Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-23, 11:06   #2101
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

A ja zauważyłam dzisiaj pewną rzecz, która mnie troche zaniepokoiła. Na miejscu gdzie miałam dwie suche krostki ( dosłownie wielkości kropek) zrobiły się dziurki...Nigdy przedtem nie miałam żadnych blizn czy 'dołków' w twarzy więc jestem trochę zdenerwowana. Wobec tego pytania mam takie : Czy teraz każdy pryszcz, który się zaleczy przez Izotek będzie mi zostawiał dołek mimo, ze wcześniej tego nigdy nie było? i Czy te dołki się wyrównują ? Po jakim czasie?
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 12:05   #2102
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
A ja zauważyłam dzisiaj pewną rzecz, która mnie troche zaniepokoiła. Na miejscu gdzie miałam dwie suche krostki ( dosłownie wielkości kropek) zrobiły się dziurki...Nigdy przedtem nie miałam żadnych blizn czy 'dołków' w twarzy więc jestem trochę zdenerwowana. Wobec tego pytania mam takie : Czy teraz każdy pryszcz, który się zaleczy przez Izotek będzie mi zostawiał dołek mimo, ze wcześniej tego nigdy nie było? i Czy te dołki się wyrównują ? Po jakim czasie?
ciekawe skąd się to bierze... mnie na szczęście żadne dołki nie powstały. Ale po jednym pryszczu na brodzie została mi taka dziwna, ciemna plamka. Nie blednie ani nic.

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
Kiedy wam zaczęły wyłazic wszelkie "brudy"? Biorę od 6 dni i praktycznie od pierwszego dnia coś mi wyłazi lub obecne się górują. Broda jest masakryczna 4 białe koło siebie no i wkoło nosa ciągle jakieś się robią czoło najlepsze ale też bez rewelacji. I ja to głupi wyciskam bo mnie tylko denerwują te białe czuby.

Dodam że i ja załuję że się wczesniej nie zdecydowałem tyle kasy co posżło na inne maści to ja miałbym z 3 kuracje izotekiem.
mnie tak około w 1 tygodniu kuracji skóra się pogorszyła, trwało to może z 2 tygodnie a potem było już lepiej
nie wyciskaj, będziesz miał większe przebarwienia a może nawet blizny...
ja nigdy tego nie robiłam i może dzięki temu tak ładnie mi wszystko zbladło.
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 12:58   #2103
uncherry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 149
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

A ja wam powiem, że po dwóch tygodniach oprócz wysuszonej skóry i ust nic innego mi się nie dzieje, a pryszcze z twarzy poznikały. Plecy też wyglądają o wiele lepiej. Oby jeszcze mi wągry poznikały to już w ogóle będzie pięknie, bo to głównie one terroryzują mi twarz.
uncherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 14:31   #2104
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez allex11 Pokaż wiadomość
mnie tak około w 1 tygodniu kuracji skóra się pogorszyła, trwało to może z 2 tygodnie a potem było już lepiej
nie wyciskaj, będziesz miał większe przebarwienia a może nawet blizny...
ja nigdy tego nie robiłam i może dzięki temu tak ładnie mi wszystko zbladło.
Mam nadzieję że do października mi się to zmniejszy i nie będe musiał straszyć nowo poznanych na uczelni
Wstaję rano a tam mnie oczy pieką no więc zakupiłem sobie już krople cobym nawilżał od początku.
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 15:36   #2105
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Eh jeśli ktoś z Was też miał problem z dziurkami, które sie nagle robią to dajcie znać...może powinnam pójść z powrotem do lekarza i zapytać co sie dzieje?
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 15:40   #2106
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

za 2 miesiące powinieneś być już po wysypie(o ile go uświadczysz),generalnie powinno być już lepiej niż w stanie wyjściowym
pooglądaj sobie dzienniki na izotek.pl,jak ludziom się przez 2 miesiące cera poprawia
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 16:50   #2107
palinkaaa13
Raczkowanie
 
