364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :) - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-19, 14:03   #1501
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Obcięłam się, o losie Moja fryzjerka miała zły... bardzo zły dzień...
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić

CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 17:42   #1502
dioneja
Rozeznanie
 
Avatar dioneja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 909
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Bede pilnowac, ale nie wiem czy nie beda na zlosc przedluzac tego terminu wyplacenia pieniedzy...
Dlatego wiecej nie bede tam pracowac. Dzis ostatni dzien. Wiem, ze ciezko o prace w tych czasach, ale jednak jakis szacunek nalezy mi sie.
I jak ostatni dzień pracy? Przetrwałaś? Jak się "pracodawca" zachował?

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Obcięłam się, o losie Moja fryzjerka miała zły... bardzo zły dzień...
Aż tak źle :P?
__________________

dioneja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 19:39   #1503
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Aż tak źle :P?
Po domu chodzę w kapturze

Podejrzewam, że fryzjerka się rozpędziła po moim nieprzemyślanym oświadczeniu: "przecież odrosną"... czekam niecierpliwie.
Ogólnie, coś z nich pewnie jestem w stanie zrobić... No, ale miało być "do ramion". Okazało się, że moje ramiona zaczynają się zaraz za uszami


__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić

CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 05:42   #1504
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

No nie! Co to za brak czynności życiowych. Reanimujemy?
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić

CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 10:28   #1505
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

reanimujmy!
przyzwyczaiłaś się już do włosów?

Mój były zasypuje mnie wiadomościami. chyba poczuł, że musi walczyć.
Troszeczkę za późno..
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 12:56   #1506
dioneja
Rozeznanie
 
Avatar dioneja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 909
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

.Ja wreszcie wyjechałam już na studia, ale siedzę sama w mieszkaniu... Z drugiej strony wreszcie skończył mi się maraton u lekarzy - przez cały wrzesień gdzieś, coś, u jakiegoś lekarza, codziennie (oprócz weekendów) prawie każdy mnie gdzieś dziubał. Ale przynajmniej poznałam nowe zastosowanie kwasu hialuronowego . Mimo, że zaczną się niedługo zajęcia to mam nadzieję, że trochę odetchnę :P.
__________________

dioneja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 15:27   #1507
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
.Ja wreszcie wyjechałam już na studia, ale siedzę sama w mieszkaniu...
Jak ja sie cieszę <mimo wszystko> że jest już wrzesień, że zaczynają się zajęcia i w końcu wyjdę do ludzi... do ludzi

Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Z drugiej strony wreszcie skończył mi się maraton u lekarzy - przez cały wrzesień gdzieś, coś, u jakiegoś lekarza, codziennie (oprócz weekendów) prawie każdy mnie gdzieś dziubał.
wyobraziłam sobie to jako scenę porwania przez kosmitów jak ofiara leży na stole a nad nią wielkie głowy z przyrządami...
za dużo seriali, za dużo

Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Ale przynajmniej poznałam nowe zastosowanie kwasu hialuronowego .
podziel się nowinkami ze świata medycyny...
Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
reanimujmy!
przyzwyczaiłaś się już do włosów?
Tak. Cały czas są spięte. Tak jak przed obcięciem, tylko, że mi z tyłu uciekają co mnie doprowadza do wrzenia ... ale przynajmniej dzięki temu czuję różnice przed/po
Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Mój były zasypuje mnie wiadomościami. chyba poczuł, że musi walczyć.
Troszeczkę za późno..
Cieszę się że twardo stawiasz sprawę. Kiedyś się zastanawiałaś co by było gdyby... i nadeszło to "gdyby" a Ty nie masz wątpliwości Gratuluję

Cóż. Mój Ex ma nową dziewczynę. Dowiedziałam się w piątek. I nie powiem, żeby to po mnie spłynęło... Pierwszy raz tak realnie poczułam się staro i nieatrakcyjnie i w ogóle do czterech liter. Przejdzie, przejdzie... ale bez ryczenia się nie obyło...
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić

CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-30, 09:33   #1508
dioneja
Rozeznanie
 
Avatar dioneja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 909
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Jak ja sie cieszę <mimo wszystko> że jest już wrzesień, że zaczynają się zajęcia i w końcu wyjdę do ludzi... do ludzi
Zamiast zajęć to mogłyby być takie spotkania 'integracyjne' .

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
wyobraziłam sobie to jako scenę porwania przez kosmitów jak ofiara leży na stole a nad nią wielkie głowy z przyrządami...
za dużo seriali, za dużo

Tak mniej więcej się czułam :P. Już nawet myślałam czy nie dać się jako "egzemplarz naukowy" do szpitala, np. po miesiącu na ortopedii, chirurgii, endokrynologii.
Nie dość, że mi gmerali w kolanie, zębach (nadrabianie 4 letniego omijania dentysty...), musiałam chodzić na rehabilitacje to jeszcze miałam usuwaną torbiel... Miejsce do powstania sobie wybrała wredne :P.

