Marchewka > kolor skóry...? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-09, 10:49   #31
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Lightbulb Dot.: Marchewka > kolor skóry...?

Ja od dwóch miesięcy jem marchewkę po 4 ,5 sztuk wagowo to 600-700g (po obraniu) od paru dni zmniejszyłam ilość bo nie chcę przesadzić i nie być żółta
W tym czasie kolor skóry ładnie mi się zmienił i nie jestem żółta kolor mam właśnie taki brzoskwiniowy ładny za to dłonie zauwarzyłam że robią się delikatnie żółte dlatego od trzech dni nie jem marchwi .Z tego co wiem kolor żółty się robi jak siś przesadzi jedząc dwie trzy marchewki dziennie utrzyma ten ładny kolor. Ja jem tartą marchewkę wtedy brzuch nie boli. Jak jadłam w całości normalnie to mnie bolał. Mój naturalny kolor skóry to blada jak ściana świeżo wymalowana w dodatku z piegami na twarzy Ale ja jestem zadowolona z jedzenia marchwi i polecam wystarczy tylko nie przesadzać a kolor będzie brzoskwiniowy a nie żółty
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.


kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.