Avatar palinkaaa13
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 254
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

widzę ze co druga osona z tymi dziurami tak ma ja też tak mam.
palinkaaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-23, 17:47   #2108
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

A miałaś ten problem przed kuracją? Bo ja przed kuracją nigdy nie miałam dziurek, za to po 4 tabletce pojawiło mi się ich może z 5. Tak działa ten lek czy jak? Mam nadzieję, że to sie wyrówna w trakcie kuracji bo zamienić trądzik na blizny to żaden interes...
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 18:47   #2109
Podlizna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 79
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Rozważam branie akne ale dalszej przyszłości,na razie czekam na wyniki badań,zobacze czy wszystko będzie ok. Powodzenia
Podlizna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 07:00   #2110
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez palinkaaa13 Pokaż wiadomość
widzę ze co druga osona z tymi dziurami tak ma ja też tak mam.
A jak to u Ciebie wygląda? Też tak jak ja nigdy nie miałaś dziurek a nagle zaczęły się robić w miejscach gdzie były wcześniej krostki? U mnie z przodu wyglądają jak przebarwienia, ale jak spojrzy się z boku to widać, że to dziurki
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 07:39   #2111
sokinky
Raczkowanie
 
Avatar sokinky
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 245
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Ja też dołaczam do grona z aknebliznami
Nigdy nie miałam ani jednej blizny, ewentualnie małe przebarwienie a w trakcie kuracji porobiły mi się wgłębienia, nie dziurki. Śmialam się, że mam cellulit na twarzy Pytalam dermatolog o to i powiedziała, że to całkowicie normalne - izotek przebudowuje pory czy strukturę skury bla bla coś tam, bla. Nie jest to jeszcze tak tragiczne i wydaje mi się, że kremy sobie z tym poradzą. Jednak jeśli robią Wam się jakieś głębokie dziury to zdecydowanie poleciłabym się lekarza jak zacząć z tym walczyć już teraz.

W sumie nie wiem co gorsze, pryszcze czy dziury i przebarwienia..
__________________
When I die, bury me upside down, so the world can kiss my ass!
sokinky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-24, 07:58   #2112
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

http://imageshack.us/photo/my-images/18/yzak.png/

Tak mniej więcej wyglądają u mnie te dziurki, są widoczne na górze zdjęcia. Nie jest to zdjęcie mojej skóry, ale u mnie wyglądają mniej więcej tak


---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Cytat:
Napisane przez sokinky Pokaż wiadomość
Ja też dołaczam do grona z aknebliznami
Nigdy nie miałam ani jednej blizny, ewentualnie małe przebarwienie a w trakcie kuracji porobiły mi się wgłębienia, nie dziurki. Śmialam się, że mam cellulit na twarzy Pytalam dermatolog o to i powiedziała, że to całkowicie normalne - izotek przebudowuje pory czy strukturę skury bla bla coś tam, bla. Nie jest to jeszcze tak tragiczne i wydaje mi się, że kremy sobie z tym poradzą. Jednak jeśli robią Wam się jakieś głębokie dziury to zdecydowanie poleciłabym się lekarza jak zacząć z tym walczyć już teraz.

W sumie nie wiem co gorsze, pryszcze czy dziury i przebarwienia..

O, czyli tak samo jak u mnie. Nigdy nie miałam żadnych blizn i nagle stworzyły się w 4 dni. Myślisz, że to jest odwracalny proces? Wyrównają się w trakcie kuracji? Jak stałam wczoraj w łazience to dokładnie tak samo pomyślałam ' celluit na twarzy'. Jak się okaże , że po kuracji będę miała całą twarz w dziurach i trzeba będzie sie bujać z laserami to naprawdę będę zła
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 12:54   #2113
nikamoto
Przyczajenie
 