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
podziel się nowinkami ze świata medycyny...

Mi osobiście kwas hialuronowy kojarzył się tylko z wstrzykiwaniem w zmarszczki na twarzy, ewentualnie jako składnik kremów. A mi wstrzyknęli w staw w kolanie :P. Ponoć ma jakoś mi lekko ochronić kolanko i ma przetrwać do niestety nadchodzącej operacji :/...

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Tak. Cały czas są spięte. Tak jak przed obcięciem, tylko, że mi z tyłu uciekają co mnie doprowadza do wrzenia ... ale przynajmniej dzięki temu czuję różnice przed/po

Oj też mnie wkurzają te włoski z tyłu głowy. Mi nawet przy trochę dłuższych ciężko je ogarnąć żeby ładnie się w kucyku trzymały .


Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Cóż. Mój Ex ma nową dziewczynę. Dowiedziałam się w piątek. I nie powiem, żeby to po mnie spłynęło... Pierwszy raz tak realnie poczułam się staro i nieatrakcyjnie i w ogóle do czterech liter. Przejdzie, przejdzie... ale bez ryczenia się nie obyło...
będzie dobrze!
__________________

dioneja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 19:28   #1509
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Jak ja sie cieszę <mimo wszystko> że jest już wrzesień, że zaczynają się zajęcia i w końcu wyjdę do ludzi... do ludzi
Też tak miałam kiedy jeszcze studiowałam
Mnie pogoda nieco przygnębia. Zapisałam się na jęz angielski... i jestem najgorsza w grupie babeczka jest bardzo wymagająca i nie ma 'przeproś'. Strasznie dużo nauki, ale może wreszcie zrobię jakiś postęp..

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Tak. Cały czas są spięte. Tak jak przed obcięciem, tylko, że mi z tyłu uciekają co mnie doprowadza do wrzenia ... ale przynajmniej dzięki temu czuję różnice przed/po
odrosną a potem pójdz do sprawdzonego fryzjera - chociaż to też nie zawsze się sprawdza... generlanie to ja 'boję' się chodzić do fryzjera, bo w tych czasach strasznie trudno znaleźć dobrą osobę - znającą się na rzeczy...
Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Cieszę się że twardo stawiasz sprawę. Kiedyś się zastanawiałaś co by było gdyby... i nadeszło to "gdyby" a Ty nie masz wątpliwości Gratuluję

szczerze mówiąc ja też się cieszę. Po pierwszym spotkaniu miałam ochotę do niego napisać, spotkać się z nim. Jak z kimś bliskim (w sensie przyjaciel), ale po drugim spotkaniu wszystko mi odeszło... Wszystko.
Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Cóż. Mój Ex ma nową dziewczynę. Dowiedziałam się w piątek. I nie powiem, żeby to po mnie spłynęło... Pierwszy raz tak realnie poczułam się staro i nieatrakcyjnie i w ogóle do czterech liter. Przejdzie, przejdzie... ale bez ryczenia się nie obyło...
po mnie też by nie spłynęło - nawet teraz.
Będzie dobrze. Wcale nie jesteś stara i nieatrakcyjna! (tak jak ja ) nie spotkałaś po prostu jeszcze tego jedynego

U mnie w pracy jest taki ktoś... to znaczy on jest w UK, ale czasem współpracujemy razem. Ostatnio zasypałam 'go' mailami, bo czegoś tam od niego potrzebowałam. Zaczęliśmy rozmawiać na komunikatorze (służbowo oczywiście). Zapytałam co u niego- powiedział, że jest zmęczony, ale że jak widzi moje zdjęcie to to mu pomaga
potem stwierdził, że tworzymy razem wspaniały team i że moja praca i JA jestem bardzo ważna (to było trochę dziwne ). Kilka dni temu pytał kiedy będę w UK bo chciałby podziękować mi osobiście (nie mam pojęcia za co, ale z chęcią się odwdzięczę :brzyda l a jak podałam datę, to powiedział, że w takim razie też przyjedzie do Londynu
Dodał mnie do swoich ulubionych kontaktów.
Dziś gapiłam się na jego zdjęcie na komunikatorze (czuję się jak szczylówa ) i w tym samym momencie do mnie napisał.
Ja wiem, że podniecam się jak 15-latka, ale to takie miłe kiedy myślisz o kimś a ten ktoś w tym samym momencie się do Ciebie odzywa...
Tęskni mi się za tym, żeby mieć o kim myśleć..
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 10:20   #1510
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Jakby któraś nie wiedziała, to dzisiaj jest PIĄTEK
< trzy razy a-psik na tą cześć>

Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Zamiast zajęć to mogłyby być takie spotkania 'integracyjne' .
Oj, chyba ani moja wątroba, ani mój wychudzony portfel tego by nie przeżyły...
Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Mnie pogoda nieco przygnębia.
Serio? U mnie jest lampa... tylko temperatura jakaś niewspółgrająca z widokiem.
Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Zapisałam się na jęz angielski... i jestem najgorsza w grupie babeczka jest bardzo wymagająca i nie ma 'przeproś'. Strasznie dużo nauki, ale może wreszcie zrobię jakiś postęp..
Jak się chce to się da

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
odrosną a potem pójdz do sprawdzonego fryzjera - chociaż to też nie zawsze się sprawdza... generlanie to ja 'boję' się chodzić do fryzjera, bo w tych czasach strasznie trudno znaleźć dobrą osobę - znającą się na rzeczy...
Sęk w tym, że to była moja wypróbowana fryzjerka Już dla mego spokoju ducha zawsze mam przy sobie fotę z fryzurą jaką chcę. I wzięłam tę samą co ostatnio. I wystąpiła na mej głowie klęska żywiołów.
Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
szczerze mówiąc ja też się cieszę. Po pierwszym spotkaniu miałam ochotę do niego napisać, spotkać się z nim. Jak z kimś bliskim (w sensie przyjaciel), ale po drugim spotkaniu wszystko mi odeszło... Wszystko.
Świetne podejście. Z wcześniejszym Ex'em miała dokładnie to samo. Po jakimś czasie zaczęliśmy się widywać, nawet ba! był incydent scaleniowy, ale jakoś już wszystkie uczucie motylkowe poszły w diabły, więc się teraz tylko kumplujemy.
Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
po mnie też by nie spłynęło - nawet teraz.
Noooo... a za miesiąc kolejna wspólna impreza...
Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
będzie dobrze!
Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Będzie dobrze.
Niech to "dobrze" przybiega, szyyyyybko !!!
Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Ja wiem, że podniecam się jak 15-latka, ale to takie miłe kiedy myślisz o kimś a ten ktoś w tym samym momencie się do Ciebie odzywa...
Tęskni mi się za tym, żeby mieć o kim myśleć..
Ale to jest właśnie takie fajne. I wcale nie rodem z gimnazjum, przecież w naszym <> wieku też trzeba od czegoś zacząć, a na emocjach i uczuciach nam nie zbywa... Tylko trzeba się nieco bardziej kryć z rysowaniem serduszek w notesie
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić

CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 13:49   #1511
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Znowu jestem bez pracy.
Pracowalam do konca miesiaca. Nie wiem czy pieniadze nawet dostane Bo dyrektorka chciala mi dac 27 do podpisania umowe z dniem 1 wrzesnia (a ja ciagle bylam w PUP, bo od 1 wrzesnia dyrektorka i sekretarka mowily, ze jak juz bede miala podpisana umowe to mam 7 dni na wyrejestrowanie. A ja tez nie chcialam zostac bez ubezpieczenia). Ja powiedzialam, ze umowy z taka data nie podpisze, a dyrektorka na to powiedziala, ze w takim razie nie pracowalam u nich i ze ona nie ma na jakiej podstawie wyplacic mi kasy za ten miesiac..

Ale dajac mi ta umowe, od razu chciala mi podziekowac, bo dyrektorka znalazla sobie nowego pracownika i juz mnie nie potrzebowali
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-04, 14:50   #1512
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Jakby któraś nie wiedziała, to dzisiaj jest PIĄTEK
< trzy razy a-psik na tą cześć>
dokładnie! jest piątek a ja mam wolne!
byłam na szopingu. Szukałam jakiejś ładnej i niedrogiej bluzeczki pod marynarkę. BRAK takich rzeczy w sklepach.. nawet nie znalazłam ładnej, która byłaby za droga
W przyszły czwartek lecę służbowo do Londynu - proszę trzymać za mnie kciuki bo strasznie się stresuję
Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Serio? U mnie jest lampa... tylko temperatura jakaś niewspółgrająca z widokiem.
dziś u mnie też ładnie
Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Sęk w tym, że to była moja wypróbowana fryzjerka Już dla mego spokoju ducha zawsze mam przy sobie fotę z fryzurą jaką chcę. I wzięłam tę samą co ostatnio. I wystąpiła na mej głowie klęska żywiołów.
to chyba faktycznie musiała mieć zły dzień
Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Świetne podejście. Z wcześniejszym Ex'em miała dokładnie to samo. Po jakimś czasie zaczęliśmy się widywać, nawet ba! był incydent scaleniowy, ale jakoś już wszystkie uczucie motylkowe poszły w diabły, więc się teraz tylko kumplujemy.
Noooo... a za miesiąc kolejna wspólna impreza...
Jeszcze te 5 miesięcy temu nie wierzyłabym, że będę miała takie nastawienie. Wtedy wybaczyłabym mu wszystko, żeby tylko wrócił do mnie. Coś we mnie pękło. Teraz widzę, że on chyba nie ma czego mi zaproponować. Może to głupio i źle brzmi (nie chodzi tu o pieniądze), ale szukam kogoś obrotnego, stanowczego, inteligentnego, ujmującego.. (znam takiego jednego- ma żonę i bardzo ją NIESTETY kocha). A mojemu eksowi chyba troszeczkę brakuje... Nie wiem. To już nie miałoby sensu.
Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Niech to "dobrze" przybiega, szyyyyybko !!!
przybiegnie! bo ode mnie zaczyna już uciekać moje poczucie własnej wartości maleje z każdym dniem. Dziś rano się popłakałam zastanawiając się nad sobą. Właściwie nie zastanawiając a uświadamiając sobie, że skoro mnie nic nie chce to znaczy, że jestem brzydka, głupia z paskudnym charakterem.

