Samotne... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-12-21, 03:09   #31
jenn
Rozeznanie
 
Avatar jenn
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 725
GG do jenn
Dot.: Samotne...

Ja was przebije kobietki, mam 25 i od 2 miesiecy jestem sama. Niby nie dlugo, ale ciezko mi sie bylo przyzwyczaic i do tej pory sobie nie do konca jeszcze z tym radze. Doceniam teraz jeszcze bardziej, to jak fajnie byc z druga osoba...
jenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 08:36   #32
Moniczka_ns
Raczkowanie
 
Avatar Moniczka_ns
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 311
Dot.: Samotne...

ja tez jestem sama....na wlasne zyczenie,ale w koncu chyba lepiej byc samej niz z osoba do ktorej iskierka wygasla tylko te swieta swiadomosc ze w tym roku nie kupie prezentu i sylwester-dobijajace!!!
__________________
KASZANA,KASZNA NA NA
Moniczka_ns jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 08:53   #33
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: Samotne...

Moniczko...no co ty sie tak przygnebiasz???!!!.Jest tyle facetow dokola.Mysle ze sa jeszcze na swiecie jacys pozadni!!!!Z drugiej strony rozumiem cie...
Wierze ze bedzie dobrze...chociaz w moim przypadku chyba sobie troche poczekam.Stawiam wysoko poprzeczke i odrzucam prawie wszystkich
Glowa do gory!!!!.Czasami trzeba pobyc samemu.Potem bedziemy potrzec trzezwym okiem na nasz kolejny zwiazek
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 09:27   #34
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez aniielica
skąd ja to znam... Ale jest mi dobrze A wierzę w to, ze kiedyś pojawi się ten jedyny i to będzie właśnie ten właściwy A narazie mam dosyć szukania, sprawdzania, próbowania...
Zgadzam się w 100% - 25 latka bez TŻ
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 09:31   #35
Bastian21
Rozeznanie
 
Avatar Bastian21
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 587
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini
a ja właśnie niedawno stwierdziłam, że faceci to warchlaki (bez obrazy dla świnek, one chociaż są inteligentne ) i z radością delektuję się samotnością no ale nie miałabym nic przeciwko temu, żeby jakiś przystojniak przekonał mnie, że się mylę
ooooo!...
Bastian21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 09:41   #36
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Samotne...

Ja rowniez jestem singlem od jakiegos czasu. I swietnie sie z tym czulam, ale teraz zaczyna mi kogos brakowac. Na szczescie mam swietne przyjaciolki, ktore nie daja mi sie nudzic.
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia

Megaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 09:43   #37
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Samotne...

tez jestem singlem i wole stwierdzenie ze jestem sama ale nie samotna od czego ma sie kumpele a do faceta mnie nie ciagnie... za mocno sie sparzylam i teraz mam wstret
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-21, 10:08   #38
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: Samotne...

Ja również jestem wolna. Czasami coś mnie nachodzi i rozmyślam, że fajnie byłoby móc się teraz do kogoś przytulić, czuć, że kocham i jestem kochana... Ale z drugiej strony różne doświadczenia i sytuacje, w których byłam obserwatorem tego, jak kobieta cierpi przez faceta, jak facet potrafi się wobec niej zachować (często były to sytuacje wręcz szokujące dla mnie) sprawiły, że nie mam zaufania do mężczyzn... Poza tym jestem jeszcze młoda i faceci w moim wieku (a raczej chłopcy, bo chyba 18-latka nie można nazwać facetem...) są zazwyczaj tak niedojrzali, że odechciewa mi się wszelkich kontaktów z nimi Zdecydowanie wolę towarzystwo starszych facetów, ale nie chciałabym z kolei związać się z kimś, kto ma 25-30 lat, bo na to z kolei ja jestem jeszcze zbyt niedojrzała. Ehh, pomieszanie z poplątaniem, ale puenta jest taka, że niespecjalnie brakuje mi faceta
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 10:49   #39
sorceress
Rozeznanie
 
Avatar sorceress
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: spod Warszawy
Wiadomości: 783
Dot.: Samotne...

