Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy, cz. III - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-21, 11:58   #61
gracha40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy, cz. III

Nais - pozornie tak wygląda. Ale dla mnie np podawanie na stronie i na fakturze nieistniejących numerów telefonicznych to już jest podejrzenie jakiegoś oszukańczego procederu, podejrzewam, że mozna by sie doszukać więcej jak się ma takie możliwości jak Policja. Sądzę jednak, że sprawa umrze śmiercią naturalną i oszuści będą śmiać się w kułak. Kończę bo nosi mnie na nasze prawo, organa itp.
gracha40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 12:08   #62
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy, cz. III

Towar doszedł, więc gdzie tu przestępstwo?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 12:59   #63
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy, cz. III

Ale to nie ma znaczenia, czy numery odpowiadają czy nie. Towar doszedł? Doszedł. Policja nie ma tu się czego chwycić nawet spisując protokół. I tyle. I to nie jest kwestia naszego prawa. Skoro otrzymałaś to co zamówiłaś [fakt, po długim czasie i walce], to znaczy , ze nie poniosłaś żadnych strat materialnych - wniosek? Przestępstwa brak.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 13:30   #64
201605041146
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 364
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy, cz. III

dziewczyny czy znając swoją krzywiznę oka i to wszystko co jest potrzebne do noszenia soczewek, mogę sama sobie zmieniać model soczewek? nosiłam air optixy, lekarz mi założył ultraflexy coopervision. nie ma ich na allegro, to moge sobie wybrac inne z tymi samymi wymiarami?
201605041146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 13:45   #65
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez anettka Pokaż wiadomość
dziewczyny czy znając swoją krzywiznę oka i to wszystko co jest potrzebne do noszenia soczewek, mogę sama sobie zmieniać model soczewek? nosiłam air optixy, lekarz mi założył ultraflexy coopervision. nie ma ich na allegro, to moge sobie wybrac inne z tymi samymi wymiarami?
Nie możesz. Dobiera się model soczewek, a nie wymiary. To jak numer buta 38 z Nike i z Deichmanna.

Krzywizna rogówki jest niższa o jakiś milimetr niż krzywizna soczewki, więc na jej podstawie niczego nie kupisz
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 13:49   #66
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez anettka Pokaż wiadomość
dziewczyny czy znając swoją krzywiznę oka i to wszystko co jest potrzebne do noszenia soczewek, mogę sama sobie zmieniać model soczewek? nosiłam air optixy, lekarz mi założył ultraflexy coopervision. nie ma ich na allegro, to moge sobie wybrac inne z tymi samymi wymiarami?
wystarczyło przeczytać ostatnie 10 stron poprzedniego wątku naprawdę, to nie boli
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 14:53   #67
201605041146
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 364
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy, cz. III

Dziękuję Malla

nie nie boli;] ale wątek też jest po to aby zadać jakieś pytanie i uzyskać na nie odpowiedź. Skoro została utworzona 3 część wątku o soczewkach to nie będę już szukać tej zamkniętej skoro przekroczyła ponad 5000 postów, i nie wiem w którym dokładnie poście byłaby odpowiedź na moje pytanie, na co dzień się w tym wątku nie udzielam więc nie jestem na bieżąco gdzie co kto pisze

ps. na googlach szukałam, odpowiedzi na moje pytanie ale nie znalazłam

Edytowane przez 201605041146
Czas edycji: 2011-06-27 o 14:56
201605041146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 15:03   #68
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez anettka Pokaż wiadomość
Dziękuję Malla

nie nie boli;] ale wątek też jest po to aby zadać jakieś pytanie i uzyskać na nie odpowiedź. Skoro została utworzona 3 część wątku o soczewkach to nie będę już szukać tej zamkniętej skoro przekroczyła ponad 5000 postów, i nie wiem w którym dokładnie poście byłaby odpowiedź na moje pytanie, na co dzień się w tym wątku nie udzielam więc nie jestem na bieżąco gdzie co kto pisze

ps. na googlach szukałam, odpowiedzi na moje pytanie ale nie znalazłam
taaa.... ale w poprzednim wątku było to samo - pytania były zadawane co chwilę, a odpowiedzi na ledwo co zadane pytanie były na poprzedniej stronie... także czasem wystarczy użyć wizażowej wyszukiwarki nie chcę być nie miła, ale po prostu dobrze by było, żeby z tej części nie zrobił się taki syf jak z poprzedniej.
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 15:07   #69
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy, cz. III