Avatar nikamoto
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 13
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

cześć, moja przygoda z aknenorminem i leczeniem się już skończyła, prawie 9 miesięcy leczenia i 9 po, nadal umieszczam co miesiąc zdjęcia na blogu, małe niespodzianki czasami się pojawiają ale jest super, już się nie wstydzę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed.jpg (9,4 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _s0.zmniejszacz.pl_SAM_2311_zmniejszacz-pl_647179.jpg (65,7 KB, 68 załadowań)

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-07-24 o 14:35 Powód: Prośba o głosy w konkursie
nikamoto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 13:32   #2114
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

cu-do-wnie poproszę linka do bloga,może być w PW
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 14:22   #2115
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez nikamoto Pokaż wiadomość
cześć, moja przygoda z aknenorminem i leczeniem się już skończyła, prawie 9 miesięcy leczenia i 9 po, nadal umieszczam co miesiąc zdjęcia na blogu, małe niespodzianki czasami się pojawiają ale jest super, już się nie wstydzę.
Widze, że też miałaś dziurki...czy one Ci sie tak całkiem wygładziły po Izoteku?
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-07-24 o 14:36 Powód: Edycja cytatu
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 19:39   #2116
palinkaaa13
Raczkowanie
 
Avatar palinkaaa13
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 254
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
http://imageshack.us/photo/my-images/18/yzak.png/

Tak mniej więcej wyglądają u mnie te dziurki, są widoczne na górze zdjęcia. Nie jest to zdjęcie mojej skóry, ale u mnie wyglądają mniej więcej tak


---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------




O, czyli tak samo jak u mnie. Nigdy nie miałam żadnych blizn i nagle stworzyły się w 4 dni. Myślisz, że to jest odwracalny proces? Wyrównają się w trakcie kuracji? Jak stałam wczoraj w łazience to dokładnie tak samo pomyślałam ' celluit na twarzy'. Jak się okaże , że po kuracji będę miała całą twarz w dziurach i trzeba będzie sie bujać z laserami to naprawdę będę zła

hej hej sorki ze tak pozno odp na pytanie. u mnie nigdy wczesniej nie było takich dziurek zawsze robiło sie jak juz to przebarwienie. a po ok miesiacu leczenia zauwazylam te dziurki i wglebienia zasmuciłam się nie powiem. duzo tego mam i wiecej nawet chyba niz na tym zdjęciu co wystawiłaś, widać to tylko pod pewnym kontem co prawda ale jest dołujące na czole takie sitoooooo ;/ kurde mi zostały jeszcze 3 opakowania a ciągle cera jest niezadowalająca czy podczas tych 3 paczuszek coś się zmieni porzadnie???dzisiaj n 5 syfow chyba przez stanie na slonci bo po prostu one sie kisza pod skora jescze prawie wszedzie i wylaza no w slonu
palinkaaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 20:54   #2117
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

No właśnie, u mnie też tego nie było wcześniej. Rozmawiałam dziś z lekarzem i powiedział, że Izotek nie powoduje tych dziurek, czyli to musiało się zrobić niezależnie od kuracji. Dziwny zbieg okoliczności....Palinka, a u Ciebie też to tak wygląda na jak moim zdjęciu czy głębsze? Mój lekarz powiedział, że te dziurki będą wyrównywały się z czasem same i jest szansa, że znikną całkowicie. Dodał jeszcze, że jakby nie zniknęły do końca to mogę pójść na laser, skuteczność 100%.
Aha, pisałas jeszcze, że masz wrażenie, że u Ciebie zmniejszają się te blizny, może same Ci poznikają z czasem?
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 21:45   #2118
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

palinkaaaa jaką masz dawkę dzienną? bo wiem,że podobnie zaczynałyśmy kurację ... mi od dobrego miesiąca jak nie więcej nic nie wyskakuje...
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 22:42   #2119
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Kiedy zaczynałyście?
U mnie 67 dzień bodajże. Jadę na 20 mg.
Niestety wyskoczyła mi jedna obrzydliwa paskuda przy ustach. Taka wielka i nieruszalna.

