
__________________
Naucz sie sluchac, okazja czasami puka bardzo cicho
madadziara jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-09-01, 08:45   #47
LusiiiK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomo¶ci: 2
Smile Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Hej. Jestem po serii zabiegów Radiofrekwencji mikroig³owej na rozci±gniêty brzuch po ci±¿y. Powiem tak, zabieg nie nale¿y do najprzyjemniejszych ale efekt jest rewelacyjny bo wreszcie bêdê mog³a ubraæ bikini bo wczasuje siê w tym roku dopiero we wrze¶niu. Trzeba przygotowaæ siê na pewno na okres rekonwalescencji bo pieczenie, zaczerwienienie, swêdzenie i strupki przerobi³am cztery razy bo tyle zabiegów zrobi³am. Pierwszy zab mia³am w Warszawie gdzie zap³aci³am kupê kasy a zab trwa³ 20min , dlatego kolejne wykona³am ju¿ w moim Krakowie w klinice <ciach> i tu zabieg o dziwo trwa³ grubo przesz³o godzinê i mia³am zrobiony wiêkszy obszar za ni¿sz± cenê(dla mnie spoko). Co do efektu to bardzo mocno zatar³y siê te rozstêpy i ju¿ nie widaæ, ¿e jestem w paski i ten fa³d, który mia³am ochotê sama uci±æ siê zmniejszy³. Wiem, ze nigdy ju¿ nie bêdzie idealnie ale jest ju¿ du¿o lepiej a wiem, ¿e i tak potrzebujê jeszcze kilka mies ¿eby by³ ostateczny efekt. Teraz zastanawiam siê po urlopie nad twarz± z szyj± tylko chcia³am zapytaæ czy która¶ z Was robi³a bo dosta³am niez³± cenê na kolejny zab ale boje siê trochê bo to w koñcu twarz...??

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-01-06 o 00:51
LusiiiK jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-09-16, 14:37   #48
wiedzmaBlack
Raczkowanie
 
Avatar wiedzmaBlack
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków/Chrzanów
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Witajcie!
Piszê poniewa¿ niedawno mia³am zabieg RF mikroig³owy. Zrobi³am go ze wzglêdu na mój problem z bliznami potr±dzikowymi na twarzy. Zaskoczy³o mnie jak szybko dosz³am do siebie po zabiegu, poniewa¿ za mn± ju¿ bardzo wiele zabiegów ró¿nego rodzaju. Przez ostatnie 10 lat przerobi³am chyba wszystkie dostêpne metody. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Ca³a buzia jest ujêdrniona i pe³na blasku. My¶lê, ¿e zdecydujê siê na kolejne serie, bo efekty s± naprawdê fajne Oczywi¶cie jeden zabieg nie zniweluje g³êbokich blizn, ale z pewno¶ci± jest lepiej, a mam nadziejê, ¿e przy kolejnych bêdzie jeszcze fajniej
Ja robi³am zabieg w salonie <ciach> i jestem zadowolona i z jako¶ci zabiegu i z obs³ugi. Prowadzê kana³ na YT o tematyce problemów z bliznami wiêc jakby kto¶ by³ zainteresowany to zapraszam do obejrzenia Mój kana³ nazywa siê <ciach>
Pozdrawiam wszystkich borykaj±cych siê z problemami skórnymi!

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-01-06 o 00:53
wiedzmaBlack jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-09-18, 18:00   #49
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 280
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Robi³am na <ciach>.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-01-06 o 00:53
Zyta_Flores jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-08, 23:53   #50
Ginger24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 78
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

mnie po zabiegu zosta³y ¶lady po nak³uciach minê³y ju¿ 4 miesi±ce jestem za³amana
czy u Was tez tak by³o?
Ginger24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-01-10, 18:50   #51
karola1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Cytat:
Napisane przez Ginger24 Poka¿ wiadomo¶æ
mnie po zabiegu zosta³y ¶lady po nak³uciach minê³y ju¿ 4 miesi±ce jestem za³amana
czy u Was tez tak by³o?
A robi³a¶ cia³o czy twarz? mi najd³u¿ej schodzi³y ¶lady po pierwszym zabiegu 3-4 miesi±ce(cia³o), ale z ka¿dym kolejnym zabiegiem skóra szybciej dochodzi do siebie.
karola1000 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-01-11, 20:09   #52
Ginger24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 78
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

na ciele po¶ladki i biodra
s± widoczne nak³ucia -¶lady po ig³ach
Ginger24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-01-12, 12:37   #53
pinskamagdalena89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

