Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Najlepsza blond farba wg. Ciebie, to...?
Koleston - farba profesjonalna 37 11,18%
Londa - farba profesjonalna 4 1,21%
Alfaparf - farba profesjonalna 83 25,08%
Joanna - farba profesjonalna 4 1,21%
Loreal majirel/majiblond- farba profesjonalna 33 9,97%
Palette - farba drogeryjna 24 7,25%
Wellaton - farba drogeryjna 13 3,93%
Garnier - farba drogeryjna 46 13,90%
Loreal - farba drogeryjna 45 13,60%
Joanna - farba drogeryjna 22 6,65%
Syoss - farba drogeryjna 15 4,53%
Londa - farba drogeryjna 5 1,51%
Głosujący: 331. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-28, 16:18   #2461
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

tosiolov.blogspot.com



Sent from my iPhone
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 20:01   #2462
Hinata89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 1
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Hej dziewczyny
Piszę w wątku pierwszy raz. Mam pytanie do dziewczyn farbujących palette icc, mianowicie jak sobie radzicie z brakiem odżywki do farby? Wczoraj farbowałam pierwszy raz i miałam jeszcze w zapasie od jakiejś innej farby, więc było spoko, ale chciałabym zostać przy palette i zastanawiam się co następnym razem zrobić. Wydaje mi się, że te odżywki do farb są zakwaszające i w sumie to przydałoby się coś w tym stylu. Zdradzicie mi czego używacie?
Hinata89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 05:22   #2463
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Ja daje normalna do farbowanych odżywkę
Juz prawie zszedł rudy i w tym tygodniu klade 9.22
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 06:48   #2464
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Dzięki Kitka
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 08:47   #2465
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Sorki, że tak wpadam i wypadam, podczytywałam Was na telefonie w pracy, ale pisać mi się nie chciało i teraz nie pamiętam kto o co pytał

Kitka u nas się trochę pozmieniało, zarówno ja i TŻ zmieniliśmy pracę, TŻ jeździ sobie po UE na busach i 2 tygodnie go nie ma w domu, a później jest.
Masakra. Ja nie ogarniam się ze wszystkimi obowiązkami, bo teraz pracuję na cały etat, a jeszcze 3 zwierzaki w domu no i tęsknimy strasznie za sobą
A jak TŻ wracał na ten tydzień to trzeba było wszystkich odwiedzać, każdy chce wpaść, a ja w tym czasie jeszcze do pracy chodziłam i tak naprawdę nie mieliśmy czasu nacieszyć się sobą
ALE TŻ złożył wczoraj wypowiedzenie
stwierdziliśmy, że to nie dla nas i dłużej tak nie wyrobimy
na bloga oczywiście będę zaglądać

