Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-09, 10:39   #691
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Dziewczyny opuchlizne mam nadal troche naprawde
A przyda sie zrzucic ze 3 kg, wiem o tym
Zreszta wiecie ja nie mam kondycji w ogole.

A ja zauwazylam ze czasem mierze w domu i sklepie i jest inaczej ciekawe czemu, lustra inne czy co.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 10:42   #692
whiskey
Zadomowienie
 
Avatar whiskey
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 700
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

i na odrost nakładam na pół godziny, a na koniec dodaję wody (tylko ile?) i masuję 5 minut, tak?
__________________

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.
whiskey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 10:44   #693
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
zapomnialam dodac ze wszyscy w soboty pracuja krocej do 16 wiec jest czas na lazenie po galerii do 21 niedziela to czas wyciszenia i spokoju ogolnego na miescie a nie korki i halas
ja pamietam ze wlasnie strasznie dziwnie mi uplywaly niedziele w pl bo wlasnie w sklepach i zanim sie obejrzalam nie bylo dnia
sama sobie przeczysz w tym zdaniu
nie wszyscy Ci w galerii dłużej niektórzy do 14 inni do 18 a jeszcze inni do 20 u mnie różnie
na wsi jest niedziela cały tydzień
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 10:45   #694
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny opuchlizne mam nadal troche naprawde
A przyda sie zrzucic ze 3 kg, wiem o tym
Zreszta wiecie ja nie mam kondycji w ogole.

A ja zauwazylam ze czasem mierze w domu i sklepie i jest inaczej ciekawe czemu, lustra inne czy co.
jakbym miala patrzec na siebie tak krytycznym okiem, jak Ty patrzysz na siebie, to ja powinnam jeszcze z 10-12kg schudnac, serio serio

ja w sklepie niestety widze wszystkie swoje mankamenty przez co malo rzeczy kupuje
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 10:49   #695
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny opuchlizne mam nadal troche naprawde
A przyda sie zrzucic ze 3 kg, wiem o tym
Zreszta wiecie ja nie mam kondycji w ogole.

A ja zauwazylam ze czasem mierze w domu i sklepie i jest inaczej ciekawe czemu, lustra inne czy co.
Agatko super ciałko a Ty masz takie wystające żebra czy tak wypinasz biust czy wciągasz brzuch? https://wizaz.pl/forum/picture.php?a...ctureid=112906 https://wizaz.pl/forum/picture.php?a...ctureid=113068

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
tutaj w piatki i soboty sklepy sa dluzej otwarte i wtedy ci co pracuja maja czas jeszcze na zakupy pozatym niedziela tutaj to okazja do spotkan z rodzina czy wyjscie do restauracji na spacer czy kinaa nie gonitwa po sklepie..mysle ze tak jest nawet niezle czuc ten spokoj
żeby ktoś mógł iść do restauracji czy do kina w niedzielę to ktoś musi tam pracować taka kolej rzeczy może kiedyś ludzi zastąpią roboty

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
no tak ale po pracy nie każdy ma jeszcze siły na łażenie po sklepach a tak każdy ma wybór może albo pójść z rodziną do parku w niedzielę, albo do galerii jak chce coś kupić albo to i to mamy wybór i to jest najfajniejsze
o tak
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 11:12   #696
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
snow dla mnie jest za blado i to nie bylo pojechanie a moja opinia jak cie widze teraz mozliwe ze wloski blyszcza ja nie przecze ale jest blado i makijaz tego nie zmieni bo wtedy bedzie jak u kryski na 1 zdjeciu ktore wrzucala lady
a biale wlosy bez konkretnego makijazu niestety postarzaja i jest wiele przykladow gwiazd ktore maja biale wlosy nadrabiaja makijazem i wygladaja jeszcze starzej( a nie mowa o zwyklych dziewczynach ktore same sie maluja)
dla mnie to obojetne co zrobisz wazne jak sie czujesz i jesli dobrze ok
dla mnie masz wloski zadbane i to sie liczyale nie chcialabym zeby byly coraz bielsze
Uwielbiam bladą twarz i jaśniutki blond
sama czekam aż w końcu zbieleję trochę

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

coś jak Sylwia Gliwa mmnmmm!

