Nutri hair tabletki na włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-28, 12:42   #1
kotka20093
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 941

Nutri hair tabletki na włosy


Czy zna ktos ten suplement na włosy. ja właśnie dzisiaj zażyłam pierwsza tabletkę i jestem ciekawa czy beda jakies rezultaty. bardzo wypadaja mi włosy, uzywałam juz wielu suplementów jak dotad najlepszy był vitapil najgorsza belissa bo nic nie dała. prosze o opinie na temat tego leku.
tu informacja o tym leku
Postać:
KAPSUŁKI

Producent: MEGAFYT

Opakowanie: 60 kapsułek

Charakterystyka:
Nutrihair jest preparatem, który przyjmowany systematycznie wspomaga odżywianie włosów od wewnątrz nadając im zdrowy i zadbany wygląd. Dzięki zawartości odpowiednio dobranych składników naturalnego pochodzenia Nutrihair wspomaga budowę prawidłowej struktury włosa oraz aktywność cebulek włosowych, co korzystnie wpływa na elastyczność oraz szybkość rośnięcia włosów.

Skład:
/* */ Składniki 1 kapsułka % RDA * ekstrakt z ziela skrzypu 100 mg - ekstrakt z nasion prosa 100 mg - ekstrakt z drożdży 25 mg - ekstrakt z liści pokrzywy 12,5 mg - niacyna 9 mg NE 50% kwas pantotenowy 3 mg 50% foliany 100 mcg 50 % biotyna 75 mcg 50 % witamina B12 0,5 mcg 50 % *RDA (Recommended Daily Allowance) - zalecane dzienne spożycie.

Wskazania:
Suplement diety stosowany w celu poprawy i wzmocnienia kondycji włosów.

Stosowanie:
Przyjmować 1 kapsułkę 2 razy dziennie najlepeij w trakcie posiłku.
kotka20093 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 12:49   #2
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Nutri hair tabletki na włosy

ja polecam herbatkę z pokrzywy.
niestety skutkiem ubocznym jest jej moczopędność
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 20:07   #3
moniaaaa81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 7
Dot.: Nutri hair tabletki na włosy

podbijam
i jak efekty???
Ja dziś zakupiłam je w aptece bo nie było onozis-u ani l'biotica , a Pani w aptece zachwalala bo jakaś znajoma tez miała problem z włosami. tak więc pierwszy dzień i się efektami nie mogę pochwalić jeszcze
__________________
moniaaaa81
moniaaaa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 10:18   #4
wiXa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: KaToWiCe
Wiadomości: 11
GG do wiXa
Dot.: Nutri hair tabletki na włosy

Witam

tutaj mogę pomóc

- wypadaja włosy- polecam DROŻDŻE PIWNE firmy DROVIT, koniecznie czyste bez żadnych dodatkowych witamin (aptekarka będzie chciała sprzedać z pokrzywą innymi dodatkami) opakowanie zawiera około 200 szt tabletek rano 5 szt, popołudniu 5 szt, wieczorem 5szt = 15 dziennie, koszt około 8,00 zł

drożdże przyspieszą porost włosa, także dziewczyny które mają pasemka muszą przygotować się na częstszą wizytę u fryzjera (ja tak miałam, już mam ciemne)

dodatkowo aby włos nabrał blasku sprężystości stosuję tabletki SILICA- preparat wmacnia włosy paznokcie, tutaj zalecana jest 1 tabletka dziennie, najlepiej rano, koszt około 18 zł,

polecam dodatkowo odżywkę do włosów dove, granatowa, po umyciu włosów na wilgotne jeszcze nałożyć odżywkę na nią folię i na to ręcznik, siedzę tak zapakowana około 30 min, raz na tydzień.

tyle wiem tyle mogę polecić, miałam kiedyś poważny problem z wypadaniem łamliwością, rozdwojonymi końcówkami, wygląd włosów poprawił się zapuszczam jestem zadowolona z wyglądu włosów

pozdrawiam
__________________
}i{ MAYDAY }i{
wiXa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 11:11   #5
moniaaaa81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 7
Dot.: Nutri hair tabletki na włosy

właśnie zaczynam porządnie walczyć (chyba porządnie) o włosy
3 dzień biorę Nutri Hair a dodatkowo maseczka z olejkiem rycynowym i żółtkiem (bleee) i później jedwab w płynie (loton Provit) - olejek zamierzam używać na zmianę z maseczką kalos placenta zobaczymy jaki będzie efekt. Nawet już fryzjera sobie odpuszczam póki co. bo mam naturlany blond i tylko balejaż robiłam żeby rozjaśnianić te moje gady a są na dodatek kręcone....eh zawsze pod górkę, a przydaloby im się już te moje odrościki odświeżyć a Wy jak sobie dajecie radę ?