Agatka TŻ miał umowę na 2 lata, ale złożył wypowiedzenie 2 tygodniowe więc to jest jego ostatnia trasa
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 10:11   #2466
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Princesska mam nadzieję, że teraz będziesz mogła nacieszyć się swoim ukochanym do woli ja również nie wyobrażam sobie takiego życia, podziwiam żony marynarzy. Ojciec mojego męża pływał na wodach międzynarodowych, nie było go w domu przez 6 m-cy. Kiedy wracał na początku była panowała euforia, później wszystkim przeszkadzał, jemu również wszystko przeszkadzało...a to dzieci rozwydrzone, a to naczynia nie pozmywane, a to za głośno a to za cicho...codzienne życie stawało się pasmem udręki, ale czy to takie dziwne? Rodzina po prostu nauczyła się funkcjonować bez niego, ustaliła własne zasady. Okropnie to wszystko frustrujące i smutne
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 10:40   #2467
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Princesska mam nadzieję, że teraz będziesz mogła nacieszyć się swoim ukochanym do woli ja również nie wyobrażam sobie takiego życia, podziwiam żony marynarzy. Ojciec mojego męża pływał na wodach międzynarodowych, nie było go w domu przez 6 m-cy. Kiedy wracał na początku była panowała euforia, później wszystkim przeszkadzał, jemu również wszystko przeszkadzało...a to dzieci rozwydrzone, a to naczynia nie pozmywane, a to za głośno a to za cicho...codzienne życie stawało się pasmem udręki, ale czy to takie dziwne? Rodzina po prostu nauczyła się funkcjonować bez niego, ustaliła własne zasady. Okropnie to wszystko frustrujące i smutne
Dokładnie tak jak mówisz ja sobie nie wyobrażam czekać 6 miesięcy na ukochanego, ale spróbowaliśmy i wiemy, że to nie dla nas.
Kasa nie jest najważniejsza, a życie jest zbyt kruche, lepiej być ze sobą i cieszyć się ze wspólnego życia
mam nadzieję, że wszystko się poukłada teraz
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-29, 11:53   #2468
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Princesska mam nadzieję, że teraz będziesz mogła nacieszyć się swoim ukochanym do woli ja również nie wyobrażam sobie takiego życia, podziwiam żony marynarzy. Ojciec mojego męża pływał na wodach międzynarodowych, nie było go w domu przez 6 m-cy. Kiedy wracał na początku była panowała euforia, później wszystkim przeszkadzał, jemu również wszystko przeszkadzało...a to dzieci rozwydrzone, a to naczynia nie pozmywane, a to za głośno a to za cicho...codzienne życie stawało się pasmem udręki, ale czy to takie dziwne? Rodzina po prostu nauczyła się funkcjonować bez niego, ustaliła własne zasady. Okropnie to wszystko frustrujące i smutne
moja koleżanka ma męża marynarza. Póki był częściej na lądzie to mieszkała w Gdyni. Ale i tak mówiła, że cały czas sama w obcym miejscu...teraz jego nie ma pół roku z czego co jakiś czas jest na chwilę i ona jest u rodziców na śląsku, tu ma pracę, a on jak ma wolne to przyjeżdża...tylko to dla mnie jakby nie mieć męża...
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 16:01   #2469
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Witajcie laski
Mam ciężki okres w życiu i mówię wejdę tutaj do Was.....
Mój Tż wyjechał do Anglii bo dostał świetną propozycję pracy i siedzę tu już 3tygodnie sama jak kołek.... ;(
Tęsknota mnie zżera .......

Widzę że tutaj panują tematy ślubno-ciążowe także chętnie się dołącze do dyskusji
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
musiało być przepięknie

ja miałam suknię rybkę z trenem, do kościoła welon długi mgiełkowy, bukiet z samych malinowych piwonii, obrączki mamy z żółtego złota satynowane fazowane, mąż był w smokingu i w czarnej muszce i wyglądał jak James Bond

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------



hmmm polecam iść do kosmetyczki bo po swoim ślubie chciałam hybryde samodzielnie zdjąć acetonem i mi nie ruszył jej do końca, tylko płytka się poniszczyła

jaki jest link do Twojego insta??
Gratuluje ślubu i ciąży !! Widzę, że ci sie wszystko ostatnio idealnie układa
Ja mam ślub w sierpniu 2015.
Co do sukienki- ja przymierzałam różne typy i fasony kiecek ślubnych i najlepiej czuje się właśnie w rybce więc na pewno w taki fason będę celować.
Również marzą mi się peonie na ślubie ale słyszałam, że w sierpniu to niemożliwe, żeby je dostać i rozmyślam nad różą angielską bo jest bardzo podobna do peonii
koniecznie pokaż foty ze ślubu !!

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Aaaa ja Wam zazdroszcze, tez bym chciala znowu noworodka Toska niedlugo skonczy rok, nie wiem kiedy to sie stalo :/ juz staje i chodzi przy szafkach, wszedzie wpycha paluchy, wszystko zrzuca, wlacza pralke :/ kreci galkami od kuchenki :/ ale jest fajnie, takie cieplo w domu jak jest dziecko ja sie krzatam po kuchni a ona siedzi i do lodowki magnesy przykleja albo kubełki swoje uklada


Infaaa a wiesz co korci mnie nowego bloga zalozyc bo nudze sie czasem. A jesli chodzi o ciuszki to nie bede oryginalna, Zara ma ekstra i dla chlopca i dla baby i te dzieciece sa naprawde super jakosci drogie ale nic a nic sie z nimi nie dzieje no i sa sliczne


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ojej jaki mały psotnik Ale ten czas leci .....po dzieciach to najbardziej widać.....
to koniecznie róbcie Tośce braciszka albo siostrzyczke Będzie jej rażniej

