kłopot z dodatkami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-17, 21:38   #1
madzik199210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 26

kłopot z dodatkami


Witajcie,
Dziś zamówiłam suknię. Z dwóch modeli zrobiłam jeden. Góra jest na grubych ramiączkach, dekolt w kształcie V. Pod biustem jest szarfa i od szarfy suknia jest puszczona lekko w dół, który jest z organtyny . Cała suknia jest biała, na gorsecie będzie koronka z białymi koralikami, a dół czysty. Od razu w tym samym salonie zamówiłam welon do bioder wyszywany na końcach koronką, a że ślub 20 pażdziernika to jeszcze białe futerko na długi rękaw. Buty proste atłasowe bez zdobien z zakrytym palcem.
Powiedzcie mi proszę, czy dobrze zrobiłam wybierając takie dodatki. Mam jeszcze szanse pozmieniać. Za wszelkie sugestie będę ogromnie wdzięczna.

Edytowane przez madzik199210
Czas edycji: 2012-08-17 o 21:39 Powód: bład
madzik199210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 21:51   #2
Kisame
Zakorzenienie
 
Avatar Kisame
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 741
Dot.: kłopot z dodatkami

Ciężko mi to wyobrazić, dysponujesz zdjęciami lub linkami?
__________________
3.06.2010

Jeśli coś kochasz, puść to wolno
-jeśli wróci, jest Twoje,
-jeśli nie, nigdy Twoim nie było.
Paulo Coelho


UBRANIA I KOSMETYKI!!!

Kisame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 21:56   #3
Olenka_16
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Najpiękniejsze miejsce na ziemi:))
Wiadomości: 871
Wink Dot.: kłopot z dodatkami

Wstaw jakieś zdjęcie(:
Olenka_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 22:21   #4
madzik199210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 26
Dot.: kłopot z dodatkami

http://www.google.pl/imgres?start=31...20,s:319,i:178 taki dół, a teraz szukam góry

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

słuchajcie ! http://www.modaslubna.pl/?p=3&offset=171# właśnie z tej sukni wzięłam górę, tylko zamiast grochów jest koronka z białymi koralikami- taka delikatna, a pod tą wstązką od pasa od razu opada organtyna, suknia szeroka, na dole już nic nie ma, żadnych aplikacji koronek itd.

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

muszę podać kod sukni, bo linki po kliknieciu sie nie zmieniają, jej kod to 1118
madzik199210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 09:31   #5
madzik199210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 26
Dot.: kłopot z dodatkami

pomoże mi ktoś? Bardzo prosze
madzik199210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 10:23   #6
agatak87
Raczkowanie
 
Avatar agatak87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 111
Dot.: kłopot z dodatkami

Cytat:
Napisane przez madzik199210 Pokaż wiadomość
Witajcie,
Dziś zamówiłam suknię. Z dwóch modeli zrobiłam jeden. Góra jest na grubych ramiączkach, dekolt w kształcie V. Pod biustem jest szarfa i od szarfy suknia jest puszczona lekko w dół, który jest z organtyny . Cała suknia jest biała, na gorsecie będzie koronka z białymi koralikami, a dół czysty. Od razu w tym samym salonie zamówiłam welon do bioder wyszywany na końcach koronką, a że ślub 20 pażdziernika to jeszcze białe futerko na długi rękaw. Buty proste atłasowe bez zdobien z zakrytym palcem.
Powiedzcie mi proszę, czy dobrze zrobiłam wybierając takie dodatki. Mam jeszcze szanse pozmieniać. Za wszelkie sugestie będę ogromnie wdzięczna.
Hej
Myślę, że suknia będzie super dodatki też ok, z jednym małym ale... Wydaje mi się że biorąc pod uwagę rozkloszowany dół sukni, to w połączeniu z futerkiem możesz wyglądać ciężko (nie chcę powiedzieć grubo ) Ale to zależy też jak bardzo owłosione jest to futerko (bez skojarzeń). Może bardziej pasowałby jakiś zgrabny żakiecik?
Może być z futerkiem jak lubisz http://www.google.pl/imgres?q=zakiet...r:1,s:45,i:220
__________________
A dziś Cię kocham o całe wczoraj mocniej!
K.
agatak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 10:50   #7
madzik199210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 26
Dot.: kłopot z dodatkami

Bardzo Ci dziękuję! Futerko nie jest szerokie ani jakieś"pulchne" tylko cienkie, przy ciele, może nie będzie aż tak żle. Ale popatrze jeszcze zakieciki wg Twojej sugesti. A co z tym welonem? ZOstawić tą koronkę czy zamienić na zwykły. i jeszcze jaka długość tego welonu? Suknia będzie niestety sznurowana ..
madzik199210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-18, 10:55   #8
agatak87
Raczkowanie
 
Avatar agatak87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 111
Dot.: kłopot z dodatkami

To jak jest cienkie to na pewno będzie wyglądać świetnie Co do koronki - kurczę ciężko powiedzieć, bo z jednej strony takie welony są ładne, a z drugiej - futerko, koraliki, koronka - żeby nie było za dużo Bardzo trudno doradzić jak się nie widzi zdjęć całości - a co mówiły babki w salonie? Nie doradziły Ci nic?
A jaka biżuteria i fryzura?
__________________
A dziś Cię kocham o całe wczoraj mocniej!
K.

Edytowane przez agatak87
Czas edycji: 2012-08-18 o 10:57
agatak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 12:21   #9
madzik199210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 26
Dot.: kłopot z dodatkami

Włosy będą spięte jakoś, bizuteria to tylko zloty łańcuszek delikatny z malutką przywieszką i kolczyki -wkrętki malutkie. Kobieta z salonu powiedziała , że będzie ok, ale jednak myśle , że nie, pół nocy nie mogłam spać.
madzik199210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 16:49   #10
misienka
Raczkowanie
 
Avatar misienka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 298
Dot.: kłopot z dodatkami

Myślę, że będzie ładnie, ale zgadzam się z agatak87, że z koronkowym welonem będzie przesyt. A dół sukni będzie jednak bez zdobień, ale nie prosty. Koronkowe welony najlepiej prezentują się z koronkowymi sukniami rybkami, przynajmniej dla mnie. Byłam na weselu gdzie panna młoda miała welon mniej więcej do pasa wyszywany koronką, suknię muślinową chyba i nie pasowało to do całości. Nawet mój narzeczony stwierdził, że ten welon kompletnie nie pasował, ale po pierwsze co komu się podoba, a po drugie najlepiej zobaczyć całość
__________________



misienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:46.