Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-12, 20:41   #3781
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Oprócz domu będziemy mieć pomieszczenie gospodarcze i garaże osobne na podwórku, więc miejsce sie znajdzie Ja mam spory dom pietrowy rodzinny i ogrzewamy tylko drzewem, nagrzewa sie błyskawicznie i trzeba zakręcac większość grzejnikow.
poza tym co w bryle domu to jeszcze osobne??

co do grzania drewnem to popieram - oczywiscie nie zime tylko np chłodne wieczory wrzesniowo/październikowe..ale to tez logistycznie musi byc ogarniete..
ja mam dom 140m, ogrzewanie z kominka tylko na górze i juz mi kominek 1x1m postawili.. bo mniejszy (0,75x0,75m) podobno nie da rady...
chyba ze mowimy o kotłowni i dorzucaniu drewna jak 20lat temiu..
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 21:06   #3782
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Tak osobne garaże i pomieszczenia również będą, bo to jedno z miejsc pracy mojego zaraz męża.
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 22:07   #3783
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Ale teraz chyba są jakieś nowoczesne piece na drzewo... No ale wątek nie o tym...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 06:20   #3784
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Tak osobne garaże i pomieszczenia również będą, bo to jedno z miejsc pracy mojego zaraz męża.
ogrom powierzchni
powodzenia w sprzataniu ja bym jednak wziela mniejszy bo widze moich rodziców 50+ na 300m jak im doskwiera pustka... i ogrom sprzątania:P
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 07:04   #3785
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
ogrom powierzchni
powodzenia w sprzataniu ja bym jednak wziela mniejszy bo widze moich rodziców 50+ na 300m jak im doskwiera pustka... i ogrom sprzątania:P
ja mam 145 m dom i od kiedy chłopcy poszli na studia ganiamy sie po domu coraz częściej myslimy nad zmianą na jakiś mniejszy tak do 120 m ogrzewania mniej, sprzatania mniej i mniej strasza nieużywane pokoje.
W naszym kraju niestety pokutuje jeszcze myślenie, że dom buduje się na całe życie i jeszcze dla 10 pokoleń, a tym czasem trzeba dostosowywac dom, mieszkanie do sytuacji. Na starsze lata nie wykluczam przeprowadzki do bloku, bo nie wyobrażam sobie utrzymywania "obejścia " i nawet tych 120 m. Trzy pokoje w bloku spokojnie wystarczą.
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 08:14   #3786
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
ja mam 145 m dom i od kiedy chłopcy poszli na studia ganiamy sie po domu coraz częściej myslimy nad zmianą na jakiś mniejszy tak do 120 m ogrzewania mniej, sprzatania mniej i mniej strasza nieużywane pokoje.
W naszym kraju niestety pokutuje jeszcze myślenie, że dom buduje się na całe życie i jeszcze dla 10 pokoleń, a tym czasem trzeba dostosowywac dom, mieszkanie do sytuacji. Na starsze lata nie wykluczam przeprowadzki do bloku, bo nie wyobrażam sobie utrzymywania "obejścia " i nawet tych 120 m. Trzy pokoje w bloku spokojnie wystarczą.
Ja mam takie samo podejście. Miałam krótką przygodę w biurze nieruchomości i wiem jak ludzie budują. Jest wielkie huuuura budujemy jak największy a potem ojej, ile to grzać trzeba, po co tyle pokoi, ile to sprzątania. I albo sprzedają takie domu albo męczą się w 300m2 kolosie bo dom okazuje się nie sprzedawalny albo sprzedany z dużą stratą.
Bardzo wielu kientów było, którzy pobudowali się daleko za miastem, oczywiście dom ogromny, na kredyt a potem, problem jak go sprzedać bo jednak to za daleko od miasta, nie ma szkoły, trzeba grzać, dojeżdżać, okazuje się, że nie stać ich na to i wcale nie potrzebują aż tylu pokoi.