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny ;*
Tz obiecal, ze to ostatni wyjazd, mam nadzieje, bo juz sobie nie radze ze zwierzakami, zakupami, domem i pracujac na caly etat.
Dzisiaj od rana ryczalam, teraz jestem w pracy do 21 i nawet nie wiem czy sie jeszcze dzisiaj zobaczymy
Tesknota jest straszna, jak wraca to nie mozemy sie soba nacieszyc, ale to nie to samo, wolalabym, zeby na codzien byl w domu.
Ja Ciebie rozumiem doskonale- lepiej niż ktokolwiek inny. Teraz jak jestem sama w domu to wszystko nie ma dla mnie jakiegokolwiek sensu....Boje się, że przez tą rozłąkę mogę go stracić ale z drugiej strony wiem,że robi to dla naszego dobra.... Musimy być silne.

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
W koncu upragniony waterfall jest moj Co prawda nie jest to kurtka, ale milusi material a'la futerko od srodka super grzeje
bardzo fajny

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
moja koleżanka ma męża marynarza. Póki był częściej na lądzie to mieszkała w Gdyni. Ale i tak mówiła, że cały czas sama w obcym miejscu...teraz jego nie ma pół roku z czego co jakiś czas jest na chwilę i ona jest u rodziców na śląsku, tu ma pracę, a on jak ma wolne to przyjeżdża...tylko to dla mnie jakby nie mieć męża...
Ciężko jest żyć osobno,ale z drugiej strony to ogromna próba dla związku. Jak to się mówi "prawdziwa miłość pokona wszystko" i dlatego czasem trzeba wytrzymać i przetrwać te chwile rozłąki....

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
tosiolov.blogspot.com



Sent from my iPhone
oo no w końcu będę miała co śledzić bo ten ista mi nie działał
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 19:00   #2470
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Również marzą mi się peonie na ślubie ale słyszałam, że w sierpniu to niemożliwe, żeby je dostać i rozmyślam nad różą angielską bo jest bardzo podobna do peonii
koniecznie pokaż foty ze ślubu !!
Zobacz też różę austina - ona też do złudzenia przypomina peonię też miałam z nią problem

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Princesska dobrze, że zdecydował się zrezygnować z tej pracy, bo tak na odległość to ciężko..
To tak jak pisała shizaxa o tej kobitce i jej mężu marynarzu.. oto tak jakby męża nie miała.. bo co z tego, że są małżeństwem jak się w ogóle nie widują.. to nie związek..

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Lavia a czy Ciebie przypadkiem będzie malowała Madzia do ślubu ?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 19:31   #2471
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Zobacz też różę austina - ona też do złudzenia przypomina peonię też miałam z nią problem

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Princesska dobrze, że zdecydował się zrezygnować z tej pracy, bo tak na odległość to ciężko..
To tak jak pisała shizaxa o tej kobitce i jej mężu marynarzu.. oto tak jakby męża nie miała.. bo co z tego, że są małżeństwem jak się w ogóle nie widują.. to nie związek..

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Lavia a czy Ciebie przypadkiem będzie malowała Madzia do ślubu ?
sprawdziłam- róża austina też piękna

a z róży angielskich podoba mi się coś w tym stylu:
http://www.amicalien.com/membres/Pho...rs/8-26539.jpg
http://www.kwiaty.lublin.pl/blog/wp-...ielskich-2.jpg
http://www.oczarjk.pl/zdjecia_porady...gielskie05.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-tByLzW1QVr...0/P6248009.JPG

Tak - Madzia będzie mnie malować, a skąd wiesz ?
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-29, 19:34   #2472
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
sprawdziłam- róża austina też piękna

a z róży angielskich podoba mi się coś w tym stylu:
http://www.amicalien.com/membres/Pho...rs/8-26539.jpg
http://www.kwiaty.lublin.pl/blog/wp-...ielskich-2.jpg
http://www.oczarjk.pl/zdjecia_porady...gielskie05.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-tByLzW1QVr...0/P6248009.JPG

Tak - Madzia będzie mnie malować, a skąd wiesz ?
Bo już kiedyś rozmawiałyśmy w innym miejscu, tylko nie wiedziałam, że Ty to Ty

A bukiet przepiękny
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 19:37   #2473
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Bo już kiedyś rozmawiałyśmy w innym miejscu, tylko nie wiedziałam, że Ty to Ty