Dołączam do Was, dziewczyny. Mam 20 lat i spędzę kolejne święta i Sylwestra bez drugiej połówki. Najbardziej przygnębia mnie to, że fajni faceci są już zajęci. Mimo, że jestem młoda, mam wrażenie, że przegapiłam swoją szansę...Ale nadal wierzę, że jednak Ten Ktoś gdzieś jest i w końcu się spotkamy
sorceress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 11:24   #40
zayontz
Raczkowanie
 
Avatar zayontz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 420
GG do zayontz
Question Dot.: Samotne...

Dziwne, naprawde. Az trudno mi uwiezyc w to co mowicie, bo na pewno macie cichych adoratorow, tylko ich nie zauwazacie.
No moze sie myle, ale uwazam ze to dziwczynie jest latwiej zdobyc faceta niz vice versa. Z wlasnego doswiadczenia wiem ze kobiety sa wybredne i raczej wola byc wpatrzone w kogos kto jest dla nich niedostepny, niz zauwazac starania innego faceta.

A co do facetow bedacych warchlakami....no coz, ja wiem ze najlatwiej jest wpakowac wszystkich do jednej szuflady i oceniac ich takim samym schematem..brawo. Nie jest to fair.
Sorry, ale jesli mi cos nie wychodzi, to najpierw patrze co ja zchrzanilem i staram sie to naprawic, a dopiero potem moge doszukiwac sie bledow drugiej strony.

Aha, to podam jeszcze przyklad. Dziewczyna o ktorej wzgledy ubiegam (moze ubiegalem, sam jeszcze nie wiem), stwierdzila ze jest jej smutno ze jest sama...ale nie chce byc w zwiazku bo to ogranicza jej wolnosc.
??!! I jak to niby mam rozumiec ??!!
To tak jak by stwierdzic, ze przeszkadza mi ten gwozdz wbity w czolo, ale w sumie fajny z niego wieszak.
zayontz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 11:41   #41
Moniczka_ns
Raczkowanie
 
Avatar Moniczka_ns
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 311
Red face

Cytat:
Napisane przez Belcia
Moniczko...no co ty sie tak przygnebiasz???!!!.Jest tyle facetow dokola.Mysle ze sa jeszcze na swiecie jacys pozadni!!!!Z drugiej strony rozumiem cie...
Wierze ze bedzie dobrze...chociaz w moim przypadku chyba sobie troche poczekam.Stawiam wysoko poprzeczke i odrzucam prawie wszystkich
Glowa do gory!!!!.Czasami trzeba pobyc samemu.Potem bedziemy potrzec trzezwym okiem na nasz kolejny zwiazek
Dzieki zawsze mozemy wstapic do zakonu gorszyc zakonnice albo pozostaje nam calowac zabki...moze ktorys ropuch zamieni sie w ksiecia

Cytat:
Napisane przez zayontz
Dziwne, naprawde. Az trudno mi uwiezyc w to co mowicie, bo na pewno macie cichych adoratorow, tylko ich nie zauwazacie.
No moze sie myle, ale uwazam ze to dziwczynie jest latwiej zdobyc faceta niz vice versa. Z wlasnego doswiadczenia wiem ze kobiety sa wybredne i raczej wola byc wpatrzone w kogos kto jest dla nich niedostepny, niz zauwazac starania innego faceta.

A co do facetow bedacych warchlakami....no coz, ja wiem ze najlatwiej jest wpakowac wszystkich do jednej szuflady i oceniac ich takim samym schematem..brawo. Nie jest to fair.
Sorry, ale jesli mi cos nie wychodzi, to najpierw patrze co ja zchrzanilem i staram sie to naprawic, a dopiero potem moge doszukiwac sie bledow drugiej strony.

Aha, to podam jeszcze przyklad. Dziewczyna o ktorej wzgledy ubiegam (moze ubiegalem, sam jeszcze nie wiem), stwierdzila ze jest jej smutno ze jest sama...ale nie chce byc w zwiazku bo to ogranicza jej wolnosc.
??!! I jak to niby mam rozumiec ??!!
To tak jak by stwierdzic, ze przeszkadza mi ten gwozdz wbity w czolo, ale w sumie fajny z niego wieszak.

