Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII-VIII - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Czas na wybór tytulu do kolejenj części. Do dzieła Mamuśki! )
Uśmiechamy się radośnie, bo zaraz witamy wiosnę. 1 2,00%
Ząbek tu, ząbek tam , ale jeszcze czadu mamie dam! 6 12,00%
Dietka rozszerzona, mama zadowolona a ja poznaje nowe smaki, bo już nawet jem buraki 1 2,00%
Poznajemy smaki nowe i jesteśmy przez to zdrowe ! 1 2,00%
RosnąRączki,RosnąNóżkiTo też czas zębowej wróżki, baba,baba wciąż słyszymy i na wiosnę sie cieszymy. 10 20,00%
Pół roczku już mamy i siadać, pełzać zaczynamy! Mamusie VII-VIII. 0 0%
Czworaczki, pełzaczki- coraz bardziej ruchliwe te nasze dzieciaczki. 14 28,00%
Raczkujemy i wstajemy, przez co mamie smukłą sylwetkę utrzymać dajemy 1 2,00%
W końcu wiosna wyczekana- cieszy się kazdy bobas i jego mama. 16 32,00%
Głosujący: 50. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-13, 06:51   #3751
alibany
Rozeznanie
 
Avatar alibany
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 824
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
hej mamuśki

alibany co do stoliczków to ja mam taki najzwyklejszy po Filipie http://allegro.pl/edukacyjny-stolik-...179987632.html


I Lila stoi przy nim teraz non stop.
Wydaje mi się że nie ma znaczenia jaki kupisz, bo te stoliczki mają w zasadzie tylko różne przyciski do naciskania, niczym specjalnie się nie różnią..
Dziękuję za opinię.
Też na ten zerkałam i chyba go wybiorę....

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość


chciałam żeby moje dziecko pospało do rana i o pólnocy 2 UU dałam
ale mój syn o 3 upomniał się o mleczko i znowu zjadł bardzo dużo
po tym słodko zasnął
i po jakimś czasie zaczął kasłać i po chwili nastała głucha cisza i potem ogromny pisk z krzykiem... okazało się że Jasiu zwymiotował i najwidoczniej krztusił się wymiocinami.....
nie mogliśmy go uspokoić
my też się cali trzęślismy z przerażenia

a nadomiar złego po godzinię nieudolnego usypiania wziełam go znowu do naszego łóżka żeby przytulić go i uspokić cycem
i tak zasneliśmy razem
i się sturlał...
(na szczęcie mamy bardzo niskie łóżko i miękką wykładzinę dywanowa)
znowu nie mogliśmy go uspokoić

do rana już spania nie było
cały dzien chodzę roztrzęsiona
na szczescie Janek jest jak zwykle wesoły i radosny
ale boje się pomyśleć jak ta noc mogła się skonczyć

Ojej, współczuje przeżyć. Wszyscy się strachu najedliście!!!
Mam nadzieje, że dzisiejsza nocka spokojnie przespana!

Cytat:
Napisane przez SweetAngel1984 Pokaż wiadomość
a z moim dzieckie dzieje sie cos dziwnego od 2 dni nie moze sam usnac
od urodzenia zasypial sam w lozeczku a teraz kazdy wieczor konczy sie histeria przed spaniem
odkladam go jak zwykle po jedzeniu do lozeczka a on na brzuch i w placz
to ja znow go odwracam i takz 20 razy ale to nic nie daje
dzis po 15 razach bralam go z brzuszka na rece i przytulalam na rekach i odkladalam na rekac hcisza tylko odlozylam placz
i tak z 30 min az padl oco chodzi?
nie wiem moze dlatego ze on teraz tylko na boku spi a jak prbuje na bok to odrazu przeskakuje na brzuch???
jestem bezradna i wkurza mnei to ze dziecie mi tak zalosnie łka ale na rekach nei chce go przyzwyczajac bo ciezko jest tak 10 kg lulac co wieczor
ja to przerabiam co dzień, co wieczór Jednak myśl, że dzieć przesypia mi całe nocki i daje odpocząć, sprawia, że jest mi troszkę lżej, ale dużo bym dała, żeby zasypiała w swoim łóżeczku. Jednak brak konsekwencji i chęć by szybciutko zasnęła, a nie rzucała się 2 godziny z rykiem, jest silniejsza!
Może coś jest w tym, że przekręca się na brzuszek i go to denerwuje! A nie lubi spac na brzuszku??

