Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-20, 21:00   #151
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

nie cytujcie juz tego gifa, bo mnie boli
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 21:02   #152
magmeg
Raczkowanie
 
Avatar magmeg
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 53
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
pewnie:
1. Quizlet - nauczyłam się obsługiwać i jest super tym bardziej, że wszsytkie fiszki, ktore miałam tu ładuje, to o wiele fajniejsze niż karteczki
2. TED - słucham 10-minutowych wystąpień po angielsku i patrzę na napisy po angielsku, oni mówią, jak sobie czytam
2. etutor.pl - taka stronka - ja sobie ją opłaciłam i korzystam, sa słówka, jest gramatyka, podzielone tematycznie. Jak dwa tygodnie nie używam, to dostaję maila "zapaszamy ponownie"
Dzięki ja korzystam ze strony angielskie-slowka.pl, ale szukam czegoś na telefon właśnie. Chociaż... ja mam takie zrywy, uczę się przez miesiąc, robię te powtórki, jaram się, a potem mi się nudzi i wracam do tego po pół roku, zapominając już słówek, których się nauczyłam /
magmeg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 21:03   #153
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Dziołchy i Dziołszkowie, wbijajcie do Rózi na dramę
Link w opisie poprzedniej produkcji.

Patrzcie ją... Jaka cwana... "link w opisie poprzedniej produkcji" - nabija sobie wyświetlenia1111!!!!!!!!! !!!!!!1!!!!!11!!!!!


Dziewczyny, trzymam za Was kciuki! Za każdą tak samo mocno.
Nie chcę napisać niczego w stylu wyświechtanych "Wszystko będzie dobrze, każdy miewa gorsze okresy, zepnijcie dupki i dacie radę". Dużo smutnych słów napisałyście. Trochę się zdziwiłam, że aż tyle osób z podobnymi problemami się znalazło, ale z drugiej strony to fajnie - zawiązała się wizażowa grupa wsparcia.

Też jestem przed trzydziestką, też bywam zagubiona. Moje rozterki zwykle błądzą wokół "Kim jestem? Czego chcę? Czego nie chcę?". Trochę już ustabilizowana sytuacja: studia za mną, mam mieszkanie, mam męża, mam w porządku pracę (chociaż wiem, że za mocno emocjonalnie się w nią angażuję) wcale nie pomaga w odpowiedzi na te pytania.

Edytowane przez 201607131106
Czas edycji: 2016-03-20 o 21:06
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 21:05   #154
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość

A ja dla siebie - w kontekście samorozwoju - nie robię nic właśnie. A znalazłoby się kilka rzeczy. Cchiałabym nauczyć się Corela, angielski żeby mi wrócił znowu na rozszerzone tory jak w liceum, niemiecki ogarnąć, bo podstawy mam solidne, czytać więcej - bardzo się opuściłam w książkach na rzecz filmów. Pewnie więcej bym znalazal, ale teraz nie wiem sama.
To spisz to sobie i działaj :P Tylko może nie ze wszystkim naraz.

Dzięki dziewczyny, podbudowałyście mnie. Sama chcę zacząć się znów czegoś uczyć tzn. tego co od dawna chodziło mi po głowie tylko ruszyć coś nie mogłam. No ale zrobiłam już pierwsze kroki i może coś z tego będzie. Po waszych wypowiedziach jeszcze bardziej mi się chce ruszyć tyłek i działać.
__________________


Edytowane przez Takajakaya
Czas edycji: 2016-03-20 o 21:12
Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 21:07   #155
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez magmeg Pokaż wiadomość
Dzięki ja korzystam ze strony angielskie-slowka.pl, ale szukam czegoś na telefon właśnie. Chociaż... ja mam takie zrywy, uczę się przez miesiąc, robię te powtórki, jaram się, a potem mi się nudzi i wracam do tego po pół roku, zapominając już słówek, których się nauczyłam /
no to ściągaj apki - będę przypominać
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 21:08   #156
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość

Patrzcie ją... Jaka cwana... "link w opisie poprzedniej produkcji" - nabija sobie wyświetlenia1111!!!!!!!!! !!!!!!1!!!!!11!!!!!


Dziewczyny, trzymam za Was kciuki! Za każdą tak samo mocno.
Nie chcę napisać niczego w stylu wyświechtanych "Wszystko będzie dobrze, każdy miewa gorsze okresy, zepnijcie dupki i dacie radę". Dużo smutnych słów napisałyście. Trochę się zdziwiłam, że aż tyle osób z podobnymi problemami się znalazło, ale z drugiej strony to fajnie - zawiązała się wizażowa grupa wsparcia.

