Kosmetyki dla osoby powyżej 35 Pomózcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-13, 11:05   #1
dynda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 36

Kosmetyki dla osoby powyżej 35 Pomózcie


Witajcie jestem tu nowa.Nie wiem czy na dobrym forum piszę ale postanowiłam spróbować.A więc mam takie dziwne pytanie.Chciałabym kupić kosmetyki codzinnego użytku dla mamy.Problem jest z tym że ona mówi że nie potrzebuje.A używa tylko mleczka do demakijażu.Drogie Panie bardzo Was prosze o pomoc jestem załamana.Chciałabym sie dowiedzieć jakie kosmetyki codzinennego użytku powinna używac moja mama ma 35 lat.Bardzo bym chciała żebyście mi pomogły.Cera mieszana sama nie wiem co mam napisać.Czekam na pytania jakie dotyczą tego postu i mam nadzieję że odpowiedzi Pozdrawiam zakłopotana Paulina
P.S Chciałabym zadbać o mamę
dynda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 12:21   #2
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: Kosmetyki dla osoby powyżej 35 Pomózcie

Ja kupuję Avene Ystheal+, pod oczy i na noc, krem z filtrem Avene. Podobno maseczka nawilżająca avene też jest bardzo dobra, ale jeszcze jej nie używałam
Na pewno przyda się też tonik, od niedawna używam wody różanej z Fitomedu i jestem bardzo zadowolona. No i jeszcze krem na dzień. Najletiej sprawdz wszystko na KWC.
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 12:44   #3
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Kosmetyki dla osoby powyżej 35 Pomózcie

program podstawowy:
na dzień wit C, E, koenzym Q10... Najlepiej w samorobionych serach - wtedy wiemy że działa!!!); na to bezwzglednie filtry przez cały rok!
na noc retinoidy
Cała reszta typu nawilżanie, odżywianie, maseczki to rzecz jakby dodatkowa i o mniejszym znaczeniu.
Zparaszam na forum 30+ oraz na http://www.phpbbserver.com/biochemia...biochemiaurody po szczegóły i całe mnóstwo informacji
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 11:57   #4
dynda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 36
Dot.: Kosmetyki dla osoby powyżej 35 Pomózcie

Witam Ponownie To znowu ja.Dziękuje Wam za pomoc.Pitipel i Adzia 2
Mam używa jeszcze mleczka do demakijażu z Tołpy,no jakieś tam cienie,błyszzyk,dezodrant ale to już jakies tam drobnostki.A i jeszcze Krem na noc TOŁPA HUMINEA STIMULAR.Chciałabym zeby znowu jakoś odżyła ona i jej skóra,twarz.Pozdrawiam Bardzo serdecznie i jeszcze raz dziękuje
dynda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.