A bukiet przepiękny
taak? ciekawe gdzie.hm... nie kojarzę, ale możliwe......
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 19:42   #2474
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
taak? ciekawe gdzie.hm... nie kojarzę, ale możliwe......
Opowiadałam Ci o tym dlaczego to zły pomysł żeby wybierać pałac w ksawerowie, zanim jeszcze wybraliście Brethil
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 19:46   #2475
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Lavia napisalam Ci pw

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 20:00   #2476
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Opowiadałam Ci o tym dlaczego to zły pomysł żeby wybierać pałac w ksawerowie, zanim jeszcze wybraliście Brethil
no to ja serio mam skleroze
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 21:07   #2477
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Lavia a Twój TŻ kiedy wróci? Jak często będziecie się widzieć?


Wiecie co ostatnio zginął mojego kolegi kuzyn, w wypadku samochodowym, chłopak miał 26 lat zostawił narzeczoną i 2 małych dzieci
Zmarła Przybylska również w młodym wieku.
Skłoniło mnie to do przemyśleń i doszłam do wniosku, że w tym wszystkim nie liczy się pogoń za kasą tylko rodzina. To ona jest najważniejsza.
Więc wolę, żeby TŻ był przy mnie, żeby codziennie przytulał mnie i zasypiał ze mną.
Nie wiadomo jak się życie potoczy więc ważne jest to co jest teraz.
I mam gdzieś to, że TŻ zarabia 3 razy więcej niż zarobiłby u nas w mieście, ale chcę być z nim, chcę, żebyśmy się wspierali, a nie tylko wisieli na telefonie.

Lavia mówisz, że to próba dla związku... Ale jaka próba? Próba czego?
U nas to wygląda/wyglądało tak, że jak TŻ wracał byliśmy na maksa za sobą stęsknieni i przez ten tydzień kiedy był w PL to nie mogliśmy się od siebie oderwać, żeby znowu ryczeć przy kolejnym wyjeździe.
Tylko do tego dochodzi jeszcze codzienne życie i tak naprawdę nie ma czasu na leżenie całymi dniami i patrzenie się w gwiazdy. Każdy ma swoje obowiązki i to wcale nie wygląda zbyt pięknie i kolorowo

Sorki za wywód


Z przyjemniejszych rzeczy to nie wiem czy wiecie, ale kupując cokolwiek przez mobilne allegro i płacąc kartą Visa macie wysyłkę za free
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 21:40   #2478
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Lavia a Twój TŻ kiedy wróci? Jak często będziecie się widzieć?


Wiecie co ostatnio zginął mojego kolegi kuzyn, w wypadku samochodowym, chłopak miał 26 lat zostawił narzeczoną i 2 małych dzieci
Zmarła Przybylska również w młodym wieku.
Skłoniło mnie to do przemyśleń i doszłam do wniosku, że w tym wszystkim nie liczy się pogoń za kasą tylko rodzina. To ona jest najważniejsza.
Więc wolę, żeby TŻ był przy mnie, żeby codziennie przytulał mnie i zasypiał ze mną.
Nie wiadomo jak się życie potoczy więc ważne jest to co jest teraz.
I mam gdzieś to, że TŻ zarabia 3 razy więcej niż zarobiłby u nas w mieście, ale chcę być z nim, chcę, żebyśmy się wspierali, a nie tylko wisieli na telefonie.

Lavia mówisz, że to próba dla związku... Ale jaka próba? Próba czego?
U nas to wygląda/wyglądało tak, że jak TŻ wracał byliśmy na maksa za sobą stęsknieni i przez ten tydzień kiedy był w PL to nie mogliśmy się od siebie oderwać, żeby znowu ryczeć przy kolejnym wyjeździe.
Tylko do tego dochodzi jeszcze codzienne życie i tak naprawdę nie ma czasu na leżenie całymi dniami i patrzenie się w gwiazdy. Każdy ma swoje obowiązki i to wcale nie wygląda zbyt pięknie i kolorowo