Dziewczyny, na wątku o kolorowych pojawiło się info o pewnej nowości http://soczewkisportowe.com/ Dwie osoby zamówiły stamtąd soczewki, nie są więc jeszcze przetestowane (zresztą nie będę ukrywać swojego zdania o wiedzy większości udzielających się tam osób), ale ta firma koloryzuje soczewki - te, które nosimy na co dzień... Ciekawa jestem, jak się one po takim koloryzowaniu zachowują... Czekam na opinię tej drugiej osoby, bo pierwsza która zamówiła jest aż zbyt entuzjastyczna, wygląda mi na podstawioną (oto wątek który założyła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post27573879 a tu wątek o kolorowych https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post27777179)
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 18:48   #70
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy, cz. III

Ja dzisiaj przeżyłam soczewkowe chwile grozy Założyłam soczewki, ale w lewej coś mnie uwierało i chciałam zdjąć. Patrzę po chwili na oko i jej nie ma, więc uznałam, że mogła mi wypaść (bo miałam problem z założeniem). Ale ciągle mnie coś uwierało W końcu potarłam oko i soczewka mi się wysunęła z lewego kącika... Nie wiem jak ona tam dotarła i jak bardzo się zwinęła, że jej nie widziałam. A w tym miejscu mi nic nie uwierało. Pierwszy raz tak spanikowałam i mam nadzieję, że ostatni...

W ogóle mam coś problem ostatnio z lewym okiem. Co założę soczewkę to się marszczy i muszę ją sobie układać. Nie rozumiem czemu tak się dzieje
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 20:55   #71
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy, cz. III

W następnym tygodniu będę w Czechach i Niemczech - wiecie może czy warto byłoby tam kupić płyn do soczewek? Są tańsze, lepsze?
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 21:06   #72
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy, cz. III

Danaeee84 - a nie wysychają Ci oczy, nie puchną powieki?

Też miałam niemiłą sytuację, trafiłam na wadliwą jednodniówkę. Założyłam i widziałam podwójnie
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 17:17   #73
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy, cz. III

No właśnie z oczkami wszystko w porządku. Jakiś czas temu musiałam często stosować krople, ostatnio już w ogóle. A specjalnie kupiłam Hylo Comod, czy jak one tam mają
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 13:06   #74
masaki
Rozeznanie
 
Avatar masaki
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 701
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy, cz. III

Witam
Od dłuższego czasu noszę soczewki miesięczne Bauscha, teraz chciałabym zmienic na inne. Jakie możecie polecic? Zalezy mi na soczewkach miesięcznych, do zdehmowania na noc.
Do tego jaki płyn w konkurencyjnej cenie?

Okulista zasugerował mi skorzystanie z tabletek i kropel do oczu... nigdy wcześniej nie brałam, polecił mi oftagel (żel) i Lutazen (tabletki), polecacie? Wyczytałam, że polecane są tabletki Klarin i kropel Tears naturalle, chyba że coś innego

I jeszcze jedno pytanko:
mam moce szkieł: -5,00 i -3,50, czy kupując soczewki muszę obniżyc wartośc o 0,25 dioptrii? Jeden okulista polecił mi obniży oba szkła o 0,25, a inny tylko -5,00 (na -4,75)

z gory dziekuje za pomoc
masaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 13:13   #75
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy, cz. III

masaki - beznadziejny ten lekarz, który przy doborze nie ustalił tak podstawowego parametru, jakim jest moc... Powinnaś soczewki o jednej i drugiej mocy przymierzyć w salonie na obu oczach i zbadać w nich ostrość oraz komfort widzenia.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 13:18   #76
masaki
Rozeznanie
 
Avatar masaki
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 701
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy, cz. III