Cytat:
Napisane przez nikamoto Pokaż wiadomość
cześć, moja przygoda z aknenorminem i leczeniem się już skończyła, prawie 9 miesięcy leczenia i 9 po, nadal umieszczam co miesiąc zdjęcia na blogu, małe niespodzianki czasami się pojawiają ale jest super, już się nie wstydzę.
Supeeeer.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-25, 07:30   #2120
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Olka, a zauważyłaś żeby coś zaczęło się dziać z bliznami? Mój lekarz mówił, że w trakcie kuracji stopniowo się wyrównują, to prawda?

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

Cytat:
Napisane przez palinkaaa13 Pokaż wiadomość
hej hej sorki ze tak pozno odp na pytanie. u mnie nigdy wczesniej nie było takich dziurek zawsze robiło sie jak juz to przebarwienie. a po ok miesiacu leczenia zauwazylam te dziurki i wglebienia zasmuciłam się nie powiem. duzo tego mam i wiecej nawet chyba niz na tym zdjęciu co wystawiłaś, widać to tylko pod pewnym kontem co prawda ale jest dołujące na czole takie sitoooooo ;/ kurde mi zostały jeszcze 3 opakowania a ciągle cera jest niezadowalająca czy podczas tych 3 paczuszek coś się zmieni porzadnie???dzisiaj n 5 syfow chyba przez stanie na slonci bo po prostu one sie kisza pod skora jescze prawie wszedzie i wylaza no w slonu
Palinka z tego co widziałam na forum Izoteku, to masz bardzo dobry stan skóry! Na zdjęciu, które wrzuciłaś (profil twarzy) nie widziałam ani jednej dziurki. Tak bardzo sie spłyciły?
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 11:45   #2121
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Te dziurki na 100% powstają przy izoteku. Ja wcześniej nigdy takich nie miałam, dopiero teraz w trakcie kuracji. Skóra po prostu jest bardziej krucha, dlatego powstają takie ślady nawet po małych wypryskach. Należy tylko mieć nadzieję, że wygładzi się stopniowo, w koncu izo złuszcza naskórek, więc na pewno będą mniejsze. Pytanie o ile.

Jest jeszcze jedna sprawa, która mnie martwi. Może nawet bardziej. Zmarszczki. Pod oczami. Pewnie kwestia wysuszenia no i mrużenia oczu, bo wyschnięte i pieką. Żadne krople nie pomagają tak by nie odczuwać dyskomfortu i teraz szukam rozwiązań, które uchronią moją skórę pod oczami. Na razie zakupiłam olej w kapsułkach ale wciąż widać, że skóra jest tutaj mocno odwodniona. Macie może jakieś sprawdzone sposoby by mocno nawilżyć te partie i nie zostać ze zmarszczkami? Dla mnie zmarszczki są gorsze niż pryszcze milion razy. izotek miał je jeszcze spłycić..
maiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 14:11   #2122
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

A jaką dawkę przyjmujesz tak w ogóle?

Eh, dobrze, że chociaż nie jestem jedyna z tymi dziurkami. Nie miałam pojecia, że będzie taki efekt celluitu na twarzy, to wygląda jeszcze gorzej od pryszczy. Maiia a dużo masz już tych dziurek? Rozmawiałaś o nich z lekarzem? Mój lekarz powiedział, że one będą się wyrównywać stopniowo , nie mam tylko pewności czy znikną całkowicie. Sprawdzałam dziś ile kosztuje laseroterapia i szczerze mówiąc wolałabym, żeby mnie to ominęło :/
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 14:53   #2123
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

40 mg na dzień, w dawkach podzielonych po 20 mg.

Nie rozmawiałam o tym z lekarzem bo jeszcze nie miałam okazji. Z własnych doświadczeń widzę, że nie należy unikać nawilżania, bo pojawiło się ich dość sporo kiedy z tego zrezygnowałam, teraz nie zauważam nowych. Nawilżaj zatem buzię.