Sorki za wywód


Z przyjemniejszych rzeczy to nie wiem czy wiecie, ale kupując cokolwiek przez mobilne allegro i płacąc kartą Visa macie wysyłkę za free
Wiesz co mamy się widywać raz w miesiącu więc tak naprawdę co to jest.... Teraz ja mam do niego do Londynu lecieć na ten długi weekend listopadowy. Troche sie obawiam czy nasz związek udżwignie to wszystko, ale z drugiej strony co nas nie zabije to nas wzmocni. Ostatnio jak przyleciał to tak za soba zatęskniliśmy jakbyśmy sie rok czasu nie widzieli i czulam się "zakochana na nowo"....
Niestety Tż był zmuszony do wyjazdu ponieważ sami odkładamy na nasz ślub a nawet małe wesele to mega wydatek... I tam zarobił w tydzień tyle co tutaj w miesiąc. Jest bardzo zadowolony z warunków pracy jakie tam panują i z zarobków i chce mnie tam sprowadzić niedługo. Tylko że ja mam dobrą prace tutaj jako nauczyciel a tam co ja będę robić? Tutaj mam szanse na dalszy rozwój zawodowy a tam nie wiem co ja bym robiła....ale z drugiej strony bylibyśmy tam razem i może byłabym spokojniejsza?! Sama nie wiem dziewczyny...jestem taka rozbita ...ciągle siedzę i płacze. Nie wiem jaka decyzje życiową podjąć żeby była właściwa.
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 21:53   #2479
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Wiesz co mamy się widywać raz w miesiącu więc tak naprawdę co to jest.... Teraz ja mam do niego do Londynu lecieć na ten długi weekend listopadowy. Troche sie obawiam czy nasz związek udżwignie to wszystko, ale z drugiej strony co nas nie zabije to nas wzmocni. Ostatnio jak przyleciał to tak za soba zatęskniliśmy jakbyśmy sie rok czasu nie widzieli i czulam się "zakochana na nowo"....
Niestety Tż był zmuszony do wyjazdu ponieważ sami odkładamy na nasz ślub a nawet małe wesele to mega wydatek... I tam zarobił w tydzień tyle co tutaj w miesiąc. Jest bardzo zadowolony z warunków pracy jakie tam panują i z zarobków i chce mnie tam sprowadzić niedługo. Tylko że ja mam dobrą prace tutaj jako nauczyciel a tam co ja będę robić? Tutaj mam szanse na dalszy rozwój zawodowy a tam nie wiem co ja bym robiła....ale z drugiej strony bylibyśmy tam razem i może byłabym spokojniejsza?! Sama nie wiem dziewczyny...jestem taka rozbita ...ciągle siedzę i płacze. Nie wiem jaka decyzje życiową podjąć żeby była właściwa.
Eh ja mam to samo dokładnie. Jechać nie jechać i tak w kółko :/ tu mam jakas prace, tam nie mam nic. Ale tam mam pieniądze a tu nie.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-29, 22:02   #2480
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Lavia15;48729274
Niestety Tż był zmuszony do wyjazdu ponieważ [B
sami odkładamy na nasz ślub a nawet małe wesele to mega wydatek...[/B] I tam zarobił w tydzień tyle co tutaj w miesiąc. Jest bardzo zadowolony z warunków pracy jakie tam panują i z zarobków i chce mnie tam sprowadzić niedługo. Tylko że ja mam dobrą prace tutaj jako nauczyciel a tam co ja będę robić? Tutaj mam szanse na dalszy rozwój zawodowy a tam nie wiem co ja bym robiła....ale z drugiej strony bylibyśmy tam razem i może byłabym spokojniejsza?! Sama nie wiem dziewczyny...jestem taka rozbita ...ciągle siedzę i płacze. Nie wiem jaka decyzje życiową podjąć żeby była właściwa.
Znam to więc doskonale wiem o czym piszesz.. a jakby nie było tam zarabia w przeliczeniu x 4 więc łatwiej..
To jest kurcze ciężka decyzja z jednej strony martwisz się co tam będziesz robić, ale z drugiej na dłuższą metę tak w rozjazdach to ciężko tym bardziej, że nawet po ślubie Twój (wtedy już mąż) raczej nie będzie chciał wracać - bo tam będzie już w jakiś sposób ustawiony..