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Ale to jest właśnie takie fajne. I wcale nie rodem z gimnazjum, przecież w naszym <> wieku też trzeba od czegoś zacząć, a na emocjach i uczuciach nam nie zbywa... Tylko trzeba się nieco bardziej kryć z rysowaniem serduszek w notesie
dokładnie. Serduszka tylko w osobistym kalendarzu


Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Znowu jestem bez pracy.
Pracowalam do konca miesiaca. Nie wiem czy pieniadze nawet dostane Bo dyrektorka chciala mi dac 27 do podpisania umowe z dniem 1 wrzesnia (a ja ciagle bylam w PUP, bo od 1 wrzesnia dyrektorka i sekretarka mowily, ze jak juz bede miala podpisana umowe to mam 7 dni na wyrejestrowanie. A ja tez nie chcialam zostac bez ubezpieczenia). Ja powiedzialam, ze umowy z taka data nie podpisze, a dyrektorka na to powiedziala, ze w takim razie nie pracowalam u nich i ze ona nie ma na jakiej podstawie wyplacic mi kasy za ten miesiac..

Ale dajac mi ta umowe, od razu chciala mi podziekowac, bo dyrektorka znalazla sobie nowego pracownika i juz mnie nie potrzebowali

w tych czasach wszyscy kombinują
Nie łam się- szukaj dalej.
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 19:45   #1513
dioneja
Rozeznanie
 
Avatar dioneja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 909
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Zapisałam się na jęz angielski... i jestem najgorsza w grupie babeczka jest bardzo wymagająca i nie ma 'przeproś'. Strasznie dużo nauki, ale może wreszcie zrobię jakiś postęp..
I tak już zrobiłaś jakiś postęp - zapisałaś się. Ja nadal się obijam pod tym względem :/...


Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
U mnie w pracy jest taki ktoś... to znaczy on jest w UK, ale czasem współpracujemy razem. Ostatnio zasypałam 'go' mailami, bo czegoś tam od niego potrzebowałam. Zaczęliśmy rozmawiać na komunikatorze (służbowo oczywiście). Zapytałam co u niego- powiedział, że jest zmęczony, ale że jak widzi moje zdjęcie to to mu pomaga
potem stwierdził, że tworzymy razem wspaniały team i że moja praca i JA jestem bardzo ważna (to było trochę dziwne ). Kilka dni temu pytał kiedy będę w UK bo chciałby podziękować mi osobiście (nie mam pojęcia za co, ale z chęcią się odwdzięczę :brzyda l a jak podałam datę, to powiedział, że w takim razie też przyjedzie do Londynu
Dodał mnie do swoich ulubionych kontaktów.
Dziś gapiłam się na jego zdjęcie na komunikatorze (czuję się jak szczylówa ) i w tym samym momencie do mnie napisał.
Ja wiem, że podniecam się jak 15-latka, ale to takie miłe kiedy myślisz o kimś a ten ktoś w tym samym momencie się do Ciebie odzywa...
Tęskni mi się za tym, żeby mieć o kim myśleć..
Ulala . Ja pomimo swojego wieku (20+) też bym się podniecała jak 15-latka w podobnej sytuacji. Może nie tylko nastki się tak podniecają ;P?


Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Jakby któraś nie wiedziała, to dzisiaj jest PIĄTEK
< trzy razy a-psik na tą cześć>
Ja dziś miałam cały dzień wolny. Przeleżałam go pod kocykiem z książką albo komputerem i odpalonym kominkiem z zapachem z Yankee Candle. Niestety wsiąkłam. Będzie to zgubne dla mojego portfela .