Też jestem przed trzydziestką, też bywam zagubiona. Moje rozterki zwykle błądzą wokół "Kim jestem? Czego chcę? Czego nie chcę?". Trochę już ustabilizowana sytuacja: studia za mną, mam mieszkanie, mam męża, mam w porządku pracę (chociaż wiem, że za mocno emocjonalnie się w nią angażuję) wcale nie pomaga w odpowiedzi na te pytania.

jak to obejrzysz, to zrozumiesz, złośliwico, że nie muszę sęęę nabijać wyświetleń, bo temat taki chwytliwy, jak majtasy Dominika na głowie Aggie...
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 21:09   #157
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
jak to obejrzysz, to zrozumiesz, złośliwico, że nie muszę sęęę nabijać wyświetleń, bo temat taki chwytliwy, jak majtasy Dominika na głowie Aggie...


Obejrzałam już 31 razy, wieeeeesz...
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-20, 21:10   #158
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Nie jesteśmy tak tajemnicze ze swoimi problemami jak Bogu. Filmik o pudełku, ale 1/3 o jej prywatnym problemie i energii od widzów.

201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 21:10   #159
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
To spisz to sobie i działaj :P Tylko może nie ze wszystkim naraz.

Dzięki dziewczyny, pobudowałyście mnie. Sama chcę zacząć się znów czegoś uczyć tzn. tego co od dawna chodziło mi po głowie tylko ruszyć coś nie mogłam. No ale zrobiłam już pierwsze kroki i może coś z tego będzie. Po waszych wypowiedziach jeszcze bardziej mi się chce ruszyć tyłek i działać.
ja obiecałam sobie, że jak zmienie pracę - a sporo robię, żeby to sie stało, to za pierwsza wypłatę z nowego miejsca przeznaczę na zakup pianina i wrócę do gry
a grałam hobbistycznie prawie 20 lat ...
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 21:12   #160
zeszyt02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 79
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Dziewczyny z depresją. Może pomyślicie o tym co dobrego macie w życiu? Jedna jest chuda, jedna ma pracę itd. Mówię to ja gruba, 27 lat, możliwe że bez pracy niedługo, nie podróżuje.

Też miałam momenty, że się załamywałam i miałam mega zły humor, ale czy to ma sens... Jeżeli tak los chce, że będę starą panna na wynajmowanym mieszkaniu z problemami z pracy to cóż.... Nie zostaje mi nic jak walczenie i nadzieja, że jutro będzie lepiej
Na leki nie mam kasy, nie piję nie pale nie ćpam. Jedzenie niezdrowych, ale smacznych rzeczy wychodzi bokiem mojemu organizmowi. Od czasu przeprowadzki do innego miasta nie mam znajomych.

Staram się być zajęta cały dzień i nie myśleć jak beznadziejnie wygląda moje życie. Jak jestem zajęta to nie myślę o głupotach.
zeszyt02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 21:13   #161
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
ja obiecałam sobie, że jak zmienie pracę - a sporo robię, żeby to sie stało, to za pierwsza wypłatę z nowego miejsca przeznaczę na zakup pianina i wrócę do gry
a grałam hobbistycznie prawie 20 lat ...
O, to życzę żeby Ci się udało
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-20, 21:15   #162
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
O, to życzę żeby Ci się udało
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 21:17   #163
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Muszę jeszcze dzisiaj pomarudzić.. chciałabym kiedyś mówić biegle w języku angielskim i łapie mnie mega zazdro jak słyszę jak inni sobie z tym radzą. Jak czytam jakieś teksty - rozumiem, jak mam coś napisać - napiszę, nawet jestem w stanie zrozumieć wiele kwestii kiedy ktoś mówi, ale sama mam blokadę, a jak już się przełamię to mi to jakoś "korślawo" wychodzi.. w szkole zawsze miałam czwórki i teraz na studiach też, ale to nie zmienia faktu, że kompletnie tego nie czuje w rozmowie do której przeważnie się zmuszam i muszę wysilać mózg, żeby coś wydukać. Strasznie mnie to wkurza i nie wiem jak pchnąć to do przodu. Czy tylko ja taka ciemna masa jestem?
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 21:17   #164
11misiu11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 303
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Studiuje chemię na politechnice. Z jednej strony kocham te studia z drugiej nienawidzę. Sama nie wiem czego chce od życia.
11misiu11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 21:19   #165
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Nie jesteśmy tak tajemnicze ze swoimi problemami jak Bogu. Filmik o pudełku, ale 1/3 o jej prywatnym problemie i energii od widzów.

nic nie powie, ani słówka, ale caly czas o tym wspomina tajemniczo na fejsie, insta i teraz na yt :roll eyes:
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 21:20   #166
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez zeszyt02 Pokaż wiadomość
Dziewczyny z depresją. Może pomyślicie o tym co dobrego macie w życiu? Jedna jest chuda, jedna ma pracę itd. Mówię to ja gruba, 27 lat, możliwe że bez pracy niedługo, nie podróżuje.