Ja już mam plan na swój dom, nie przekroczy on 160m2, gdzie ja i Tż potrzebujemy gabinetów
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 08:36   #3787
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Moi rodzice rozwiązali to tak, że mają możliwość całkowitego odcięcie użytkowego poddasza jakby kiedyś ich nie było stać na ogrzewanie całości... Na dole mają 102 m2, w tym swoją sypialnię i praktycznie tam mieszkają odkąd się z bratem wyprowadziłam.
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-13, 09:24   #3788
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Moi rodzice rozwiązali to tak, że mają możliwość całkowitego odcięcie użytkowego poddasza jakby kiedyś ich nie było stać na ogrzewanie całości... Na dole mają 102 m2, w tym swoją sypialnię i praktycznie tam mieszkają odkąd się z bratem wyprowadziłam.
Ja mam parterowy dom, ale juz widze, że za pare lat bedzie za duzy dla nas. Teraz jeszcze chłopcy wpadają ze studiów, ale zaraz przestaną. Od razu nie budowałam dużego domu, bo wiem, jak trudno jest go później sprzedac. Może te uwagi przydadzą się komuś , kto dopiero szuka projektu.
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 12:55   #3789
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Ja mam parterowy dom, ale juz widze, że za pare lat bedzie za duzy dla nas. Teraz jeszcze chłopcy wpadają ze studiów, ale zaraz przestaną. Od razu nie budowałam dużego domu, bo wiem, jak trudno jest go później sprzedac. Może te uwagi przydadzą się komuś , kto dopiero szuka projektu.
Tu się w 100% zdodzę, dużo ciężej jest sprzedać duży dom. Ludzie też zwracają uwagę na ogrzewanie. Te na węgiel czy drzewo, też są ciężej sprzedawane bo jest to niewygodne i mało kto chce się męczyć, brudzić z węglem czy drzewem. To też trzeba brac pod uwagę. No chyba, że się zakłada, że to dom do końca życia i coby się nie działo to będziemy w nim mieszkać.
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 18:05   #3790
kluczyk_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 23
Post Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez Nameria Pokaż wiadomość
Tu się w 100% zdodzę, dużo ciężej jest sprzedać duży dom. Ludzie też zwracają uwagę na ogrzewanie. Te na węgiel czy drzewo, też są ciężej sprzedawane bo jest to niewygodne i mało kto chce się męczyć, brudzić z węglem czy drzewem. To też trzeba brac pod uwagę. No chyba, że się zakłada, że to dom do końca życia i coby się nie działo to będziemy w nim mieszkać.
Duże domy z reguły są drogie, zazwyczaj jeśli ktoś ma kupić dom i sporo za niego zapłacić to woli dopilnować budowy i mieć dokładnie taki dom jaki potrzebuje i się podoba.
Oczywiście od każdej reguły są wyjątki i są też tacy którzy nie mają wystarczająco dużo czasu i doświadczenia (odwagi) by się podjąć budowy. Wtedy wybierają gotowy dom i ewentualny remont.
Podstawowa sprawa to cena i ogłoszenia, im więcej tym większa szansa na sprzedanie.

P.s. zawsze po zakupie traficie na lepszą okazję
kluczyk_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 12:32   #3791
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Projekt ktory wlasnie wybralismy. 3 pietrowa szeregowiec w miescie






---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

A tu wizualizacja srodka

podloga bedzie inna






tu bedzie podloga nie dywan
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-17, 13:35   #3792
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