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Znowu jestem bez pracy.
Pracowalam do konca miesiaca. Nie wiem czy pieniadze nawet dostane Bo dyrektorka chciala mi dac 27 do podpisania umowe z dniem 1 wrzesnia (a ja ciagle bylam w PUP, bo od 1 wrzesnia dyrektorka i sekretarka mowily, ze jak juz bede miala podpisana umowe to mam 7 dni na wyrejestrowanie. A ja tez nie chcialam zostac bez ubezpieczenia). Ja powiedzialam, ze umowy z taka data nie podpisze, a dyrektorka na to powiedziala, ze w takim razie nie pracowalam u nich i ze ona nie ma na jakiej podstawie wyplacic mi kasy za ten miesiac..

Ale dajac mi ta umowe, od razu chciala mi podziekowac, bo dyrektorka znalazla sobie nowego pracownika i juz mnie nie potrzebowali
Kombinują strasznie :/. Ja się boję co to będzie jak ja będę szukać roboty...
__________________

dioneja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 18:59   #1514
dioneja
Rozeznanie
 
Avatar dioneja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 909
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Znowu wątek zaczyna umierać
__________________

dioneja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 19:53   #1515
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Ja jutro, w sobote i w niedziele mam bardzo wazne egzaminy wiec trzymajcie kciuki!
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 08:44   #1516
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

NIE UMIERAMY !!!
Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
I tak już zrobiłaś jakiś postęp - zapisałaś się. Ja nadal się obijam pod tym względem :/...
Ja mam o swoim angielskim wysokie mniemanie. I na tym zakończę swój wywód

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Właściwie nie zastanawiając a uświadamiając sobie, że skoro mnie nic nie chce to znaczy, że jestem brzydka, głupia z paskudnym charakterem.
Cała ja. Zasadniczo nie wiem co ze mną jest nie tak - nie wliczając brak pracy... ten fakt uważam za najgorszą moją zmorę, która odstrasza. Mam tego pełną świadomość.
Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
dokładnie. Serduszka tylko w osobistym kalendarzu
No, i w osobistych książkach, osobistym telefonie, osobistym pokoju.... i dzisiaj z wikliny papierowej też sobie zrobię serduszka...
Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Ulala . Ja pomimo swojego wieku (20+)też bym się podniecała jak 15-latka w podobnej sytuacji. Może nie tylko nastki się tak podniecają ;P?
ja mój wiek już określam jako 30-, więc proszę o zachowanie powagi pisząc: "pomimo swojego wieku 20+"

W każdej kobiecie jest pierwiastek dziewczynki i 99% nastolatki. Tak wyszło z moich obliczeń.

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Ja jutro, w sobote i w niedziele mam bardzo wazne egzaminy wiec trzymajcie kciuki!
No to będziemy trzymać. Co to za egzaminy ?
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić

CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 20:01   #1517
dioneja
Rozeznanie
 
Avatar dioneja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 909
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Ja jutro, w sobote i w niedziele mam bardzo wazne egzaminy wiec trzymajcie kciuki!
Mam nadzieję, że dobrze poszły egzaminy . Kciuki trzymałam mocno .

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
ja mój wiek już określam jako 30-, więc proszę o zachowanie powagi pisząc: "pomimo swojego wieku 20+"
Ja przez te wizyty u lekarzy w sierpniu i wrześniu mogłabym konkurować z niejedną 60latką. I czasem się czuje jakbym miała tyle lat... A mam kurczę jeszcze 22 lata (dopiero w grudniu pyknie 23 ). Jak nie rozwalające się kolano to co innego. Momentami na serio czuję się jak schorowana staruszka...


Mam ochotę zrobić coś kreatywnego a nie mam pomysłu co. Na razie kończy się to jedynie na wybraniu i odpaleniu wosku zapachowego .
__________________

dioneja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 20:18   #1518
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Ja mam o swoim angielskim wysokie mniemanie. I na tym zakończę swój wywód
haha ja niestety muszę się uczyć
Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Cała ja. Zasadniczo nie wiem co ze mną jest nie tak - nie wliczając brak pracy... ten fakt uważam za najgorszą moją zmorę, która odstrasza. Mam tego pełną świadomość.
ja nie wiem... trzeba coś ze sobą zrobić albo przetłumaczyć sobie, że jedny towarzysz życia to kot..
Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
No, i w osobistych książkach, osobistym telefonie, osobistym pokoju.... i dzisiaj z wikliny papierowej też sobie zrobię serduszka...
Byłam w zeszłym tygodniu w UK i poznałam osobiście owego pana... jest bardzo mną zainteresowanypisze do mnie, prawi komplementy... czuję się zażenowana jednak pracujemy razem i on jest X stanowisk wyżej. Na szczęście nie bezpośrednio nade mną, ale jednak...
Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
ja mój wiek już określam jako 30-, więc proszę o zachowanie powagi pisząc: "pomimo swojego wieku 20+"
o to to to! ja też należę do klubu 30- ...

Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że dobrze poszły egzaminy . Kciuki trzymałam mocno .
trzymamy!

Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Ja przez te wizyty u lekarzy w sierpniu i wrześniu mogłabym konkurować z niejedną 60latką. I czasem się czuje jakbym miała tyle lat... A mam kurczę jeszcze 22 lata (dopiero w grudniu pyknie 23 ). Jak nie rozwalające się kolano to co innego. Momentami na serio czuję się jak schorowana staruszka...
kobieto nawet mnie nie denerwuj z tym wiekiem
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 23:03   #1519
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Mam pracę Dobra, może to nie jest "praca" w dosłownym znaczeniu, ale przynajmniej nie siedzę w domu i jakiś grosz mi spływa na konto. A co najważniejsze praca jest stricte związana ze studiami.
Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Mam ochotę zrobić coś kreatywnego a nie mam pomysłu co. Na razie kończy się to jedynie na wybraniu i odpaleniu wosku zapachowego .
Nie no... wybór nowego zapachu to zawsze jakaś nowinka w życiu człowieka.

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Byłam w zeszłym tygodniu w UK i poznałam osobiście owego pana... jest bardzo mną zainteresowanypisze do mnie, prawi komplementy... czuję się zażenowana jednak pracujemy razem i on jest X stanowisk wyżej. Na szczęście nie bezpośrednio nade mną, ale jednak...
U la la... i Ty narzekasz na brak zainteresowania. Witki opadają.
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić

CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-17, 19:52   #1520
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Mam pracę Dobra, może to nie jest "praca" w dosłownym znaczeniu, ale przynajmniej nie siedzę w domu i jakiś grosz mi spływa na konto. A co najważniejsze praca jest stricte związana ze studiami.
brawo! zawsze zdobędziesz jakieś doświadczenie. No i jakiś grosz wpadnie. TO jest krok do przodu

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
U la la... i Ty narzekasz na brak zainteresowania. Witki opadają.
a co mi z faceta, który jest w UK?
cały czas do mnie pisze, opisuje jak pięknie wyglądałam... chyba nikt nigdy czegoś takiego mi nie powiedział jak on.
To jest strasznie miłe, jestem podekscytowana... szczególnie, że okazało się, że dużo myślał o mnie przed moją wizytą w Londynie (a ja myślałam o nim )...
eh... czasem myślę, że może szczęście zaczyna się wreszcie do mnie uśmiechać
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 20:51   #1521
dioneja
Rozeznanie
 
Avatar dioneja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 909
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Zaczynam się czuć przy Was jak nieudacznik życiowy... . Albo dzisiejszy dzień po prostu stanowczo nie należy do najlepszych... Wszystko mnie boli, wszystko mnie wkurza - jedyne co mi się chce to siąść, schlać się i zacząć ryczeć...
__________________

dioneja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 22:03   #1522
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Zaczynam się czuć przy Was jak nieudacznik życiowy... . Albo dzisiejszy dzień po prostu stanowczo nie należy do najlepszych... Wszystko mnie boli, wszystko mnie wkurza - jedyne co mi się chce to siąść, schlać się i zacząć ryczeć...

czemu?
każdy ma czasem gorsze dni. Nie daj się! Na pewno nie jest tak źle...
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 22:31   #1523
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
brawo! zawsze zdobędziesz jakieś doświadczenie. No i jakiś grosz wpadnie. TO jest krok do przodu
Dokładnie. Takie też mam nastawienie. Może szalonych zakupów nie zrobię, ale nie siedzę w domu, stać mnie na piwo i praca związana jest ze studiami. Ponadto mam do niej 5 minut z buta

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
eh... czasem myślę, że może szczęście zaczyna się wreszcie do mnie uśmiechać
No przecież w końcu musiała się uśmiechnąć

Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Wszystko mnie boli, wszystko mnie wkurza - jedyne co mi się chce to siąść, schlać się i zacząć ryczeć...
No, ale co się dzieje? Tak konkretnie i obiektywnie.
Głowa do góry. To tylko, mam nadzieję, gorszy dzień.

Wiesz, że problemy wyolbrzymiamy a szczęście umniejszamy.
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić

CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 21:25   #1524
dioneja
Rozeznanie
 
Avatar dioneja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 909
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
czemu?
każdy ma czasem gorsze dni. Nie daj się! Na pewno nie jest tak źle...
Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Co, ale co się dzieje? Tak konkretnie i obiektywnie.
Głowa do góry. To tylko, mam nadzieję, gorszy dzień.