Ponawiam pytanie o zmarszczki pod oczami, jak sobie radzicie z wysuszeniem w tamtych okolicach...
maiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 15:00   #2124
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Jeśli chodzi o mnie to używałam kremu pod oczy Clinique All About Eyes, wydaje sie być lepszy od tego z LRP.

Jeśli mogłabym jeszcze wrócić do tych dziurek, to czy powinnam przygotwać się , że niedługo moja twarz będzie wyglądała tak? http://santamonicaskin.com/wp-conten...eks_after2.jpg
Narazie pojawiło sie kilka małych dziurek, ale nie wiem czego sie spodziewać skoro jestem na początku kuracji i już widać, że jednak coś sie dzieje w tym kierunku...
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 15:45   #2125
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Selavie, mam nadzieję, że nie... Ja jestem już początek trzeciego miesiąca, moje blizny w postaci tych dziurek są malutkie, dużo płytsze, komletnie niewyczuwalne pod palcami. Wyglądają jak nieco większe pory. I nie ma ich tyle...

Kiedy użyję gęstego kremu (mój filtr, sudocrem i inne bo tylko takie lubię, lekkie nie dla mnie) nie widać ich wcale, wygładzają się. Twoje są głębsze? Coś jak te na zdjęciach? Idź do lekarza i zapytaj co robić, jeśli nie zmniejszyć dawki to może chociaż czymś konkretnym smarować?

Jeszcze jedno (jeżeli zdjecie dotyczy kuracją izotekiem) zobacz sama, że te blizny się spłyciły, podobnież jak zmarszczka przy ustach. Będzie dobrze, zobaczysz

Edytowane przez maiia
Czas edycji: 2013-07-25 o 15:48 Powód: DOPISEK
maiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 17:23   #2126
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Olka, a zauważyłaś żeby coś zaczęło się dziać z bliznami? Mój lekarz mówił, że w trakcie kuracji stopniowo się wyrównują, to prawda?
Łudzę się, że to prawda.
Na razie jednak nie widzę takiego efektu. Inna sprawa, że dopiero zaczęłam 3 miesiąc izo i biorąc pod uwagę, że biorę 20 mg/dziennie, to jeszcze przez kilka miesięcy blizny mają czas się wchłaniać.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 18:17   #2127
palinkaaa13
Raczkowanie
 
Avatar palinkaaa13
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 254
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
palinkaaaa jaką masz dawkę dzienną? bo wiem,że podobnie zaczynałyśmy kurację ... mi od dobrego miesiąca jak nie więcej nic nie wyskakuje...

u mnie 128 dzień wiesz moja dawka na chwilę obecną to raz 2o mg a raz 40 mg w zaleznosci od skutków ubocznych. teraz no usta znowu zaszalały to drugi dzień jem 20 mg.

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Olka, a zauważyłaś żeby coś zaczęło się dziać z bliznami? Mój lekarz mówił, że w trakcie kuracji stopniowo się wyrównują, to prawda?

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------



Palinka z tego co widziałam na forum Izoteku, to masz bardzo dobry stan skóry! Na zdjęciu, które wrzuciłaś (profil twarzy) nie widziałam ani jednej dziurki. Tak bardzo sie spłyciły?
nie nie wiesz mam fajną skórę jak nie dłubie ale po prostu pod skórą jak np ją naciągnę to wszęzie mam takie syfki które po prostu dgyby nie izo posżły by do góry na wierzch i dojżały a takto izo je zahamowął i tak sobie tkwią... stany zapalne poschodziły i tyle spokój mam od dłuższego czasu. średnio parę syfkó na tydzień mam ale widzę teraz, ze np 3 dni i już ich nie ma jak nie dłubię
co do dołków i blizn to miałam tam jedne zdjęcia na któych starałam się uwidocznić je i nawet się udało najbardziej a czole je widać na zdjęciach nie wiem czy przeglądałaś szczegółowo moje strony???? mimo wszystko w rzeczywistości gorzej to wyglądało. z resztą dodam zdjęcie czoła i zobaczysz jak to u mnie było.

