słynna "sukienka Anji Rubik" z H&M - Czy faktycznie poszerza? poradźcie proszę - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-24, 22:02   #31
ylkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 377
Dot.: słynna "sukienka Anji Rubik" z H&M - Czy faktycznie poszerza? poradźcie proszę

wygladasz przepieknie ))) ja osobiscie nie znosze perel takze nie bede obiektywna,bo mi sie o wiele bardziej podoba bizuteria z wersji pierwszej
__________________

ylkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 23:24   #32
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: słynna "sukienka Anji Rubik" z H&M - Czy faktycznie poszerza? poradźcie proszę

bez paska dauużo lepiej.
jesli chodzi o biżuterie: ze złotą okropnie, z perłami tez zle - akurat te tu i teraz nie pasują, wygladaja jakos... nie wiem... pretensjonalnie? na siłe?... totalnie mi sie nie podoba

co powiesz na czarna bizuterie? pasowala by do butow, na czym ci tak zalezy no i fajnie kontrastowala by z sukienka
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 23:54   #33
fluoxetine
Wtajemniczenie
 
Avatar fluoxetine
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 034
Dot.: słynna "sukienka Anji Rubik" z H&M - Czy faktycznie poszerza? poradźcie proszę

Cytat:
Napisane przez meg888 Pokaż wiadomość
fluoxetine, te drugie buty o których pisałam są całkiem gładkie i bardzo wysokie, może faktycznie założe te drugie i może tak jak piszesz, wydłużą i wyszczuplą nóżki oraz całą figurę

ehh dziewczyny, a może wogóle wymienić sukienkę? nie dość, że mam problem z dodatkami, to może faktycznie, jak w tytule, poszerza i nadaje się tylko dla mega szczuplutkich dziewczyn i ja nie wyglądam w niej zbyt ładnie.. nie obraże się jeśli tak naprawdę jest ani nie załamię, mam jeszcze 2 tygodnie czasu do wesela
Wiesz, najważniejsze, żebyś Ty czuła się dobrze. Jeśli będziesz zadowolona ze swojego wyglądu w tej sukience i czuła się w niej swobodnie to tak też będą Cię odbierać inni. A moje zdanie jest tylko takie, że sukienka jest już wystarczająco efektowna i gładkie, proste butki będą super się z nią komponować, tak samo jak delikatna biżuteria. A może skoro nie jesteś przekonana do żadnej biżu postawisz na przyciągający uwagę (oczywiście w rozsądnych granicach) dodatek na włosach - opaskę czy ozdobną spinkę? I nie musisz jej wymieniać. Masz piękne kobiece kształty i do tego jesteś bardzo zgrabną kobietką.
__________________
czytam!
stop wishing - start doing
be fit, not skinny!
176/56
fluoxetine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 00:13   #34
aam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 1 370
Dot.: słynna "sukienka Anji Rubik" z H&M - Czy faktycznie poszerza? poradźcie proszę

Bez paska i z perełkami wygląda świetnie moim zdaniem I buty nawet pasują. Jak masz inne propozycje dodatków, to wrzuć zdjęcia, a jeśli nie, to moim zdaniem i tak jest fajnie

A, no i uważam że bardzo ładnie wyglądasz w tej sukience i wcale gruba nie jesteś, lepiej wyglądać jak Ty - ładnie, niż być wychudzonym wieszakiem

Edytowane przez aam
Czas edycji: 2010-10-25 o 00:15
aam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 07:00   #35
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: słynna "sukienka Anji Rubik" z H&M - Czy faktycznie poszerza? poradźcie proszę

dziewczyno, świetnie wyglądasz w tej sukience!
wcale Cię nie poszerza! i z ramionami wszystko w najlepszym porządku
moim zdaniem pasek ładnie zaznacza talię, jednak ten szeroki nie podoba mi się, dałabym ewentualnie jakiś cienki
z biżuterii te perły jakoś średnio pasują, może gdyby były klasyczne, białe/ecru z delikatnym połyskiem

a może spróbuj wkleić tu zdjęcia biżu jaką dysponujesz i coś by się dobrało
czarne buty też będą ok, zresztą gwarantuję Ci, że później na imprezie nawet nikt nie zwróci uwagi, że ciemne buty do jasnej sukienki itp.
wszyscy będą się bawić, w tym i Ty na pewno, więc nagle te wszystkie dylematy zbledną
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 07:44   #36
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: słynna "sukienka Anji Rubik" z H&M - Czy faktycznie poszerza? poradźcie proszę

w wersji bez paska świetnie!!!! i nic nie poszerza !
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 08:04   #37
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: słynna "sukienka Anji Rubik" z H&M - Czy faktycznie poszerza? poradźcie proszę