Jest w tym co piszesz ziarenko prawdy ale serce nie sluga,co mi po adoratorach jak nic do nich nie czuje!no i raz powaznie sie przejechalam mam nauczke i ciezko bylo sie podniesc znow drugim razem to ja nawalilam na milosc nie ma reguly dlatego nie ma co rozpatrywac kategoriami warchlaczkow bo wina nigdy nie lezy po jednej stronie Piszesz ze kobiety sa zapatrzone w niedostepnych facetow ale to moze dzialac w dwie strony moze TY dla ktorejs tez jestes niedostepny bo ubiegasz sie o kogos innego a ona o tym wie i wzdycha nocami do poduszki w nadzieji ze ja zauwazysz
__________________
KASZANA,KASZNA NA NA

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-08-11 o 22:56 Powód: Post po poście. Przypominam o Edycji i MULTIcytowaniu.
Moniczka_ns jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-21, 12:12   #42
zayontz
Raczkowanie
 
Avatar zayontz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 420
GG do zayontz
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez Moniczka_ns
Jest w tym co piszesz ziarenko prawdy ale serce nie sluga,co mi po adoratorach jak nic do nich nie czuje!no i raz powaznie sie przejechalam mam nauczke i ciezko bylo sie podniesc znow drugim razem to ja nawalilam na milosc nie ma reguly dlatego nie ma co rozpatrywac kategoriami warchlaczkow bo wina nigdy nie lezy po jednej stronie Piszesz ze kobiety sa zapatrzone w niedostepnych facetow ale to moze dzialac w dwie strony moze TY dla ktorejs tez jestes niedostepny bo ubiegasz sie o kogos innego a ona o tym wie i wzdycha nocami do poduszki w nadzieji ze ja zauwazysz
Mowisz ze wina nie lezy po jednej stronie...naprawde malo osob jest w stanie to zauwazyc. Ciesze sie ze tak napisalas.
A co do :

Cytat:
Piszesz ze kobiety sa zapatrzone w niedostepnych facetow ale to moze dzialac w dwie strony moze TY dla ktorejs tez jestes niedostepny bo ubiegasz sie o kogos innego a ona o tym wie i wzdycha nocami do poduszki w nadzieji ze ja zauwazysz
Jesli ktos do mnie wzdycha to po kątach i daleko ode mnie, bo nigdy czegos takiego nie zauwazylem. Kurde, facetowi trzeba prosto powiedziec, a nie robic aluzje.
zayontz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 12:19   #43
keira24
Zadomowienie
 
Avatar keira24
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 200
Dot.: Samotne...

Hmmm ... Tak sobie myślę o swojej sytuacji. Wiem, że jest obok mnie człowiek, który oddałby wszystko, by być ze mną. Rok temu byliśmy zaręczeni, potem wszystko się zepsuło. Ja zakochałam się w kimś innym, ale jego chyba zawsze będe kochać... Niektóre Wizażanki pewnie pamiętają mój wątek... Wiem, że mój były narzeczony chciałby, żebym zmieniła zdanie i dała mu jakąkolwiek iskierkę nadzieii na coś lepszego niż teraz. Ale ja po tych wszystkich przejściach (2 poważne związki, które rozpadły się w ciągu 1 roku) inaczej patrzę na uczucia. Nie umiem teraz tak zaufac, jak kiedyś. Ale nie czuję się nieszczęśliwą i poszkodowaną przez los. Teraz wziełam sobie pewne słowa do serca i myślę wg nich:

"Złe zdarzenia są złem tylko dla tego, kto źle je znosi" ...

Kiedyś będę jeszcze bardziej szczęśliwa niż teraz i na pewno spotkam kogoś, kto doceni mnie i moje atuty. Ale nic na siłę. Wolność i samotnosć, jaką teraz mamy jest niepowtarzalna. Możemy być troszeczkę egoistkami i bawić się, korzystać z życia, rozwijać swoje pasje i charakter. Wiadomo, że bycie z kimś wyklucza typowy egoizm. Nie myślimy już "ja", ale "my". Dlatego uważam, że nalezy spożytkować czas wolności, by potem bardzo zatęsknić do bycia z kimś i stworzenia udanego związku. Nic nie dzieje się przyczyny. I nasza samotność tez ma jakiś ukryty cel .

A to, co napisali: Moniczka_ns i Zayontz można poprzeć pewnym cytatem.

"Dlaczego tak bywa, że kochają nas ludzie, na których miłości nam nie zależy, a my kochamy tych, którym nasza miłość jest niepotrzebna?"