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
tutaj w piatki i soboty sklepy sa dluzej otwarte i wtedy ci co pracuja maja czas jeszcze na zakupy pozatym niedziela tutaj to okazja do spotkan z rodzina czy wyjscie do restauracji na spacer czy kinaa nie gonitwa po sklepie..mysle ze tak jest nawet niezle czuc ten spokoj
True u mnie w mieście weekend=zakupy. Nie ma wolnych miejsc parkingowych przy galeriach, po wszyscy się tam zwalają.
Przypuszczam, że nie tylko na zakupy, ale na zwykłe marnotrawienie czasu (czyli łażenie bezsensowne)

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

ale fakt jest taki, że w Koszalinie nie ma nic innego do roboty, chyba że spacer nad morzem. Ale ile można
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 11:15   #697
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
sama sobie przeczysz w tym zdaniu
nie wszyscy Ci w galerii dłużej niektórzy do 14 inni do 18 a jeszcze inni do 20 u mnie różnie
na wsi jest niedziela cały tydzień
no fakt zapomnialam o tych co mi robia jesc w resto albo o tych w sklepie
pomyslalam tylko o ludziach pracujacych w firmach

na wsi wogole nie ma niedzieli bo ludzie ciagle cos robia albo na polu albo kolo domu wogole ludzie na wsi to ludzie mrowki ciagle cos robia

jesli mam miec wybor to wole wyjsc z dzieckiem do parku niz na spacer do galeriia niestety to co jest w galeriach w pl to przesada tam chodza wszyscy jak nie na wagary to na spacer z dzieckiem czy na spotkanie z przyjaciolka
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-09, 11:15   #698
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Lady
na tym zdjeciu co wkleilas mam opuchlizne wlasnie, zebra i mostek spuchniete cale. Tak to wyglada.
Dzis tez mam troszke opuchlizny stad zebra wystaja. Ale ogolnie widac je troszke jak stoje prosto.

A na tym bokiem stoje normalnie wlasnie mam takie troche bokiem zebra jak sie wyprostuję.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-10-09 o 11:18
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 11:28   #699
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Lady
na tym zdjeciu co wkleilas mam opuchlizne wlasnie, zebra i mostek spuchniete cale. Tak to wyglada.
Dzis tez mam troszke opuchlizny stad zebra wystaja. Ale ogolnie widac je troszke jak stoje prosto.

A na tym bokiem stoje normalnie wlasnie mam takie troche bokiem zebra jak sie wyprostuję.
rozumiem pewnie niedługo zejdzie

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no fakt zapomnialam o tych co mi robia jesc w resto albo o tych w sklepie
pomyslalam tylko o ludziach pracujacych w firmach

na wsi wogole nie ma niedzieli bo ludzie ciagle cos robia albo na polu albo kolo domu wogole ludzie na wsi to ludzie mrowki ciagle cos robia

jesli mam miec wybor to wole wyjsc z dzieckiem do parku niz na spacer do galeriia niestety to co jest w galeriach w pl to przesada tam chodza wszyscy jak nie na wagary to na spacer z dzieckiem czy na spotkanie z przyjaciolka
to chyba we wsi z prawdziwego zdarzenia
nie byłam nigdy w takiej a słyszałam że jeszcze są takie co potrzeby fizjologiczne załatwia się w wychodku

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

muszę wybrać się na ten film http://www.youtube.com/watch?v=rFcY7...eature=related
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 11:31   #700
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

lady sa takie niestety nie wszedzie ludzie odkrecaja kranik i maja wode lub siadaja sobie na sedesik

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

ciekawy film sie zapowiada
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 11:32   #701
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
lady sa takie niestety nie wszedzie ludzie odkrecaja kranik i maja wode lub siadaja sobie na sedesik
przerażające
ja jeżdżę często na wieś do babci ale to nie taka typowa wieś bo ludzie w polu nie robią większość jeździ do pracy do miasta, jest internet, telefon, woda, ogrzewanie centralne i sedesiki, w sumie warunki mieszkaniowe jak w mieście tylko że nie zatłoczone mniej hałasu świeże powietrze
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-09, 11:34   #702
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Agatko-chyba jestes zbyt krytyczna dla siebie masz fajną figurkę, taką kobieca, i szczupła jestes wiec nie narzekaj