wchodzi sie do domu przez garaż?
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 13:58   #3793
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Mozna. Ale tez jest wejscie jak widac na pokoju dziennym, z lewej strony.
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 14:25   #3794
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Podoba mi się. My wybraliśmy projekt indywidualny, bo Tż chciał duuuży garaż. Niestety kosztem salonu... myślićie, że da się na ok 20m2 umieścić dodatkowo stół?
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 14:53   #3795
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
Mozna. Ale tez jest wejscie jak widac na pokoju dziennym, z lewej strony.
widze dwa napisy "Window" :P
z kuchni taras.. wiec tez nie wejscie... no ale jak mowisz ze tam jest wejscie to spoko. choc ja bym sie tak nie zdecydowała
gosci albo wpuszczac przez garaż albo salonem
jakis korytarz z kurtkami cos...
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 15:12   #3796
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
widze dwa napisy "Window" :P
z kuchni taras.. wiec tez nie wejscie... no ale jak mowisz ze tam jest wejscie to spoko. choc ja bym sie tak nie zdecydowała
gosci albo wpuszczac przez garaż albo salonem
jakis korytarz z kurtkami cos...
jest takie wejscie/korytarz. Brak szafy na kurtkieprzeszkadza to bo mieszkam w miejscu gdzie bardzo rzadko chodzi sie w kurtkach. Np dzis wystarczy swetr.


a dla domowikow zrobimy cos takiego w garazu bo my bedziemy wchodzic garazem


---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

a tak wyglada zewnatrz, nasz bedzie ostatni i tylko 3
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 15:17   #3797
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
jest takie wejscie/korytarz. Brak szafy na kurtkieprzeszkadza to bo mieszkam w miejscu gdzie bardzo rzadko chodzi sie w kurtkach. Np dzis wystarczy swetr.
Nie wygodniej mieć te swetry, narzutki, kamizelki przy wyjściu/wejściu ?
Mnie by się nie chciało wszystkiego odwieszać do garderoby.
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 15:28   #3798
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

a buty?? u mnie na korytarzu moich stoi z 3-5par.. no tak jak całość super tak to by dla mnie niestety dom zdyskwalifikowało. ale jak Wy bedziecie szczesliwi to super
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 15:30   #3799
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

[1=749d3470e67da5a340716cf 11c99d98c9d41692a_5eab587 331573;49804569]Nie wyChodć te swetry, narzutki, kamizelki przy wyjściu/wejściu ?
Mnie by się nie chciało wszystkiego odwieszać do garderoby.[/QUOTE]

Domowniki beda wchodzic garazem a tam jest szafa I w garazu tez zrobimy miejsce na buty itp. Tylko mala Nie wygoda jak goscie przyjda.
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-17, 19:32   #3800
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Takie cos planujemy w garazu
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 21:51   #3801
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

to Twoj domek i masz Ty być tam szczesliwa
a takei cos całkiem spoko mebel
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 15:46   #3802
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Według mnie fajny domek i nie przeszkadzało by mi takie wejście, wszystko da się dobrze zaplanować. Nie jestem zwolenniczką korytarzy, wiatrołapów i innych takich cudów.
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 19:51   #3803
Krajewski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 7
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