Mam masę znajomych którzy niestety wyjechali, bywały i osoby które wyjeżdzały nie znając języka, no bo cóż - sytuacja zmuszała.. a teraz nie wyobrażają sobie wracać.
Wiadomo początki najgorsze, więc trudno zrobić pierwszy krok, ale to trzeba zrobić sobie tzw. rachunek sumienia i zastanowić się co będzie dla WAS najlepsze
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 22:08   #2481
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Wiesz co mamy się widywać raz w miesiącu więc tak naprawdę co to jest.... Teraz ja mam do niego do Londynu lecieć na ten długi weekend listopadowy. Troche sie obawiam czy nasz związek udżwignie to wszystko, ale z drugiej strony co nas nie zabije to nas wzmocni. Ostatnio jak przyleciał to tak za soba zatęskniliśmy jakbyśmy sie rok czasu nie widzieli i czulam się "zakochana na nowo"....
Niestety Tż był zmuszony do wyjazdu ponieważ sami odkładamy na nasz ślub a nawet małe wesele to mega wydatek... I tam zarobił w tydzień tyle co tutaj w miesiąc. Jest bardzo zadowolony z warunków pracy jakie tam panują i z zarobków i chce mnie tam sprowadzić niedługo. Tylko że ja mam dobrą prace tutaj jako nauczyciel a tam co ja będę robić? Tutaj mam szanse na dalszy rozwój zawodowy a tam nie wiem co ja bym robiła....ale z drugiej strony bylibyśmy tam razem i może byłabym spokojniejsza?! Sama nie wiem dziewczyny...jestem taka rozbita ...ciągle siedzę i płacze. Nie wiem jaka decyzje życiową podjąć żeby była właściwa.
To Wasza decyzja
Jeżeli chcielibyście tam zostać na stałe to moim zdaniem warto. Jeżeli zarobić i wrócić to jak dla mnie trochę średnio, właśnie dlatego, że nie będziesz pewnie pracowała w zawodzie i później może być ciężko ze znalezieniem pracy, zarówno dla Ciebie jak i TŻ, mam znajomych którzy pracowali 4 lata za granicą, mieli zjechać na miesiąc, a siedzą już prawie rok na garnuszku u rodziców, kase którą odłożyli wydają, a żadne z nich nie pójdzie do pracy, bo za marne grosze pracować nie będą
My też myśleliśmy o wyjeździe, ale ja jestem za bardzo związana z rodziną, nie umiałabym żyć tak "sama" pomimo tego, że mamy rozwiniętą technologię, jest skype, telefony czy tanie połączenia lotnicze. Ale to nie to samo. Jak dla mnie wyjazd ma sens tylko wtedy, gdy osoby chcą tam zostać, założyć rodzinę i dorabiać się, nauczyć języka, ewentualnie wyjazd na wakacje, żeby dorobić.
A tak to wiele osób, które znałam i wyjechało, zrobiło się strasznymi ludźmi, szpanują kasą w Polsce, a za granicą zapieprzają na polu
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 10:15   #2482
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Zgadzam sie z Princeska. Jak tz chce tam tylko zarobić na wesele to Ty pracuj w swoim zawodzie w Polsce i przetrwajcie to. Jesli on chce zostać tam na stale to raczej innego wyjscia jak wyjazd do niego i praca obojetnie jaka. Musicie wybrać co dla was najlepsze
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 14:34   #2483
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Mój mówi,żebym zostawiła tą pracę, którą mam obecnie bo tam znajdę lepszą i że tam jest zupełnie inny standard życia. Poza tym jest mubardzo ciężko tam samemu- tęskni i tak naprawdę nie ma tam nikogo.
Jak się spytałam na jak długo on tam poleciał to mówi, że chce w Anglii trochę popracować, odłożyć trochę kasy przede wszystkim na ślub i na nasze własne wymarzone mieszkanie. Tylko że tłumaczę mu że jak on chce tu wrócić za parę lat to będzie bez pracy.... A on planuje, że dorobi się tam i otworzy tutaj swój własny biznes...Eh żeby się tylko nie przeliczył....