Beznadziejny... Teraz zastanawiam się czy nie iśc do kogoś innego, znacie dobrego lekarza na ślasku?
masaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 13:21   #77
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy, cz. III

w sumie mogę polecić http://www.fotooptyka.com.pl/ (Tychy)

ale dobór tylko J&J...

ale jak patrzę na ich stronę, to jeżeli nie chcesz J&J to pewno mogłabyś kupić opakowanie soczewek, albo dwie sztuki i przymierzyć tam na miejscu, przy badaniu badanie 50 albo 60 zł, warto się po prostu telefonicznie umówić.
__________________

Edytowane przez Haylee
Czas edycji: 2011-06-29 o 13:22
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 13:28   #78
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy, cz. III

masaki - znam dobrego w Rybniku
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 14:59   #79
masaki
Rozeznanie
 
Avatar masaki
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 701
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy, cz. III

dla mnie Tychy i Rybnik niestety za daleko, wolałabym coś koło Bytom/Chorzów/Piekary Śl./Tarnowskie Góry.

masaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 16:06   #80
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy, cz. III

Słuchajcie mam problem.
Otóż zamówiłam w zeszłym tygodniu soczewki specjalnie w salonie, a nie przez internet, po to, aby przyszły szybko (toryczne przez internet to nawet miesiąc idą). Stara para jest już "przeterminowana" o kilka dni, teraz nie noszę soczewek, ale w sobotę wyjeżdżam na 2 tygodnie za granicę i chciałam do tego czasu dostać moje nowe soczewki. Niestety dzisiaj okazało się, że jakaś babka w salonie pomyliła się w zamówieniu i zamiast zamówić 3 pary, zamówiła 1...
Zaproponowano mi w ramach przeprosin, że tę jedną parę która doszła, dadzą mi za darmo, zaś moje prawidłowe zamówienie będzie w poniedziałek. Tylko że jak pisałam - w sobotę wyjeżdżam, najpierw na wakacje, a potem od razu wracam do domu, nie będzie mnie w mieście, w którym obecnie jestem (i gdzie mają być soczewki) do października (po prostu tutaj studiuję, na wakacje wracam do domu). Odległość jest spora, nie mam zamiaru przyjeżdżać specjalnie.
Rozwiązaniem jest wysłanie przez salon soczewek na mój adres domowy. Tylko, że tam nikogo nie będzie przez najbliższe 2 tygodnie... Mogłabym podać adres kogoś znajomego mieszkającego blisko, a potem u niego odebrać.
Mam jednak masę wątpliwości - czy przez takie "przesyłanie" soczewek w tę i z powrotem nic im się nie stanie? Może jednak powinnam specjalnie po nie przyjechać?
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 20:23   #81
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Słuchajcie mam problem.
Otóż zamówiłam w zeszłym tygodniu soczewki specjalnie w salonie, a nie przez internet, po to, aby przyszły szybko (toryczne przez internet to nawet miesiąc idą). Stara para jest już "przeterminowana" o kilka dni, teraz nie noszę soczewek, ale w sobotę wyjeżdżam na 2 tygodnie za granicę i chciałam do tego czasu dostać moje nowe soczewki. Niestety dzisiaj okazało się, że jakaś babka w salonie pomyliła się w zamówieniu i zamiast zamówić 3 pary, zamówiła 1...
Zaproponowano mi w ramach przeprosin, że tę jedną parę która doszła, dadzą mi za darmo, zaś moje prawidłowe zamówienie będzie w poniedziałek. Tylko że jak pisałam - w sobotę wyjeżdżam, najpierw na wakacje, a potem od razu wracam do domu, nie będzie mnie w mieście, w którym obecnie jestem (i gdzie mają być soczewki) do października (po prostu tutaj studiuję, na wakacje wracam do domu). Odległość jest spora, nie mam zamiaru przyjeżdżać specjalnie.
Rozwiązaniem jest wysłanie przez salon soczewek na mój adres domowy. Tylko, że tam nikogo nie będzie przez najbliższe 2 tygodnie... Mogłabym podać adres kogoś znajomego mieszkającego blisko, a potem u niego odebrać.
Mam jednak masę wątpliwości - czy przez takie "przesyłanie" soczewek w tę i z powrotem nic im się nie stanie? Może jednak powinnam specjalnie po nie przyjechać?
od 3 lat zamawiam soczewki na allegro i nigdy im się nic nie stało w transporcie
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 10:36   #82
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy, cz. III