a w jakim gabinecie robi³a¶ zabieg?
pinskamagdalena89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-02-23, 17:28   #54
Natka123456789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Mia³am 2 zabiegi w os³awionej klinice Triclinium na Ursynowie jaki¶ czas temu. Nie polecam. Na konsultacji dr powiedzia³, ¿e 3 zabiegi to max i poprawa 80%. Dr Wasiluk chwali siê stosunkowo ma³± inwazyjno¶ci± zabiegu - co nie jest prawd±. Cera 2 tyg wygl±da³a fatalnie, wyszed³ ropny tr±dzik - tr±dziku nie mia³am od 15 lat. Nie chcia³am ju¿ dyskutowaæ z doktorem Wasilukiem i uda³am siê po antybiotyk do Enelmedu, gdzie mam prywatn± opiekê medyczn±. Krosty zesz³y, ale niesmak pozosta³. P³ytkie zdaniem doktora blizny nie drgnê³y. Atmosfera w Triclinium jak w fabryce - 5 minut i do domu, zero zainteresowanie. Wiem, ¿e do kliniki przyje¿d¿aj± Panie z ca³ej Polski - nie warto, bo tylko portfel bêdzie l¿ejszy. Przejrzyjcie fora dziewczyny, du¿o z³ych opinii jest o doktorze.
Natka123456789 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-05-29, 00:03   #55
heidi88
Raczkowanie
 
Avatar heidi88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomo¶ci: 56
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Hej Natka, ja te¿ niedawno robi³am rf mikroiglowa u dr Wasiluka, powiedz mi czy d³ugo utrzymywa³y Ci siê ¶lady po wkluciach? Ja mam na ca³ej twarzy. Ogólnie jestem kilka dni po zabiegu a twarz nadal czerwona i wyszed³ ropy tr±dzik. Nie wiem czy to normalne czy co¶ zacz±æ robiæ ...
heidi88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-05-30, 18:11   #56
Natka123456789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

¦lady po wk³uciach nie utrzymywa³y siê jako¶ mega d³ugo - zesz³y same. Pojawi³y siê ropne krosty - by³o ich mnóstwo (tr±dziku nie mam od lat) - bra³am antybiotyk od dermatologa z Enel-medu. Mia³am 2 zabiegi RF pó³ roku temu ostatni - efektów zero, blizny nawet nie drgnê³y w 1%. Gabinetu dr Wasiluka nie polecam - efekty zerowe, doktor obiecuje poprawê o jakie¶ 70-80%, a potem jak cz³owiek pyta siê o obiecane efekty, bezradnie wzrusza ramionami. Gabinet - fabryka. Dla porównaniu usuwa³am przebarwienia w innym gabinecie (u Wasiuluka nie drgnê³y - by³o to jakie¶ 1,5 roku temu, a ja potem posz³am do niego jeszcze na RF naiwna), gdzie spotka³am siê z zupe³nie innym podej¶ciem, zrozumieniem i co najwa¿niejsze efektami. Zawsze dok³adnie mi zmyto makija¿, w Triclinium dr robi to bardzo niedbale, albo samemu siê zmywa, po¶wiêcono mi tyle czasu ile trzeba i co najwa¿niejsze przebarwienie znacznie zblad³y.
Natka123456789 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-06-11, 13:30   #57
nietoperek83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 221
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Natka, gdzie usuwa³a¶ przebarwienia? i Jak? Mo¿esz napisaæ?
nietoperek83 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-06-12, 23:44   #58
Patka2017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

witam
Drogie Panie, czy która¶ z Was wie jakiego sprzetu u¿ywa dr Wasiluk je¶li chodi o rf mikroig³ow±? czy jest to to samo urzadzenie co u dr Osadowskiej?
Patka2017 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-06-15, 21:43   #59
karola1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Hej Patka!
Dr Osadowska ma Infini RF, a dr Wasiluk Elyssys czy jako¶ tam, gdzie¶ mam zapisane. Pozdrawiam.
karola1000 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-06-22, 23:10   #60
heidi88
Raczkowanie
 
Avatar heidi88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomo¶ci: 56
Dot.: Co s±dzicie o rf mikroig³owej???

Czy która¶ z Was mia³a po Radiofrekwencji mikroiglowej pod³u¿ne prêgi na twarzy? Ja z dnia na dzieñ mam ich coraz wiêcej a jestem miesi±c po zabiegu
heidi88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Medycyna estetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-12-31 13:45:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:04.