A ja mam pytanie: czy któraś z Was widziała tę sukienkę w jakimś H&M w Warszawie lub w Krakowie w rozmiarze 34? Wszędzie zostały same 40 i większe .
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 11:05   #38
fluoxetine
Wtajemniczenie
 
Avatar fluoxetine
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 034
Dot.: słynna "sukienka Anji Rubik" z H&M - Czy faktycznie poszerza? poradźcie proszę

Cytat:
Napisane przez kate1991 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie: czy któraś z Was widziała tę sukienkę w jakimś H&M w Warszawie lub w Krakowie w rozmiarze 34? Wszędzie zostały same 40 i większe .
Ostatni raz mały rozmiar widziałam grubo ponad 3 tygodnie temu. Teraz zostało tylko allegro i przepłacanie 2 razy tyle. A sukienka, choć piękna moim zdaniem tyle nie warta.
__________________
czytam!
stop wishing - start doing
be fit, not skinny!
176/56
fluoxetine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 13:57   #39
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: słynna "sukienka Anji Rubik" z H&M - Czy faktycznie poszerza? poradźcie proszę

Wyglądasz w tej kiecce świetnie. Jeśli nie kobiety o takiej figurze jak Ty powinny nosić takie łaszki, to chyba nikt.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 15:15   #40
meg888
Raczkowanie
 
Avatar meg888
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 251
Dot.: słynna "sukienka Anji Rubik" z H&M - Czy faktycznie poszerza? poradźcie proszę

hihi, chryja_bez_ryja, 6roove, aam, fluoxetine, ylkaa, dziewczyny dziękuję, podniosłyście mnie na duchu, bo miałam wrażenie że predysponując taką figurą to kupując tą sukienkę porwałam się z motyką na księżyc wydawało mi się, że tylko dziewczyny-wieszaki jak Anja Rubik mogą wyglądać w niej dobrze.. a WY mnie przekonujecie na tyle, że czuję się w niej już nieco pewniej

abiblabla, no właśnie ja też jakoś nie jestem przekonana do tych perełek.. ale ale dziewczyny uwaga :
z
nalazłam w swojej skarbnicy biżu jeszcze takie kolczyki jak w załączniku, od frontu są w kolorze beżu zbliżonym do koloru sukienki + złoty tył.. są kaskadowe, pasowałyby do mojej fryzury jaką planuję sobie zrobić na wesele..

wrzucę jeszcze dziś do oceny zdjęcie w sukience i tych kolczykach i butach, o których pisałam wcześniej. Jeśli założę te kolczyki, to wtedy na szyję tylko prosty cieniutki złoty łańcuszek, co by nie było za strojnie
meg888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 15:26   #41
elisee15
Zadomowienie
 
Avatar elisee15
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
Dot.: słynna "sukienka Anji Rubik" z H&M - Czy faktycznie poszerza? poradźcie proszę

Cytat:
Napisane przez kate1991 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie: czy któraś z Was widziała tę sukienkę w jakimś H&M w Warszawie lub w Krakowie w rozmiarze 34? Wszędzie zostały same 40 i większe .
w ten weekend widziałam chyba większość rozmiarów w bonarce
elisee15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 16:42   #42
meg888
Raczkowanie
 
Avatar meg888
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 251
Dot.: słynna "sukienka Anji Rubik" z H&M - Czy faktycznie poszerza? poradźcie proszę

wklejam obiecane zdjęcia i proszę ponownie o opinie kochane Wizażanki!

1 zdjęcie - w celu pokazania drugiej pary butów ("nowe" zaprzentowane "bokiem", but z poprzednich wersji na drugiej nodze )
2 zdjęcie - całość z kopertówką, kopertówki czarne mam dwie, tu na zdjęciu ta, która bardziej pasuje do butów z poprzedniej wersji, biżuteria: tylko kolczyki, które pokazałamw poście powyżej + złoty łańcuszek, który noszę na codzień
3 zdjęcie - zbliżenie w celu pokazania kolczyków
4 zdjęcie - chodzimi głównie o to, jak leży sukienka, tzn. czy w wersji bez paska nie odstaje zabardzo na wysokości łączenia gorsetu z dołem?