Hejo dziewuszki, mam pytanie czy któraś z was korzystała z Gruponu na twojesoczewki.com? Ja skorzystałam ostatnio, zamówiłam 23 czerwca, 24 dostałam maila że w trakcie realizacji a przewidywany termin oczekiwania 3-5 dni. Dziś dzwonię, bo jest szósty dzień, a pani mi odpowiada że ona ma informację że zamówienie poszło 27 czerwca czyli w poniedziałek, i albo dostanę te soczewki jutro (czyli 1 lipca), albo dopiero w środę w następnym tygodniu (6 lipca!). Z jakiegoś powodu nie w piątek, poniedziałek ani nawet wtorek... Wybrałam opcję odbioru osobistego. Kiedyś kupowałam w tym sklepie i byłam zadowolona z szybkości zamówienia, a teraz wychodzi na to, że potrwa to minimum tydzień czyli jeszcze nie dramat, a w najgorszym razie nawet 12 dni. Żeby zdążyli przed moim wyjazdem....
No i czy tylko ja mam taki kłopot? Z głupiego allegro szybciej mi towary przychodzą.
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 10:40   #83
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy, cz. III

Korzystałam z tego groupona, wybrałam odbiór osobisty i też długo trwało zanim dostałam informację o możliwości odbioru. Równie długo nie odbieram zamówienia, bo już o nim zapomniałam
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 10:46   #84
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy, cz. III

Może mają jakieś problemy? Mnie dziś odstraszyli jak zobaczyłam cenę Biofinitów w opakowaniu z trzema soczewkami. Cały czas się zastanawiam, czy ja na pewno tam widzę cenę 99 złotych za trzy sztuki... Za zwykłe - dodam.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 11:01   #85
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Korzystałam z tego groupona, wybrałam odbiór osobisty i też długo trwało zanim dostałam informację o możliwości odbioru. Równie długo nie odbieram zamówienia, bo już o nim zapomniałam
jesteś boska!


Aimee_J, problemy to oni chyba mają na linii centrala - oddziały... Pani coś tam pokrętnie tłumaczyła, eh.
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 11:29   #86
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy, cz. III

No tak, jak głowa szwankuje to ręce również
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 10:41   #87
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy, cz. III

Właśnie odebrałam maila ze sklepu, pomijam już fakt, że dowiedziałam się iż "weekendu nie powinnam wliczać do czasu realizacji zamówienia". No dobra, jak nie to nie. Ale na stronie Aosept jest dostępny, a w wiadomości informacja, że dystrybutor akurat płynu nie posiada więc oni mi wydłużają czas realizacji. O ile, nie wiem Chciałam mieć soczewki na wyjazd, co prawda zamówiłam też jednodniówki i mam nadzieję, że przez tydzień zdążą dojść, no ale.... Teraz sobie pluję w brodę że tak późno zamawiałam, z drugiej strony nie wzięłam pod uwagę możliwości, że jak zamówię sobie 23 czerwca to sklep do 8 lipca mógłby się nie wyrobić.
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 11:04   #88
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy, cz. III

Odebrałam wczoraj, wszystko ok, bardzo miła obsługa.

Kopnijcie mnie, bo ostatnio żyję dość intensywnie i zdarza mi się regularnie sypiać w soczewkach.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 11:13   #89
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Odebrałam wczoraj, wszystko ok, bardzo miła obsługa.

Kopnijcie mnie, bo ostatnio żyję dość intensywnie i zdarza mi się regularnie sypiać w soczewkach.
Wolisz takczy tak?
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 11:45   #90
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Soczewki kontaktowe - wątek zbiorczy, cz. III

Ach, rób tak jeszcze!
Za to zużywam dużo płynu, kompletnie na tym nie oszczędzam.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-02 12:32:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.