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość

Przepraszam ze sie mało udzielam ostatnio, ale staram sie jak najwiecej czasu spędzić z mama ( jeszcze sie nie nacieszylysmy sobą - Brumku Pytalas). Głupio mi tak przy niej usiąść przy lapku i udawać ze mnie nie ma. Jestem jednak na biezaco

Znikam narazie, wpadne pewnie jeszcze pozniej.
Jesteś usprawiedliwiona! Korzystaj z obecności mamy, nacieszcie się sobą A później do nas wrócisz

Cytat:
Napisane przez dziubek79 Pokaż wiadomość
dziewczyny to nie jest mój miesiąc znów dziś ojciec nas ratował bo nasza żabka odmówiła posłuszeństwa, znowu wydatki ...
i jak tu mieć wenę do pisania ?? no jak

dobrze że Szymuś nam humor poprawia bo śmieszek z niego jeszcze większy niż był
a w załączniku jego pierwszy raz na ...

A Szymek jaki duży, dorosły chłopak!! Dziewczyny szukają wózka spacerowego, a dziubek już dla Szymka rowerek kupuje


Cytat:
Napisane przez agni82 Pokaż wiadomość


a i zapomniałam się pochwalić. w sobotę T. zafundował mi masaż w http://www.dolphinsquare.co.uk/spa/. było cudownie

a i jeszcze dla uśmiechu porannego: dzwonię do księdza i mówię:proszę księdza chcę wyjść za mąż.
ksiądz: no ja nie mogę, bo jestem zajety, ale jak ma pani narzeczonego to ja pomogę

---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Krystian , Ida : roza: sto lat
Super ze strony tż, zazdroszcze relaksu
A ksiądz...



I dla Krystiana i Idy

Dzień dobry.
Szaro buro i ponuro za okem, już się nie mogę doczekać weekendu, zapowiadaja takie ciepełko!!

Ala w końcu smiało raczkuje
Bałam się, że skoro pełzaniem dociera do celu, to nie będzie kombinować z raczkowaniem, ale jednak To chyba samo tak przychodzi Więc już raczkujemy, siadamy, wstajemy teraz czekać tylko na pierwsze kroki

Kurcze myślałam, że po serialu "usta usta" nic lepszego już nie może być w tv, a tu "przepis na życie", teraz zakochałam się w "agacie"

dziewczyny mogę w każdej chwili zaginąć bez słuchu
Zasilacz od lapka odmawia posłuszeństwa. Może uda się, że tż wróci na dwa dni pojutrze to może temu zaradzi a jak nie to będę odcięta od świata jakiś czas

Edytowane przez alibany
Czas edycji: 2012-03-13 o 06:52
alibany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 07:20   #3752
zapałeczka
Zadomowienie
 
Avatar zapałeczka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 044
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez SweetAngel1984 Pokaż wiadomość
a z moim dzieckie dzieje sie cos dziwnego od 2 dni nie moze sam usnac
od urodzenia zasypial sam w lozeczku a teraz kazdy wieczor konczy sie histeria przed spaniem
odkladam go jak zwykle po jedzeniu do lozeczka a on na brzuch i w placz
to ja znow go odwracam i takz 20 razy ale to nic nie daje
dzis po 15 razach bralam go z brzuszka na rece i przytulalam na rekach i odkladalam na rekac hcisza tylko odlozylam placz
i tak z 30 min az padl oco chodzi?
nie wiem moze dlatego ze on teraz tylko na boku spi a jak prbuje na bok to odrazu przeskakuje na brzuch???
jestem bezradna i wkurza mnei to ze dziecie mi tak zalosnie łka ale na rekach nei chce go przyzwyczajac bo ciezko jest tak 10 kg lulac co wieczor
No ja muszę małego lulać zawsze, kiedy chce spać To jest dramat, bo ciężki jest okropnie, a usnąć sam nie chce za nic, tylko się drze... I też nie wiem co robić...