Pozdrawiam ciepło .
__________________
... Zastanówcie się, o co prosicie, bo przy odrobinie pecha możecie to otrzymać ...
- Siewca Wiatru -
keira24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 12:27   #44
Moniczka_ns
Raczkowanie
 
Avatar Moniczka_ns
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 311
Cytat:
Napisane przez zayontz
Mowisz ze wina nie lezy po jednej stronie...naprawde malo osob jest w stanie to zauwazyc. Ciesze sie ze tak napisalas.
A co do :



Jesli ktos do mnie wzdycha to po kątach i daleko ode mnie, bo nigdy czegos takiego nie zauwazylem. Kurde, facetowi trzeba prosto powiedziec, a nie robic aluzje.
Gdyby to bylo takie proste z tym mowieniem w prost kobitki sie boja odtracnia,wiela jest nie smialych ja zawsze czekam na pierwszy krok bo chyba nigdy nie powiedziala bym drugiej osobie tego co czuje i czego oczekuje nie bedac pewna ze taki sam jest jej stosunek do mnie jak moj do niego Ale nie ma co sie zamartwiac mlodzi jestesmy cale zycie przed nami!

Cytat:
Napisane przez keira24
Hmmm ... Tak sobie myślę o swojej sytuacji. Wiem, że jest obok mnie człowiek, który oddałby wszystko, by być ze mną. Rok temu byliśmy zaręczeni, potem wszystko się zepsuło. Ja zakochałam się w kimś innym, ale jego chyba zawsze będe kochać... Niektóre Wizażanki pewnie pamiętają mój wątek... Wiem, że mój były narzeczony chciałby, żebym zmieniła zdanie i dała mu jakąkolwiek iskierkę nadzieii na coś lepszego niż teraz. Ale ja po tych wszystkich przejściach (2 poważne związki, które rozpadły się w ciągu 1 roku) inaczej patrzę na uczucia. Nie umiem teraz tak zaufac, jak kiedyś. Ale nie czuję się nieszczęśliwą i poszkodowaną przez los. Teraz wziełam sobie pewne słowa do serca i myślę wg nich:

"Złe zdarzenia są złem tylko dla tego, kto źle je znosi" ...

Kiedyś będę jeszcze bardziej szczęśliwa niż teraz i na pewno spotkam kogoś, kto doceni mnie i moje atuty. Ale nic na siłę. Wolność i samotnosć, jaką teraz mamy jest niepowtarzalna. Możemy być troszeczkę egoistkami i bawić się, korzystać z życia, rozwijać swoje pasje i charakter. Wiadomo, że bycie z kimś wyklucza typowy egoizm. Nie myślimy już "ja", ale "my". Dlatego uważam, że nalezy spożytkować czas wolności, by potem bardzo zatęsknić do bycia z kimś i stworzenia udanego związku. Nic nie dzieje się przyczyny. I nasza samotność tez ma jakiś ukryty cel .

A to, co napisali: Moniczka_ns i Zayontz można poprzeć pewnym cytatem.

"Dlaczego tak bywa, że kochają nas ludzie, na których miłości nam nie zależy, a my kochamy tych, którym nasza miłość jest niepotrzebna?"

Pozdrawiam ciepło .
Madre slowa
__________________
KASZANA,KASZNA NA NA

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-08-11 o 23:00 Powód: Post pod postem. Przypominam o Edycji i MULTIcytowaniu.
Moniczka_ns jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 12:32   #45
keira24
Zadomowienie
 
Avatar keira24
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 200
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez Moniczka_ns
Gdyby to bylo takie proste z tym mowieniem w prost kobitki sie boja odtracnia,wiela jest nie smialych ja zawsze czekam na pierwszy krok bo chyba nigdy nie powiedziala bym drugiej osobie tego co czuje i czego oczekuje nie bedac pewna ze taki sam jest jej stosunek do mnie jak moj do niego Ale nie ma co sie zamartwiac mlodzi jestesmy cale zycie przed nami!
Gdybym ja miała czekać na pierwszy krok mężczyzny, to chyba nigdy bym nie związała sie z nikim . Jestem odważną Wizażanką i jeśli ktoś mi się podoba i mam ochotę na bliższą znajomość z nim to biorę sprawy w swoje ręcę. Zresztą nie chciałabym potem żałować, że czegoś nie zrobiłam lub nie powiedziałam.