Z góry dziękuję za opinie i wszelkie sugestie, dzięki Wam uda wkońcu mi się jakoś stworzyć tą moją weselną kreację z dodatkami mam nadzieję

Edytowane przez meg888
Czas edycji: 2010-10-25 o 16:45 Powód: zdjęcia
meg888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 17:32   #43
fluoxetine
Wtajemniczenie
 
Avatar fluoxetine
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 034
Dot.: słynna "sukienka Anji Rubik" z H&M - Czy faktycznie poszerza? poradźcie proszę

Nic nie odstaje, ta sukienka po prostu ma taki fason. I moim zdaniem lepiej z tymi drugimi butami. Masz zgrabne nogi - eksponuj je.

I już nie narzekaj na swoją figurę, bo ja osobiście jako niereformowany chudzielec zazdroszczę.
__________________
czytam!
stop wishing - start doing
be fit, not skinny!
176/56
fluoxetine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 19:45   #44
meg888
Raczkowanie
 
Avatar meg888
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 251
Dot.: słynna "sukienka Anji Rubik" z H&M - Czy faktycznie poszerza? poradźcie proszę

fluo, dziękuję, ale ja chętnie się zamienię z Tobą chciałabym być chudzielcem, a niereformowalnym to już wręcz marzenie
meg888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 21:04   #45
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: słynna "sukienka Anji Rubik" z H&M - Czy faktycznie poszerza? poradźcie proszę

do takich 'bogatych' kolczyków to ja bym chyba nie nakładała już nic na szyje
no i te "nowe" buty lepsze, tamte poprzednie jakoś spłaszczają Ci stope
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 22:25   #46
fluoxetine
Wtajemniczenie
 
Avatar fluoxetine
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 034
Dot.: słynna "sukienka Anji Rubik" z H&M - Czy faktycznie poszerza? poradźcie proszę

Nie wiesz co mówisz. Musiałabyś pokochać wystające obojczyki i push-up'y. Posiadając taką figurę grzeszysz kobieto narzekając!
__________________
czytam!
stop wishing - start doing
be fit, not skinny!
176/56
fluoxetine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 07:38   #47
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: słynna "sukienka Anji Rubik" z H&M - Czy faktycznie poszerza? poradźcie proszę

Nie nakładaj nic na szyję przy tych kolczykach, takie kolczyki nie wymagają towarzystwa, a dobrze wyglądają przy gołej szyi i ramionach
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 08:09   #48
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: słynna "sukienka Anji Rubik" z H&M - Czy faktycznie poszerza? poradźcie proszę

Cytat:
Napisane przez meg888 Pokaż wiadomość
wklejam obiecane zdjęcia i proszę ponownie o opinie kochane Wizażanki!

1 zdjęcie - w celu pokazania drugiej pary butów ("nowe" zaprzentowane "bokiem", but z poprzednich wersji na drugiej nodze )
2 zdjęcie - całość z kopertówką, kopertówki czarne mam dwie, tu na zdjęciu ta, która bardziej pasuje do butów z poprzedniej wersji, biżuteria: tylko kolczyki, które pokazałamw poście powyżej + złoty łańcuszek, który noszę na codzień
3 zdjęcie - zbliżenie w celu pokazania kolczyków
4 zdjęcie - chodzimi głównie o to, jak leży sukienka, tzn. czy w wersji bez paska nie odstaje zabardzo na wysokości łączenia gorsetu z dołem?

Z góry dziękuję za opinie i wszelkie sugestie, dzięki Wam uda wkońcu mi się jakoś stworzyć tą moją weselną kreację z dodatkami mam nadzieję
ja bym zostawiła czarne buty te wyższe, kolczyki i ten złoty łancuszek co masz teraz, bo przy takich dzych kolczykach ten łańcuszek jest najlepszą opcją
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 14:12   #49
meg888
Raczkowanie
 
Avatar meg888
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 251
Dot.: słynna "sukienka Anji Rubik" z H&M - Czy faktycznie poszerza? poradźcie proszę

dokładnie tak jak piszecie dziewczyny - jeśli założę te kolczyki wiszące, to wtedy już tylko ten delikatny prosty łańcuszek, który mam na zdjęciu.