Cytat:
Napisane przez Sloneczko555xxx Pokaż wiadomość
mi by pasowało tak około 11.30 lub ok 16 .... bo inaczej ciężko będzie na starówkę przejechać .... w ogóle się martwię jak ja to zrobię, bo mój syn jeździć nie lubi .... Zapałeczko i Marinko mam brać wózek i będziemy spacerować ? czy do Marinki do domku pójdziemy?
Też się z tym wózkiem zastanawiam, bo obawiam się pogody, czy padać nie będzie
__________________
Natan
zapałeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 07:39   #3753
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

słoneczko, zapałeczko - hmm a może bez wózków? Obie jesteście ze smoczki, prawda? Może dało by się Wam jakoś zgrać i podjechać pode mnie i byście przyszły do mnie? Jak chcecie Albo inaczej. To taka propozycja. Bo właśnie patrzę na pogodę na tydzień i ma padać, więc raczej wózki odpadają.
Co Wy na to?


Dzień dobry!
Mały śpi, pobudka standardowo o 6.
Wiecie co, kurde tak patrzę co kupujecie dzieciakom, jakie fajne zabawki itp, jakieś garnuszki na kocki, i takie pierdółki...Chyba zazdrość przeze mnie przemawia, bo mój może co najwyżej liczyć na młotek za 2,50 z chińskiego sklepu
Ale za to rewelacyjnie sprawdzają się łyżki i garnki.

Macie jakieś pomysły jeszcze na domowe zabawki ?
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 07:43   #3754
patik87
Zakorzenienie
 
Avatar patik87
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 3 113
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Hej.

Ja, jak to ja standardowo ponarzekam na początek jak nam w nocy się spało, a raczej nie spało No, to by było na tyle na temat spania, i 2x jedzenia...
Shira ile raz Żbik Ci je w nocy?

Telik
ale noc. Współczuję. Wczoraj złapałam Sarę w locie jak spadała z łożka na panele, głową i rączkami w dół jak na bungeee. Masakra, mogła się połamać. Odwróciłam się tylko na chwilę...

Sara wczoraj na spacerze zrobiła taki koncert, musiałam ją nieść na rękach...
Miała rajtopy 2pary skarpet i kocyk , a stopy tak jej zmarzły, lód w dotyku Waszym dzieciom nie marzną?
Wieczorem byliśmy na szamie poza domem, jadłam na deser szarlotkę na ciepło z lodami i się strułam.

Dziubek nam też samochód się popsuł, drugi jeszcze jakoś jeździ.

Same smęty walę.
__________________
Sara
patik87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 08:00   #3755
iustyna1
Wtajemniczenie
 
Avatar iustyna1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 674
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Macie jakieś pomysły jeszcze na domowe zabawki ?
zakrętki od słoików. Też kombinuję żeby małą jakoś zająć .
Marina

Cytat:
Napisane przez patik87 Pokaż wiadomość
Hej.

Ja, jak to ja standardowo ponarzekam na początek jak nam w nocy się spało, a raczej nie spało No, to by było na tyle na temat spania, i 2x jedzenia...
Shira ile raz Żbik Ci je w nocy?

Telik
ale noc. Współczuję. Wczoraj złapałam Sarę w locie jak spadała z łożka na panele, głową i rączkami w dół jak na bungeee. Masakra, mogła się połamać. Odwróciłam się tylko na chwilę...

Sara wczoraj na spacerze zrobiła taki koncert, musiałam ją nieść na rękach...
Miała rajtopy 2pary skarpet i kocyk , a stopy tak jej zmarzły, lód w dotyku Waszym dzieciom nie marzną?
Wieczorem byliśmy na szamie poza domem, jadłam na deser szarlotkę na ciepło z lodami i się strułam.

Dziubek nam też samochód się popsuł, drugi jeszcze jakoś jeździ.