Mój Tż tam ma o wiele lepszą pracę, lepsze perspektywy a tutaj musielibysmy uwiązać się kredytami i spłacać je latami..... Jest taki kochany bo ciągle mówi, że chce żebym była jego żoną i matką dzieci i chce mi zagwarantować lepszą przyszłość, żebym czuła się przy nim bezpiecznie i żeby nam niczego nie brakowało. Chciał pokazać tym wyjazdem, że umie podejmować męskie decyzje i że czasem warto zaryzykować, żeby podnieść sobie standard życia.
Ostatnio jak przyleciał z Anglii to kupił mi nawet takie malusieńkie słodkei buciki i powiedział że to na dowód, że chce mieć ze mną niedługo dziecko

Ja z kolei tutaj mam ogromną szansę...dziewczyna za którą jestem jest po operacji w ciężkim stanie i raczej marne szanse, że kiedykolwiek powróci do pracy w tym zawodzie. I czasem myśle, że tak musiało być i ta praca jest mi przeznaczona.....
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 14:55   #2484
malakami
Raczkowanie
 
Avatar malakami
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: IE
Wiadomości: 84
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Mój mówi,żebym zostawiła tą pracę, którą mam obecnie bo tam znajdę lepszą i że tam jest zupełnie inny standard życia. Poza tym jest mubardzo ciężko tam samemu- tęskni i tak naprawdę nie ma tam nikogo.
Jak się spytałam na jak długo on tam poleciał to mówi, że chce w Anglii trochę popracować, odłożyć trochę kasy przede wszystkim na ślub i na nasze własne wymarzone mieszkanie. Tylko że tłumaczę mu że jak on chce tu wrócić za parę lat to będzie bez pracy.... A on planuje, że dorobi się tam i otworzy tutaj swój własny biznes...Eh żeby się tylko nie przeliczył....

Mój Tż tam ma o wiele lepszą pracę, lepsze perspektywy a tutaj musielibysmy uwiązać się kredytami i spłacać je latami..... Jest taki kochany bo ciągle mówi, że chce żebym była jego żoną i matką dzieci i chce mi zagwarantować lepszą przyszłość, żebym czuła się przy nim bezpiecznie i żeby nam niczego nie brakowało. Chciał pokazać tym wyjazdem, że umie podejmować męskie decyzje i że czasem warto zaryzykować, żeby podnieść sobie standard życia.
Ostatnio jak przyleciał z Anglii to kupił mi nawet takie malusieńkie słodkei buciki i powiedział że to na dowód, że chce mieć ze mną niedługo dziecko

Ja z kolei tutaj mam ogromną szansę...dziewczyna za którą jestem jest po operacji w ciężkim stanie i raczej marne szanse, że kiedykolwiek powróci do pracy w tym zawodzie. I czasem myśle, że tak musiało być i ta praca jest mi przeznaczona.....
Ale masz opiekunczego Tżta. Nie jedna moglaby pozazdroscic!
__________________
Kobieta spełniona, gdy zaspokojona.
malakami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 16:05   #2485
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

A jak dla mnie to troche dziwne. To wy nie podjeliscie decyzji razem o jego wyjezdzie? Skoro zyjecie razem to chyba decyzja powinna byc wspolnie podjeta.
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 16:14   #2486
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Wiecie.co, zafarbowalam wlosy lorealem excellence 10.21 i sa.zolte. Ale trudno.

Kitus napisze do Ciebie pw

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 16:28   #2487
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
A jak dla mnie to troche dziwne. To wy nie podjeliscie decyzji razem o jego wyjezdzie? Skoro zyjecie razem to chyba decyzja powinna byc wspolnie podjeta.
To była głównie jego decyzja, ale ja z drugiej strony nie zabraniałam mu, bo wiedziałam, że może to być dla Nas ogromna szansa. Teraz trochę żałuję, bo nie spodziewałam się aż takiej tęsknoty......

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Cytat:
Napisane przez malakami Pokaż wiadomość
Ale masz opiekunczego Tżta. Nie jedna moglaby pozazdroscic!
dziękuje No jest kochany, fakt
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 18:19   #2488
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Mój mówi,żebym zostawiła tą pracę, którą mam obecnie bo tam znajdę lepszą i że tam jest zupełnie inny standard życia. Poza tym jest mubardzo ciężko tam samemu- tęskni i tak naprawdę nie ma tam nikogo.
Jak się spytałam na jak długo on tam poleciał to mówi, że chce w Anglii trochę popracować, odłożyć trochę kasy przede wszystkim na ślub i na nasze własne wymarzone mieszkanie. Tylko że tłumaczę mu że jak on chce tu wrócić za parę lat to będzie bez pracy.... A on planuje, że dorobi się tam i otworzy tutaj swój własny biznes...Eh żeby się tylko nie przeliczył....
To prawda tam jest zupełnie inny standard życia.. nie ma w ogóle co porównywać - każdy kto był tam choć raz to potwierdzi.. i szczerze im dłużej tam będzie tym ciężej będzie mu tu wrócić
A z tym odłożeniem kasy i robieniem interesu tutaj.. no to ryzykowne, każdego wykańczają zusy srusy i ciężko przy obecnej konkurencji utrzymać się na rynku