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

a co do - Silica - brałam ale zero efektów, a drożdże ...kiedyś piłam nawet też nic nie poskutkowały tylko więcej wyprysków na buźce się porobiło ...a z tego co słyszałam to na odwrót powinno być hehe
__________________
moniaaaa81
moniaaaa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 08:49   #6
wiXa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: KaToWiCe
Wiadomości: 11
GG do wiXa
Dot.: Nutri hair tabletki na włosy

dlatego ja biorę tabletki, generalnie jeżeli zaczynamy coś stosować niech to trwa jakiś czas a nie miesiąc nic nie działa więc cos innego próbujemy.... ja efekty po drożdżach zauwazyłam po 3 miesiącach, działaja bynajmniej na mnie, nigdy nie miałam problemu z wypryskami więc może mi się nie robia nie wiem,

do oleju rycynowego dodawaj sobie trochę soku z cytryny, jak masz blond bo bez niej kolor będzie ciemniał,

a jeszcze używałam kiedyś MERC SPECIAL, różowe tabletki powlekane niemieckie, drogie
__________________
}i{ MAYDAY }i{
wiXa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 16:04   #7
moniaaaa81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 7
Talking Dot.: Nutri hair tabletki na włosy

no właśnie zapomniałam dodać o tej cytrynce za dużo nie daję bo ponoć troszke przesuszyć włosy może ...tak słyszałam więc wolę być ostrożna
__________________
moniaaaa81
moniaaaa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-02, 16:49   #8
wiXa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: KaToWiCe
Wiadomości: 11
GG do wiXa
Dot.: Nutri hair tabletki na włosy

ahh w sumie wrócę do rycynówki ja stosowałam to bez jajka może teraz czas na jajeczko hihih
__________________
}i{ MAYDAY }i{
wiXa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 10:38   #9
moniaaaa81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 7
Dot.: Nutri hair tabletki na włosy

hehe to jajko wcale nie zachęca ...ale warto się "poświęcić " i pochodzić z tym czymś na głowie mi po użyciu tego ...nie wiem może to w glowie siedzi..od razu lepsze włoski się wydają ..a do tego nutri hair ....hmm już się zaczynają lepiej kręcić i nie są takie sztywne (blondynka kręcona aaaa co do rycyny...codziennie jako dodatek...odżywka do rzęs po nim jak umaluje się tuszem to taaakie są fajne ze się nie spodziewałam chyba się wyspałam bo za bardzo optymizmem jadę
__________________
moniaaaa81
moniaaaa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 18:40   #10
wiXa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: KaToWiCe
Wiadomości: 11
GG do wiXa
Dot.: Nutri hair tabletki na włosy

co jeszcze możemy stosować? wiecie no ja zapuszczam włosy, trudno jest tak wegetować przy wrażeniu że ciągle wygląda się tak samo, kusi mnie grzywka, mocniejsze cieniowanie... ahhh najtrudniejszy etap przede mną jajeczko skutkuje
__________________
}i{ MAYDAY }i{
wiXa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 19:47   #11
moniaaaa81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 7
Dot.: Nutri hair tabletki na włosy

moim "kłaczkom" na gwalt to by się przydał fryzjer odrostu mam juz straszne ale dobrze że ja je tylko aż tak "dotkliwie" odczuwam i widzę bo to blond i to blond hehe
jajko zamierzam nosić na głowie nawet dzień w dzień jeśli ma pomóc moje właśnie też chcę żeby urosly bo teraz to zaledwie do ramion i dziady nie chcą rosnąc wogóle od jakiegoś czasu
mam nadzieję że wszelkie zabiegi nam pomogą ja probuję póki co tego co napisalam wczesniej czyli
1. Nutri Hair
2. Jedwab w płynie
3. Jajko z olejkiem i cytryną
4. Ograniczenie do minimum używania i prostownicy ( tylko końce prostuję od czasu do czasu bo za bardzo się podwijają i mam trójkąt na glowie hehe i suszarki ...mimo że zimnym powietrzem i z jonizacją ...

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------


jak kobietki drogie macie sprawdzone sposoby jak się jeszcze ..ulepszyć do piszcie piszcie piszcie... ;D
co stosujecie jak długo i wogole czy może jakieś tabletki brałyście czy cuś
__________________
moniaaaa81
moniaaaa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.