Same smęty walę.
Patik a o której w nocy Sara je? Moja o 23-24 i 4-5.
Zdrówka


Też bym ostatnio tylko smęciła .
__________________
Leniwiec przy mnie to ma ADHD
Kto rano wstaje ten jest niewyspany
- Co robisz?
- Szukam szczęścia.
- W lodówce???
- Gdzieś kur*a musi być!!


iustyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 08:08   #3756
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

witajcie

Krystianek, Ida

Teliku ale się strachu najadłaś!!! biedny Jasiek, biedni wy z TŻ.. dobrze, że się dobrze wszystko skończyło!!!!

Brumku i mnie się ta kopertówka podoba!! kupuj

Marinko co do zabawek i Twojej zazdrości to powiem Ci, że niepotrzebnie sobie tym zatruwasz myśli. Iguś na pewno szczęśliwy przy Tobie i niepotrzebne mu te wszystkie klocuszki. ważne, że ma pomysłową mamusię a garnki, miski i drewniane łyżki to i u nas hicior!!! ja w kuchni robię swoje a Hanka sobie wkłada, wyrzuca z tych misek co można - ostatnio nakrętki od słoiczków i mimo, że ma masę zabawek (ale ja jej nie kupuję -dostała po kuzynce i od innych cioć) to najbardziej lubi właśnie to wszystko co zabawką nie jest no może poza książeczką, którą jej kupiłam po przecenie w Tesco za całe 4,99

nataszko a może mogłabyś polecić jakiś fajny salon kosmetyczny w Gw??? bo ja do tej pory nie korzystałam (aż wstyd się przyznawać), a tutaj 30 na karku i mnie naszło coś z sobą zrobić....
aaa pomyliłam się!!! jednak raz byłam - na makijażu ślubnym. w salonie "Enigma" na pocztowej. kojarzysz może??

u nas szaro, buro i ponuro..siedzę w pracy, ale robota mi nie idzie...zmęczona jestem jakoś... Hania przeziębiona - katarek sie leje i zaczęła mi dzisiaj pokasływać daję kropelki do nosa, witaminę C, no i do żłobka dzisiaj nie poszła, ale mamę moją poprosiłam. zobaczymy. poobserwuje do jutra, jak się kaszel rozwinie (tfu, tfu!!) to idziemy do lekarza...
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 08:22   #3757
Bartessa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 3 023
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cześc dziewczyny, za nami koszmarna noc, pol nocy przespałam we fotelu, maly chyba sie budzil 15 razy.

Wczoraj nie wiadomo skąd pojawila sie gorączka, i caly czas tak gorączkuje. Nie ma kataru ani nic, ale kaszel sie ruszyl. I biegunka.
Zastanawiam sie czy to nie górne jedynki, w końcu kiedyś muszą wyjsc a dolne ma juz od 4 msc.
Tylko ten kaszel ??
Jest niespokojny, marudny, wczoraj nawet nie chcial jesc, pierwszy raz odkąd się urodzil postwil sie na jedzenie.

Ide z nim do lekarza niech go zobaczy. Myslicie ze to zeby?
Bartessa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 08:28   #3758
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

dzięki kochane dziewczyny!

Bartesso wygląda mi to na zęby... biedny się umęczy. Mogłabyś podać linka do tej spacerówki który kiedyś podawałaś?
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 08:30   #3759
iustyna1
Wtajemniczenie
 
Avatar iustyna1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 674
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

teraz w ddtvn pierwsza pomoc dla niemowlaków i dzieci
__________________
Leniwiec przy mnie to ma ADHD
Kto rano wstaje ten jest niewyspany
- Co robisz?
- Szukam szczęścia.
- W lodówce???
- Gdzieś kur*a musi być!!


iustyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 08:31   #3760
Bartessa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 3 023
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
dzięki kochane dziewczyny!