Też miałam momenty, że się załamywałam i miałam mega zły humor, ale czy to ma sens... Jeżeli tak los chce, że będę starą panna na wynajmowanym mieszkaniu z problemami z pracy to cóż.... Nie zostaje mi nic jak walczenie i nadzieja, że jutro będzie lepiej
Na leki nie mam kasy, nie piję nie pale nie ćpam. Jedzenie niezdrowych, ale smacznych rzeczy wychodzi bokiem mojemu organizmowi. Od czasu przeprowadzki do innego miasta nie mam znajomych.

Staram się być zajęta cały dzień i nie myśleć jak beznadziejnie wygląda moje życie. Jak jestem zajęta to nie myślę o głupotach.
Jest mi bardzo przykro, ze jesteś w takiej sytuacji, napawdę. Źle się to czyta, wolałabym, żeby było lepiej, ale nie możesz wartościować problemów innych dziewczyn. To, że ktoś jest chudy i ma pracę nie oznacza, że nie może mieć depresji. Zawsze znajdzie się ktoś, kto ma gorzej, od Twojej sytuacji też jest sporo gorszych, ale czy to znaczy, ze Ciebie nie ma prawa dotknąć dół i psychiczny spadek formy, albo właśnie depresja? Nie. Nie wybierasz tego. Mówiąc ściśle o depresji, mówi się o chorobie i tu nie ma czegoś takiego jak "nie ma sensu się zamartwiać", bo nad tym trudno jest samemu zapanowac i mieć kontrolę.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 21:20   #167
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
nic nie powie, ani słówka, ale caly czas o tym wspomina tajemniczo na fejsie, insta i teraz na yt :roll eyes:

Ale wiadomo coś? Znowu szuka pracy?
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 21:21   #168
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

macie czasem wrażenie ze wam zdjęcia z instagrama same znikają? I po kilku dniach wracają na profil? Ja tsk mam...
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 21:21   #169
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Muszę jeszcze dzisiaj pomarudzić.. chciałabym kiedyś mówić biegle w języku angielskim i łapie mnie mega zazdro jak słyszę jak inni sobie z tym radzą. Jak czytam jakieś teksty - rozumiem, jak mam coś napisać - napiszę, nawet jestem w stanie zrozumieć wiele kwestii kiedy ktoś mówi, ale sama mam blokadę, a jak już się przełamię to mi to jakoś "korślawo" wychodzi.. w szkole zawsze miałam czwórki i teraz na studiach też, ale to nie zmienia faktu, że kompletnie tego nie czuje w rozmowie do której przeważnie się zmuszam i muszę wysilać mózg, żeby coś wydukać. Strasznie mnie to wkurza i nie wiem jak pchnąć to do przodu. Czy tylko ja taka ciemna masa jestem?

mnie kiedys jeden anglik powiedział: "mów", jak nie zrozumiem to dopytam, ale mów. no i zaczęłam Kali mówić, Kali rozumieć. ale gadam jak najęta - póki co podstawowe błędy to brak słownictwa i czas przeszły, którego nigdy nie pamiętam zeby uzywac, ale mówię
ale wiem, że musze slówka nadrobić
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-20, 21:24   #170
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Ale wiadomo coś? Znowu szuka pracy?
Nieee... nic nie wiadomo, bo to tajemnica z jej życia prywatnego, więc nie będzie o tym mówić. Poza 5 minutami w filmiku, zdjęciem na fejsie, komentarzami do zdjęcia na fejsie, komentarzami do filmiku... jej prywatna sprawa, to coś taka ciekawska??
Nie interesuj się, tylko prześlij jej ciepło i pozytywną energię.