a co do blizn i izoteku to tez jestem zdania, ze to od izoteku!!!! na bank z resztą już słyszałam tych opini mnóstwo.... tak samo jak pojawiające się włoski na twarzy od izoteku...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg p6020037u.jpg (22,0 KB, 43 załadowań)

Edytowane przez palinkaaa13
Czas edycji: 2013-07-25 o 18:23
palinkaaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 18:43   #2128
tulipanowapanienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 59
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Zgłaszam się chyba ostatni raz, uznałam, że zmienię tok leczenia i zamiast łagodzić skutki wezmę się za przyczyny. Po mojej kuracji retinami śmiało mogę stwierdzić, że trądzik wrócił, nie jest aż tak nasilony i widoczny jak przed, ale jestem wręcz przekonana, że ma podłoże hormonalne. Pryszcze wychodzą mi jedynie w okolicach ust/żuchwy/ brody, a reszta buzi jest gładka, a z tego co wiem to trądzik spowodowany problemami z hormonami w tych miejscach się pojawia. Jednak nie odradzam nikomu retinów, fakt, że nos, policzki i czoło mam gładkie świadczy o tym, że lek działa Także zamieniam dermatologa na endokrynologa i zobaczymy co wyjdzie
tulipanowapanienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 20:26   #2129
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

palinka u mnie 135 dzień,na dawce 40 mg lecę,także jeszcze ze 2 miesiące i kooooooniec
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 21:31   #2130
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez maiia Pokaż wiadomość
Kiedy użyję gęstego kremu (mój filtr, sudocrem i inne bo tylko takie lubię, lekkie nie dla mnie) nie widać ich wcale, wygładzają się. Twoje są głębsze? Coś jak te na zdjęciach? Idź do lekarza i zapytaj co robić, jeśli nie zmniejszyć dawki to może chociaż czymś konkretnym smarować?

Jeszcze jedno (jeżeli zdjecie dotyczy kuracją izotekiem) zobacz sama, że te blizny się spłyciły, podobnież jak zmarszczka przy ustach. Będzie dobrze, zobaczysz
Moje na szczęście nie są takie jak na zdjęciu, to małe dziurki. Wystraszyłam się tylko, że skoro w 1 tygodniu juz zaczeły się robić małe dziurki to co będzie dalej... i czy przypadkiem nie skończe z takimi jak ta biedna dziewczyna. Na zdjęciu obok jest po laserach ;/

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Cytat:
Napisane przez palinkaaa13 Pokaż wiadomość
co do dołków i blizn to miałam tam jedne zdjęcia na któych starałam się uwidocznić je i nawet się udało najbardziej a czole je widać na zdjęciach nie wiem czy przeglądałaś szczegółowo moje strony???? mimo wszystko w rzeczywistości gorzej to wyglądało. z resztą dodam zdjęcie czoła i zobaczysz jak to u mnie było..
No tak, na czole faktycznie widzę, ale na zdjęciach całej twarzy jakie dodawałaś nie widziałam dziurek w ogóle. Na czole to moge mieć wszystko, grzywka zakrywa hehe

A coś zauważyłaś żeby się działo z nimi? Wygładzają się? Ja dziś cały dzień poświęciłam na szukanie info co z tymi bliznami, i wszyscy są zgodni , że dzięki Izotekowi nie tworzą się kolejne i zmniejszają sie te, które już są - dzięki złuszczaniu skóry. Małe powinny zniknąć, z dużymi niestety tylko lasery - tak to rozumiem. Ale byly tez osoby, którym minimalizowały się i duże blizny - jakiś chłopak napisął, że miał takie dziury, że mógł wkładać sobie zapałki w twarz, a Izo wszystko wyrównał


__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016

Edytowane przez Selavie
Czas edycji: 2013-07-25 o 21:32
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-19 14:47:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.