Bartesso wygląda mi to na zęby... biedny się umęczy. Mogłabyś podać linka do tej spacerówki który kiedyś podawałaś?

spacerówka baby design model tiny 2012

http://allegro.pl/baby-design-tiny-s...179933661.html

przykladowa aukcja.

mogę wstawic ci fotki mojego, gdzies na kompie powinnam miec jakies.
Bartessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 08:34   #3761
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

http://kontakt24.tvn.pl/temat,apteki...l?categoryId=2 witamina D!!!
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 08:36   #3762
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

dzięki bartessa, ale nie trzeba, byłam ciekawa właśnie jak wyglądał, bo pamiętałam, że mi się podobał bardzo. Chcę coś kupić podobnego ale do 150 zł . Znaczy mam ma mi kupić na roczek malucha.
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 08:38   #3763
Bartessa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 3 023
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Marina, to moze podpatz w używanych, one nie niszczą się szybko i latwo sie je czysci.
Bartessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 08:40   #3764
SweetAngel1984
Zadomowienie
 
Avatar SweetAngel1984
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 521
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Czesc kochane......

u nas noc sympatycznie......
pobudka o 2 ale tylko na lyczek picia
a potem o 6 na jedzonko
i do 7.30 spanko
a teraz znow po przejsciach Igor spi.....

jakis ponury dzis dzien u Was tez????

I jakies paskudne sny z mezem mielismy
SweetAngel1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 08:40   #3765
Bartessa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 3 023
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

http://allegro.pl/wozek-baby-design-...197766846.html

o tu jest podobny model
Bartessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 08:42   #3766
agadus
Wtajemniczenie
 
Avatar agadus
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gruncik rolny nie obsiany
Wiadomości: 2 533
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez alibany Pokaż wiadomość

Dzień dobry.
Szaro buro i ponuro za okem, już się nie mogę doczekać weekendu, zapowiadaja takie ciepełko!!

Ala w końcu smiało raczkuje
Bałam się, że skoro pełzaniem dociera do celu, to nie będzie kombinować z raczkowaniem, ale jednak To chyba samo tak przychodzi Więc już raczkujemy, siadamy, wstajemy teraz czekać tylko na pierwsze kroki


Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość

Dzień dobry!
Mały śpi, pobudka standardowo o 6.
Wiecie co, kurde tak patrzę co kupujecie dzieciakom, jakie fajne zabawki itp, jakieś garnuszki na kocki, i takie pierdółki...Chyba zazdrość przeze mnie przemawia, bo mój może co najwyżej liczyć na młotek za 2,50 z chińskiego sklepu
Ale za to rewelacyjnie sprawdzają się łyżki i garnki.

Macie jakieś pomysły jeszcze na domowe zabawki ?
Marina, moja tez ma ten garnuszek, zyrafkę z FP i wiele innych zabawek, ale bawi się pusta zakręcona butelką, tylko do środka dałam kilka koralików, i jak zacznie się bawić ta butelką to uszy więdną, nie ma co przepłacać za zabawki,

a ja nie będę smęcić, chociaż tez mało spię, ale jak sobie przypomnę poczatki, kiedy to się wstawało co 2-3 h, to teraz jestem zadowlona, że pospię trochę więcej, i nie muszę pampków zmieniać w nocy, nieraz jest ciężko z dwójką dzieci, ale liczyłam się z tym jak się starałam o drugie dziecko.

Krystian, Ida,
__________________

agadus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 08:44   #3767
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Macie jakieś pomysły jeszcze na domowe zabawki ?
U nas jest szal na rzucanie zakrętkami od słoiczków (czekam tylko na awanture sasiadów z dołu)
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 08:47   #3768
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

oj dziewczyny jak Lena płacze przy tych zastrzykach
biedna ma aż ślady od strzykawki, od igły, moje biedactwo
a przychodzi do nas pielęgniarka, która kiedyś chodziła do mojej mamy, załatwiała jej materac na odleżyny, pampersy, maści, super kobitka
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 08:48   #3769
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość
rozumiem, że Kingę nim wozisz. Długo już ją masz?
spacerowke coletto mam dlugo ale woze kinge jakis miesiac moze? tak jakos bedzie. bylismy nawet na dwugodzinnym spacerze w lesie i przetrwala boje. jest mega leciutka i nawet w te chłody zabudowana. no i ma sprytny daszek, malej nie trzeba w sumie zadnego zacieniaina robic parasolka czy cus
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 08:56   #3770
Bartessa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 3 023
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez agadus Pokaż wiadomość