A Ty przecież możesz być nauczycielką również tam

nie chcę być złym prorokiem, ale powtórzę, może być ciężko muu tutaj wracać bo jak już się wejdzie na pewien poziom życia to ciężko z tego rezygnować i pewnie będzie Cię namawiał byś do niego przyjechała..
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 18:58   #2489
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cieszę się że ja nie mam takich dylematów, niektóre z Was mają ciężki orzech do zgryzienia
Moja siostra od lat mieszka w UK, jej mąż studiował na Uniwersytecie Oksfordzkim, po studiach dostał od razu pracę, siostra która w kraju była rehabilitantką pojechała do niego...nie znała języka, nie miała tam żadnych znajomych, żadnych szans na satysfakcjonującą pracę.
Na początku była tragedia, mąż do pracy ( a pracę ma taką, że podróżuje po całym świecie) a ona sama w wynajmowanym mieszkaniu. Płakała, nie spała po nocach, tęskniła za rodziną, przyjaciółmi...minęło kilka lat. Siostra pracuje w dużym szpitalu w swoim zawodzie, ratyfikowała dyplom, zdobyła nowe uprawnienia. Nawiązała wiele znajomości, w ubiegłym roku kupili dom na obrzeżach Londynu, niedawno urodził im się synek, nie wyobrażają sobie powrotu do kraju...jedyne co MI przeszkadza, to to że im trochę palma uderzyła do głowy, okropnie zadzierają nosa...siostrę wkurza, że mam buty Hilfigera, kilka par Emu, kalosze Huntera, zegarek Festiny itp. jej teksty: ,,STAĆ CIĘ NA TO?! " doprowadzają mnie do szewskiej pasji, no kuźwa, pracuję ciężko, to mnie stać. Czy Polska to już takie zadupie dla biedaków?! Denerwuje mnie jeszcze to, że gdy użyję jakiegoś zwrotu po angielsku, to natychmiast mnie poprawia, nie bacząc na to gdzie i z kim jesteśmy. Owszem mój angielski, pozostawia wiele do życzenia ( miałam go tylko w formie fakultetów na studiach ) ale bez przesady...
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/

Edytowane przez AnnaMK
Czas edycji: 2014-10-30 o 18:59
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 20:35   #2490
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Ojj Ania rozumiem Cie-to samo-ludzie zawsze tak się dziwia stać cie na to? No kurde człowiek ciężko pracuje zarabia ma dobry zawód, to czemu ma nie być go stać niby?
Ja np. nie uważam ze obnoszenie się z bogactwem jest fajne ale nie ma tez powodów ukrywać czegokolwiek! No czyja to wina ze dana osoba ma kase. Trzeba mieć tylko szacunek do pieniędzy. Ja np. na studiach byłam na utrzymaniu Mamy.
Czest pomagałam Jej w obowiązkach domowych i zajmowałam się Siostra. Nie miałam jak pracować. Teraz mimo ze nasza sytuacja jest dobra, zarabiam już, pracuje, mam najnizsza krajowa, dziś dostałam pierwsza pensje. 1480zł.
Mama na szczęście pozwala mi pracować u siebie i dorobić. Fajnie mieć szacunek do pieniadza, ale tez bez przesady, jak stać mnie na dobre wakacje czy kosmetyki to nie musze się nikomu z tego spowiadać, nieważne czy to moja kasa czy ktoś mi ją daje.

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

LAVIA ja się nie wypowiem bo nie rozumiem-TZ pracuje poza domem bo macie ciezka sytuacje ogolenie czy żeby zarobić na slub?
Bo jeśli to drugie to taki paradoks-nie wiedzieć się miesiąc w miesiąc żeby moc wyjść za maz, w takim wypadku to zaryzykować można stwierdzenie ze do zadnego slubu może nie dojść miedzy ludzmi.

PRINCESKA
bardzo się ciesze z Twojej sytuacji, ze TZ rzuca te prace. Macie rache, beznadziejne zycie, a zawsze można znaleźć cos innego. Może taniej ale co tam, będziecie razem
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-11 08:45:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.