A co do tego, co mówi Moniczka_ns to uważam, że lepiej wiedzieć, co ktoś o nas myśli i jakie żywi uczucia, niż nie wiedzieć i rozmyślać nocami i zadręczać się.

Dziękuję Moniczko_ns .

Buziaki.
__________________
... Zastanówcie się, o co prosicie, bo przy odrobinie pecha możecie to otrzymać ...
- Siewca Wiatru -

Edytowane przez keira24
Czas edycji: 2005-12-21 o 14:26
keira24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 12:34   #46
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Samotne...

No własnie... faceci chcą żebysmy mówiły wszytsko wprost a sami tak samo kreca i nie chcą nic mówić. Najlepszym przykładem jest to, że jak zapytasz faceta "co sie stało?", gdy ma ewidentnie zły humor to on prawie zawsze odpowie "nic!". A kobiety się wyżalą prawie od razu. Już nie wspomnę, że ja to akurat mam szczeście do takich co to są bardziej skomplikowani niz ja i mózg może wyparować zanim sie człowiek zorientuje o co kurka chodzi.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 12:35   #47
winner
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 026
Dot.: Samotne...

.

Edytowane przez winner
Czas edycji: 2007-08-08 o 11:44
winner jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 12:45   #48
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez keira24
Gdybym ja miała czekać na pierwszy krok mężczyzny, to chyba nigdy bym nie związała sie z nikim . Jestem odważną Wizażanką i jeśli ktoś mi się podoba i mam ocgotę na bliższą znajomość z nim to biorę sprawy w swoje ręcę. Zresztą nie chciałabym potem żałować, że czegoś nie zrobiłam lub nie powiedziałam.

Prawda, siedzenie w domu i czekanie na księcia to już przeszłość. A na ulicy, czy w sklepie zaczepić nas mogą najwyżej podrywacze okazyjni. Trzeba brać sprawy w swoje ręce Ja wzięłam i wygrałam.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 13:06   #49
soulsweeper
Zadomowienie
 
Avatar soulsweeper
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 305
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez zayontz
Dziwne, naprawde. Az trudno mi uwiezyc w to co mowicie, bo na pewno macie cichych adoratorow, tylko ich nie zauwazacie.
No moze sie myle, ale uwazam ze to dziwczynie jest latwiej zdobyc faceta niz vice versa. Z wlasnego doswiadczenia wiem ze kobiety sa wybredne i raczej wola byc wpatrzone w kogos kto jest dla nich niedostepny, niz zauwazac starania innego faceta.
Ale co nam po tych adoratorach, jeśli nam się nie podobają? Ja nie ukrywam, że wygląd też jest dla mnie ważny. Co prawda zdarzyło mi się zakochać w kimś nie do końca w moim typie, ale zbyt kochliwa nie jestem i nie potrafię niestety wpłynąć na swoje hormony, nawet jeśli facet jest fajny. A fajnemu i przystojnemu dałabym szansę licząc, że uczucie przyjdzie później
soulsweeper jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-21, 13:10   #50
Moniczka_ns
Raczkowanie
 
Avatar Moniczka_ns
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 311
Dot.: Samotne...

macie racje babeczki ale w moim przypadku jest tak ze jestem malo pewna siebie osoba,brak mi odwagi! co nie wychodzi mi na dobre
__________________
KASZANA,KASZNA NA NA
Moniczka_ns jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 13:20   #51
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez Moniczka_ns
macie racje babeczki ale w moim przypadku jest tak ze jestem malo pewna siebie osoba,brak mi odwagi! co nie wychodzi mi na dobre
Witam w klubie
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 14:09   #52
zayontz
Raczkowanie
 
Avatar zayontz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 420
GG do zayontz
Cytat:
Gdyby to bylo takie proste z tym mowieniem w prost kobitki sie boja odtracnia,wiela jest nie smialych ja zawsze czekam na pierwszy krok bo chyba nigdy nie powiedziala bym drugiej osobie tego co czuje i czego oczekuje nie bedac pewna ze taki sam jest jej stosunek do mnie jak moj do niego Ale nie ma co sie zamartwiac mlodzi jestesmy cale zycie przed nami!
Jestem sklonny twierdzic ze kobiety sa bardziej odporne psychicznie i emocjonalnie od facetow. Mozesz sobie nawet nie zdawac sprawy z tego.
I nadal uwazam ze to kobieta czescie odrzuca faceta niz odwrotnie. Nie mniej wiem o czym mowisz, i faktycznie kiedy przychodzi co do czego, wszystkim jest trudno sie przelamac i zrobic ten pierwszy krok.