A mi się bardzo podoba ten projekt domu - http://www.archeton.pl/projekt-domu-gil_257_opisogolny
Ciekaw jestem Waszych opinii na jego temat, bo mojej narzeczonej niestety nie podoba się garaż usytuowany z boku... No cóż. Martwi mnie że nie możemy pójść na kompromis, bo kwestia wyboru projektu stała się dla nas kością niezgody. Jak mi się coś podoba, to jej nie i na odwrót. Czy to nie jest zła wróżba na resztę życia? Przecież ktoś musi ustąpić... Tylko dlaczego to mam być ja? Miał ktoś podobny problem?
Krajewski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 21:23   #3804
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Garaż przyklejony do domu a nie ma bezpośredniego przejścia. Chyba że planujesz je jakoś zrobić?
Mi ogólnie nie podoba się ten przyklejony garaż, wolałabym w takim projekcie i w domku takiego typu zrobić garaż oddzielny, dwu stanowiskowy. Ten jest tak mały, że zmieści się tylko jeden samochód i nic poza tym a wiadomo, że w garażu różne rzeczy się trzyma, chociażby kosiarkę, sprzęt ogrodniczy itp. Psuje też wygląd domu. Jestem stanowczo na nie.
Ogólnie taki dom mi się nie podoba, nie jest w moim typie, jest taki niejaki, nie ma nic w sobie co by zaciekawiło, trochę taki wiejski domek.
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 17:17   #3805
Krajewski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 7
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez Nameria Pokaż wiadomość
Garaż przyklejony do domu a nie ma bezpośredniego przejścia. Chyba że planujesz je jakoś zrobić?
Mi ogólnie nie podoba się ten przyklejony garaż, wolałabym w takim projekcie i w domku takiego typu zrobić garaż oddzielny, dwu stanowiskowy. Ten jest tak mały, że zmieści się tylko jeden samochód i nic poza tym a wiadomo, że w garażu różne rzeczy się trzyma, chociażby kosiarkę, sprzęt ogrodniczy itp. Psuje też wygląd domu. Jestem stanowczo na nie.
Ogólnie taki dom mi się nie podoba, nie jest w moim typie, jest taki niejaki, nie ma nic w sobie co by zaciekawiło, trochę taki wiejski domek.
Przejście jest tylko przez dom, nie planowałem dodatkowego. Dzięki Nomeria za opinie, może można jakoś rozwiązać kwestię tego garażu, muszę dopytać. Co do tego, że projekt Ci się nie podoba, może rzeczywiście trochę spuszczę z tonu w takim razie, ale nie chce się tak od razu poddać, bo później będzie tak ciągle, a przynajmniej tego się obawiam. W każdym razie o dodatkowym przejściu wcześniej bym nawet nie pomyślał
Krajewski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 19:48   #3806
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Ten garaż taki doklejony jakby z innego projektu, kompletnie nie pasuje...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 22:21   #3807
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Jakby mi się facet upierał przy tak brzydkim projekcie, to też bym nie była zachwycona i do upadłego broniła swojego gustu.
Garaż wygląda jak doczepiona zabudowana wiata, taka która powstawała systemem gospodarczym już po wybudowaniu domu. Sam dom wewnątrz też szału nie robi. Brakuje mi dużych okien z salonu, z wyjściem na taras i ogród. Bieganie ze wszystkim dookoła przez główne wejście może doprowadzić do szału i nie jest rozwiązaniem ergonomicznym. Wyobraź sobie chęć zjedzenia śniadania w ogrodzie czy przygotowywanie grilla i konieczność noszenia wszystkiego dookoła. Bez sensu.
W jakich kierunkach macie usytuowaną działkę? Salon i kuchnia będą od słonecznej strony?
Poszukaj projektu bardziej ergonomicznego i domu, który już w fazie rysunków nie wygląda, jakby miał ze dwie dekady na karku.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 09:37   #3808
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Jesteście młodzi, nie myślałaś o czymś bardziej nowoczesnym, bardziej na czasie?
W jakim kierunku idzie Twój mąż? Możesz wkleić dom, które jemu się podoba?
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 13:01   #3809
Krajewski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 7
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Haha, Nameria - uśmiałem się Chyba pytasz o żonę? Jeśli chodzi o działkę towejście do domu będzie od strony północnej. Dom wybrałem, a w zasadzie wstępnie się do niego przymierzaliśmy, właśnie klatka schodowa i wysunięcie jadalni było (jak dla mnie atutem), teraz się zastanawiam. Mojej drugiej połówce podoba się coś na ten wzór:



Czyli tradycyjny, bez żadnych "szaleństw", ja chciałabym chociaż taras na górze...
Krajewski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 14:15   #3810
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady

Cytat:
Napisane przez Krajewski Pokaż wiadomość
Haha, Nameria - uśmiałem się Chyba pytasz o żonę? Jeśli chodzi o działkę towejście do domu będzie od strony północnej. Dom wybrałem, a w zasadzie wstępnie się do niego przymierzaliśmy, właśnie klatka schodowa i wysunięcie jadalni było (jak dla mnie atutem), teraz się zastanawiam. Mojej drugiej połówce podoba się coś na ten wzór:



Czyli tradycyjny, bez żadnych "szaleństw", ja chciałabym chociaż taras na górze...
Taras na górze? w sensie duży balkon?
Zastanów się po co ci duży balkon, skoro będziesz miał ogródek? Czyżby tylko do wietrzenia pościeli na barierce?
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-04 11:57:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.