Novelove-jestes z Koszalina ahh moja wielka miłość wakacyjna sprzed kilku jest z Koszalina haha byłam kiedys w odwiedzinach
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 11:38   #703
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
przerażające
ja jeżdżę często na wieś do babci ale to nie taka typowa wieś bo ludzie w polu nie robią większość jeździ do pracy do miasta, jest internet, telefon, woda, ogrzewanie centralne i sedesiki, w sumie warunki mieszkaniowe jak w mieście tylko że nie zatłoczone mniej hałasu świeże powietrze
rowniez mam dziadkow na wsi i jest to spora wies bo nawet dwa bloki sa a domow 200 i sa rozni ludzie maja nawet swoja strone internetowa miejscowosci bo to tereny turystyczne jedni ludzie sa bardziej rozwinieci i maja wszystko co trzeba ale sa tacy ze starej daty co nie maja wody i sedesu
a prace w polu to norma bo wiekszosc z tych lepiej rozwinietych niestety zyje lepiej niz z pracy z miasta maja duze chodowle i najnowsze maszyny rolnicze nie mowa o autach jakimi jezdza ich dzieci
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 11:41   #704
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Lady
opuchliuzna zejdzie, jeszcze kilka dni

infatutated
no jestem troche krytyczna. staram sie dazcy do perfekcji.
No ale wiesz-ja waze 58 kg a np Ty kitkulka caskada i inne wazycie o 10 kg mniej.
i tu juz ciezko powiedziec ze ja jestem szczupla bo Wy jakie? No mozna powiedziec ze ja jestem normalna, moglabym cos tam zrzucic i ujedrnic, wymodelowac.
A Wy jestescie dopiero laski.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 11:45   #705
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

naprawde jestem zdziwiona ze wazysz 58 przy takim wygladzie napewno masz dobra wage ?
momentami wydaje mi sie ze mam szersze biodra i uda od twoich a waze bez zmiany od lat(poza ciaza)53kg
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 11:52   #706
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Agatko a może po prostu masz grube kości wtedy nawet bedać bardzo szczupła będziesz ważyć więcej niż osoba, która jest równie szczupła, ale ma drobne kości, to wszystko

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
rowniez mam dziadkow na wsi i jest to spora wies bo nawet dwa bloki sa a domow 200 i sa rozni ludzie maja nawet swoja strone internetowa miejscowosci bo to tereny turystyczne jedni ludzie sa bardziej rozwinieci i maja wszystko co trzeba ale sa tacy ze starej daty co nie maja wody i sedesu
a prace w polu to norma bo wiekszosc z tych lepiej rozwinietych niestety zyje lepiej niz z pracy z miasta maja duze chodowle i najnowsze maszyny rolnicze nie mowa o autach jakimi jezdza ich dzieci
różnie bywa obfotografuję Wam kiedyś tą wieś posiada zabytki, piękne jeziorko, las

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

novelove w Koszalinie studiuje troszkę moich znajomych
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 11:54   #707
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Lady
opuchliuzna zejdzie, jeszcze kilka dni

infatutated
no jestem troche krytyczna. staram sie dazcy do perfekcji.
No ale wiesz-ja waze 58 kg a np Ty kitkulka caskada i inne wazycie o 10 kg mniej.
i tu juz ciezko powiedziec ze ja jestem szczupla bo Wy jakie? No mozna powiedziec ze ja jestem normalna, moglabym cos tam zrzucic i ujedrnic, wymodelowac.
A Wy jestescie dopiero laski.
nie ma co się kierować wagą, bo kazdy ma inną budowę
najwazniejsze, zeby wizualnie dobrze wyglądac, a Ty wygladasz szczupło.
Ja okej-waze te 48 kg ale dla mnie to tez nie jest jakis powod do szczescia bo mi wokol mowia ze jaka ja chuda jestem, oczywiscie dziewczyny faceci uzywaja innego okreslenia-drobna, filigranowa

a i zgadzam sie z Caskadą-chyba masz popsutą wagę

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2011-10-09 o 11:57
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 11:59   #708
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

wiecie co najgorzej to wygladac jak anja rubik wtedy faceci napewno nie powiedza ze filigranowa czy szczupla moim zdaniem jej figura to masakra i wspolczuje jej mezowi sam jest grubszy od niej ..tyle ze to modelka do ubran i pewnie marzy jej sie przytycie ale nie moze takie panuja tam zasady
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 12:01   #709
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
przerażające
ja jeżdżę często na wieś do babci ale to nie taka typowa wieś bo ludzie w polu nie robią większość jeździ do pracy do miasta, jest internet, telefon, woda, ogrzewanie centralne i sedesiki, w sumie warunki mieszkaniowe jak w mieście tylko że nie zatłoczone mniej hałasu świeże powietrze
Moja babcia dopiero kilka lat tamu zrobiła sobie łazienkę w domu