Marina, moja tez ma ten garnuszek, zyrafkę z FP i wiele innych zabawek, ale bawi się pusta zakręcona butelką, tylko do środka dałam kilka koralików, i jak zacznie się bawić ta butelką to uszy więdną, nie ma co przepłacać za zabawki,

a ja nie będę smęcić, chociaż tez mało spię, ale jak sobie przypomnę poczatki, kiedy to się wstawało co 2-3 h, to teraz jestem zadowlona, że pospię trochę więcej, i nie muszę pampków zmieniać w nocy, nieraz jest ciężko z dwójką dzieci, ale liczyłam się z tym jak się starałam o drugie dziecko.

Krystian, Ida,
a nie masz tak ze to starsze dziecko zaniedbujesz? tzn poswięcasz mu mniej czasu?

ja to widze bardzo czesto u siebie. Bartek czesto chce cos, a ja nie potrafie mu pomoc bo karol placze itp. Nie mam czasu uczyc sie z nim np. literek, czy innych rzeczy.
Bartessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 08:59   #3771
agadus
Wtajemniczenie
 
Avatar agadus
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gruncik rolny nie obsiany
Wiadomości: 2 533
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
oj dziewczyny jak Lena płacze przy tych zastrzykach
biedna ma aż ślady od strzykawki, od igły, moje biedactwo
a przychodzi do nas pielęgniarka, która kiedyś chodziła do mojej mamy, załatwiała jej materac na odleżyny, pampersy, maści, super kobitka
__________________

agadus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 09:01   #3772
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

a wiecie, że nie pomyślałam o zakrętkach po słoiczkach? Jak młody wstanie to mu z nich zrobię mega zabawkę
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 09:10   #3773
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez Bartessa Pokaż wiadomość
Cześc dziewczyny, za nami koszmarna noc, pol nocy przespałam we fotelu, maly chyba sie budzil 15 razy.

Wczoraj nie wiadomo skąd pojawila sie gorączka, i caly czas tak gorączkuje. Nie ma kataru ani nic, ale kaszel sie ruszyl. I biegunka.
Zastanawiam sie czy to nie górne jedynki, w końcu kiedyś muszą wyjsc a dolne ma juz od 4 msc.
Tylko ten kaszel ??
Jest niespokojny, marudny, wczoraj nawet nie chcial jesc, pierwszy raz odkąd się urodzil postwil sie na jedzenie.

Ide z nim do lekarza niech go zobaczy. Myslicie ze to zeby?
mogą być zęby, niewiadomo.
Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
teraz w ddtvn pierwsza pomoc dla niemowlaków i dzieci
teraz to o ddtvn mogę tylko pomarzyć
Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
O cholera!!!Mamy tę właśnie D-Vitum, to co mam jej nie dawac Julce?


Dzień Dobry

Noc ok-jakos się nawet wyspałam
Dzisiaj mąż był z Julcia SAM na pobieraniu krwi-jestem z nich dumna po pracy odbiorę wyniki.

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
a wiecie, że nie pomyślałam o zakrętkach po słoiczkach? Jak młody wstanie to mu z nich zrobię mega zabawkę
no widzisz i po co Ci klocuszki po 150PLN, czy ileś, jak wystarczy pomysłowa mama
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 09:12   #3774
ellika
Rozeznanie
 
Avatar ellika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 749
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
spacerowke coletto mam dlugo ale woze kinge jakis miesiac moze? tak jakos bedzie. bylismy nawet na dwugodzinnym spacerze w lesie i przetrwala boje. jest mega leciutka i nawet w te chłody zabudowana. no i ma sprytny daszek, malej nie trzeba w sumie zadnego zacieniaina robic parasolka czy cus
ooo dzięki za Twoją opinię a powiedz mi jeszcze czy to że nie ma amortyzatorów to czuć ?trzęsie dzieciaka?
ellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 09:16   #3775
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
młotek za 2,50 z chińskiego sklepu
Ale za to rewelacyjnie sprawdzają się łyżki i garnki.