Wiesz, że problemy wyolbrzymiamy a szczęście umniejszamy.
Jestem bez roboty, w tym semestrze ten zakichany warunek robię, zdrowie nie dopisuje - wczoraj prawie że znów zwichnęłam rzepkę, tyle że w drugim kolanie. W tym momencie pobolewają mnie oba :/... Mam wrażenie, że każdy mnie olewa - jakiekolwiek zainteresowanie dostaje tylko od Was w tym wątku i ze strony mamy . Interesującego faceta na horyzoncie brak. Żadnych ciekawych perspektyw przede mną. Z postanowień noworocznych tylko jeden punkt i do tego połowicznie udało mi się zrealizować. Po prostu wszystko mnie już łagodnie mówiąc denerwuje. Obstawiam, że sylwestra znów na wizażu spędzę, tylko nie wiem czy znów w takim ciekawym towarzystwie jak ostatnio .
__________________

dioneja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 23:13   #1525
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Ja bede pic szampan Piccolo. Bede swietowac rok abstynencji
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 14:24   #1526
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Moja głowa
Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Ja bede pic szampan Piccolo. Bede swietowac rok abstynencji
Poważne postanowienie. Ale przy okazji jakie oszczędności z tego tytułu
Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że każdy mnie olewa - jakiekolwiek zainteresowanie dostaje tylko od Was w tym wątku i ze strony mamy .
Nie smutaj, to minie.
Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Interesującego faceta na horyzoncie brak.
No skąd my to znamy
Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Żadnych ciekawych perspektyw przede mną.
W sumie u mnie pod tym względem też trochę kiepsko. Jakoś nie wiem co ze sobą zrobić...
Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Z postanowień noworocznych tylko jeden punkt i do tego połowicznie udało mi się zrealizować. Po prostu wszystko mnie już łagodnie mówiąc denerwuje.
Jeszcze masz ponad 2 miesiące na przyspieszoną turborealizację zaległości Nie kukam w moją listę ... lepiej się nie dołować.
Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Obstawiam, że sylwestra znów na wizażu spędzę, tylko nie wiem czy znów w takim ciekawym towarzystwie jak ostatnio .
Na razie nie myślę o sylwestrze. Oczywiście mam naiwną nadzieję, że się coś zorganizuje. Przynajmniej andrzejki są zaplanowane. Wywróżę sobie przystojnego, inteligentnego i po uszy we mnie zakochanego Romea
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić

CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 15:19   #1527
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Moja głowa
kac?
Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Nie smutaj, to minie.
dokładnie! nie smutaj... wierzę, że to przejsciowy kryzys...
Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Na razie nie myślę o sylwestrze. Oczywiście mam naiwną nadzieję, że się coś zorganizuje. Przynajmniej andrzejki są zaplanowane. Wywróżę sobie przystojnego, inteligentnego i po uszy we mnie zakochanego Romea
ehh... ja to już wiem, że spędze sylwestra tutaj (o ile któraś z Was też tu będzie ). Żadnych planów, zero... jestem skazana chyba na samotność
raz wierzę z całych sił, że po to tak dostałam po tyłku (na początku tego roku) żeby spotkało mnie coś naprawdę wyjątkowego, a raz że to pic na wodę, że życie jest ch***e i koniec kropka.


Coś Wam powiem... w pt byłam na piwku z moją najlepszą, najlepsiejszą koleżanką (świadkowałam jej na ślubie) i jeszcze z 2 dziewczynami. 1 mężatka, druga planuje ślub za pół roku a trzecia w stałym związku. Wszystkie budują, wykańczają mieszkania, domu a ja... hmm... w pokoju u rodziców.
Kiwałam głową, udawałam zainteresowanie... temat seksu... o... tutaj też miałam do powiedzenia tyle co kot napłakał. Wiadomo, że ta sfera teraz nie istnieje...
Spotkanie miało być super a wyszłam z niego zdołowana. Może nie całkiem ale jednak... wszyscy wokół mnie kupują/remontują swoje mieszkania, a ja jestem na zupełnie innym levelu życiowym. Jak jakaś nastolatka
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 16:20   #1528
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
kac?
potężny... ale obyło się bez dodatkowych atrakcji w postaci uzewnętrznienia swojego złego samopoczucia ...if you know what I mean
Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
dokładnie! nie smutaj... wierzę, że to przejsciowy kryzys...
Nie smutamy!! Od tego się zmarszczki robią , wyglądamy starzej... ogólnie nieopłacalna sprawa

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
ehh... ja to już wiem, że spędze sylwestra tutaj (o ile któraś z Was też tu będzie ). Żadnych planów, zero... jestem skazana chyba na samotność
raz wierzę z całych sił, że po to tak dostałam po tyłku (na początku tego roku) żeby spotkało mnie coś naprawdę wyjątkowego, a raz że to pic na wodę, że życie jest ch***e i koniec kropka.
Czekaj, czekaj... co pisałyśmy o smutania ....
Też jakoś liczyłam na więcej od życia - w związku z zeszłorocznymi porażkami. Miałam nadzieję, że sie los zreflektuje i kapnie, że za dużo pecha na jedną osobę... no ale najwidoczniej jeszcze muszę nieco poczekać Cóż zrobić.


Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Spotkanie miało być super a wyszłam z niego zdołowana. Może nie całkiem ale jednak... wszyscy wokół mnie kupują/remontują swoje mieszkania, a ja jestem na zupełnie innym levelu życiowym. Jak jakaś nastolatka
Ej, no. Nie Ty jedyna. Nie ma sensu się z kimkolwiek porównywać.
Mnie się wszyscy pytają czy się poskładałam po Ex'sie. Jeszcze się pytają!! a już rok minął
albo ewnetualnie (żeby nudno nie było) pytają czy jeszcze coś do niego mam. Chłop jest dla mnie obcy, niebyły... Wkurza mnie, że jak tak odpowiadam, to ludzie uznają to, że to oznaka, że nadal coś się we mnie iskrzy. Szału można dostać.
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić

CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 18:00   #1529
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Przepraszam, ze tak malo pisze. Caly czas pamietam o was i jak mam chwile to nadrabiam to co piszecie! Ale ostatnio mam troche na glowie, a dodatkowo moj M. od jutra w szpitalu bedzie
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 17:57   #1530
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
potężny... ale obyło się bez dodatkowych atrakcji w postaci uzewnętrznienia swojego złego samopoczucia ...if you know what I mean
ups...
Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Nie smutamy!! Od tego się zmarszczki robią , wyglądamy starzej... ogólnie nieopłacalna sprawa
Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
wiesz co...ja np. codziennie robię pełen makijaż (w sensie tuszuje wszelkie cienie pod oczami, nadaję życia twarzy, róż.. te sprawy.. żeby wygladać dobrze), uśmiecham się, wydaje się, że jestem radosna...
ogólnie rzecz biorąc ostatnio jakoś lepiej wyglądam - kilka osób mi zwróciło na to uwagę... czuję się jakaś taka samotna...właściwie to nie wiem co chciałam przez to powiedzieć. chyba to, że wyglądam lepiej i nic się nadal nie zmienia...
Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Czekaj, czekaj... co pisałyśmy o smutania ....
Też jakoś liczyłam na więcej od życia - w związku z zeszłorocznymi porażkami. Miałam nadzieję, że sie los zreflektuje i kapnie, że za dużo pecha na jedną osobę... no ale najwidoczniej jeszcze muszę nieco poczekać Cóż zrobić.
dziś mam dzień smutasowy.
W tym tygodniu pracowałam po 10-16 godzin na dzień więc jestem kompletnie wyczerpana. Piszę sobie z moim panem z UK... wiem, że go kręcę, ale co z tego.. i tak nic z tego nie będzie.
W ogóle jestem dziwnym człowiekiem. Mam straszne wahania nastroju. Raz jestem tak radosna, że mogłabym góry przenosić, a kiedy nie pisze przez 1 dzień to zaczynam prawie że płakać, rozczulać się, że jestem beznadziejna, że znów życie sobie ze mnie jaja robi, że jestem do niczego. Głupia, brzydka, beznadziejna. Tak bardzo potrzebuję drugiego człowieka....
Chyba powinnam się leczyć Co gorsze nie potrafię panować nad tym... a w takim wieku chyba jednak powinnam
Moje poczucie własnej wartości (z bardzo wysokiego poczucia) spada do minus 100 w jednej sekundzie.

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Ej, no. Nie Ty jedyna. Nie ma sensu się z kimkolwiek porównywać.
Mnie się wszyscy pytają czy się poskładałam po Ex'sie. Jeszcze się pytają!! a już rok minął
albo ewnetualnie (żeby nudno nie było) pytają czy jeszcze coś do niego mam. Chłop jest dla mnie obcy, niebyły... Wkurza mnie, że jak tak odpowiadam, to ludzie uznają to, że to oznaka, że nadal coś się we mnie iskrzy. Szału można dostać.
co Ty mówisz? może szukają sensacji...
No a tak naprawdę to wyleczyłaś się już czy nadal jest zadra w sercu?
Minął już rok?

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Przepraszam, ze tak malo pisze. Caly czas pamietam o was i jak mam chwile to nadrabiam to co piszecie! Ale ostatnio mam troche na glowie, a dodatkowo moj M. od jutra w szpitalu bedzie
pisz do nas..
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-28 17:49:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:54.