Agatau

a ja ważę 62 ;D i wcale nie widać po mnie spaślaka

LAdy
Jak ich spotkam to pozdrowię xD to samo Infa
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-09, 12:02   #710
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
wiecie co najgorzej to wygladac jak anja rubik wtedy faceci napewno nie powiedza ze filigranowa czy szczupla moim zdaniem jej figura to masakra i wspolczuje jej mezowi sam jest grubszy od niej ..tyle ze to modelka do ubran i pewnie marzy jej sie przytycie ale nie moze takie panuja tam zasady
anja rubik ostatnio powiedziała że jak ktoś mówi że "jesteś za chuda" to zazdrości
ale również mi nie podoba się ona jako kobieta nie tylko jej ciało ale i twarz
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 12:02   #711
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
doczytałam też opinię Bunny i dokładnie tak samo uważam, że tak "skandynawsko" wyszło, naprawdę bardzo pasuje Ci taki blond

sporo za te paputki dałam, trochę się z nimi pospieszyłam, kupiłam pod koniec sierpnia... teraz może bym dołożyła "trochę" i kupiła oryginalne emu no, ale może jeszcze się skuszę

tak, mam 70 pod biustem i też na ostatnią haftkę zapinam i powiem Ci, że czasem mi w nim ciasno

powiedz mu, że jak będzie klął to mu Bozia język upierd**i
ja tak myslalam i myslalam... i przypomnialam sobie!
Snowi kojarzysz mi sie w tych wlosach z ania rubik na plakacie dla apartu
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 12:05   #712
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Moja babcia dopiero kilka lat tamu zrobiła sobie łazienkę w domu

Agatau

a ja ważę 62 ;D i wcale nie widać po mnie spaślaka

LAdy
Jak ich spotkam to pozdrowię xD to samo Infa
nie trzeba bo często widuje ich w rodzinnym miasteczku ale dzięki

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Caskada ale to chyba normalne że facet grubszy od kobiety i większy nie wyobrażam sobie w inną stronę więc nie rozumiem Cię akurat w tej kwestii co w tym dziwnego
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 12:06   #713
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
anja rubik ostatnio powiedziała że jak ktoś mówi że "jesteś za chuda" to zazdrości
ale również mi nie podoba się ona jako kobieta nie tylko jej ciało ale i twarz
jasne a co ma powiedziec ze jestem anorektyczka z przodu plecy z tylu plecy i jak wchodze do wiekszosc budynkow to sie schylam
pozostaje jej wspolczuc nadrabia sobie slawa i kasanajlepszy model na ubranie to zawsze byl przeciez wieszak

lady znam facetow chudszych od swoich kobiet ...a tutaj w bxl to czasami tak wlasnie bywa ze idzie laska tlusta a obok niej zabiedzony kolo
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-10-09 o 12:07
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 12:07   #714
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
wiecie co najgorzej to wygladac jak anja rubik wtedy faceci napewno nie powiedza ze filigranowa czy szczupla moim zdaniem jej figura to masakra i wspolczuje jej mezowi sam jest grubszy od niej ..tyle ze to modelka do ubran i pewnie marzy jej sie przytycie ale nie moze takie panuja tam zasady
widzialam ostatnio jej zdjecia takie codzienne, to sie przeraziłam. Sama skora i kosci. Ktos dobrze napisał, ze mogłaby grac w filmach o obozach koncentracyjnych..masakra



Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
anja rubik ostatnio powiedziała że jak ktoś mówi że "jesteś za chuda" to zazdrości
ale również mi nie podoba się ona jako kobieta nie tylko jej ciało ale i twarz
mi nie mowia, ze ZA chuda, tylko "jaka Ty chuda jestes!"
ale masz racje anja to juz apogeum chudosci, az niesmaczne to jest
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 12:11   #715
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
jasne a co ma powiedziec ze jestem anorektyczka z przodu plecy z tylu plecy i jak wchodze do wiekszosc budynkow to sie schylam
pozostaje jej wspolczuc nadrabia sobie slawa i kasanajlepszy model na ubranie to zawsze byl przeciez wieszak

lady znam facetow chudszych od swoich kobiet ...a tutaj w bxl to czasami tak wlasnie bywa ze idzie laska tlusta a obok niej zabiedzony kolo
dokładnie wtedy na pokazie prezentuje się jak w sklepie

ja też widuję takie pary na ulicach
nie mogłabym być z facetem niższym od siebie w szpilkach nawet ani jakimś szczypiorem facet to ma być facet!

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
widzialam ostatnio jej zdjecia takie codzienne, to sie przeraziłam. Sama skora i kosci. Ktos dobrze napisał, ze mogłaby grac w filmach o obozach koncentracyjnych..masakra





mi nie mowia, ze ZA chuda, tylko "jaka Ty chuda jestes!"
ale masz racje anja to juz apogeum chudosci, az niesmaczne to jest


niesmaczne
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 12:16   #716
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
jasne a co ma powiedziec ze jestem anorektyczka z przodu plecy z tylu plecy i jak wchodze do wiekszosc budynkow to sie schylam
pozostaje jej wspolczuc nadrabia sobie slawa i kasanajlepszy model na ubranie to zawsze byl przeciez wieszak

lady znam facetow chudszych od swoich kobiet ...a tutaj w bxl to czasami tak wlasnie bywa ze idzie laska tlusta a obok niej zabiedzony kolo
sorka, ze sie wcinam, ale tej uwagi jakos nie za bardzo rozumiem moze jest za chuda, ale nie za bardzo wiem co to ma wspolnego z jej wzrostem
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 12:19   #717
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dokładnie wtedy na pokazie prezentuje się jak w sklepie

ja też widuję takie pary na ulicach
nie mogłabym być z facetem niższym od siebie w szpilkach nawet ani jakimś szczypiorem facet to ma być facet!

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------





niesmaczne
ja lubie jak facet jest wysoki, tak z 190 cm fajnie sie przy nim czuje moj ex własnie tyle miał bardzo dobrze się prezentował, moglby byc modelem
a ten obecny ma niecałe 180cm i jak włoze szpilki to jednak mi brakuje tych cm u niego, ale co poradzic?
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 12:20   #718
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
snow dla mnie jest za blado i to nie bylo pojechanie a moja opinia jak cie widze teraz mozliwe ze wloski blyszcza ja nie przecze ale jest blado i makijaz tego nie zmieni bo wtedy bedzie jak u kryski na 1 zdjeciu ktore wrzucala lady
a biale wlosy bez konkretnego makijazu niestety postarzaja i jest wiele przykladow gwiazd ktore maja biale wlosy nadrabiaja makijazem i wygladaja jeszcze starzej( a nie mowa o zwyklych dziewczynach ktore same sie maluja)
dla mnie to obojetne co zrobisz wazne jak sie czujesz i jesli dobrze ok
dla mnie masz wloski zadbane i to sie liczyale nie chcialabym zeby byly coraz bielsze
caskada to nieprawda co piszesz.
czy male dzieci, mlode dziewczynki z jasnymi blond wlosami wygladaj starzej niz ich kolezanki z czarnymi i rudymi? mniej naturalnie? NIE! wlasnie w tym ich dzieciecosc i niewonnosc ze maja wloski jak len.
kazdy blond odmladza- takie jest zalozenie.
a to ze niektorym kojarzy sie popielaty z siwym czyli starym to jego problem popiele tez moga odmladzac- nie tylko zlota o nie!
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
spoko jak u kryśki nie będzie bo ja mam podkłady w kolorze swojej cery, idealnie wpasowujące się nie lubię jak coś mi się odcina, w ogóle lubię bardzo naturalny efekt i wiem, że róż/bronzer może dużo zdziałać więc tym się nie martwię mi kolor bardzo odpowiada, radzę się bo Tż marudził i chciałam poznać i Wasze opinie większość była na "tak" więc uspokoiłam się
bardzo ladny makijaz robisz i naturalny.
no ale wiadomo mocne solarium i brazery odpadaja.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 12:23   #719
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja lubie jak facet jest wysoki, tak z 190 cm fajnie sie przy nim czuje moj ex własnie tyle miał bardzo dobrze się prezentował, moglby byc modelem
a ten obecny ma niecałe 180cm i jak włoze szpilki to jednak mi brakuje tych cm u niego, ale co poradzic?
też lubię wysokich
już raczej nie urośnie więc chyba nic nie poradzi się
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-09, 12:25   #720
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