Czy tak jest już dobrze? w sensie tylko sukienka, te wiszące kolczyki i czarne, wyższe buty? wiem że mniej znaczy lepiej, ale nie wiem, czy teraz nie wygląda to za mdło? bo nie wiem, może lepiej jakbym dopasowała jakieś perły...

ehh już sama nie wiem
meg888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 14:27   #50
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: słynna "sukienka Anji Rubik" z H&M - Czy faktycznie poszerza? poradźcie proszę

Cytat:
Napisane przez meg888 Pokaż wiadomość
dokładnie tak jak piszecie dziewczyny - jeśli założę te kolczyki wiszące, to wtedy już tylko ten delikatny prosty łańcuszek, który mam na zdjęciu.

Czy tak jest już dobrze? w sensie tylko sukienka, te wiszące kolczyki i czarne, wyższe buty? wiem że mniej znaczy lepiej, ale nie wiem, czy teraz nie wygląda to za mdło? bo nie wiem, może lepiej jakbym dopasowała jakieś perły...

ehh już sama nie wiem
mi się wydaje ze mdło to by było z perłami a tak to jest elegancko
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 14:39   #51
askaa02
Rozeznanie
 
Avatar askaa02
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 951
Dot.: słynna "sukienka Anji Rubik" z H&M - Czy faktycznie poszerza? poradźcie proszę

Zestaw z perłami najlepszy
Pięknię wyglądasz Figura idealna moim zdaniem do tej sukienki

Dobrej zabawy!
askaa02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 17:06   #52
kaaalinkaaa
Rozeznanie
 
Avatar kaaalinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 859
Dot.: słynna "sukienka Anji Rubik" z H&M - Czy faktycznie poszerza? poradźcie proszę

Moim zdaniem ślicznie wyglądasz w tej sukience
Co do butów to te drugie są dużo lepsze.
Jeśli chodzi o biżuterię to mam dwa pomysły:
1. jeśli zakładasz te kolczyki to na szyję już zupełnie nic, bez tego łańcuszka;
2. ale najlepiej by wyglądało jeśli kupiłabyś jakiś duży, czarny naszyjnik, w stylu tego, który któraś z dziewczyn wklejała, taki z łańcuchami
__________________
Fajnie jest być kochaną...
kaaalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 21:51   #53
apollinka
Rozeznanie
 
Avatar apollinka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 985
GG do apollinka
Dot.: słynna "sukienka Anji Rubik" z H&M - Czy faktycznie poszerza? poradźcie proszę

czarne gładkie szpilki brak paska ii ja bym postawiła bardziej na czarny naszyjnik coś w tym stylu : http://www.magraf.com.pl/products/08...jnik-large.jpg


zdjęcie zapożyczone z allegro.
apollinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 22:01   #54
Garadiela
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: czestochowa
Wiadomości: 1 687
Dot.: słynna "sukienka Anji Rubik" z H&M - Czy faktycznie poszerza? poradźcie proszę

Wydaje mi sie ze ta sukienka jest na tyle piekna sama w sobie ze tu nie trzeba mega bizuterii zakladac.Zaloz prose,eleganckie kolczyki i jakas bransoletke i starczy...
Buty zdecydowanie na obcasie wygladaja lepiej.Masz piekne nogi,eksponuj je
Super wygladasz,nie przekombinuj bo najlepiej wyglada skromnie i z umiarem
Garadiela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 07:18   #55
bestla
Rozeznanie
 
Avatar bestla
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 628
Dot.: słynna "sukienka Anji Rubik" z H&M - Czy faktycznie poszerza? poradźcie proszę

Swietnie wygladasz w tej sukience
Moim zdaniem, tak jak ktos wczesniej wspominal najlepsze beda jakies duze bogato zdobione czarne kolczyki (np. jak te ze zdjecia allegro), mozesz pomyslec takze o atlasowej czarnej wstazce, zamiast paska
bestla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 13:32   #56
lifeisbeautiful
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 563
Dot.: słynna "sukienka Anji Rubik" z H&M - Czy faktycznie poszerza? poradźcie proszę

Zauważyłam, że masz blond włosy, więc jak dla mnie ta sukienka odpada. Nie zbyt dobrze ci w tym kolorze
lifeisbeautiful jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:20.