Macie jakieś pomysły jeszcze na domowe zabawki ?
u nas młotek robił furore na placach zabaw jak go artur dostal, wiec przemyś zakup

nakrętki od słoików, u nas furore robiły słoiki same w sobie (robil z nich pociągi, a nawet piramidę, ale to nieodpowiednie zabawki). butelka plastikowa z ryżem w srodku (zakrecona na mocno i zaklejona klejem kropelka - dodatkowo jako uszczelka wcisniety w gwint worek foliowy , nie da sie otworzyc) - ryż mozna zafarbowac wkladajac do niego bibułe i mocząc (potem wysuszyc). na pozniej - butelka i kasztany/zołędzie (wkladanie do otworka). balonik. torebka z chusteczkami do wyciagania (artur wyciagal po jedej az do konca opakowania). jak juz stoi - otworzyc szafe z ciuchami i dac czas na wyrzucenie z niej wszystkiego

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość
ooo dzięki za Twoją opinię a powiedz mi jeszcze czy to że nie ma amortyzatorów to czuć ?trzęsie dzieciaka?
no telepie troche bardziej niz w takiej duzej spacerowce (mam inna, wklada sie na stelaz gondoli, tam tez pompowane a nie piankowe koła...), ale kindze ne rpzeszkadza, spi jak zaklęta. za to np. w CH kółka czasem gleby nie łapia, bo zbyt płasko jest i tak stola w miejscu zamiast sie obracac (nie czuc tego podczas jazdy ale ze skręcaniem wtedy gorzej). nie ma (chyba) blokady by jechało prosto tylko, kółka skrętne (ale ja to lubie)
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 09:16   #3776
SweetAngel1984
Zadomowienie
 
Avatar SweetAngel1984
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 521
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Marinko a u nas - sa jeszcze tubki po papierze kuchennym pudelka po chusteczkach i rurka od Fridy ah noi relamy ze sklepów uwielbia je "czytac" drzeć
SweetAngel1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 09:17   #3777
iustyna1
Wtajemniczenie
 
Avatar iustyna1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 674
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
teraz to o ddtvn mogę tylko pomarzyć
pewnie potem na stronie video będzie
__________________
Leniwiec przy mnie to ma ADHD
Kto rano wstaje ten jest niewyspany
- Co robisz?
- Szukam szczęścia.
- W lodówce???
- Gdzieś kur*a musi być!!


iustyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 09:19   #3778
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez SweetAngel1984 Pokaż wiadomość
Marinko a u nas - sa jeszcze tubki po papierze kuchennym pudelka po chusteczkach i rurka od Fridy ah noi relamy ze sklepów uwielbia je "czytac" drzeć
ja prasy dawac nie moge, bo ona ją "pożera"
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 09:20   #3779
iustyna1
Wtajemniczenie
 
Avatar iustyna1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 674
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Cytat:
Napisane przez Bartessa Pokaż wiadomość
a nie masz tak ze to starsze dziecko zaniedbujesz? tzn poswięcasz mu mniej czasu?

ja to widze bardzo czesto u siebie. Bartek czesto chce cos, a ja nie potrafie mu pomoc bo karol placze itp. Nie mam czasu uczyc sie z nim np. literek, czy innych rzeczy.
Ja chyba ostatnio tak mam. Pojawiły się u Kuby zachowania, których wcześniej nie było .
__________________
Leniwiec przy mnie to ma ADHD
Kto rano wstaje ten jest niewyspany
- Co robisz?
- Szukam szczęścia.
- W lodówce???
- Gdzieś kur*a musi być!!


iustyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 09:21   #3780
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Masze maluchy śliczne, radosne, a my plotkując czekamy na wiosnę :) Mamusie VII

Monia mamy już 3 takie młotki i masz rację, robią robotę
o butelce z czymś w środku też nie pomyślałam . Gdzie się podziała moja dawna kreatywność, no gdzie
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:56.