Edytowane przez 201607131110
Czas edycji: 2016-03-20 o 21:25
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 21:25   #171
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość

mnie kiedys jeden anglik powiedział: "mów", jak nie zrozumiem to dopytam, ale mów. no i zaczęłam Kali mówić, Kali rozumieć. ale gadam jak najęta - póki co podstawowe błędy to brak słownictwa i czas przeszły, którego nigdy nie pamiętam zeby uzywac, ale mówię
ale wiem, że musze slówka nadrobić
I w tym tkwi problem właśnie, że ja nie mam po co mówić, do kogo. Gdybym była "zmuszona" i zależałoby mi na tym, żeby z daną osobą się dogadać to pewnie bym zaczęła coś dukać.. bo tak na zajęciach z angielskiego niby mówimy, ale żeby to jakaś super motywacja była to nie powiedziałabym.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 21:25   #172
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Nieee... nic nie wiadomo, bo to tajemnica z jej życia prywatnego, więc nie będzie o tym mówić. Poza 5 minutami w filmiku, zdjęciem na fejsie, komentarzami do zdjęcia na fejsie, komentarzami do filmiku... jej prywatna sprawa, to coś taka ciekawska??

Doooobra, weź. Nie musisz być niemiła.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 21:26   #173
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez zeszyt02 Pokaż wiadomość
Dziewczyny z depresją. Może pomyślicie o tym co dobrego macie w życiu? Jedna jest chuda, jedna ma pracę itd. Mówię to ja gruba, 27 lat, możliwe że bez pracy niedługo, nie podróżuje.


Nic to nie da.

Cytat:
Napisane przez zeszyt02 Pokaż wiadomość
Staram się być zajęta cały dzień i nie myśleć jak beznadziejnie wygląda moje życie. Jak jestem zajęta to nie myślę o głupotach.
A to jest tylko maskowanie problemu, który prędzej czy później wybuchnie. Własne życie i emocje to nie głupoty.

Siedzę dzisiaj i podczytuję, do narzekań się nie dołączę, bo nie mam na szczęście na co, ale strasznie mi się smutno zrobiło, że tyle z was tutaj ma takie problemy. Dobrze, że się wygadać można, to zawsze pomaga chociaż trochę


Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
nic nie powie, ani słówka, ale caly czas o tym wspomina tajemniczo na fejsie, insta i teraz na yt :roll eyes:
tja, od tygodnia drama Jak się czegoś nie chce mówić, to się nie mówi - powrzucałaby zaległe filmiki jak zwykle, nikt by o nic nie pytał, nic by się nie stało.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 21:26   #174
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Doooobra, weź. Nie musisz być niemiła.
Ja tylko staję w obronie Aniołka, bo wszyscy od razu by chcieli jej wejść z butami w życie osobiste, a ona sobie tego nie życzy.
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 21:27   #175
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Doooobra, weź. Nie musisz być niemiła.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 21:29   #176
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Ja tylko staję w obronie Aniołka, bo wszyscy od razu by chcieli jej wejść z butami w życie osobiste, a ona sobie tego nie życzy.

Wszyscy kumają, że żartujemy i że Cię kocham, prawda?
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 21:30   #177
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
I w tym tkwi problem właśnie, że ja nie mam po co mówić, do kogo. Gdybym była "zmuszona" i zależałoby mi na tym, żeby z daną osobą się dogadać to pewnie bym zaczęła coś dukać.. bo tak na zajęciach z angielskiego niby mówimy, ale żeby to jakaś super motywacja była to nie powiedziałabym.
hmm, mój kolega w pracy mówił, ze ma taka stronę, gdzie rozmawia z nativspeakarami na różne tematy, dopytam i dam znać
może to zmotywuje, mnie tez by sie przydało
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 21:31   #178
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Wszyscy kumają, że żartujemy i że Cię kocham, prawda?
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 21:32   #179
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Wszyscy kumają, że żartujemy i że Cię kocham, prawda?
No, ja wiem, co do mnie czujesz i co ja do Ciebie <3
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-20, 21:36   #180
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Wszyscy kumają, że żartujemy i że Cię kocham, prawda?
nie :/
ja wiem co z ciebie za ziółko
Rózia, zastanów sie czy ona cie nie zmanipulowała czasem :/

jajajamajpulator :/

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
I w tym tkwi problem właśnie, że ja nie mam po co mówić, do kogo. Gdybym była "zmuszona" i zależałoby mi na tym, żeby z daną osobą się dogadać to pewnie bym zaczęła coś dukać.. bo tak na zajęciach z angielskiego niby mówimy, ale żeby to jakaś super motywacja była to nie powiedziałabym.
polecam sprawdzic czy gdzies u ciebie na uczelni nie działa jakiś program, np. Tandem, albo jakieś spotkania językowe w kawiarniach (w Gdansku troche tego jest :P)
sama nie miałam nigdy problemu z mowieniem w obcym języku (o dziwo, bo np. przez telefon nie rozmawiam jak nie musze, a miałam kiedys tak, że pączka w sklepie nie-samoobsługowym kupić sobie sama nie umiałam), ale wielu moim znajomym pomogło coś takiego
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-08 11:08:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.