dzień dober
u mnie pogoda szaleje, raz słońce, raz deszcz, czasem jedno i drugie i zaraz tęcza
Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
no nie polatam... ale postawiłam sobie w widocznym miejscu i podziwiam no i mam jeszcze imprezę, na która się muszę odstrzelić

cudny jest taki kontakt z tatą chyba nie ma nic lepszego niż bycie córunią tatunia

a mnie wszystko boli, przepłynęłam dziś kilometr na basenie, pierwszy raz po ciąży...
no i z okazji weekendu adopcji kupiłam dwa dni w hoteliku dla piesa bez domu
córunia tatunia jestem, ale mama mnie nie lubi

u mnie wczoraj był dzień otwarty w schronisku... smutne te psiaki tam, Boże ja co rok zbieram po znajomych jakieś koce i ręczniki i zawożę do pieskowni, żeby wyłożyli zwierzaczkom budy na zimę. Tylko tyle mogę dla nich zrobić
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
to faktycznie tanie nie były oby wytrzymały a jaka podeszwa piankowa?
bo szczerze przyznam byłam w reserved ale nie zwróciłam uwagi ale mam zasadę że jak emu to tylko karmelowe to pewnie dlatego i koniecznie emu bo w innych mam kałużę w bucie ja swoje używane sprzedałam za 160
podeszwa nie jest z pianki to dobrze? taka bardziej twarda, nieprzemakalna... ja swoje zaimpregnuję, więc przemakania dużego nie będzie, zresztą to tylko dom-samochód-szkoła-samochód-sklep-samochód-dom
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
zdaj relację jak po deszczu
oki, dzisiaj zdam, bo jak tak dalej będzie to je założę
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
jak patrzę w lustro to mam takie coś jak Kryśka na tych
przychodzi mi do głowy jedno określenie koloru - takie mleczne w sumie
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja zauważyłam są wyszczuplajace, wydłużające
są są, dlatego jak w sklepie mierzę to się nie przejmuję, że coś nie tak, dopiero jak kupię i zabieram do domu, mierzę u siebie to mi się podoba ciuch na mnie
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
u mnie słoneczko płata figle jest a za chwilę chowa się za białymi puchatymi chmurkami
o na wybory ja nie idę chyba...
a słyszałam że nic już niby nie kupujesz do następnej wypłaty
a Ty dzisiaj masz wolne od zajęć na uczelni? pewnie z powodu wyborów
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny opuchlizne mam nadal troche naprawde
A przyda sie zrzucic ze 3 kg, wiem o tym
Zreszta wiecie ja nie mam kondycji w ogole.

A ja zauwazylam ze czasem mierze w domu i sklepie i jest inaczej ciekawe czemu, lustra inne czy co.
tak, inne lustra są.
Agatko figurę masz super i nie wymyślaj nad kondycją można popracować zawsze
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja w sklepie niestety widze wszystkie swoje mankamenty przez co malo rzeczy kupuje
nooo w niektórych sklepach to są takie lustra i oświetlenie, że widać nawet cellulit, który dopiero ma się pokazac

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

infatutated
no jestem troche krytyczna. staram sie dazcy do perfekcji.
No ale wiesz-ja waze 58 kg a np Ty kitkulka caskada i inne wazycie o 10 kg mniej.
i tu juz ciezko powiedziec ze ja jestem szczupla bo Wy jakie? No mozna powiedziec ze ja jestem normalna, moglabym cos tam zrzucic i ujedrnic, wymodelowac.
A Wy jestescie dopiero laski.
nie przesadzaj, że 10 kilo
ja ważę od Ciebie mniej tylko o 4-5
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:57.