Cytat:
No własnie... faceci chcą żebysmy mówiły wszytsko wprost a sami tak samo kreca i nie chcą nic mówić. Najlepszym przykładem jest to, że jak zapytasz faceta "co sie stało?", gdy ma ewidentnie zły humor to on prawie zawsze odpowie "nic!". A kobiety się wyżalą prawie od razu. Już nie wspomnę, że ja to akurat mam szczeście do takich co to są bardziej skomplikowani niz ja i mózg może wyparować zanim sie człowiek zorientuje o co kurka chodzi.
Mowisz to jako fakt dotyczący wszystkich facetow Agatko? Bo znam paru ktorzy powiedza ci wprost co im na watrobie lezy...i ty tez mysle ich znasz. Sorry, ale jak pewnie pamietasz, kompletnie i totalnie nienawidze oceniania i krytykowania ogółu pod wpływem jednostki (Jeden facet mi podpadl, czy nawet dwóch, i to oznacza ze wszyscy to warchlaki? )

Cytat:
macie racje babeczki ale w moim przypadku jest tak ze jestem malo pewna siebie osoba,brak mi odwagi! co nie wychodzi mi na dobre
Nie przejmoj sie Moniczka_ns. Pomysl sobie tak, ze skoro ty mozesz miec taki problem, to jest to bardzo prawdopodobne ze ta druga osoba ma taki sam. Oboje czekajac na znak nic nie zdzialacie, i tylko bedziecie sie dalej frustrowac. Ale niestety, im bardziej zalezy, tym trudniej zaryzykowac.

http://www.exbyte.net/media/videos/1...nx_Effect.html

/\
||________ Powinni zrobic cos takiego dla kobiet

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-08-11 o 23:12 Powód: Post po poście. Przypominam o Edycji i MULTIcytowaniu.
zayontz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 14:28   #53
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Dot.: Samotne...

Zayontz, masz rewelacyjny avatar
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 14:33   #54
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Samotne...

Jam tez samotna... chyba... Wlasciwie to nie wiem sama czy samotna? Od 3 lat nie mialam nikogo - wczesniej takie zwiazki po 3 miesiace ( no cooo 15 lat mialam ). I hm... chyba zaczyna byc mi z tym wygodnie. Owszem jest mi przykro jak widze pary, zakochanych albo czytam tutaj watki pt: "TZ dal mi to i tamto - jaka jestem szczesliwa" Wtedy tez tak chce Z drugiej strony niesamowitego kopa daja mi spotkania z Wizazankami ( szkoda ze tak rzadko ). Jest wesolo, lubie wtedy przebywac z ludzmi, pogadac, posmiac sie. I chyba tak naprawde tego brakuje mi czesciej - zgranej paczki znajomych zeby wyjsc na piwko itp. To chyba tez jakas samotnosc tylko innego rodzaju

Nie ukrywam, ze do facetow jestem uprzedzona a moze mam pecha i nie zdarzylo mi sie spotkac nikogo naprawde interesujacego... Inna sprawa, ze ja mam dosc specyficzny charakter - wlasnie nie typowo kobiecy. Jak to ujela Shemreolin - ona sie od razu wyzali a ja zawsze odpowiem ze nic sie nie stalo i pojde wsciekla posiedziec do pokoju. No i chodze wiecznie przygnebiona wlasna marnoscia nad marnosciami a to chyba nie nalezy do zbyt sexy cech

Buziaki - ja sie pocieszam ze jakos to musi byc
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 14:35   #55
zayontz
Raczkowanie
 
Avatar zayontz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 420
GG do zayontz
Dot.: Samotne...

Cytat:
Zayontz, masz rewelacyjny avatar
A dziekowac dziekowac
zayontz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 14:36   #56
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez zayontz
A dziekowac dziekowac
Hahahah a ja myslalam ze mi sie nie wyswietla Fajny fajny Kicius
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 15:03   #57
Moniczka_ns
Raczkowanie
 
Avatar Moniczka_ns
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 311
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez zayontz
Jestem sklonny twierdzic ze kobiety sa bardziej odporne psychicznie i emocjonalnie od facetow. Mozesz sobie nawet nie zdawac sprawy z tego.
I nadal uwazam ze to kobieta czescie odrzuca faceta niz odwrotnie. Nie mniej wiem o czym mowisz, i faktycznie kiedy przychodzi co do czego, wszystkim jest trudno sie przelamac i zrobic ten pierwszy krok.



Mowisz to jako fakt dotyczący wszystkich facetow Agatko? Bo znam paru ktorzy powiedza ci wprost co im na watrobie lezy...i ty tez mysle ich znasz. Sorry, ale jak pewnie pamietasz, kompletnie i totalnie nienawidze oceniania i krytykowania ogółu pod wpływem jednostki (Jeden facet mi podpadl, czy nawet dwóch, i to oznacza ze wszyscy to warchlaki? )



Nie przejmoj sie Moniczka_ns. Pomysl sobie tak, ze skoro ty mozesz miec taki problem, to jest to bardzo prawdopodobne ze ta druga osoba ma taki sam. Oboje czekajac na znak nic nie zdzialacie, i tylko bedziecie sie dalej frustrowac. Ale niestety, im bardziej zalezy, tym trudniej zaryzykowac.
To wynika tez z tego ze bylam kiedys pewna siebie i wlasnie wtedy gdy bylam najbardziej pewna (tego ze jestem dla tej osoby calym swiatem)dostalam mega kopniaczka i pryslo cos we mnie mam glupie leki,ale pewnie jesli znajdzie sie osoba ktora rozgrzeje moje serduszko do czerwonosci wszelkie opory znikna a co do odpornosci psychicznej sama nie wiem...czasami mam wrazenie ze po facetach wszystko splywa jak po kaczce!
__________________
KASZANA,KASZNA NA NA
Moniczka_ns jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 15:14   #58
zayontz
Raczkowanie
 
Avatar zayontz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 420
GG do zayontz
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez Moniczka_ns
To wynika tez z tego ze bylam kiedys pewna siebie i wlasnie wtedy gdy bylam najbardziej pewna (tego ze jestem dla tej osoby calym swiatem)dostalam mega kopniaczka i pryslo cos we mnie mam glupie leki,ale pewnie jesli znajdzie sie osoba ktora rozgrzeje moje serduszko do czerwonosci wszelkie opory znikna a co do odpornosci psychicznej sama nie wiem...czasami mam wrazenie ze po facetach wszystko splywa jak po kaczce!
Mysle ze to faktycznie sprowadza sie do kwestii zaufania. Jesli ufasz drugiej osobie to jej powiesz co ci na sercu lezy
A co do facetow to no coz....w kazdym stadzie zdazaja sie tępe woły.
zayontz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 16:53   #59
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez bini6
Ja tez jestem samotna juz 8 lat i chyba zaczynam sie do tego przyzwyczajac bo ostatnio zaczelam dochodzic do wniosku ze chyba chce byc sama a mam 23 lata dokladnie skoncze pojutrze wiec chyba juz moge napisac ze mam
jak bym sama to napsiala-z roznica rok w tyl - 22 lata

a wiec dolaczam do grona samych ,samotnych i tylko sie zastanawiam czy kiedys spotkam kogos odpowiedniego dla mnie,a czy wogole jak wkoncu spotkam to czy nie bede juz poprostu zabardzo przywyczajona na wygodnego zycia SAMEMU i bede potrafila zyc w zwiazku
Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-21, 16:56   #60
mala_czarna
Zadomowienie
 
Avatar mala_czarna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 550
Dot.: Samotne...

Brook zgadzam sie. Ja jestem wolna i moge robic co chce. Jak widze jak moje kolezanki sa ograniczane przez chlopakow to az zal mi sie ich robi. Ja bym tak niemogla (i moze dlatego jestem sama). Ale ja tam sie ciesze.
__________________
Free your mind.
mala_czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.